Wyniki wyszukiwania dla:

zenon laskowik

Liczba wyników: 28

Na jeden dzień ta wioska będzie imprezową stolicą Polski

Na jeden dzień ta wioska będzie imprezową stolicą Polski

Zenon Martyniuk, Michał Wiśniewski, a nawet msza święta w Zbuczynie. Takie atrakcje przygotowali dla uczestników organizatorzy najpopularniejszego obecnie w polskim internecie eventu - XX rocznicy blokad rolniczych. W drugiej części programu opowiemy o tym, dlaczego nowożeńcy powinni poważnie zastanowić się nad tym, czy w dobie rządów Prawa i Sprawiedliwości opłaca im się organizować wesele.
Syn Martyniuka został czołowym patoinfluencerem?

Syn Martyniuka został czołowym patoinfluencerem? "Lubi czytać sam o sobie"

Gwiazdy
Choć to Zenon Martyniuk od niemal 20 lat jest prawdziwą gwiazdą, w ostatnich miesiącach zdecydowanie głośniej było o jego synu. Daniel M. dał się poznać jako awanturnik i osoba, która ma na swoim koncie liczne konflikty z prawem. Mimo że syn króla disco polo sam jest już ojcem, wciąż ma problem z tym, aby zachowywać się adekwatnie do swojej roli. Daniel najwyraźniej popadł w samouwielbienie i na bieżąco śledzi informacje pojawiające się na jego temat w mediach. Syn muzyka stara się wykorzystać swoje pięć minut i dostarcza obserwatorom licznych "atrakcji" w social mediach. Daniel skrupulatnie relacjonuje wycieczki na kebeba lub do luksusowych domów mody. Premiera Kliki Pudelka już w najbliższą niedzielę o godzinie 09:00 na kanale naziemnym telewizji WP.
Zadowolony Zenon Martyniuk pozuje z klasycznym już kciukiem

Zadowolony Zenon Martyniuk pozuje z klasycznym już kciukiem

Gwiazdy
Mimo przepowiadanego od lat zmierzchu muzyki disco polo, gatunek ten cieszy się stale rosnącą popularnością. Do prekursorów tego gatunku muzycznego bez wątpienia można zaliczyć Zenka Martyniuka, który już jakiś czas temu został okrzyknięty królem disco polo. W związku z tym, że fani stale doceniają tworzoną przez niego muzykę, artysta regularnie zapraszany jest na wszelkie branżowe eventy. Nie mogło go zatem zabraknąć na festiwalu Polsat SuperHit. W trakcie wydarzenia zadowolony i elegancko ubrany Martyniuk chętnie pozował na ściance. Nie obyło się oczywiście bez prezentacji kciuka. Doceniacie utwory Zenka?
Uroczy Zenon Martyniuk o fanach:

Uroczy Zenon Martyniuk o fanach: "Często chcą, żebym im na ulicy zaśpiewał. Jak nie jestem zajęty, to śpiewam"

Gwiazdy
Zenon Martyniuk od lat doceniany jest przez fanów nie tylko za kunszt muzyczny, ale także za skromność i pracowitość. Król disco polo przeżywa obecnie najlepszy okres w swojej karierze. Do jego sukcesu w dużej mierze przyczynił się udany występ na koncercie sylwestrowym TVP w Zakopanem trzy lata temu. W jednym z ostatnich wywiadów artysta przyznał, że nie spodziewał się aż takiego sukcesu kultowej już piosenki Przez twe oczy zielone. Zdradził, że zdarza się, iż fani zaczepiają go na ulicy i proszą o wykonanie tego utworu. Zenek przyznaje, że jak nie jest w danej chwili zajęty, to z chęcią przystaje na propozycję napotkanych słuchaczy.
Zenek Martyniuk czule o wnuczce:

Zenek Martyniuk czule o wnuczce: "Niedługo skomponuję dla niej jakąś fajną kołysaneczkę"

Gwiazdy
Na początku lutego Zenon Martyniuk został dziadkiem. 13 lutego na świat przyszła jego wnuczka Laura. Wokalista na razie nie śpiewa wnuczce kołysanek, uważając, że jest na to jeszcze za mała. Zapewnia jednak, że jak tylko Laura zacznie więcej rozumieć, zajmie się jej muzyczną edukacją. Nie wyklucza też, że w przyszłości skomponuje dla małej Laury autorską kołysankę. Dodał, że jeśli tylko dziewczynka będzie chciała śpiewać i nagrywać swoje piosenki, zrobi wszystko, by jej w tym pomóc. 
Martyniuk w pocie czoła wygina się na ściance. Nie przejmuje się synem?

Martyniuk w pocie czoła wygina się na ściance. Nie przejmuje się synem?

Gwiazdy
Zenon Martyniuk obecnie przeżywa kryzys wychowawczy przez syna, który, jak się okazało, od dawna ma problemy z wymiarem sprawiedliwości. Daniel tuż przed Sylwestrem rozpętał awanturę i nie chciał wpuścić do domu ciężarnej żony. Wezwana na miejsce policja znalazła przy nim marihuanę, która towarzyszyła synowi muzyka już przy wcześniejszych zatrzymaniach. Zenek zdaje się jednak nie zawracać sobie głowy wybrykami syna. W eleganckim garniturze pojawił się na premierze trzeciej części "Kogla Mogla". W pocie czoła wyginał się przed paparazzi, by jak najlepiej zaprezentować pozycję z kciukiem w roli głównej.
Martyniuk podryguje na ściance i pozuje z Liszewskim

Martyniuk podryguje na ściance i pozuje z Liszewskim

Gwiazdy
Choć Zenon Martyniuk jest znany polskiej publiczności od bardzo dawna, to obecnie zdaje się przechodzić najlepszy okres swojej kariery. Przez lata zyskał sobie sympatię fanów dzięki niezmiennej w stylu twórczości, ale przede wszystkim za swoją pracowitość, skromność i szczerość.W związku z konferencją TVP, dotyczącą Sylwestra Marzeń nie mogło oczywiście zabraknąć najsłynniejszego piosenkarza disco polo. Zenek pojawił się w nienagannie skrojonym garniturze i chętnie pozował przed fotoreporterami. Artysta zaprezentował nieschodzący z twarzy uśmiech i szeroki wachlarz gestów, które możemy znać z jego teledysków. Zapozował również ze swoją konkurencją, czyli Radosławem Liszewskim. Zobaczcie ściankowe podrygi Zenka.
Zenek Martyniuk niczym Aleksander Macedoński wyłania się ze studia TVP

Zenek Martyniuk niczym Aleksander Macedoński wyłania się ze studia TVP

Gwiazdy
Mnożące się jak grzyby po deszczu wokalne talent show próbują wpoić widzom, jakoby do osiągnięcia sukcesu w branży muzycznej niezbędny był talent i dobry gust. W dobie Internetu wszystko wskazuje jednak na to, że zasada ta przestała już dawno obowiązywać. Genialnym przykładem potwierdzającym tę tezę zdaje się być Zenon Martyniuk, który swoją osobliwą barwą głosu w tajemniczy sposób ujął znaczną część narodu polskiego. Gwiazda disco polo pojawiła się ostatnio w studiu TVP, które pod rządami Jacka Kurskiego zaczęła nachalnie promować ten gatunek muzyczny. Po nagraniach muzyk wyłonił się z budynku na Woronicza z pozą niemalże tryumfalną przy obstawie oddanych współpracowników.
Nowe fakty w sprawie syna Martyniuka:

Nowe fakty w sprawie syna Martyniuka: "28-latek jest królewiczem Białegostoku i jeździ Porsche"

Gwiazdy
Kilka dni temu dziennik Echo Turku poinformował, że syn "najpopularniejszego muzyka disco polo został zatrzymany przez policję. Tytuł, "Ojciec lubi zielone oczy, a syn marihuanę", raczej nie pozostawiał wątpliwości, o kogo chodzi. Zenon Martyniuk niechętnie komentuje sprawę, syn zaprzecza, a policja…. potwierdza zatrzymanie. Co udało nam się ustalić i dlaczego w tej całej sprawie najbardziej nam żal Zenka? Oglądajcie Klika(j) Pudelka.

"Orłoś Kontra". Gośćmi Laskowik i Rutkowski

Zenon Laskowik i Rafał Rutkowski byli gośćmi Macieja Orłosia.                                                                                                                        
Laskowik o Smoleniu: później nikt się nie opiekował tym talentem tak jak ja

Laskowik o Smoleniu: później nikt się nie opiekował tym talentem tak jak ja

Gwiazdy
Jak Zenon Laskowik i Bohdan Smoleń zaczęli ze sobą współpracować? Dlaczego się rozstali? Skąd pomysł, by scenę zamienić na rozdawanie listów? Na te wszystkie pytania odpowiedział gość "Orłoś Kontra".
Laskowik: nigdy nie opowiadałem kawałów

Laskowik: nigdy nie opowiadałem kawałów

Gwiazdy
- Nigdy nie opowiadałem kawałów, bo nie umiem. Gdybym umiał opowiadać kawały, to prowadziłbym "Familiadę" - stwierdził w "Orłoś Kontra" Zenon Laskowik. W ten sposób odpowiedział na pytanie Rafała Rutkowskiego, który zapytał legendarnego kabareciarza, czy mógłby opowiedzieć jakiś dobry dowcip. Co na to Maciej Orłoś?
Maciej Orłoś o rozmowie z Zenonem Laskowikiem

Maciej Orłoś o rozmowie z Zenonem Laskowikiem

Ciekawostki
- Teraz wiem, że naprawdę zawsze warto być kontra - tak rozmowę z Zenonem Laskowikiem podsumował Maciej Orłoś.                                              
Zenon Laskowik krytykuje Cezarego Pazurę

Zenon Laskowik krytykuje Cezarego Pazurę

Gwiazdy
Podczas rozmowy z Maciejem Orłosiem w studiu WP Zenon Laskowik skrytykował Cezarego Pazurę. Wspomniał, że zna go od wielu lat - był nawet na spektaklu dyplomowym aktora i bardzo ceni jego warsztat. Uznał jednak, że obecna aktywność zawodowa Pazury to rozmienianie się na drobne. - Nie wierzę w coś takiego, że wszędzie jestem dobry - w komedii, na scenie, w kabarecie, w sztuce - mówił Laskowik. Nowe odcinki "Orłoś kontra" w każdy poniedziałek o 22:30 w Telewizji WP.
Zenon Laskowik wspomina Bohdana Smolenia

Zenon Laskowik wspomina Bohdana Smolenia

Gwiazdy
Zenon Laskowik i Bohdan Smoleń wspólnie tworzyli kabaret Tey. Na przełomie lat 70. i 80. byli najpopularniejszym satyrycznym duetem w Polsce. W późniejszym czasie ich drogi rozeszły się. W rozmowie z Maciejem Orłosiem Zenon Laskowik wspominał zmarłego przyjaciela z dawnych lat. Nowe odcinki "Orłoś kontra" w każdy poniedziałek o 22:30 w Telewizji WP.
Zenon Martyniuk wystąpi na sylwestrowej imprezie TVP w Zakopanem

Zenon Martyniuk wystąpi na sylwestrowej imprezie TVP w Zakopanem

Gwiazdy
Piosenkarz przyznał, że bardzo się cieszy z zaproszenia, które jest dla niego nobilitujące. Jak sam stwierdził, skoro otrzymał propozycję od telewizji publicznej, to znaczy, że ludzie chcą go słuchać i lubią jego muzykę. A co z polityczną łatką ulubieńca prezesa Kurskiego? Martyniuk się jej nie obawia?
Martyniuk skromnie o sobie:

Martyniuk skromnie o sobie: "To miłe, że fani nazywają mnie królem disco polo. Mają prawo!"

Gwiazdy
Zenon Martyniuk został legendą jeszcze za życia. Udało mu się to również spieniężyć, na licznych koncertach dorobił się fortuny. Wydał szesnaście albumów z zespołem Akcent, którego jest założycielem, oraz jeden krążek solowy. Lubi chwalić się tym, że bywa określany mianem króla disco polo. Twierdzi, że określenie jest adekwatne. Nie przesadza?
Martyniuk: moja biografia powstała jako odpowiedź na prośby fanów

Martyniuk: moja biografia powstała jako odpowiedź na prośby fanów

Muzyka
W pierwszej wydanej biografii Zenon Martyniuk szczerze opowiedział o swojej drodze na szczyt kariery muzycznej. W książce znalazło się wiele nieznanych faktów z życia wokalisty ilustrowanych niepublikowanymi dotąd fotografiami. Lider zespołu Akcent twierdzi, że publikacja "Życie to są chwile" powstała jako odpowiedź na prośby jego fanów.
Martyniuk broni swojej biografii:

Martyniuk broni swojej biografii: "Powstała jako odpowiedź na prośby fanów!"

Gwiazdy
Jednym z beneficjentów "dobrej zmiany" okazał się być Zenon Martyniuk, gwiazdor disco polo, którego fanem jest, jak wyszło na jaw, Jacek Kurski. Dzięki temu zaczął się częściej pojawiać na antenie TVP, tworzy się o nim film dokumentalny i… powstała biografia, w której opowiedział o  drodze na szczyt kariery muzycznej. W Polskim Radiu Białystok są nawet czytane jej fragmenty. Martyniuk broni się, że publikacja Życie to są chwile powstała jako odpowiedź na prośby jego fanów, a nie z chęci zarobku. Wierzycie?
Skromny Martyniuk:

Skromny Martyniuk: "Chcą nagrać film o mnie. Pisze się scenariusz"

Gwiazdy
Zenon Martyniuk został legendą jeszcze za życia. Jeden z czołowych muzyków disco polo na licznych koncertach dorobił się fortuny oraz mocnej pozycji w Telewizji Polskiej. Zenek znalazł również swoje miejsce w Polskim Radiu Białystok, gdzie czytane są fragmenty jego biografii. Życie i kariera muzyka zainteresowała również środowisko filmowe. Katarzyna Jungowska zapowiedziała nakręcenie filmu o wybitnym artyście nurtu disco polo. Ku zaskoczeniu znaleźli się również aktorzy chętni do zagrania Martyniuka.
Lider Boys:

Lider Boys: "Jestem zazdrosny o sukces Radka Liszewskiego. Moja pozycja została zachwiana"

Gwiazdy
Obecnie w czołówce najpopularniejszych muzyków disco polo znajduje się Zenon Martyniuk, Tomasz Niecik oraz Radek Liszewski. Lider zespołu Weekend karierę muzyczną rozpoczynał od występów na weselach. Największy sukces przyniósł mu hit "Ona tańczy dla mnie". Choć Miller zapewnia, że jego autorytet w świecie disco polo nie jest zagrożony, przyznał że przebój Liszewskiego "zachwiał jego pozycję".
poprzednie1 2 następne