wolfsburg

Liczba wyników: 37

Wolfsburg wygrywa na inaugurację! FC Koeln bez punktów [ZDJĘCIA ELEVEN SPORTS]

Sport
Wolfsburg na inaugurację nowego sezonu Bundesligi pokonał na swoim terenie FC Koeln. Gole dla zwycięzców strzelali Arnold i Weghorst.
Bundesliga: VfL Wolsfburg coraz bliżej gry w europejskich pucharach. 1.FC Nuernberg bez szans [ZDJĘCIA ELEVEN SPORTS]

Piłka nożna
Wilki z Wolfsburga coraz bliżej gry w Lidze Europy. VfL pokonał 1.FC Nuernberg, czym skomplikował rywalom walkę o ligowy byt.
Bundesliga: Stracona szansa Hoffenheim, Wolfsburg zabawił się w Sinsheim [ZDJĘCIA ELEVEN SPORTS]

Piłka nożna
Niewykorzystany rzut karny przez Hoffenheim przy prowadzeniu 1:0 odmienił losy meczu z VfL Wolfsburg. Goście wyrównali jeszcze przed przerwą, a po zmianie stron zadali trzy nokautujące ciosy.
Bundesliga: Bayern gromi 6:0! Dwa trafienia Lewandowskiego [ZDJĘCIA ELEVEN SPORTS]

Piłka nożna
Robert Lewandowski w dobrej formie przed kluczowymi wiosennymi meczami Bayernu Monachium i reprezentacji Polski. Jego drużyna wygrała z VfL Wolfsburg aż 6:0, a Polak strzelił dwa gole.
Bundesliga: Wolfsburg rozbił Borussię M'gladbach. Pnie się w górę tabeli

Piłka nożna
Wolfsburg pokonał Borussię M'gladbach, przed jej publicznością, 3:0. Tym samym Wilki zmniejszyły swoją stratę do tego zespołu i podskoczyły w ligowej tabeli. Bramki na wagę zwycięstwa zdobywali: Gerhardt i Mehmedi.
Wolfsburg wyszarpał zwycięstwo w ostatnich minutach! Błaszczykowski na trybunach [ZDJĘCIA ELEVEN SPORTS]

Sport
VfL Wolfsburg w ostatnich minutach wyszarpał wyjazdowe zwycięstwo w spotkaniu z Augsburgiem. Jakub Błaszczykowski niestety po raz kolejny zmagania swojego zespołu obserwował z trybun. Wilki po emocjonującym spotkaniu wygrały 3:2.
Bundesliga: Wolfsburg idzie za ciosem! Kolejne zwycięstwo Wilków [ZDJĘCIA ELEVEN SPORTS]

Piłka nożna
VfL Wolfsburg wygrał na własnym stadionie 2:0 z VfB Stuttgart i awansował na miejsce gwarantujące grę w europejskich pucharach. To 4 zwycięstwo w 5 ostatnich meczach Wilków.
Bundesliga: Wolfsburg kontynuuje udaną serię. Błaszczykowski na trybunach [ZDJĘCIA ELEVEN SPORTS]

Piłka nożna
Czwarty mecz Wolfsburga bez porażki. Tym razem Wilki wygrały 2:0 z 1. FC Nuernberg. Jakub Błaszczykowski nie znalazł się w kadrze meczowej zwycięzców.
Niespodziewana porażka Eintrachtu. Błaszczykowski na trybunach [ZDJĘCIA ELEVEN SPORTS]

Piłka nożna
Eintracht Frankfurt, który miał szansę na awans na podium tabeli, przegrał przed własną publicznością z VfL Wolfsburg. Goście w 31. minucie objęli prowadzenie za sprawą Admira Mehmediego. Gospodarze starali się doprowadzić do wyrównania, ale nie potrafili wykorzystać swoich szans.
Bundesliga: Hannover przerwał serię przegranych. Wygrał z Wolfsburgiem 2:1

Piłka nożna
Jakub Błaszczykowski nie znalazł się w kadrze meczowej Wolfsburga. Wilki otworzyły wynik spotkania w 31. minucie, ale był to koniec pozytywów. Hannover wygrał 2:1 i przerwał swoją serię przegranych.
Bundesliga: Błaszczykowski wrócił do gry. Wolfsburg znów bez wygranej [ZDJĘCIA ELEVEN SPORTS]

Piłka nożna
Werder Brema pokonał u siebie Wolfsburg 2:0. Pierwsze minuty w tym sezonie Bundesligi rozegrał Jakub Błaszczykowski, który pojawił się na boisku w końcówce spotkania.
VfL Wolfsburg utrzymał się w Bundeslidze. Epizod Błaszczykowskiego [ZDJĘCIA ELEVEN SPORTS]

Piłka nożna
W rewanżowym barażowym meczu o miejsce w Bundeslidze VfL Wolfsburg wygrał z Holsteinem Kilonia 1:0. Tym samym zespół Jakuba Błaszczykowskiego utrzymał się w niemieckiej ekstraklasie. Polak pojawił się na boisku w doliczonym czasie gry.
VfL Wolfsburg bliżej pozostania w elicie. Efektowna bramka Brekalo [ZDJĘCIA ELEVEN SPORTS]

Piłka nożna
VfL Wolfsburg nie zawiódł oczekiwań swoich fanów. Walczący o utrzymanie w Bundeslidze zespół Wilków pokonał w pierwszym barażowym meczu Holstein Kilonia 3:1. W 81. minucie na boisku pojawił się Jakub Błaszczykowski.
Pechowy VFL Wolsburg blisko strefy spadkowej. Szczęśliwa wygrana Schalke [ZDJĘCIA ELEVEN SPORTS]

Piłka nożna
Fani VfL Wolfsburg powoli tracą cierpliwość. Ich ukochany zespół przegrał kolejny mecz. Tym razem w Wolfsburgu zwyciężyło Schalke 04 Gelsenkirchen i to po golu samobójczym.
Bayer Leverkusen bez potknięcia. Lepszy od drużyny Błaszczykowskiego [ZDJĘCIA ELEVEN SPORTS]

Piłka nożna
Bayer Leverkusen wygrał 2:1 z VfL Wolfsburg w 25. kolejce Bundesligi. Bramki dla zwycięzców zdobyli Lucas Alario i Julian Brandt. Honorowe trafienie dla gospodarzy uzyskał Admir Mehmedi.  Jakub Błaszczykowski nie grał.
Słupek, poprzeczka i dwie bramki - działo się w meczu 1. FSV Mainz - VfL Wolfsburg [ZDJĘCIA ELEVEN SPORT]

Piłka nożna
W 24. kolejce Bundesligi zespół 1. FSV Mainz zremisował z VfL Wolfsburg 1:1. Obie drużyny stworzyły kilka ciekawych akcji i bramek mogło paść znacznie więcej.
Radosław Gilewicz: Kuba Błaszczykowski ma swoją wartość. Będzie świetnie przygotowany

Piłka nożna
Kuba musi być przede wszystkim zdrowy w stu procentach. Ważne, że trenuje już z zespołem po tak długiej przerwie. Nie spodziewajmy się, że od razu wróci do składu. Musi być cierpliwy. Jeżeli Kuba odejdzie z Wolfsburga, to latem, po mistrzostwach świata. Jestem przekonany, że będzie świetnie przygotowany na mistrzostwa świata - komentuje sytuację Jakuba Błaszczykowskiego w VfL Wolfsburg Radosław Gilewicz, były reprezentant Polski.
Niesamowite pudło Divocka Origi! Zobacz skrót meczu VfL Wolfsburg - RB Lipsk [ZDJĘCIA ELEVEN SPORTS]

Piłka nożna
W spotkaniu niemieckiej Bundesligi VfL Wolfsburg podzielił się punktami z RB Lipsk (1:1). Wynik mógł być jednak inny, gdyby tylko Divock Origi wykorzystał doskonałą okazję.
Co za bomba! VfL Wolfsburg z kompletem punktów. Zobacz skrót meczu [ZDJĘCIA ELEVEN SPORTS]

Piłka nożna
W niedzielę zakończono 14. kolejkę Bundesligi. W jednym z dwóch zaplanowanych na ten dzień spotkań VfL Wolfsburg przed własną publicznością wygrał z Borussią M'gladbach 3:0. W składzie gospodarzy zabrakło Jakuba Błaszczykowskiego.
Aż sześć goli i nietrafiony karny w meczu VfL Wolfsburg z Herthą Berlin. Zobacz skrót [ZDJĘCIA EVELEN]

Piłka nożna
Sporo emocji było w meczu 11. kolejki Bundesligi pomiędzy VfL Wolfsburg i Herthą Berlin. Łącznie padło aż sześć goli, ale emocje przyniosły również nieuznane trafienia oraz nietrafiony rzut karny. Spotkanie ostatecznie zakończyło się remisem 3:3. W 83. minucie na boisku pojawił się Jakub Błaszczykowski.
Dramatyczna końcówka w Gelsenkirchen! Wolfsburg wyszarpał remis [ZDJĘCIA ELEVEN]

Piłka nożna
Wielkie emocje w Gelsenkirchen, gdzie sędzia dyktował rzuty karne po wideoweryfikacjach. Ostatecznie Wolfsburg wydarł punkt Schalke (1:1) po golu rezerwowego w doliczonym czasie.