Wyniki wyszukiwania dla:

związki

Liczba wyników: 195

Sexcoach: Problemy seksualne dotyczą 50 proc. Polaków

Sexcoach: Problemy seksualne dotyczą 50 proc. Polaków

Styl życia
Sexcoach w rozmowie z dziennikarzami Wirtualnej Polski opowiada o swoim zawodzie. – Spotykam się z ludźmi, którzy wiedzą, że coś jest w ich relacji nie tak. Ale nie wiedzą co – mówi Piotr Cywiński. – Rozmawiamy o seksualności, o ich potrzebach i o technikach. Doradzam, jak mogą sobie zaspokoić.

"Idiotyczny skutek źle komunikowanego feminizmu". Przetakiewicz o komplementach

Styl życia
- Dostaję gęsiej skórki, gdy słyszę, że kobiety nie chcą przyjmować komplementów. To idiotyczny skutek źle komunikowanego feminizmu  - mówi Joanna Przetakiewicz w rozmowie z dziennikarzami Wirtualnej Polski.

"Wkroczyliśmy w erę samotności". Przetakiewicz o lawinie zdrad

Styl życia
- Wkroczyliśmy w erę samotności. Rozwodów jest tak wiele, że ta lawina wydaje się w ogóle nie kończyć. Kobiety zaczęły robić kariery i bardzo intensywnie myśleć o przyszłości. Ale jednocześnie ich rola jako matek i żon pozostaje ta sama- mówi Joanna Przetakiewicz w rozmowie z dziennikarzami Wirtualnej Polski.
Tak wyglądały przygotowania do ślubu Kaczorowskiej i Peli

Tak wyglądały przygotowania do ślubu Kaczorowskiej i Peli

Gwiazdy
Agnieszka Kaczorowska dwa lata temu rozstała się ze starszym o 20 lat reżyserem, Rafałem Samborskim. Od tamtej pory zapewniała, że interesują ją jedynie poważne związki. W życiu celebrytki szybko pojawiła się szansa na kolejną miłość. Wybrankiem tancerki okazał się kolega ze szkoły tańca, Maciej Pela. Tym razem scenariusz rodzącej się miłości był podobny, bowiem Kaczorowska odbiła obecną miłość innej kobiecie. Tancerz dla celebrytki rzucił Adriannę Piechówkę, z którą był zaręczony i planował ślub. Skomplikowany początek nie stanął celebrytce na drodze w planowaniu życia u boku nowego wybranka. W poniedziałek Kaczorowska na swoim Instagramie pochwaliła się, że jest już po ślubie. Ceremonia odbyła się w Toskanii, a kreacje dla tancerki przygotowała Viola Piekut. Kilka dni przed wylotem paparazzi natrafili na narzeczeństwo, które pośpiesznie odbierało garnitur ślubny pana młodego.
Paweł w domagała zagra w filmie

Paweł w domagała zagra w filmie "Serce nie sługa"

Zwiastun
"Serce nie sługa" to film o miłości - zabawne i przejmujące spojrzenie na współczesne związki i ludzi, którzy już dawno przestali wierzyć w prawdziwe uczucie.

"Co Schetyna obiecał Nowackiej?" Odpowiedź Lubnauer

Polska
- Cieszę, się, że Barbara Nowacka do nas dołączyła. To pokazuje, że mamy szansę zmienić podejście Koalicji Obywatelskiej do pewnych rzeczy, dzięki temu, że zwiększy się środowisko progresywne, które reprezentuje Nowoczesna - mówiła Katarzyna Lubnauer w programie "Tłit". Pytana o szczegóły porozumienia i o to, co z Grzegorzem Schetyną obiecali Nowackiej, odpowiedziała: "Bardzo prostą rzecz - demokratyczne państwo, obronę samorządów, wartości, które Barbara Nowacka również podziela". Dopytywana, czy chodzi np. o związki partnerskie, Lubnauer wskazała, że porozumienie dotyczy na razie wyborów samorządowych. Dodała jednak, że "są rozmowy" o współpracy na przyszłość.
Rozmarzona Wróblewska:

Rozmarzona Wróblewska: "Nie bawię się w wakacyjne miłości, jak już kogoś mam to na stałe"

Gwiazdy
Pomimo młodego wieku Julia Wróblewska uznawana jest za jedną z najbardziej kontrowersyjnych celebrytek w polskim show biznesie. Niektórzy cały czas widzą w niej uroczą dziewczynkę z komedii romantycznych, podczas gdy inni zgorszeni są radością, jaką wywołuje w niej potrącanie autem leśnej zwierzyny. Życie w blasku fleszy w tak młodym wieku nie może być jednak łatwe i, jak wyznaje celebrytka, utrudnia jej to również relacje damsko-męskie.
Rząd kontra

Rząd kontra "Solidarność". Czy pensja minimalna powinna wzrosnąć

Finanse
Dla mnie jako polityka, który sprawdził się swego czasu, jest jasne, że związki zawodowe z reguły zgłaszają oczekiwania dalej idące niż propozycje rządu - uważa prof. Grzegorz Kołodko, były minister finansów. - Temu rządowi zarzuca się, z czym się nie zgadzam, że był zbyt hojny w kwestii podwyżek w sferze budżetowej czy w przypadku płacy minimalnej. Pamiętam jak rok temu tzw. eksperci podnosili alarm, że nie stać nas na podwyżkę płacy minimalnej, tymczasem nic się nie stało. Poza tym na tę kwestię nie można patrzeć w krótkim przedziale czasu. Jeśli popatrzymy na ostatnie ćwierćwiecze, to wydajność pracy rosła szybciej niż płace. Wobec tego udział zysków w rosnących owocach polskich reform był szybszy niż udział płac. Jeśli przez rok, dwa trzy płace rosną przeciętne, a minimalne nieco powyżej średniego wzrostu wydajności, to jest to pewne wyrównanie w przestrzeni historycznej. Natomiast trzeba uważać. Jeśli rząd mówi, że są pewne granice podwyższania płacy minimalnej, to trzeba się nad tym zastanowić. W tej sprawie rząd PiS nie popełnił zbyt wiele błędów. 
Jak czytanie romansów wpływa na damsko-męskie relacje?

Jak czytanie romansów wpływa na damsko-męskie relacje?

Styl życia
Psycholog społeczny Iza Kobierecka opowiada, w jaki sposób czytanie romansów może wpłynąć na męsko-damskie relacje. Czy wyidealizowany obraz miłości nie będzie skutkował pojawieniem się nierealnych oczekiwań wobec partnera? – Harlequiny mogą stanowić pewną inspirację, ale jeśli opieram na nich relację, przyniesie to tylko rozczarowanie  – mówi Kobierecka w rozmowie z Marianną Fijewską.Z kolei autorka bestsellerowych książek dla kobiet Magdalena Witkiewicz odnosi słowa Kobiereckiej do swojej literatury.  
Sny pierwszym objawem Parkinsona

Sny pierwszym objawem Parkinsona

Zdrowie
Sny pierwszym objawem Parkinsona.Pierwsze objawy tej choroby łatwo przeoczyć.  Zauważono związki chorób neurologicznych, z marzeniami sennymi i z reakcjami na nie.  Zobacz wideo i dowiedz się więcej.                                                                                                                                   
Seksuolog radzi, jak podnieść libido. Trzeba zadać sobie jedno pytanie

Seksuolog radzi, jak podnieść libido. Trzeba zadać sobie jedno pytanie

Styl życia
Poprosiłyśmy użytkowniczki o przesłanie pytań dotyczących seksu. Najwięcej wiadomości dotyczyło obniżonego libido. Seksuolog, Patrycja Wonatowska radzi, jak podnieść libido i w jaki sposób problemy seksualne komunikować swojemu partnerowi. 
Szef OPZZ:

Szef OPZZ: "Pracownicy muszą biec do opieki społecznej. 1727 zł by nas zaspokajało"

Polska
- Rada Dialogu Społecznego, wspólnie pracodawcy, rząd i związki zawodowe próbujemy ustalić jakie będą nasze warunki pracy w roku przyszłym. Ku naszemu rozczarowaniu pracodawcy zaproponowali 30 gr ponad ustawowe minimum wynagrodzenia minimalnego, a rząd dołożył 11 gr, z podatkiem. I niestety nie ma z czego utrzymać rodziny, pracownicy muszą biec po pracy do opieki społecznej. Rząd w kwestii zasiłków może zrobił postęp, ale w sprawach pracowniczych wszystko jest do tyłu. Do godziwej pracy minimalnej nam daleko, ale powinna wynosić 50 proc. średniej krajowej. Jeśli tak, to 1727 w przyszłym roku by nas zaspokajało - mówił w programie "Money. To się liczy" Jan Guz, przewodniczący OPZZ.
Pudelek szuka drugiej połowy dla Weroniki Rosati.

Pudelek szuka drugiej połowy dla Weroniki Rosati. "Każdy jej związek to jakaś strasznie smutna historia"

Gwiazdy
Weronika Rosati i Robert Śmigielski byli parą przez dwa lata i doczekali się córki, małej Elizabeth. Pod koniec czerwca Fakt poinformował jednak o rozpadzie związku aktorki ze starszym o 18 lat ortopedą. Powodem nieporozumień miał być brak czasu Roberta Śmigielskiego, który skupił się na pracy, zamiast pomóc Weronice w wychowywaniu dziecka. W najnowszym odcinku Kliki Pudelka podsumowaliśmy dotychczasowe związki Rosati oraz podsunęliśmy aktorce kilka matrymonialnych propozycji. Daniel Olbrychski, Piotr Kędzierski, Colin Farrell czy Magda Gessler? Zobaczcie
Te gesty to jednoznaczny komunikat. Wypatruj ich podczas randki

Te gesty to jednoznaczny komunikat. Wypatruj ich podczas randki

Styl życia
Grzegorz Zauski, ekspert czytania mowy ciała, opowiada o ty, jak wykryć kłamstwo oraz prawdziwe intencje drugiej osoby. Mówi też o komunikacji niewerbalnej w relacjach damsko-męskich. Zabawa włosami, przechylanie głowy i oczy maślane to tylko niektóre oznaki zainteresowania mężczyzną.
Ekspert czytania mowy ciała o Rozenek i Majdanie.

Ekspert czytania mowy ciała o Rozenek i Majdanie. "Wiadomo, kto jest liderem tego związku"

Styl życia
Ekspert czytania mowy ciała i wykrywania kłamstwa Grzegorz Zauski komentuje relacje Małgorzaty Rozenek i Radosława Majdana. "Wiadomo, kto jest liderem tego związku. To jest bezdyskusyjne"  – mówi w rozmowie z Marianną Fijewską.
Koniec śmierdzącego potu

Koniec śmierdzącego potu

Zdrowie
Za nieprzyjemny zapach spod pach odpowiadają bakterie. Żywią się one związkami, które wydalamy z potem. Proces został właśnie dokładnie zbadany przez naukowców. Pozwoli to na stworzenie dezodorantów nowej generacji. Te, których używamy dzisiaj albo zabijają bakterie albo tylko maskują przykry zapach. Nowe będą działały inaczej. Z wielu żyjących pod pachami gatunków bakterii tylko 3 z nich odpowiadają za mało atrakcyjny aromat. Ich ulubionym posiłkiem są glikoproteiny zawarte w pocie. Bakterię rozkładają je na różne śmierdzące związki chemiczne. By rozpoznać glikoproteiny, bakterie używają specjalnej cząsteczki białka. To właśnie w nią chcą uderzyć naukowcy.
Bezprecedensowe odkrycie sondy Cassini

Bezprecedensowe odkrycie sondy Cassini

Nauka
To przełomowe odkrycie. Na jednym z księżyców Saturna, Enceladusie, znaleziono złożone związki organiczne. Zawierają one wszystkie niezbędne pierwiastki do utrzymania życia, a struktura odpowiadają tym z Ziemi. Enceladus ma średnicę około 500 km i jest pokryty lodową skorupą. Pod nią znajduje się słony ocean. Na powierzchni Enceladusa znajdują się gejzery, które od czasu do czasu wyrzucają materię na powierzchnię. Skład chmury wydobywającej się z gejzera zbadała sonda Cassini. Może to oznaczać, że w oceanie Enceladusa rozwija się życie.

"Siedzieliśmy zakopani w lesie przez 4 dni". Prywatny detektyw wspomina najtrudniejszą sprawę

Styl życia
- Siedzieliśmy zakopani w lesie przez cztery dni - mówi prywatny detektyw Bartosz Milewski. W rozmowie z Marianną Fijewską wspomina swoją najtrudniejszą sprawę.
Prywatny detektyw mówi, dlaczego ludzie zdradzają

Prywatny detektyw mówi, dlaczego ludzie zdradzają

Styl życia
Prywatny detektyw Bartosz Milewski opowiada o tym, kto wybacza zdrady i dlaczego ludzie są niewierni. W rozmowie z Marianną Fijewską ujawnia szczegóły swojej pracy.
Przebrał się za taksówkarza, by wykryć zdradę. Prywatny detektyw o szczegółach swojej pracy

Przebrał się za taksówkarza, by wykryć zdradę. Prywatny detektyw o szczegółach swojej pracy

Styl życia
Bartosz Milewski pracuje jako prywatny detektyw wykrywający zdrady. W rozmowie z Marianną Fijewską opowiada o jednej z najtrudniejszych spraw. Aby nakryć klienta na zdradzie, musiał udawać jego taksówkarza. Całość: https://video.wp.pl/i,jego-praca-to-wykrywanie-zdrad-wyznanie-prywatnego-detektywa,mid,2022068,cid,2303871,klip.html
Kto częściej zdradza i w jaki sposób? Prywatny detektyw o szczegółach swojej pracy

Kto częściej zdradza i w jaki sposób? Prywatny detektyw o szczegółach swojej pracy

Styl życia
Prywatny detektyw Bartosz Milewski opowiada o tym, kto częściej zdradza oraz, jakie są różnice między niewiernymi kobietami i niewiernymi mężczyznami. W rozmowie z Marianną Fijewską ujawnia szczegóły swojej pracy.