Wyniki wyszukiwania dla:

zdrada

Liczba wyników: 68

Dlaczego zdradzamy?

Dlaczego zdradzamy?

Psychologia
                                                                                                                                                                                                                                               
Seks bez tajemnic: tak zdradzają Polacy

Seks bez tajemnic: tak zdradzają Polacy

Seks
Jak często słyszymy opinię, że "seks na wyjeździe integracyjnym to nie zdrada"? Jak wiele prawdy jest w stwierdzeniu, że mężczyźni są bardziej niewierni niż kobiety? I czy monogamia może być szkodliwa? W trzecim odcinku programu "Seks bez tajemnic" Marta Szulawiak-Turska przyjrzy się zdradzie.
Terlikowski: długo nie mogliśmy mieć dzieci

Terlikowski: długo nie mogliśmy mieć dzieci

Gwiazdy
Małżeństwo Małgorzaty i Tomasza Terlikowskich, to jeden z najbardziej znanych obecnie duetów w Polsce. Sławę zyskali dzięki swojej kampanii potępiającej sprzedaż pigułki antykoncepcyjnej "dzień po" bez recepty. Wcześniej oczywiście również aktywnie działali chociażby przeciwko in vitro czy aborcji. Zarówno prawicowy publicysta, jak i jego żona, stali się telewizyjnymi ekspertami w tych dziedzinach. Teraz Terlikowski przyznaje, że może wypowiadać się na temat in vitro, bo sam długo nie mógł mieć dzieci, ale nie pomyślał o tym rozwiązaniu. Wpadł na inny pomysł ? wybrał się z żoną na pielgrzymkę.
Polacy ukrywają zarobki przed najbliższymi

Polacy ukrywają zarobki przed najbliższymi

Styl życia
Aż 20 procent Polaków nie przyznaje się rodzinie, bliskim czy przyjaciołom do tego, ile zarabia. Co ciekawe, najczęściej ukrywają to mężczyźni, którzy chcą odłożyć pieniądze na czarną godzinę. 1/5 tych, którzy ukrywają swoje zarobki, ukrywa również swoje wydatki. Nie robią to jednak tylko mężczyźni, jak się okazuję kobiety częściej ukrywają swoje wydatki. Nie przyznają się swoim mężom czy partnerom do tego ile kosztowała zakupiona rzecz.
Dlaczego kobiety zdradzają?

Dlaczego kobiety zdradzają?

Seks
Podobno mężczyźni zdradzają rozporkiem, a kobiety sercem. Jednak na forach internetowych coraz częściej znaleźć można zwierzenia kobiet, które szukają mężczyzny wyłącznie do seksu. Co więcej - psycholog Małgorzata Ohme przytacza statystyki, według których kobiety zdradzają częściej niż mężczyźni.
poprzednie1 2 3 4 następne