Wyniki wyszukiwania dla:

wirtualna rzeczywistość

Liczba wyników: 224

Michał Brański, VP Strategy, Wirtualna Polska Holding – członek Kapituły Nagrody Money.pl

Michał Brański, VP Strategy, Wirtualna Polska Holding – członek Kapituły Nagrody Money.pl

Polska
Michał Brański stworzył w 1999 r. wraz z Jackiem Świderskim i Krzysztofem Sierotą portal internetowy pod nazwą go2.pl (późniejsze o2.pl), a w 2000 r. założył MediaOne sp. z o.o. (późniejsze: o2.pl sp. z o.o., a następnie Grupa o2 sp. z o.o., która w 2011 r. została przekształcona w spółkę akcyjną Grupa o2 S.A. (obecnie Wirtualna Polska Holding S.A.). Od powstania portalu do dnia dzisiejszego rozwija on działalność założonej spółki i spółek zależnych na polskim rynku internetowym, pełniąc funkcję członka Zarządu Spółki i członka Rady Nadzorczej spółek zależnych. Od 2009 r. Michał Brański jest dyrektorem Borgosia Investments Limited, a od 2014 r. prezesem zarządu w 10x S.A. Michał Brański studiował w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie na kierunku zarządzanie i marketing.

"Śmieszy mnie to". Dosadne słowa o wizycie Tuska

Polska
- Donald Tusk zachowuje się dziwnie - stwierdził w programie "Tłit" Jacek Sasin. Podkreślił, że jako przewodniczący Rady Europejskiej powinien być oderwany od walki politycznej w swoim kraju, a politycy opozycji wyraźnie traktują jego wizytę w Polsce jak udział w kampanii wyborczej. - Śmieszy mnie budowanie takiego przekazu wokół tej wizyty. Przyjeżdża Donald Tusk i wszystko ma się odmienić, słońce ma wyjść i oświetlić ponurą rzeczywistość - skomentował. Dodał, że jest przekonany, że większość Polaków wcale na niego nie czeka.
Autoreklama Pauliny Młynarskiej:

Autoreklama Pauliny Młynarskiej: "Od kilku lat organizuję wyjazdy z jogą do Azji"

Gwiazdy
Paulina Młynarska od wielu lat zgłębia tajniki jogi. Zamiłowanie do medytacji zaowocowało możliwością połączenia pasji dziennikarki z pracą. Młynarska od dłuższego czasu organizuje dwutygodniowe turnusy do Birmy i na Bali. Dziennikarka zapewnia, że osoby, które mają za sobą taki turnus, wracają zrelaksowane, zdystansowane, uwolnione od stresu i z nowym spojrzeniem na rzeczywistość. Lepsze od obozu z Ewą Chodakowską lub Anną Lewandowską?
Samotne matki w Pałacu Prezydenckim.

Samotne matki w Pałacu Prezydenckim. "Progi dochodowe są nierealne"

Styl życia
Anna Lose, przedstawicielka grupy samotnych matek wysłała list otwarty do Prezydenta Andrzeja Dudy, pod którym podpisało się prawie 100 tys. osób. Zanim pismo trafiło na prezydenckie biurko, Wirtualna Polska opublikowała jego fragmenty. Po naszym artykule Andrzej Duda postanowił zaprosić kobiety na spotkanie i osobiście wysłuchać ich postulatów.
CTRL - wirtualna rzeczywistość

CTRL - wirtualna rzeczywistość

Gry
W najnowszym odcinku "CTRL" Marcin Skała testuje grę rytmiczną "Beat Saber" i "Gran Turismo Sport" w wirtualnej rzeczywistości i udowadnia, że taka rozrywka wcale nie musi być droga.

"Trash challenge". Wirtualna Polska podjęła wyzwanie!

Społeczeństwo
Sterta odpadów: zniszczona elektroniki, elementy samochodów czy plastikowe butelki, które zalegały na nielegalnym składowisku w podwarszawskim lesie, znalazły się wreszcie w workach na śmieci. Dziennikarze Wirtualnej Polski podjęli się internetowego wyzwania "Trash Challenge". Na czym ona polega i jaka jest jego idea? O tym w materiale wideo.
Google Maps AR - rozszerzona rzeczywistość. Oto jak działa

Google Maps AR - rozszerzona rzeczywistość. Oto jak działa

Technologia
Oto nowa generacja Google Maps. AR, czyli Augmented Reality (rozszerzona rzeczywistość) pozwoli oglądać pomocne dodatki naniesione wprost na widok "street view" (z ulicy). Do obsługi AR nie potrzebne są żadne gogle czy okulary.
Marcin Kierwiński szefem sztabu KE?

Marcin Kierwiński szefem sztabu KE? "Stawiamy na doświadczenie"

Wiadomości
Poseł Platformy Obywatelskiej, Marcin Kierwiński, ma być szefem sztabu wyborczego Koalicji Europejskiej w nadchodzących wyborach. Do takich nieoficjalnych informacji dotarła Wirtualna Polska. Sam zainteresowany na razie się do tego nie przyznaje. Mówi, że informacja w tej sprawie zostanie przekazana wkrótce. Ciepłe słowa pod adresem posła Kierwińskiego płyną nawet od polityków PiS. Więcej w materiale wideo. 
Burza wokół LGBT+. Jacek Sasin obruszony

Burza wokół LGBT+. Jacek Sasin obruszony

Polska
- Niech Rafał Trzaskowski nie kłamie, kiedy mówi, że opowiadamy bzdury, tylko zajrzy do dokumentu, który podpisał. Wyraźnie mówi, że będzie wprowadzał edukację seksualną w szkołach zgodną ze standardami WHO. To nie są standardy, które - naszym zdaniem - powinny mieć miejsce w polskich szkołach - mówił minister Jacek Sasin w programie "Tłit". - Prezydent Trzaskowski pokazuje prawdziwe oblicze PO. Roznieca ideologiczną wojnę i narzuca Polakom ideologię. A my nie chcemy Polakom zaglądać do sypialni i mówić, jak mają żyć (...) Protestuję przeciw temu, co robi PO - mówią, że napuszczamy Polaków na gejów. Stop narzucaniu ideologii i serwowaniu jej naszym dzieciom - kontynuował. Pytany o grafikę opublikowaną przez Stanisława Karczewskiego, stwierdził, że "dosyć dobrze oddaje rzeczywistość". - Nie widzę w tym niczego zdrożnego. Nie my zrobiliśmy z tęczy symbol - podsumował Sasin. 
Paweł Szefernaker o NBP: dla mnie takie zarobki nie są normalne

Paweł Szefernaker o NBP: dla mnie takie zarobki nie są normalne

Polska
NBP ujawnił pensje dyrektorów. Martyna Wojciechowska, dyrektor Departamentu Komunikacji i Promocji NBP, zarabiała w 2018 roku blisko 50 tys. zł brutto na m/c. - Sektor bankowy jest dobrze wynagradzany od lat. Mi się to nie musi podobać, ale taka jest rzeczywistość. Dla mnie takie zarobki nie są normalne i dla wielu młodych ludzi w Polsce także. Ale sektor bankowy rządzi się swoimi prawami. Przez lata pensje w NBP nie były jawne, dzięki PiS są. Warto stawiać na jawność - komentował wiceszef MSWiA Paweł Szefernaker w programie "Tłit".
MŚ w Seefeld. Słabe skoki Polaków.

MŚ w Seefeld. Słabe skoki Polaków. "Nie ma powodów do optymizmu"

Zimowe
Szymon Łożyński oraz Michał Bugno przeanalizowali słaby występ reprezentantów Polski podczas mistrzostw świata w skokach narciarskich w Seefeld. Nasi skoczkowie byli faworytami do zdobycia medalu. Rzeczywistość zweryfikowała te oczekiwania. 
Oscary 2019. Pawlikowski o Kulig: Nie umiałem sobie wyobrazić, że ona robi rzeczy, które robiła Zula

Oscary 2019. Pawlikowski o Kulig: Nie umiałem sobie wyobrazić, że ona robi rzeczy, które robiła Zula

Wywiady/relacje
Wirtualna Polska jest w Los Angeles, gdzie odbędzie się rozdanie Oscarów. Za nami prezentacja twórców produkcji pretendujących do nagrody za najlepszy film nieanglojęzyczny. Nie zabrakło na niej Pawła Pawlikowskiego, który powiedział, dlaczego w roli Zuli obsadził Joannę Kulig i czemu gwiazda nie była oczywistym wyborem. - Nie umiałem sobie wyobrazić, że ona robi pewne rzeczy, które w scenariuszu robiła Zula - przyznał Pawlikowski, reżyser "Zimnej wojny". 
Donald Tusk stanie przed komisją ds. wyłudzeń VAT. Data nieprzypadkowa

Donald Tusk stanie przed komisją ds. wyłudzeń VAT. Data nieprzypadkowa

Wiadomości
Wirtualna Polska dotarła do dokumentów komisji śledczej ds. wyłudzeń podatku VAT. Są w nich terminy przesłuchań świadków. Z terminarza wynika, że Donald Tusk stanie przed komisją jeszcze w maju. Tuż przed wyborami do Parlamentu Europejskiego zeznawać będą liderzy PO na czele z Grzegorzem Schetyną i byłą premier, Ewą Kopacz. Zapowiada się polityczny spektakl. Więcej w materiale wideo. 
Decyzja ws. śmierci Leszka Millera jr. Były premier komentuje

Decyzja ws. śmierci Leszka Millera jr. Były premier komentuje

Polska
Jak ustaliła Wirtualna Polska, śledztwo w sprawie ewentualnego doprowadzenia do śmierci Leszka Millera juniora, syna byłego premiera, zostało umorzone. - Poinformowano mnie, że prokuratura zważyła wszystkie wątki, zbadała ślady i wykluczyła przyczynę śmierci związaną z osobami trzecimi. Czyli po prostu mój syn popełnił samobójstwo. Do końca życia będę myślał i wyrzucał sobie, dlaczego tak się stało - mówił Leszek Miller w programie "Tłit". I dodał: "Ból nigdy nie mija, czas nie leczy ran. Oswaja z nimi, powoduje, że człowiek się do nich przyzwyczaja. Ale one są, one pieką, one bolą. I tak będzie do końca życia".
Andrzej Strejlau o hejcie w internecie.

Andrzej Strejlau o hejcie w internecie. "To co się dzieje w social mediach jest czasami nie do przyjęcia"

Piłka nożna
- Uważam, że w tej chwili to co się dzieje w mediach społecznościowych jest czasami nie do przyjęcia. W tych 280 znakach (przyp.red. na twitterze) trzeba zmieścić kwintesencję, ja staram się to zrobić. Ja nie atakuje ludzi tylko zgłaszam problemy - mówi Andrzej Strejlau który został wybrany osobowością roku 2018 w social mediach. - Jest mi bardzo miło, że Wirtualna Polska odebrała moje wpisy pozytywnie i przyznała mi nagrodę. 
Wywiad z prezydentem Andrzejem Dudą

Wywiad z prezydentem Andrzejem Dudą

Polityka
21 stycznia Wirtualna Polska gościła w Pałacu Prezydenckim. Marcin Makowski przeprowadził rozmowę z prezydentem RP Andrzejem Dudą, który odpowiedział między innymi na pytania internautów.
Agnieszka Radwańska przybywa na Woronicza w krwawoczerwonym porsche

Agnieszka Radwańska przybywa na Woronicza w krwawoczerwonym porsche

Gwiazdy
Mimo że emerytura przed trzydziestką dla większości z nas jest wręcz niewyobrażalna, to tak właśnie nieraz wygląda rzeczywistość światowej klasy sportowców. Podobnie stało się także w przypadku Agnieszki Radwańskiej, która niedawno oznajmiła, że zadecydowała o definitywnym odłożeniu rakiety i skupieniu się na sobie. Wykorzystując nowo zdobyty wolny czas oraz liczne kontakty, gwiazda sportu obrała ostatnio rolę "ambasadora dobrej woli UNICEF". O swojej nowej misji Agnieszka opowiedziała w sobotnim Pytaniu na Śniadanie. Wprawieni łowcy autografów mogli przyłapać gwiazdę, kiedy ta opuszczała swoje czerwone porsche.
Atak na Pawła Adamowicza. Krzysztof Liedel komentuje

Atak na Pawła Adamowicza. Krzysztof Liedel komentuje

Polska
- Nie jesteśmy przyzwyczajeni do tego typu sytuacji, u nas są one jeszcze rzadkością. Ale rzeczywistość ogólnoświatowa, polegająca m.in. na brutalizacji, to zjawisko, które prędzej czy później dotrze również i do nas. Być może atak na Adamowicza jest tego najlepszym przykładem. Bo coś spowodowało, że sprawca na ten atak się zdecydował - mówił ekspert ds. bezpieczeństwa Krzysztof Liedel w programie "Tłit". Dopytywany o zatrzymanie napastnika, dodał: "Rzeczywistość wygląda inaczej niż film. W takich sytuacjach działa mechanizm wyparcia, naturalny psychologicznie".
Kalendarz niedziel handlowych 2019. Zasada jest prosta

Kalendarz niedziel handlowych 2019. Zasada jest prosta

Finanse
W tym roku zakupy zrobimy tylko w jedną niedzielę w miesiącu. Będzie to zawsze ostatnia niedziela miesiąca, podczas gdy w 2018 r. była to pierwsza i ostatnia niedziela. W tym roku będziemy mieć łącznie 15 niedziel, w które sklepy będą mogły być otwarte, najbliższa - 27 stycznia. Dla tych, którzy wolą mieć wszystko czarno na białym, Wirtualna Polska przygotowała kalendarz, który można przyczepić na lodówkę. Rozdawaliśmy go niedawno w centrum handlowym. 
Neumann o wpisie Biedronia.

Neumann o wpisie Biedronia. "Niedojrzałość. Niech sobie siedzi dalej pod Słupskiem"

Polska
Sławomir Neumann odpowiedział na wpis Roberta Biedronia, który napisał, że ciężko wyobrazić sobie Polskę bez Jarosława Kaczyńskiego i nie ma na myśli polityków PiS. Poseł PO twierdzi, że opozycja nie może zwlekać, aż prezes sam zrezygnuje z polityki. - To niedojrzałość. Nic więcej nie można powiedzieć. Jeśli chce czekać to niech siedzi sobie dalej pod Słupskiem - twierdzi. - Zderzamy się w wyborach w maju i październiku z PiS-em, na którego czele stoi Kaczyński. Można zamknąć oczy i wyobrażać sobie inny świat. Albo jest się w polityce, albo zaklina rzeczywistość - dodaje poseł PO.
Katarzyna Berenika Miszczuk: Patryk Vega? Polska służba zdrowia nie wygląda tak, jak w jego filmie

Katarzyna Berenika Miszczuk: Patryk Vega? Polska służba zdrowia nie wygląda tak, jak w jego filmie

Wywiady
Była nastolatką, gdy do księgarni trafiła jej pierwsza książka. Do dziś pamięta chwilę, w której dowiedziała się, że właśnie została pisarką. W rozmowie z WP Książki Katarzyna Berenika Miszczuk opowiada o tym, jak doświadczenie w pracy lekarza wykorzystała przy tworzeniu historii, jakiej książki nigdy nie napisze i dlaczego Patryk Vega błędnie pokazuje rzeczywistość polskiej służby zdrowia. Zobaczcie drugą część naszego wywiadu.
poprzednie1 2 3 4 5 ... 11następne