Wyniki wyszukiwania dla:

zdrada

Liczba wyników: 68

Podwójne życie - kochanka i żona. O byciu tą „drugą”

Podwójne życie - kochanka i żona. O byciu tą „drugą”

Styl życia
Zdrada to bardzo częsty temat pojawiający się w karierze seksuolog Alicji Długołęckiej. Zmianie uległo definiowanie zjawiska zdrady oraz podejście kobiet do tej kwestii, które zaczęły przyznawać się, że również ulegają pokusom i nie zawsze są wierne partnerowi.
Przygody na jedną noc

Przygody na jedną noc

Technologia
Według najnowszych badań, podejście do przygód na jedną noc jest zależne od płci. Kiedy aż 35 procent pań czuje się winna z powodu jednorazowego seksu, dyskomfort z tego samego powodu odczuwa zaledwie co piąty mężczyzna. Co ma z tym wspólnego ewolucja? Czy jednonocna przygoda może przerodzić się w dłuższą relację? O tym w studiu #dzieńdobryPolsko rozmawiali Joanna Keszka, autorka książki o seksie pt. „Grzeczna to już byłam, czyli kobiecy przewodnik po seksie”, oraz prof. Zbigniew Lew-Starowicz, seksuolog.
Zdrada według Polaków

Zdrada według Polaków

Seks
Dlaczego ludzie tak często zdradzają, porzucają czy zmieniają partnerów? Powodów jest bez liku: z ciekawości, z lęku, z nudy czy ze złości. O zdradzie w studiu Wirtualnej Polski rozmawialiśmy z seksuolog Anną Golan. - Około 30 proc. osób nawiązało jakąś relację seksualną poza związkiem. Jeśli jest to tak duża skala, to i powodów jest dużo. Zależą od wielu czynników. Najczęściej partner czy partnerka nie spełnia naszych potrzeb. I nie muszą to być potrzeby seksualne - mówiła specjalistka.
Jak wytropić zdradę? Radzi Krzysztof Rutkowski

Jak wytropić zdradę? Radzi Krzysztof Rutkowski

Porady
Podejrzewasz, że partner cię zdradza, lecz nie masz dowodów?  Wynajmij prywatnego detektywa. To coraz częściej spotykana praktyką. O tym, jakimi technikami i sposobami posługują się detektywi, mówił Krzysztof Rutkowski.
#dzieńdobryPolsko 10:00

#dzieńdobryPolsko 10:00

Czy szpitalne jedzenie to wciąż droga przez mękę? Jak dziś żywią pacjentów polskie szpitale? O tym z dietetyczką Kamilą Szczepaniak i Aleksandrą Karlinską, pacjentką publicznego szpitala. W #dzieńdobryPolsko także jak wytropić zdradę. Prywatni detektywi w służbie wiernych i niewiernych małżonków. Jakimi technikami się posługują? O tym Krzysztof Rutkowski.
Konflikty dotyczące spraw domowych mogą doprowadzić do zdrady

Konflikty dotyczące spraw domowych mogą doprowadzić do zdrady

Seks
Z pozoru banalne kłótnie mogą mieć silny wpływ na relacje partnerów. Kłótnie dotyczące codziennych obowiązków domowych mogą popchnąć partnera do zdrady.
Hołowczyc: Zdarzało mi się przyjeżdżać za wcześnie domu

Hołowczyc: Zdarzało mi się przyjeżdżać za wcześnie domu

Gwiazdy
Krzysztof Hołowczyc najwyraźniej polubił wizyty w programie śniadaniowym TVN-u. Coraz częściej jest tam zapraszany i coraz chętniej opowiada o swoim życiu osobistym. W krótkim czasie zdążyliśmy dowiedzieć się, że nie należy do najspokojniejszych osób i całe życie musi walczyć z pokusami, by nie zdradzić żony. Ostatnio brał udział w dyskusji dotyczącej okoliczności zdrady. Stwierdził, że wszędzie wokół widzi pokusy - piękne jabłka do zrywania. Takie pokusy, jakie piękne dziewczyny, brać garściami, zrywać z tego drzewa te piękne jabłka. Zdarzało mi się przyjeżdżać dużo za wcześniej, lepiej jest wykonać telefon przy wjeździe do miasta: Kochanie już wjeżdżam. Po co mieć przykre rozczarowania, przeżywać stresy, oczy nie widzą, serce nie boli. Trzeba ponosić konsekwencje, one zawsze są. Za przyjemności trzeba czasami drogo zapłacić. Co on sugeruje?
Hołowczyc o zdradzie: Zawód naraża mnie bardziej na pokusy

Hołowczyc o zdradzie: Zawód naraża mnie bardziej na pokusy

Gwiazdy
Przez lata Krzysztof Hołowczyc funkcjonował w show biznesie bez większych kontrowersji, promowany na ideał mężczyzny i sportowca. W 2013 roku został zatrzymany przez policję za przekroczenie dopuszczalnej prędkości o ponad 100 km/h. Pamiętną wpadkę udało mu się przyćmić występem w Dzień Dobry TVN. Z uśmiechem na ustach tłumaczył, że w ramach wyładowania złości demoluje dom. Ostatnio znów był gościem w debacie śniadaniowej. Tym razem wystąpił w roli eksperta… w kwestii zdrady. Stwierdził, że zawód kierowcy rajdowego, to zawód podwyższonego ryzyka. Wsiadałem w samochód i pędziłem do domu, bo wspaniała żona czekała. Mój zawód naraża mnie bardziej na pokusy, jesteśmy w permanentnym stresie. Na koniec stojąc na podium masz wianuszek pięknych dziewczyn. Dużo wyjazdów. I gdzieś wydawać by się mogło, że to sytuacje, które predestynują do zwiedzania. Mam to ogromne szczęście, że mam jednak wspaniałą żonę. I dzięki temu był sznurek, który ciągnął mnie do domu.

"Zdrada zawsze ma związek z telefonem". Anne-Marie specjalnie dla o2

Gwiazdy
Anne-Marie, która na żywo w Voice of Poland zaśpiewała swój największy hit, "Alarm", opowiedziała nam o rozterkach sercowych, wypadkach na scenie i tym, dlaczego warto dużo trenować.
Częściej zdradzamy. Problem dotyczy 80 proc. par

Częściej zdradzamy. Problem dotyczy 80 proc. par

Psychologia
Cztery na pięć par w naszym kraju doświadczy zdrady. To szokujące dane, bo wychodzi na to, że zdrada jest obecna w większości związków - wynika z badań spekulujących Centrum Profilaktyki Społecznej. Badania pokazują także, że rośnie liczba rozwodów.
Kasia Cichopek zdradza kulisy serialu

Kasia Cichopek zdradza kulisy serialu

Gwiazdy
Niedawno media informowały, że w małżeństwie serialowej pary Kingi i Piotra Zduńskich przyjdzie czas na kryzys. Według dotychczasowych danych to grana przez Katarzynę Cichopek bohaterka miała dopuścić się zdrady. Wszystko wskazuje jednak na to, iż będzie zupełnie odwrotnie.
Farna o chłopaku:

Farna o chłopaku: "Zostałam zdradzona na oczach Polski i Czech. Trudno się z tym psychicznie uporać!"

Gwiazdy
Trzy miesiące temu Ewa Farna zdecydowała się opowiedzieć o związku z byłym chłopakiem - swoją pierwszą miłością. Była jeszcze nastolatką i bezgranicznie ufała mężczyźnie, który okłamywał ją, spotykając się z... gwiazdą porno. Od dwóch lat jest w szczęśliwym związku z gitarzystą swojego zespołu, Martinem Chobotem. Przyznaje jednak, że trauma po zdradzie zostaje na zawsze. To wiele zmieniło. Każda zdradzona kobieta niesie już ze sobą bagaż doświadczeń. Trudno jest się psychicznie z tym uporać, zwłaszcza w tak młodym wieku. To była pierwsza moja miłość. Poważny policzek. W dodatku zostałam zdradzona na oczach Polski i Czech. Śledzili to wszyscy. Ona jest znaną prezenterką. Ta presja, jak ludzie patrzyli na ulicy, podchodzili i mówili: jesteś taka biudlka.
Jakimowicz:

Jakimowicz: "Często to kobiety zaliczają facetów, jednego po drugim. Biedni faceci są zagubieni!"

Gwiazdy
Kiedy w 1995 roku w kinach pojawił się film Młode wilki, Jarek Jakimowicz stał się gwiazdą. Teraz po tej sławie zostały już tylko włosy i wspomnienia jego reality show z Jolą Rutowicz. TVN-owi jednak nie przeszkadza to w zapraszaniu go do Dzień Dobry TVN w roli eksperta. Ostatnio wziął udział w dyskusji dotyczącej tego, czy to mężczyźni są bardziej skłonni do zdrady. Zdaniem celebryty obecnie kobiety zdradzają, a faceci są zagubieni. Mężczyźni nie mogą odnaleźć się w świecie, gdzie to nie oni zdradzają i zdobywają.
#porannyMasochizm Tam zdrada kosztuje najwięcej

#porannyMasochizm Tam zdrada kosztuje najwięcej

Gwiazdy
W dzisiejszym odcinku Masochista opowie o niecodziennej sytuacji. Kobieta została ukarana za odkrycie zdrady męża. Drogie feministki, wychodzi na to, że w Europie nie jest jeszcze tak źle. Prawda? 
#dziejesienazywo: Kiedy zaczyna się zdrada?

#dziejesienazywo: Kiedy zaczyna się zdrada?

Seks
Mężczyźni zdradę postrzegają bardziej przez pryzmat cielesności, kobiety zaś są bardziej wyczulone w tej kwestii i za zdradę mogą uznać poświęcanie nadmiernej uwagi innej kobiecie. Kiedy zaczyna się zdrada, mówił seksuolog Daniel Cysarz.
#dziejesienazywo: Młode kobiety rzadziej zdradzają. Oto powód

#dziejesienazywo: Młode kobiety rzadziej zdradzają. Oto powód

Seks
Raz w tygodniu pod kołderką czy codziennie na pieska? Jak wygląda życie seksualne Polaków? Seksuolog Daniel Cysarz uważa, że jesteśmy coraz bardziej otwarci w związku i w łóżku. Przedstawił też badania, według których młode kobiety zdradzają rzadziej, bo potrafią mówić o swoich potrzebach.
Socjolog: Są ludzie z tendencjami do kłusownictwa seksualnego. 85 % zdrad w Polsce to przelotne romanse

Socjolog: Są ludzie z tendencjami do kłusownictwa seksualnego. 85 % zdrad w Polsce to przelotne romanse

Styl życia
Brytyjscy naukowcy dowiedli, że co drugi człowiek zdradza. W "Dzień Dobry TVN" socjolog Emilia Paprzycka opowiedziała, dlaczego dochodzi do zdrad. Jej zdaniem to osoba zdradzona częściowo daje przyzwolenie na zdradę ignorując symptomy rozpadania związku. Paprzycka tłumaczyła też, że nowe technologie sprzyjają niewierności w związkach.
Sablewska: Spróbowałam prostych włosów. Dbam o nie bardzo, to moje oczko w głowie!

Sablewska: Spróbowałam prostych włosów. Dbam o nie bardzo, to moje oczko w głowie!

Gwiazdy
Związek Mai Sablewskiej i Wojtka Mazolewskiego przez ostatnie kilka miesięcy przeżywał kryzys. Muzyk zdradził celebrytkę z inną aspirującą gwiazdą, Natalią Rybicką. Sablewska jest wybaczyła mu nawet to. Zapytana przez Agnieszkę Jastrzębską o Mazolewskiego nie chciała odpowiedzieć, czy są razem. Stwierdziła jednak, że to kryzys jest najlepszą drogą do rozwoju związku. 
#gwiazdy: Były partner błaga Lisowską o przebaczenie!

#gwiazdy: Były partner błaga Lisowską o przebaczenie!

Gwiazdy
Ewelina Lisowska, mimo że jest młodziutką dziewczyna, ma za sobą nie lada przejścia miłosne. Wokalistka została zdradzona przez muzyka Afromental, Bartka Śniadeckiego. Powinna mu wybaczyć?
Czy Ewelina Lisowska odważy się zemścić publicznie na niewiernym partnerze?

Czy Ewelina Lisowska odważy się zemścić publicznie na niewiernym partnerze?

Gwiazdy
Chłopak Eweliny Lisowskiej, Bartosz Śniadecki, muzyk grupy Afromental, dopuścił się zdrady i miesiącami prowadził podwójne życie. Nic dziwnego, że młoda wokalistkę to bardzo zabolało. Postanowiła się zemścić opisując jego poczynania na nowej płycie. Dobry pomysł?
Zbrodnie popełniane z miłości.

Zbrodnie popełniane z miłości. "Często nawet nie słychać krzyków"

Styl życia
Mówi się o nich: spokojny sąsiad, dobry człowiek, przykładna rodzina. Czasem wystarczy dodatkowy kieliszek alkoholu, niekiedy zdrada czy jedno wykrzyczane słowo za dużo. Mordercy swoich partnerek czy partnerów często na pierwszy rzut oka nie mają rysu przestępcy. A jednak zabijają.