Wyniki wyszukiwania dla:

zdrada

Liczba wyników: 68

#dziejesienazywo: Jak wygląda terapia po zdradzie jednego z partnerów?

#dziejesienazywo: Jak wygląda terapia po zdradzie jednego z partnerów?

Zdrowie
Zdrada w związku zawsze boli, ale czy musi oznaczać rozstanie? Niekoniecznie. Każdy związek da się uratować, potrzeba tylko chęci z obu stron. O tym, jak może wyglądać terapia po zdradzie jednego z partnerów opowiada psychoterapeuta - Andrzej Komorowski.
Odeta Moro: przyznaję się do czytania smsów partnera

Odeta Moro: przyznaję się do czytania smsów partnera

Styl życia
Czytanie korespondencji partnera nie tylko jest niegrzeczne i świadczy o braku zaufania. Zgodnie z prawem każdego obwiązuje tajemnica korespondencji, a złamanie jej może skończyć się karą grzywny, ograniczeniem wolności albo jej pozbawieniem do lat dwóch. Mimo to kobiety nie przestrzegaj tych przepisów. Badania pokazują że aż 75 procent przedstawicielek płci pięknej czyta korespondencje partnera. Odeta Moro, dziennikarka i była żona Michała Figurskiego otwarcie przyznaje się do czytania SMS-ów partnera. Przyznaje się mówiąc szczerze, ale moje doświadczenia też nie są nowe. Z jednej strony decyzja o zajrzeniu partnerowi do telefonu może spowodować lawinę negatywnych wydarzeń. Jeśli widzimy, że partner odwraca telefon, zmienia hasła to musimy się poważnie zastanowić - powiedziała dziennikarka.
Odeta Moro:

Odeta Moro: "Jeżeli partner odwraca telefon monitorem do dołu, to znaczy, że coś się dzieje"

Gwiazdy
Odeta Moro przeżyła bardzo trudne, publiczne rozstanie z Michałem Figurskim. Udzieliła wywiadu, w którym wyznała, że były kolega Wojewódzkiego traktował ją nie jak żonę, ale kelnerkę ?na bankiecie jego życia?. Niedługo potem okazało się, że jej były mąż postanowił ułożyć sobie życie z inną kobietą. Potem wylądował w szpitalu po wylewie. W międzyczasie Moro walczyła o swoją gasnącą karierę medialną.Dziś dziennikarka zapraszana jest do śniadaniówek w charakterze "specjalistki" od tematów społecznych. Ostatnio zdecydowała się wypowiedzieć na temat zdrad i sprawdzania telefonów niewiernym partnerom.
#dziejesienazywo: Dlaczego zdradzamy?

#dziejesienazywo: Dlaczego zdradzamy?

Seks
Zdrada tak naprawdę towarzyszy każdemu z nas, w różnych odsłonach, jak mówi poetka, publicystka i psychoterapeutka Katarzyna Miller. Aleksandra Figura, psycholog z Centrum Probalans mówi o tym, co prowadzi nas do zdrady. Zwykle są to ciekawość, ale przede wszystkim wzmacnianie poczucia własnej wartości.
#dziejesienazywo: Jak zachowują się zdradzani i zdradzający?

#dziejesienazywo: Jak zachowują się zdradzani i zdradzający?

Seks
Czy częste jest śledzenie swoich partnerów, czy to na własną rękę czy z pomocą profesjonalistów? Specjalistki mówią o tym, w jaki sposób zachowują się osoby, z którymi miały terapię. Rozmawiają także o tym, w jaki sposób i czy partnerzy informują o zdradzie swojego mężczyznę czy swoją kobietę. Jak zachować się w tej trudnej sytuacji?
#dziejesienazywo: Po czym poznać, że partner nas zdradza?

#dziejesienazywo: Po czym poznać, że partner nas zdradza?

Seks
Katarzyna Miller, psychoterapeutka, publicystka i poetka oraz psycholog Aleksandra Figura z Centrum Probalans rozmawiają o tym, po czym poznać zdradę. Ekspertki radzą, aby nie przeszukiwać rzeczy osobistych partnera, lecz zająć się własnym rozwojem.
#dziejesienazywo: Jak poradzić sobie ze zdradą?

#dziejesienazywo: Jak poradzić sobie ze zdradą?

Seks
Katarzyna Miller, psychoterapeutka, publicystka i poetka mówi o tym, w jaki sposób radzić sobie ze zdradą, jak ją potraktować, aby wykorzystać to doświadczenie. Publicystka wspomina o swoim niekonwencjonalnym pomyśle, aby wysłać kochance męża kwiaty. Wiele osób podobno wprowadziło go w życie, akceptując w ten sposób to, co wydarzyło się w ich życiu.
#dziejesienazywo: Fakty i mity o zdradzie

#dziejesienazywo: Fakty i mity o zdradzie

Seks
Kto zdradza częściej? Jak pokazują statystyki, w dużych miastach mężczyźni i kobiety zdradzają po równo. Katarzyna Miller, psychoterapeutka, publicystka i poetka oraz psycholog Aleksandra Figura z Centrum Probalans mówią o tym, że zdrada pozwala zbliżyć się bardziej niż na początku, partnerzy poznają się lepiej, jeśli zdecydują się przepracować zdradę, pójść na terapię Specjalistki rozmawiają także o stereotypach, które istnieją w temacie zdrady. Okazuje się, że niekoniecznie mężczyźni zdradzają w większości z powodu chęci zaspokojenia potrzeb seksualnych, ale też po to, by poczuć się docenieni, ważni.
#dziejesienazywo: Zdrada w związku

#dziejesienazywo: Zdrada w związku

Seks
Psycholog Aleksandra Figura z Centrum Probalans mówi o uczuciach, jakie pojawiają się z związku ze zdradą. Są to zazwyczaj złość i smutek. Z drugiej strony, zdrada może zostać przekuta na korzyść partnera lub partnerów. Zawsze bowiem wynika ona z konkretnego powodu, bądź kilku przyczyn, których zmiana może przyczynić się do poprawy komfortu życia. W rozmowie z prowadzącą wymieniane są też przyczyny zdrady: głównie utrata zainteresowania partnerem i przytłoczenie codziennym życiem.
16.02.2016 | #dziejesienazywo

16.02.2016 | #dziejesienazywo

Zdrowie
W dzisiejszym programie #dziejesienazywo poruszono temat pieczywa pełnoziarnistego i czy rzeczywiście jest takie zdrowe. Ponadto Karina Kunkiewicz zapytała gości o zdrady i rozstania, a także o ortokorekcję - metodę leczenia wad wzroku.
Partnerka Piotra Zelta:

Partnerka Piotra Zelta: "Relacje partnerów byłych z obecnymi są skomplikowane"

Gwiazdy
Ostatnie lata były dla Piotra Zelta wyjątkowo niekorzystne. Aktor przestał otrzymywać intrantne propozycje zawodowe, a jego życie prywatne zdominowała nieszczęśliwa miłość. Zdrada i kłamstwa Moniki Ordowskiej na dobre ośmieszyły go publicznie. Dziś Zelt spotyka się z Katarzyną Krawczyk, chcącą spróbować swoich sił w świecie celebrytów. W "Dzień Dobry TVN" opowiedziała ostatnio o - rzecz jasna - jedynej rzeczy, z jakiej póki co jest znana - związku z Zeltem.
Agata Rubik:

Agata Rubik: "Jesteśmy z Piotrem szczęśliwi, nikt nikogo nie zdradza, mam nadzieję"

Gwiazdy
Małżeństwo Piotra i Agaty Rubików nie przeszło jeszcze żadnego medialnego kryzysu, choć na początku ich związek spotykał się z mało przychylnymi komentarzami. Uważano, że Rubik jest dla młodej dziewczyny zwyczajnie za stary. Piotr bronił się twierdząc, że Agata była mi pisana; widział ją nawet w wizjach psychotycznych. Żyjąca w cieniu męża Agata opowiedziała w wywiadzie o tym, z jaką krytyką spotykał się jej związek. Zaznaczyła przy okazji, że ufa mężowi niemal bezgranicznie.
Fronczewski o córkach:

Fronczewski o córkach: "W domu były same samiczki, nawet zwierzęta były samiczkami"

Gwiazdy
Piotr Fronczewski wydał autobiografię "Ja, Fronczewski", którą usilnie od kilku tygodni promuje. Ujawnił w niej m.in kulisy swojego romansu sprzed lat z Joanną Pacułą To wyznanie przysporzyło aktorowi wielu przeciwników. Dotychczasowi fani aktora twierdzą, że jego zachowanie jest niewybaczalne, a publiczne pranie brudów tylko pogarsza sytuację. W "Dzień Dobry TVN" Fronczewski najwyraźniej chciał załagodzić sytuację i opowiedzieć o swojej rodzinie w samych superlatywach. Wyszło... dziwnie: "Relacje z córkami nie obywają się bez niespodzianek, ale dom był zawsze pełen troski wzajemnej. To były "samiczki", ja byłem jedynym przedstawicielem gatunku męskiego. Nawet zwierzęta były samiczkami. Dom był stabilny i pełen intencji. Nie zawsze wszystko daje się połączyć".
Gdy matki państwa młodych nienawidzą się

Gdy matki państwa młodych nienawidzą się

Śluby
Danielle jest Romką. Planuje wymarzony ślub. Problem leży jednak we nienawiści, jaką darzą się matki państwa młodych. Zarzewiem trzydziestoletniego konfliktu był fakt uwiedzenia męża jednej z nich przez drugą. W jakiej zatem atmosferze przebiegną ślub i wesele?
Makbet (2015)

Makbet (2015)

Zwiastun
Szekspirowska opowieść o ambicjach, żądzy władzy, pasji i przekraczaniu granic. Krwawy dramat rozgrywający się XI-wiecznej Szkocji, w którym jedno morderstwo pociąga za sobą kolejne, napędzając błędne koło zbrodni. Tragedia jest nieunikniona ? zemsta, zdrada, strach i obłęd zamykają bohaterów w pułapce ich własnych emocji.
 Żona Kiszczaka o zdradzie:

Żona Kiszczaka o zdradzie: "Niepotrzebnie to wyznałam w książce. On jeszcze o tym nie wie"

Gwiazdy
Promocja książki Marii Kiszczak trwa w najlepsze. Każda jej wypowiedź jest głośna, nie tylko dlatego, że jest dumna z bycia żoną znienawidzonego kominusty. Powiedziała też coś na temat kulisów PRL-owskiego show biznesu i jego największej gwiazdy: Żona Kiszczaka o Rodowicz: "Przybiegła do męża, żeby jej pomógł. DZIĘKI NIEMU MOGŁA WYJEŻDŻAĆ" Maria tłumaczy się teraz ze zdrady, którą opisała w książce: "Niepotrzebnie to wyznałam. Chciałam urozmaicić książkę. Może on by się do tej pory nie dowiedział. On się w ogóle nie dowiedział, że go zdradziłam. Jeszcze nie wie. Ja jestem poetką, na wiele rzeczy patrzę przez pryzmat tego". Maria, jesteś na pewno taką poetką, jak twój mąż bohaterem.
Dlaczego mężczyźni zdradzają?

Dlaczego mężczyźni zdradzają?

Styl życia
Według najnowszych badań zdradza aż 67% Polaków i 59% Polek. Jakie są tego najczęstsze przyczyny i czy niewierność może być zapisana w genach?
Wyciekły dane użytkowników portalu

Wyciekły dane użytkowników portalu

Styl życia
Małżonkowie z poligamicznymi zapędami mogą mieć spore kłopoty. Zostali bowiem zdemaskowani i to nie przez swoje ?połówki?, a przez cyberprzestępców. Hakerzy zaatakowali portal randkowy dla niewiernych małżonków Ashleymadison.com. Strona reklamuje się hasłem: ?Życie jest zbyt krótkie. Zafunduj sobie romans?. Wykradziono i ujawniono dane 37 mln klientów, w tym ich adresy e-mail i numery kart kredytowych. Wszystkie informacje w piorunującym tempie wyciekły do sieci. Wśród ofiar ataku mogą zostać zdemaskowani nie tylko przeciętni małżonkowie, ale też osoby ze świata biznesu, a nawet duchowni z Watykanu. Spółka zapewniła, że w pełni współpracuje z organami ścigania, by odnaleźć hakerów. Czy ujawnione dane rzucą nowe światło na małżeńskie statystyki?
 Diablo o zdradzie: musiałem kochankę przekonać, żeby zaszła w ciążę

Diablo o zdradzie: musiałem kochankę przekonać, żeby zaszła w ciążę

Gwiazdy
Krzysztof "Diablo" Włodarczyk polubił mówienie o swoim życiu prywatnym. Ze szczegółami opowiadał już o tym, jak zdradził żonę. Przyznał też, że gdyby to on został zdradzony przez żonę, uderzyłby ją "z liścia". Na całe szczęście dla niej tylko on zdecydował się na romans. Ostatnio kolejny raz wrócił do tego tematu. Twierdzi, że musiał namawiać kochankę, Magdalenę Radomską, żeby zaszła w ciążę. Kiedy dziecko miało się urodzić, porzucił ciężarną, a potem nie chciał płacić alimentów. Dziś wyjaśnia, że zachował się "jak facet".
Rutkowski o zdradach: będą się tego wstydzili ci, co to robią!

Rutkowski o zdradach: będą się tego wstydzili ci, co to robią!

Gwiazdy
Krzysztof Rutkowski był już kilkukrotnie żonaty i ma bogate doświadczenie w byciu narzeczonym. Ostatnio w programie śniadaniowym TVN-u opowiadał o sprawach, jakie prowadzi jego biuro detektywistyczne. Przy okazji udzielił kilku rad.
Oszuści matrymonialni

Oszuści matrymonialni

Porady
Najpierw oplatają poznane kobiety wokół palca, a potem wykorzystują na grube tysiące i znikają bez śladu, często pozostawiając poznane panie z wielotysięcznymi długami i kredytami w banku. Niestety oszuści matrymonialni dzięki internetowi zyskali potężną broń, a w Polsce jest ich coraz więcej.