Wyniki wyszukiwania dla:

winnicki

Liczba wyników: 28

Wybory do Europarlamentu. Awantura w studiu między Winnickim, Radziwiłem a Bartoszewskim

Wybory do Europarlamentu. Awantura w studiu między Winnickim, Radziwiłem a Bartoszewskim

Polska
Robert Winnicki mówił w Wieczorze Wyborczym WP o "tłustych kotach, co nachapały się władzy". Konstanty Radziwiłł zareagował oburzeniem. - Słucham inwektyw - mówił. Po chwili do dyskusji dołączył Władysław Teofil Bartoszewski.
Mocne słowa Winnickiego o TVP. Krzysztof Bosak komentuje

Mocne słowa Winnickiego o TVP. Krzysztof Bosak komentuje

Polska
"'Wiadomości' o Marszu Niepodległości - mnóstwo rządu i ani jednego słowa o Stowarzyszeniu. Ta TV jest tak publiczna jak najpodlejszy dom publiczny. Wstydźcie się" - napisał prezes Ruchu Narodowego Robert Winnicki. - Używa się ostrych sformułowań, gdy jest się niesprawiedliwie traktowanym. My jako organizatorzy jesteśmy niesprawiedliwie traktowani - komentował Krzysztof Bosak w programie "Tłit". - Bardzo mnie smuci, że media publiczne uczestniczą w propagandzie rządowej, że narodowcy zostali wygumkowani. Jest to rewers propagandy, którą robią niektóre stacje liberalne. To nie jest prawda o Marszu Niepodległości - dodał.
Czarzasty w programie

Czarzasty w programie "Tłit": Nie poszedłbym na marsz zakrapiany ONR-em

Polska
- Nie poszedłbym na marsz zakrapiany ONR-em - deklaruje w programie "Tłit" Włodzimierz Czarzasty. - Ja to wszystko pamiętam, te race, okrzyki, haniebne - dodaje. Zapewnił, że nie poszedłby na marsz, gdzie od czasu do czasu by śmierdziało "takim niefajnym zapachem poglądów, zbliżonych do faszystowskich". - Nie wierzę ONR-owi a Paweł Kukiz powinien się wstydzić, że Robert Winnicki na jego listach wszedł do Sejmu - podkreślił Czarzasty.
Robert Winnicki zdradza, ile kosztuje Marsz Niepodległości

Robert Winnicki zdradza, ile kosztuje Marsz Niepodległości

Wiadomości
Szef Ruchu Narodowego przekonywał w programie Marka Kacprzaka "Tłit", że nie chce od władzy pieniędzy na organizację Marszu Niepodległości. - Cenimy swoją niezależność - powiedział Robert Winnicki.
Tłit - Robert Winnicki

Tłit - Robert Winnicki

Tłit - najbardziej interaktywny program w sieci. Oglądaj codziennie, od poniedziałku do piątku, online na WP.PL. Zaprasza Marek Kacprzak. Gościem był Robert Winnicki.
Robert Winnicki o kulisach rozmów z otoczeniem prezydenta

Robert Winnicki o kulisach rozmów z otoczeniem prezydenta

Wiadomości
Szef narodowców stwierdził w programie Marka Kacprzaka "Tłit", że otoczenie prezydenta Andrzeja Dudy nie miało pomysłu na to, jak ma wyglądać Marsz Niepodległości. - Próbowali przejąć ten marsz w sposób administracyjny - podkreślił Robert Winnicki.
Robert Winnicki wątpi w powrót Tuska.

Robert Winnicki wątpi w powrót Tuska. "Nie będzie mu się chciało"

Wiadomości
Donald Tusk może nie wrócić do czynnej polityki krajowej - stwierdził Robert Winnicki w programie Marka Kacprzaka "Tłit". Szef Ruchu Narodowego uważa, że szef Rady Europejskiej jest "człowiekiem dość wygodnym" i być może czeka na niego inne stanowisko w instytucji międzynarodowej.
Robert Winnicki ostro o organizacji marszu przez PiS.

Robert Winnicki ostro o organizacji marszu przez PiS. "Ocknął się, że mają zasadzone kwiatki"

Polska
- Rząd się ocknął, że mają zasadzone troszkę kwiatków na 100-lecie niepodległości, a potrzebują lasu. Po 2 latach przygotowań zorientowali się, że nic nie mają. Pod koniec września dopiero się do nas zgłosili - zupełnie bez pomysłu czynnika rządowego, poza prostym przejęciem marszu - powiedział w programie "Tłit" Robert Winnicki, prezes Ruchu Narodowego. - My zaczynamy przygotowania do marszu rok wcześniej, a jak rząd się budzi miesiąc przed i gorączkowo działa - to mało poważne - podsumował.
Poseł chce radykalnego ograniczenia imigrantów w Warszawie. Jaki mówi

Poseł chce radykalnego ograniczenia imigrantów w Warszawie. Jaki mówi "nie"

Wiadomości
Prezes Ruchu Narodowego, Robert Winnicki, w rozmowie z reporterem WP stwierdził, że Warszawa staje się miastem ukraińsko-hindusko-muzułmańskim. Poseł niezrzeszony uważa, że trzeba radykalnie ograniczyć wydawanie zezwoleń na pobyt obcokrajowców w Polsce. Na te słowa zareagowali kandydaci na prezydenta stolicy. Więcej w materiale wideo. 
Robert Winnicki: PiS mnie nie ukarał, bo się boi

Robert Winnicki: PiS mnie nie ukarał, bo się boi

Polityka
- PiS nie ukarał mnie z jednego powodu. Boją się gniewu elektoratu patriotycznego, który jest na nich wściekły o ustawę o IPN, mimo odtrąbionego sukcesu - mówił Robert Winnicki w programie Marka Kacprzaka "Tłit".
Robert Winnicki o wspólnej liście Tadeusza Rydzyka do europarlamentu

Robert Winnicki o wspólnej liście Tadeusza Rydzyka do europarlamentu

Wiadomości
- Nic nie wiem o wspólnej liście, z nikim na ten temat nie rozmawiałem, a już na pewno nie z ojcem Rydzykiem - zapewniał Robert Winnicki w programie Marka Kacprzaka "Tłit".
Robert Winnicki: sekretarz Mateusza Morawieckiego powiedział mi

Robert Winnicki: sekretarz Mateusza Morawieckiego powiedział mi "trwa nowa zimna wojna"

Polityka
 - Skoro - jak mówi pan Pawluszek, sekretarz premiera - mamy nową zimną wojnę, gdzie są Niemcy, budujące z Rosją NordStream2, gdzie jest Orban z Putinem? W którym bloku? - dopytywał Robert Winnicki w programie Marka Kacprzaka "Tłit".
Tłit - Robert Winnicki

Tłit - Robert Winnicki

Tłit - najbardziej interaktywny program w sieci. Oglądaj codziennie, od poniedziałku do piątku, online na WP.PL. Zaprasza Marek Kacprzak. Gościem był Robert Winnicki.
Robert Winnicki: biskup nie wie, co to nacjonalizm

Robert Winnicki: biskup nie wie, co to nacjonalizm

Wiadomości
 - Nacjonalizm chrześcijański to idea, którą promował kardynał Wyszyński. Odsyłam biskupa, który pisze, że nacjonalista nie jest patriotą, do książek - powiedział Robert Winnicki w programie Marka Kacprzaka "Tłit".
Robert Winnicki: Donald Tusk jest w Unii od otwierania drzwi

Robert Winnicki: Donald Tusk jest w Unii od otwierania drzwi

Polityka
- Donald Tusk jest człowiekiem od otwierania drzwi w Unii Europejskiej, a nie sprawowania polityki w Unii Europejskiej - mówił Robert Winnicki w programie Marka Kacprzaka "Tłit".
Odważne wystapienie Roberta Winnickiego. Oburzył posłów

Odważne wystapienie Roberta Winnickiego. Oburzył posłów

Polityka
- Trzeba jasno powiedzieć, że jeden z mitów założycielskich III RP to właśnie marzec '68. Jedna frakcja PZPR-u walczyła z drugą. Podziały narodowościowe były tylko pretekstem. W jeden frakcji było trochę więcej Żydów, w innej mniej -    grzmiał z mównicy poseł niezrzeszony Robert Winnicki.
Puda o

Puda o "aferze futerkowej": to tylko jeden z wielu zapisów o ochronie zwierząt

Wiadomości
- To nie jest ustawa o hodowli zwierząt futerkowych. Ponieważ wiele osób tak właśnie ją przedstawia chciałbym powiedzieć, że to jest ustawa o ochronie zwierząt, a jednym z jej elementów jest temat dotyczący zakazu hodowli zwierząt futerkowych - mówił naszemu reporterowi w Sejmie Grzegorz Puda. Tłumaczył, że ustawa nie jest kontrowersyjna, że zakaz hodowli zwierząt futerkowych to tylko jeden z wielu zapisów, które mówią również o hodowli karpi i stopniowej likwidacji łańcuchów dla psów. - W imię jakiego szaleństwa likwidować polską, dobrze funkcjonującą branżę? Zwłaszcza że kolejnym krokiem tych, którzy chcą zlikwidować chów zwierząt futerkowych, jest likwidacja chowu klatkowego drobiu, a w ogóle to promują weganizm. Posłowie PiS uczestniczą w skrajnie lewicowym ataku na polską branżę w rolnictwie - ocenił z kolei Robert Winnicki.
Winnicki odwołuje pikietę.

Winnicki odwołuje pikietę. "Kneblowanie obrony polskiej godności"

Wiadomości
- Postępowanie wojewody na polecenie polityczne rządu jest ograniczaniem swobód obywatelskich. Jest skandalicznym niedopuszczeniem do rzetelnego głosu w debacie publicznej - powiedział na konferencji w Sejmie Robert Winnicki. W środę miała odbyć się manifestacja środowisk narodowych pod ambasadą Izraela. Wojewoda mazowiecki postanowił jednak zamknąć ulice przy placówce dla ruchu kołowego i pieszego, powołując się na względy bezpieczeństwa. Winnicki ocenił też, że Polska jest obecnie obiektem zmasowanego ataku ze strony Izraela, a rząd PiS przyjmuje niemalże "kapitulancką postawę". Według szefa Ruchu Narodowego uniemożliwienie pikiety przed ambasadą to kneblowanie obrony polskiej godności. Jednak, jak dodał, celem środowiska narodowego nie jest "konfrontowanie się z państwem", więc środowa pikieta zostaje odwołana.
Winnicki do Dudy: ja rozumiem, że narty, ale mamy kryzys

Winnicki do Dudy: ja rozumiem, że narty, ale mamy kryzys

Wiadomości
- Mamy zadziwiające milczenie prezydenta Dudy. Ja rozumiem, że narty, że różne inne ważne wydarzenia, ale mamy ogromny kryzys dyplomatyczny w relacjach z dosyć istotnym państwem - mówił na konferencji prasowej w Sejmie Robert Winnicki. Poseł niezrzeszony i jednocześnie prezes Ruchu Narodowego upominał Andrzeja Dudę w kwestii relacji z Izraelem. W piątek Sejm uchwalił nowelizację ustawy o IPN. Zgodnie z nią każdy, kto publicznie i wbrew faktom przypisuje polskiemu narodowi lub państwu polskiemu odpowiedzialność lub współodpowiedzialność za zbrodnie popełnione przez III Rzeszę Niemiecką lub inne zbrodnie przeciwko ludzkości, pokojowi i zbrodnie wojenne - będzie podlegał karze grzywny lub pozbawienia wolności do lat trzech. Przyjęcie ustawy zostało krytycznie przyjęte przez władze Izraela i liczne środowiska żydowskie. Według Winnickiego reakcja ambasador Izraela w Polsce i premiera tego kraju - Benjamina Netanjahu - są m.in. aroganckie i ingerują w suwerenność Polski.Benjamin Netanjahu (http://www.tvn24.pl)
Winnicki sugeruje TVN mistyfikację.

Winnicki sugeruje TVN mistyfikację. "Wyglądało to jak jeden wielki teatrzyk"

Wiadomości
- Ktokolwiek po doświadczeniach II wojny światowej, po okresie nazizmu, zakłada nazistowski mundur i oddaje cześć Hitlerowi, ten wypisuje się z polskiej wspólnoty narodowej - mówił w Sejmie Robert Winnicki. Poseł i prezes Ruchu Narodowego stwierdził też, że "środowiska narodowe muszą wzmocnić kordon dzielący ich od neonazistowskiego marginesu". - Nawet jeśli ten margines jest tak groteskowy jak 10 czy 12 uczestników tej horrendalnej imprezy w lesie. Nawet jeśli 20 procent tych uczestników stanowili dziennikarze TVN i nawet jeśli swastyki układano z wafelków - dodał Winnicki i ciągnął: to nota bene ciekawe, że dziennikarzom TVN z taką łatwością i tak szybko przyszło, żeby zinfiltrować tę grupę. - Wyglądało to jak ustawka, jak jeden wielki teatrzyk - ocenił szef Ruchu Narodowego.

"Występujecie za mordowaniem, a nie za aborcją". Mocne słowa posłów w Sejmie

Polska
W Sejmie trwa debata nad projektem ustawy liberalizującej przepisy aborcyjne. Propozycja komitetu "Ratujmy Kobiety 2017" spotkała się ze zdecydowanym sprzeciwem posłów prawicy. Głos w sprawie praw kobiet postanowili zabrać mężczyźni. - Ten projekt w sposób ekspresowy musi trafić do kosza. A tytuł projektu o prawach kobiet i świadomym rodzicielstwie jest oszustwem i obrazą dla zdecydowanej większości polskich kobiet - powiedział Krzysztof Szulowski, poseł PiS. - Kwestia dziecka poczętego nie jest wyłącznie kwestią kobiety. Jest odpowiedzialnością zarówno kobiety, jak i mężczyzny, a wy jesteście sojuszniczkami wszelkich lowelasów - mówił Robert Winnicki, poseł niezrzeszony. - Występujecie za mordowaniem, a nie za aborcją - dodał z Piotr Kaleta z Prawa i Sprawiedliwości.
poprzednie1 2 następne