Wyniki wyszukiwania dla:

warszawa

Liczba wyników: 1459

"Druga połowa". Czy Legia powinna rozstawać się z Michałem Kucharczykiem? "Ma elkę w sercu"

Piłka nożna
Decyzja działaczy Legii Warszawa o nieprzedłużaniu kontraktu z Michałem Kucharczykiem oraz sposób pożegnania z piłkarzem jest szeroko komentowany przez kibiców i ekspertów. Jak powinien zachować się stołeczny klub debatowano także w programie "Druga połowa".

"Druga połowa". Lokalizacja finału Ligi Europy jest mocno kontrowersyjna. "To przykład prania wizerunku przez sport"

Piłka nożna
Gospodarzem finału tegorocznej edycji Ligi Europy będzie Azerbejdżan. Wokół tego wyboru panuje mnóstwo kontrowersji. Michał Kołodziejczyk (redaktor naczelny WP SportoweFakty) i jego goście:  Paulina Chylewska, (dziennikarka Polsatu Sport), Izabela Kruk (rzeczniczka prasowa Legii Warszawa), a także Karolina Hytrek-Prosiecka (była dyrektor komunikacji ekstraklasy) rozmawiali o tym problemie w trzynastym odcinku programu "Druga połowa"
Fala kulminacyjna na Wiśle. Na miejscu jest nasz reporter

Polska
ala wezbraniowa dociera do Warszawy. Poziom wody sięga już 523 centymetrów. Rządowe Centrum Bezpieczeństwa wysłało ostrzegawczy SMS do mieszkańców Mazowsza. Na miejscu jest nasz reporter Klaudiusz Michalec.
Pożegnanie Legii z Kucharczykiem wygląda fatalnie.

Pożegnanie Legii z Kucharczykiem wygląda fatalnie. "Przez lata był sercem tej drużyny. Zasłużył na więcej"

Piłka nożna
Paweł Kapusta oraz Jacek Stańczyk w piłkarskim podsumowaniu minionego tygodnia omówili odejście Michała Kucharczyka z Legii Warszawa. Dziennikarze WP SportoweFakty ocenili sposób pożegnania się stołecznego klubu z piłkarzem, który w ostatnich latach był sercem drużyny.
Pogoń pokonała Legię w turnieju Ekstraklasa Games. Zadecydowała bramka zdobyta w ostatnich sekundach

Sport
Pierwszą edycję turnieju Ekstraklasa Games wygrała Pogoń Szczecin. Portowcy zakończyli finał wielkimi emocjami. Bramka Nikodema "Piko" Pawlaka w ostatnich sekundach meczu sprawiła, że Pogoń pokonała Legię Warszawa 3:2. Turniej odbywał się na wirtualnej murawie, w grze FIFA19. - Legia przegrała wszystko w sezonie prawdziwej piłki i tutaj także przegrała wszystko. Ja się bardzo z tego cieszę - mówił Marcin "MRN" Sczes, który reprezentował Pogoń Szczecin.
Radosław Majdan o Legii Dariusza Mioduskiego.

Radosław Majdan o Legii Dariusza Mioduskiego. "Bardzo mu nie zazdroszczę"

Sport
Radosław Majdan był gościem drugiego odcinka programu #Newsroom Tomasza Machały. Były bramkarz reprezentacji Polski razem z Michałem Kołodziejczykiem (redaktor naczelny WP SportoweFakty) opowiedział o minionym sezonie w wykonaniu Legii Warszawa. - Obserwuję pracę prezesa Dariusza Mioduskiego i bardzo mu nie zazdroszczę - mówi Majdan.
Druga połowa #12: Historyczny sukces Piasta Gliwice, Legia bez mistrzostwa Polski [cały odcinek]

Piłka nożna
W dwunastym odcinku programu piłkarskiego "Druga połowa" rozmówczyniami Michała Kołodziejczyka były Paulina Chylewska, dziennikarka Polsatu Sport, Izabela Kruk, rzeczniczka prasowa Legii Warszawa, a także Daria Kabała-Malarz, dziennikarka Canal+ Sport. Tematem rozmów były najważniejsze rozstrzygnięcia sezonu Lotto Ekstraklasy: mistrzostwo Piasta Gliwice i wicemistrzostwo Legii, ostatnia kolejka Serie A z udziałem Milanu i Krzysztofa Piątka, a także ewentualny transfer Roberta Lewandowskiego.

"Druga połowa". Dariusz Mioduski zaskoczył wypowiedzią. "To zaklinanie rzeczywistości"

Piłka nożna
Dariusz Mioduski, właściciel Legii Warszawa, w tygodniu ostatecznych rozstrzygnięć w Lotto Ekstraklasie powiedział, że jego klub nie zawsze musi być mistrzem Polski. - To zaklinanie rzeczywistości. Tak chciał zdjąć z siebie odpowiedzialność - mówi Paulina Chylewska, dziennikarka Polsat Sport.
Boniek zaskoczony porażką Legii.

Boniek zaskoczony porażką Legii. "Przy tym budżecie powinni bez problemu wygrać ligę"

Piłka nożna
- Gdyby ktoś przed sezonem powiedział, że Piast będzie mistrzem to bym nie uwierzył. Legia Warszawa mając sześć razy większy budżet powinna bez problemu wygrać ligę - mówi Zbigniew Boniek. - Budowanie drużyny nie jest uzależnione tylko od pieniędzy. Trzeba też mieć wiedzę, znajomości i sporo pokory.
Legia Warszawa nie potrafi wyciągać wniosków.

Legia Warszawa nie potrafi wyciągać wniosków. "Te same błędy popełniane są od dawna!"

Sport
- U zawodników Legii nie było widać zaangażowania. Mentalnie zgaśli po pierwszym golu dla Zagłębia. Problemem też jest dobór zawodników. Nie są to jednak błędy popełnione przed chwilą ale błędy popełniane od dawna. Kolejny minus to trener, który mówi jedna a robi drugie. Wymaga od zawodników agresywnej gry przez cały mecz a wystawia w składzie Antolica i Hamalainena, którzy na boisku nie walczą - mówi Marek Wawrzynowski o powodach porażki Legii.
Jaka przyszłość czeka Vukovicia?

Jaka przyszłość czeka Vukovicia? "Mioduski ośmieszyłby się, gdyby go zwolnił"

Piłka nożna
Dariusz Mioduski jeszcze przed zakończeniem sezonu przedłużył kontrakt z Aleksandarem Vukoviciem. Trener Legii Warszawa nie zdobył jednak mistrzostwa Polski. Jaka przyszłość czeka Vukovicia? Na to pytanie próbowali odpowiedzieć Mateusz Skwierawski oraz Marek Wawrzynowski w swoim piłkarskim podsumowaniu tygodnia.
Legia przegrała tytuł złymi decyzjami.

Legia przegrała tytuł złymi decyzjami. "Od lat jest gorzej i gorzej. To ciąg niezrozumiałych decyzji"

Piłka nożna
Jednym z tematów piłkarskiego podsumowania tygodnia była krytyka Legii Warszawa. Mateusz Skwierawski i Marek Wawrzynowski rozmawiali o złych decyzjach, które w ostatnich latach podejmował Dariusz Mioduski, prezes Legii Warszawa.
Gerard Badia o mistrzostwie dla Piasta Gliwice.

Gerard Badia o mistrzostwie dla Piasta Gliwice. "Nie wierzę, że to prawda. Teraz musimy imprezować!"

Piłka nożna
Piast Gliwice zdobył historyczne mistrzostwo Polski w piłce nożnej. Wyścig o tytuł wygrał z Legią Warszawa. Gerard Badia tuż po zakończeniu ostatniego meczu w tym sezonie odpowiedział na pytania dziennikarzy. Hiszpański piłkarz nie ukrywa ogromnej radości.
Sebastian Szymański: Nie czuję się legionistą, bo na to trzeba trochę zasłużyć

Piłka nożna
Pomocnik Legii Warszawa w mocnych słowach odpowiedział na pytanie dziennikarza o to, czy czuje się legionistą. Sebastian Szymański stwierdził, że na ten tytuł musi jeszcze trochę zasłużyć. Legia Warszawa przegrała walkę o mistrzostwo Polski z Piastem Gliwice.
Mocne słowa Adama Hlouska po przegraniu mistrzostwa.

Mocne słowa Adama Hlouska po przegraniu mistrzostwa. "Legia będzie zapier*****!"

Piłka nożna
Adam Hlousek poszedł w ślady trenera Legii Warszawa, Aleksandara Vukovicia i w mocnych słowach zapowiedział walkę o kolejny tytuł mistrza Polski. W obecnym sezonie stołeczny klub musiał oddać tron Lotto Ekstraklasy Piastowi Gliwice.
Radosław Majecki zaskoczony pytaniem reportera. Nie wiedział co odpowiedzieć!

Piłka nożna
Radosław Majecki był kompletnie zaskoczony pytaniem Mateusza Skwierawskiego, dziennikarza WP SportoweFakty, o porażki w meczach grupy mistrzowskiej. Bramkarz Legii Warszawa długo milczał, po czym z jego ust padło krótkie: "nie wiem". Legia Warszawa zajęła drugie miejsce w Lotto Ekstraklasie i została wicemistrzem Polski.
Eurowybory. Zadaliśmy kilka prostych pytań. Nie wszyscy dali radę

Wiadomości
Pod koniec maja obywatele UE wybiorą swoich przedstawicieli do Parlamentu Europejskiego. W Polsce do urn pójdziemy 26 maja. W związku z tym zadaliśmy warszawiakom kilka prostych pytań, dotyczących eurowyborów. Odpowiedzi były zaskakujące. Więcej w materiale wideo.

"Druga połowa" odc. 11: szalone półfinały Ligi Mistrzów i walka Piasta z Legią [cały odcinek]

Piłka nożna
W jedenastym odcinku programu piłkarskiego "Druga połowa" rozmówczyniami Michała Kołodziejczyka były Paulina Chylewska, dziennikarka Polsatu Sport, Izabela Kruk, rzeczniczka prasowa Legii Warszawa, a także Karolina Hytrek-Prosiecka, była dyrektor ds. PR i komunikacji ekstraklasy.  Tematem rozmów były niesamowite półfinały Ligi Mistrzów, decydująca faza walki o mecze ekstraklasy, ostatnie mecze Piasta Gliwice i Legii Warszawa, a także końcówka sezonu w Premier League.

"Druga połowa". Liverpool dokonał niemożliwego w Lidze Mistrzów. "To była lekcja nawet dla najwierniejszych kibiców"

Piłka nożna
Liverpool przegrał pierwszy mecz półfinałowy Ligi Mistrzów w Barcelonie 0:3. W rewanżu The Reds pokonali Dumę Katalonii 4:0 i w niemożliwym stylu awansowali do finału elitarnych rozgrywek. W 11. odcinku "Drugiej połowy" o meczu Liverpool - Barcelona rozmawiał Michał Kołodziejczyk i jego goście: Paulina Chylewska, dziennikarka Polsatu Sport, Izabela Kruk, rzeczniczka prasowa Legii Warszawa, a także Karolina Hytrek-Prosiecka, była dyrektor ds. PR i komunikacji ekstraklasy.

"Druga połowa". Czy Legia nie chce zdobyć mistrzostwa Polski?

Piłka nożna
Legia Warszawa jest w trudnej sytuacji w walce o mistrzostwo Polski. Stołeczny klub zajmuje drugą pozycję w tabeli Lotto Ekstraklasy i do pierwszego Piasta Gliwice traci zaledwie oczko. W piątek Legia zmierzy się z Jagiellonią Białystok. "Drżę przed tym meczem" - mówiła w studiu Wirtualnej Polski Izabela Kruk, rzeczniczka prasowa Legii.

"Druga połowa". W czym tkwi fenomen Pochettino? "O jakości trenera decyduje to, co wykrzesał z piłkarzy"

Sport
W jedenastym odcinku programu "Druga połowa" gośćmi Michała Kołodziejczyka były: Paulina Chylewska, dziennikarka Polsatu Sport, Izabela Kruk, rzeczniczka prasowa Legii Warszawa, a także Karolina Hytrek-Prosiecka, była dyrektor ds. PR i komunikacji ekstraklasy. Jednym z tematów rozmów był awans Tottenhamu i Liverpoolu do finału Ligi Mistrzów.