Wyniki wyszukiwania dla:

złodziej

Liczba wyników: 83

Uwaga, napad. Monitoring nagrał komiczna scenę

Uwaga, napad. Monitoring nagrał komiczna scenę

Świat
Pewien złodziej miał wyjątkowego pecha. Chciał obrabować sklep spożywczy, ale trafił na policjanta po służbie, który zagadał się z kasjerką. Wszystko wydarzyło się tak szybko, że kobieta nie zareagowała od razu.
Złodziej i oszustka

Złodziej i oszustka

Zwiastun
"Złodziej i oszustka” trafią na ekrany kin 30 sierpnia. W oczekiwaniu na największy komediowy przekręt tego lata, prezentujemy zwiastun produkcji. A w nim plejada gwiazd, słońce Kalifornii, miłość i ostra amunicja oraz… "Królik" – słynna rzeźba Jeffa Koonsa, sprzedana w maju tego roku za rekordową cenę ponad 90 milionów dolarów. Będzie na co popatrzeć!
Internauta szuka złodzieja

Internauta szuka złodzieja

Polska
Użytkownik portalu wykop.pl zamieścił wideo z monitoringu sklepowego, na którym widać jak łysy mężczyzna sięga do sklepowej półki i, gdy sprzedawczyni rozmawia z innym klientem, wkłada towar do plecaka. Do zdarzenia doszło w Szczecinie, w sklepie przy skrzyżowaniu ulic Kopernika i Krzywoustego. Wg użytkownika, który umieścił film, złodziej ukradł urządzenie o wartości 700 zł.
Niespodziewany złodziej. Musiała ładnie pachnieć

Niespodziewany złodziej. Musiała ładnie pachnieć

Ciekawostki
Kamera nad wejściem pewnego domu w USA nagrała dość nietypową sytuację. Sprzed drzwi skradziona została paczka, ale tym razem nie był to zwykły złodziej, ani nawet kurier, a... pies. Ta paczka naprawdę musiała ładnie pachnieć.
Okradają ludzi na Śląsku. Policja pokazuje film

Okradają ludzi na Śląsku. Policja pokazuje film

Polska
Policjanci apelują o pomoc w zatrzymaniu członków szajki, która okrada domy jednorodzinne w Śląskiem. Podejrzanych zarejestrowały kamery monitoringu podczas włamania w Rydułtowach.
Głodny złodziej

Głodny złodziej

Ciekawostki
Do 10 lat więzienia grozi złodziejowi z okolic Sieradza (woj. łódzkie), który w Nowy Rok okradł dom jednorodzinny. 29-latek wiedział, że właścicieli nie ma w domu. Wybił więc okno w piwnicy i wszedł do środka. Po spakowaniu części łupów zobaczył na blacie w kuchni jajka i poczuł głód. Zrobił więc sobie jajecznicę z 12 jaj. Ostatecznie wrócił do domu z m.in. telewizorem, DVD i butlą gazową. Bał się zanieść sprzęt do lombardu, więc spakował wszystko do worków i porzucił w przydrożnym rowie. Sieradzcy policjanci zostali zawiadomieni o kradzieży 2 stycznia. Wytropili sprawcę w ciągu 5 dni.
Nauczka dla złodziei paczek. Sprytny plan

Nauczka dla złodziei paczek. Sprytny plan

Ciekawostki
W pudełku po elektronicznym gadżecie umieścił 4 telefony z kamerami i GPS oraz pewien bardzo sprytny mechanizm. Po zdjęciu pokrywy fałszywa paczka wyrzuca w powietrze dużą ilość brokatu. Ale to nie koniec kary dla złodzieja. Mężczyzna umieścił w pudełku także śmierdzący sprej, który co 5 sekund rozpylał straszny zapach. Paczkę jako przynętę umieścił pod swoimi drzwiami. Mógł śledzić jej położenie dzięki telefonom w środku. A że okazja czyni złodzieja, na paczkę szybko znaleźli się chętni. W umieszczonym na Youtube filmie Mark Rober przyznał się, skąd czerpał inspirację do swojego pomysłu. "Nadawcą" fałszywej paczki jest nikt inny jak Kevin McAllister, czyli słynny Kevin sam w domu.
Policja szuka złodzieja perfum. Opublikowała nagranie

Policja szuka złodzieja perfum. Opublikowała nagranie

Ciekawostki
Policjanci z Katowic poszukują mężczyzny, który ukradł z drogerii perfumy o wartości 650 zł. Do kradzieży doszło 13 sierpnia. Do tej pory nie udało się zatrzymać mężczyzny, stąd upublicznienie wizerunku złodzieja przez policję. Całą sytuację nagrała kamera monitoringu. Widać jak młody mężczyzna skrada się, chwyta opakowania perfum i ucieka. Pewnie miał nadzieję, że w ten sposób pozostanie niezauważony. Zapomniał jednak o kamerach. Policja prosi wszystkie osoby, które posiadają informacje mogące pomóc w ustaleniu tożsamości mężczyzny, o kontakt z  policjantami z Komisariatu Policji VI w Katowicach pod numerem tel. 32 200 3850, 32 2002555 lub email kp6@katowice.ka.policja.gov.pl.
Kukiz odpowiada Schetynie. Nie mógł powstrzymać się od śmiechu

Kukiz odpowiada Schetynie. Nie mógł powstrzymać się od śmiechu

Polska
"PO jest najlepszym gwarantem utrzymania i rozszerzenia 500+ (…) znamy się na gospodarce (…) zatrzymamy dojenie państwowej kasy" - przekonuje Grzegorz Schetyna. Co na to Paweł Kukiz? - Złodziej recydywista poucza złodzieja nowicjusza. Tak wygląda walka miedzy PO i PiS - który ukradł więcej. Najstraszniejsze jest to, że ekscytujemy się billboardami publikowanymi za ukradzione nam, podatnikom pieniądze - komentował w programie "Tłit".
Zdrójkowski ociepla wizerunek:

Zdrójkowski ociepla wizerunek: "Złapałem złodzieja. Nie czuję się bohaterem"

Gwiazdy
Adam Zdrójkowski w ubiegłym tygodniu rozpętał aferę w mediach społecznościowych. Na Instagramie młodego aktora pojawiła się relacja z awantury, w jaką wdał się z kierowcą taksówki. Celebryta opublikował tablice rejestracyjne taksówki oraz upublicznił wizerunek kierowcy, nawołując do jego bojkotu. Młody aktor został skrytykowany przez fanów, za przekroczenie granic prywatności mężczyzny.Zdrójkowski stara się odbudować nadszarpniętą reputację, opowiadając bohaterskie historie w wywiadach. W jednym z nich wspomniał ostatnie wakacje z Lizbonie, podczas których udało mu się złapać kieszonkowca. Celebryta nie zapomniał, by po wyczynie zaapelować do followersów, aby ci pilnowali swoich portfeli i saszetek z dokumentami. Aktor zapewnia, że zachował zimną krew i wykazał się duża odwagą, jednak nie czuje się bohaterem. Jego zdaniem każdy na jego miejscu zareagowałby tak samo.
Nieudana próba kradzieży motocykla

Nieudana próba kradzieży motocykla

Motoryzacja
Na jednej z ulic złodzieje próbowali ukraść motocykl. Już by im się udało, gdyby nie determinacja świadka zdarzenia. Wszystko nagrała kamera monitoringu.
Najmniejszy złodziej świata. Zwinął diament

Najmniejszy złodziej świata. Zwinął diament

Ciekawostki
Nowojorski jubiler w swoim sklepie przyłapał na gorącym uczynku bardzo nietypowego złodzieja. Była nim mrówka, która dźwigała jeden z diamentów. Jubiler nie pozwolił jej jednak odejść za daleko. Nie wiadomo ile karatów liczył diament, ale pewne jest, że mrówka jest w stanie unieść ciężar od 5 do 20 razy większy, niż sama waży.
Wszedł do kaplicy i ukradł figurkę Jezusa

Wszedł do kaplicy i ukradł figurkę Jezusa

Wiadomości
Policjanci z Katowic poszukują mężczyzny, który włamał się do jednej z parafii. Mężczyzna ukradł z salki katechetycznej figurkę Jezusa z krzyża, a z kaplicy dwie świece. Wszystko nagrały kamery monitoringu.
Janusz Piechociński: rozumiem, że prezydent jest poirytowany

Janusz Piechociński: rozumiem, że prezydent jest poirytowany

Polityka
- Rozumiem, że prezydent czuje się poirytowany. Kiedy nie udaje się wygrywać poprzez normalne, pragmatyczne rozwiązania, to wracamy do takiej dyskusji - stwierdził były wicepremier i minister rolnictwa Janusz Piechociński pytany czy czuje się jak złodziej. Prowadzący program "Tłit" w WP Marek Kacprzak nawiązał w ten sposób do wypowiedzi prezydenta Andrzeja Dudy, który powiedział, że "poprzednia władza zwyczajnie pozwalała nas okradać". "Nie wiem, kto brał te pieniądze, ale byliśmy okradani" - mówił Duda. -  Trzeba zapytać o czym mówimy? A mówimy o SKOK-ach? 5 mld. A mówimy o GetBacku? 2,5 mld. A mówimy o tym, że niektórzy wpływowi politycy PiS-u uczestniczyli w transferze pieniędzy do fundacji za granicą, uczestniczyli w transferze pieniędzy z wielkich banków, bo na ich czele stali, a dzisiaj mówią, że patriotyzm gospodarczy wymyślili? - pytał były wicepremier. - Jeżeli będziemy szli tą drogą, to będziemy powielać bardzo niebezpieczne zjawisko. Każdy Kowalski będzie przekonany, że politycy tylko kradną, tylko są nieudolni, tylko działają na szkodę Polski, obywatela i żyją rozrzutnie z naszych podatków. A nie wszyscy, i nie wszędzie - ocenił Piechociński.
Złodziej walczył z drzwiami, by wtargnąć do domu. Nawet nie zauważył, że ktoś go nagrywa

Złodziej walczył z drzwiami, by wtargnąć do domu. Nawet nie zauważył, że ktoś go nagrywa

Wiadomości
Złodziej w Glasgow przez kilka minut próbował sforsować drzwi francuskie, by obrabować pewien dom. Tak się starał, że nie zauważył, jak mieszkaniec budynku nagrywa telefonem jego działanie. Na głowie miał dżokejkę, więc daszek zasłaniał jego twarz, ale też nie dostrzegł, że jest obserwowany. Wkrótce na miejscu pojawiła się policja. Złodzieja, któremu ostatecznie nie udało się wejść do środka, obezwładniło 5 funkcjonariuszy. Znajomy właściciela domu, który upublicznił wideo w sieci, apeluje, by pamiętać, że w przypadku przeszklonych drzwi i dużych okien lepiej pomyśleć nad solidnymi zasłonami, by nie kusić złodziei, nawet tak nieudolnych.
Mogą ukraść samochód w kilka sekund

Mogą ukraść samochód w kilka sekund

Motoryzacja
BMW przyznało, że nie jest w stanie zatrzymać złodziei samochodów, otwieranych bez kluczyka, zbliżeniowo. Do jednego z klientów został wysłany mail z oświadczeniem, że takie modele mogą łatwo paść ofiarą przestępców. Po tym jak został on okradziony, producent odmówił wzięcia odpowiedzialności za to przykre zdarzenie. Samochody z systemem bezkluczykowym często stają się łupem przestępców. Takie systemy można zhackować w ciągu kilku sekund za pomocą urządzenia kosztującego około 20 dolarów. Przechwytuje ono sygnał z pozostawionego w domu kluczyka i przekierowuje go do samochodu. Złodzieje wchodzą do środka, bez najmniejszego problemu uruchamiają silnik i odjeżdżają w sina dal. Użytkownicy bezkluczykowych modeli bronią się przed kradzieżą np. kupując specjalne etui do kluczyków blokujące sygnał. Można też zastosować modną kiedyś w Polsce blokadę kierownicy. Na to złodziej raczej nie będzie przygotowany. 
Anteny czy instalacje odgromowe? Sprawdzamy prawdomówność kurii

Anteny czy instalacje odgromowe? Sprawdzamy prawdomówność kurii

Polska
Ponoć w koronie pomnika Chrystusa Króla ze Świebodzina znajdują się anteny do nadawania sygnału internetowego, choć kuria w oficjalnym stanowisku temu zaprzecza. Pewien złodziej w Gorzowie okazał skruchę i zrobił coś, czym zaskoczył miejscową policję. Zapraszamy na „Obiegówkę” z Kubą Jankowskim. 
Systemy bezkluczykowe i sposób na złodziei

Systemy bezkluczykowe i sposób na złodziei

Motoryzacja
Policja informuje o coraz częstszych kradzieżach aut sposobem "na walizkę". Dzięki przedłużeniu sygnału złodziej po prostu odjeżdża naszym samochodem jakby był w posiadaniu kluczyka. Postanowiliśmy sprawdzić, czy można ograniczyć jego zasięg domowym sposobem.
Fatalna wpadka złodzieja

Fatalna wpadka złodzieja

Świat
Złodziej z angielskiego Manchesteru może mówić o wielkim pechu. Po udanym skoku niósł pieniądze w torbie na ramieniu. Nagle silny wiatr rozwiał ukradzione kilka chwil wcześniej banknoty po całej ulicy. Kamera miejskiego monitoringu uchwyciła jego nieudolne zmagania o odzyskanie gotówki.
Olbrzymi

Olbrzymi "palmowy złodziej" [Pixel]

Nauka
Krab palmowy to jeden z największych lądowych stawonogów znanych nauce. Na pierwszy rzut oka może przypominać gigantycznego pająka. Kraby palmowe żywią się przede wszystkim kokosami, szczypce pozwalają im rozłupywać nawet najtwardsze orzechy. Te stawonogi inaczej nazywane są rabusiami kokosowymi lub złodziejami palmowymi. Przekonajcie się, dlaczego.
Bogobojny złodziej. 7 przykazanie mu nie przeszkodziło

Bogobojny złodziej. 7 przykazanie mu nie przeszkodziło

Ciekawostki
Ten człowiek będzie potrzebował czegoś więcej niż modlitwy, gdy już go złapiemy - mówi nowojorska policja. W ubiegłym tygodniu kamera monitoringu nagrała mężczyznę, który wykonuje znak krzyża, a następnie włamuje się do sklepu odzieżowego w Nowym Jorku w dzielnicy Brooklyn. Złodziej ukradł około 20 ubrań i uciekł. Podczas włamania nikomu nic się nie stało, żeby dostać się do środka mężczyzna użył cegły.
poprzednie1 2 3 4 następne