Nie mamy filmów o: związki

Zobacz także

Nagranie z Kaczyńskim. "Padł mit, że mamy uczciwego wodza"

Nagranie z Kaczyńskim. "Padł mit, że mamy uczciwego wodza"

Tłit
- Dla mnie to potwierdzenie patologicznego systemu, który zbudował Jarosław Kaczyński. Zaprzeczenie kłamliwego mitu, że mamy uczciwego wodza (...) Nawet krytycy wierzyli, że Kaczyński jest osobiście uczciwy w sensie moralnym, potępia korupcyjne zachowania - mówił Leszek Balcerowicz w programie "Tłit", komentując opublikowane przez "Gazetę Wyborczą" nagrania z prezesem PiS. - Postępują jak komunistyczni bonzowie, którzy zawłaszczyli władzę i cynicznie się śmieją z tych, którzy wierzą w ich propagandę - dodał.
"Korupcja", "szokujące". Leszek Balcerowicz o nagraniach z Kaczyńskim

"Korupcja", "szokujące". Leszek Balcerowicz o nagraniach z Kaczyńskim

Tłit
- Jarosław Kaczyński zbudował w Polsce korupcyjny system - "pisowskie, czyli nasze". W jakim normalnym, demokratycznym kraju byłoby tak, że prowadzi się tajne rozmowy między przedstawicielami spółki Srebrna, a przejętym przez PiS bankiem, żeby zapewnić kredyt? Szokujące jest to, że Kaczyński nie tylko zbudował taki system, ale w jego ramach operuje - mówił Leszek Balcerowicz w programie "Tłit", komentując nagrania opublikowane przez "Gazetę Wyborczą". - Dlaczego Bierecki, Rydzyk mają immunitet? Korzystają z osłony politycznej? Bo są podobni - wskazał Balcerowicz.
"Patologia", "standardy azjatyckie". Jan Śpiewak o nagraniach z Kaczyńskim

"Patologia", "standardy azjatyckie". Jan Śpiewak o nagraniach z Kaczyńskim

Tłit
Jan Śpiewak komentował w programie "Tłit" nagranie rozmowy Jarosława Kaczyńskiego z austriackim biznesmenem Geraldem Birgfellnerem, które opublikowała "Gazeta Wyborcza". Chodzi o budowę w Warszawie bliźniaczych wieżowców przez powiązaną ze środowiskiem PiS spółkę Srebrna. Plany atakował właśnie m.in. b. kandydat na prezydenta Warszawy. - Nie może być tak, że wieżowce powstają tam, gdzie deweloperzy sobie zażyczą. Widzimy tu patologię z lat 90. To standardy azjatyckie. Tak nie powinno być, że partie budują wieżowce. To budowa oligarchii politycznej - mówił w rozmowie z WP. 
Taśmy "Gazety Wyborczej". Śpiewak odpowiada Kaczyńskiemu

Taśmy "Gazety Wyborczej". Śpiewak odpowiada Kaczyńskiemu

Tłit
- Cieszę się, że Jarosław Kaczyński się mnie boi, że obawiał się mojego startu w wyborach prezydenckich. Wychodzi na to, że miałem swój mały udział w tym, że wieżowiec nie powstał - mówił Jan Śpiewak w programie "Tłit", komentując nagranie rozmowy Jarosława Kaczyńskiego z austriackim biznesmenem Geraldem Birgfellnerem, które opublikowała "Gazeta Wyborcza". Chodzi o budowę w Warszawie bliźniaczych wieżowców przez powiązaną ze środowiskiem PiS spółkę Srebrna.
Rolnicy zwracają się do prezydenta. "Niech będzie obrońcą polskiej wsi"

Rolnicy zwracają się do prezydenta. "Niech będzie obrońcą polskiej wsi"

Wiadomości
Podczas konferencji prasowej pod Pałacem Prezydenckim lider organizacji AGROunia Michał Kołodziejczak skrytykował współpracę z ministrem rolnictwa Janem Krzysztofem Ardanowskim. - Nie wiem skąd jego atak na naszą organizację. (...) Próbuje udowodnić siłę, której nie ma - stwierdził. Następnie działacze AGROunii zaprezentowali koszulkę w biało-czerwonych barwach z napisem "obrońca polskiej wsi", którą zamierzają wręczyć prezydentowi Andrzejowi Dudzie. - Razem z polskimi rolnikami mówię "sprawdzam" - stwierdził Kołodziejczak.
Przywódca strajku o ministrze rolnictwa. "Wypowiedział nam wojnę, zdradził"

Przywódca strajku o ministrze rolnictwa. "Wypowiedział nam wojnę, zdradził"

Wiadomości
- Jeśli panu premierowi zależy na dobru polskiego rolnictwa, dni pracy ministra Jana Krzysztofa Ardanowskiego powinny być policzone - powiedział WP szef AGROunii Michał Kołodziejczak. Działacz podkreśla, że szefowi resortu rolnictwa brakuje dobrej woli i postrzega go jako człowieka, który lubi "jedynie pokrzyczeć", ale nie zależy mu na rozwiązaniu problemów polskiej wsi.
Kluzik-Rostkowska o słowach Rydzyka: absurdalne

Kluzik-Rostkowska o słowach Rydzyka: absurdalne

Tłit
- Od początku istnienia radia widać było, że strona lewacka jest gotowa zrobić z Polski Jugosławię - powiedział Tadeusz Rydzyk, komentując chęć kupna Eurozetu przez Agorę i George’a Sorosa. - Ale co to ma znaczyć? Jaki to ma związek z Jugosławią? Nie rozumiem tej przenośni. To absurdalne - komentowała Joanna Kluzik-Rostkowska (PO) w programie "Tłit". Dostało się też PiS-owi, który - w ocenie posłanki - nie szanuje mediów i "zniszczył dziennikarstwo". - Kurski wzoruje się na najgorszych wzorach XX wieku. To jest po prostu straszne. Tam nie ma informacji, jest czysta, żywa, bezczelna, prymitywna propaganda. "Prop-agit" - podsumowała Kluzik-Rostkowska.
Kluzik-Rostkowska: minister Zalewska powinna smażyć się w piekle

Kluzik-Rostkowska: minister Zalewska powinna smażyć się w piekle

Tłit
- Proponowałabym, choć wiem, że to kropla w morzu potrzeb, żeby ten ponad 1 mld zł, który za dwa dni pójdzie na pisowską propagandę prowadzoną przez Jacka Kurskiego, dorzucić nauczycielom - powiedziała była minister edukacji Joanna Kluzik-Rostkowska w programie "Tłit". Dopytywana, czy ich protest doprowadzi do odwołania obecnej szefowej resortu Anny Zalewskiej, odpowiedziała: "Chciałabym, żeby doprowadził do tego, że nauczyciele znacznie szybciej otrzymają obiecane podwyżki. Pani Zalewska powinna się smażyć w piekle. Z wielu powodów, ale m.in. dlatego, że oszukuje całe środowisko".
Najgłębszy obraz wszechświata. Nowe spojrzenie na stare zdjęcie z teleskopu Hubble’a

Najgłębszy obraz wszechświata. Nowe spojrzenie na stare zdjęcie z teleskopu Hubble’a

Wiadomości
Naukowcy z Instytutu Astronomii na Wyspach Kanaryjskich kolejny raz przyjrzeli się archiwalnemu zdjęciu odległych galaktyk, które wykonano przy użyciu Teleskop Hubble'a. Chodzi o zdjęcie Hubble Ultra Deep Field 2014, które utworzono z połączenia setek zdjęć podczas kilkuletnich obserwacji. W 2014 roku fotografia ta była sensacją na skalę światową. NASA określiła je jako najbardziej kolorowy oraz głęboki obraz kosmosu uzyskany za pomocą teleskopu kosmicznego. Teraz naukowcy przeanalizowali te pojedyncze obrazy ponownie przy użyciu udoskonalonego procesu łączenia i uzyskali duże ilości światła z galaktyki, którego wcześniej nie udało się dostrzec. Nowe, dodatkowe światło pozwoliło odkryć tysiące milionów ukrytych wcześniej gwiazd. Okazało się też, że niektóre z dotąd zaobserwowanych galaktyk są dwukrotnie większe, niż sądzono.