Wyniki wyszukiwania dla:

wakacje

Liczba wyników: 679

Lato w Prowansji (2014)

Lato w Prowansji (2014)

Zwiastun
Był już płatnym zabójcą (''Leon zawodowiec''), mistrzem freedivingu (''Wielki błękit''), zagubionym w czasie rycerzem (''Goście, goście'') i mistrzem kuchni (''Faceci od kuchni''). Teraz przyszedł czas na zasłużoną emeryturę i najbardziej wymagającą rolę ze wszystkich dotychczasowych. Jean Reno w filmie ''Lato w Prowansji'' wcielił się bowiem w rolę ekscentrycznego dziadka, który zabiera swoje niepokorne wnuki na wakacje do jednego z najpiękniejszych zakątków Europy.
#dziejesiewbiznesie: nowe prawa turystów

#dziejesiewbiznesie: nowe prawa turystów

Świat
120 milionów turystów z Unii Europejskiej, którzy kupują wakacje przez internet będzie miało nowe prawa, a ich pieniądze będą bardziej chronione. To skutek nowej unijnej dyrektywy. Zastąpi ona obecne regulacje pochodzące jeszcze z 1990 roku, kiedy nikt jeszcze nie myślał o sprzedaży wakacji online, czy podróżach tanimi liniami.
Siwiec:

Siwiec: "Chciałabym mieszkać w Stanach! Tam jestem anonimowa!"

Gwiazdy
Natalia Siwiec niedawno wróciła ze swoich pierwszych wiosenno-letnich wakacji, na które poleciała do Miami. Celebrytka zwiedziła kilka miejsc, w tym dom Ernesta Hemingwaya, pod którym udało się jej nawet zapozować. Podczas ostatniego pokazu Paprocki&Brzozowski Natalia stwierdziła nawet, że przeprowadzka do USA jest jej marzeniem.
Lewandowscy: nie jesteśmy markami, jesteśmy ludźmi

Lewandowscy: nie jesteśmy markami, jesteśmy ludźmi

Gwiazdy
Małżeństwo Lewandowskich po niedawnej kontuzji Robert zapowiadało zwolnienie tempa i skupienie się na rodzinie. Znaleźli jednak czas, by pojawić się na gali Superbrands. Okazuje się, że wypadek piłkarza skłonił ich do refleksji o przyszłości. Lewandowscy zaczęli już snuć plany na przyszłość. Po zakończeniu sportowej kariery chcą zafundować sobie długie wakacje i nadrabiać zaległości rodzinne. "Nie jesteśmy markami, jesteśmy ludźmi, sportowcami. Potrzebujemy dużo pracy, ale mamy dużo wyrzeczeń. Jak skończymy kariery wtedy pojedziemy na długie wakacje. Zwiedzimy cały Luwr w Paryżu, będziemy mieli święta z rodziną w domu. Tego nam brakuje."
Drony w Polsce przypilnują plażowiczów

Drony w Polsce przypilnują plażowiczów

Nowe technologie
Polska firma właśnie podpisuje kontrakt na dostawę dronów dla WOPR. Ratownicy dzięki nim będą mogli przypilnować osób kąpiących się nad polskim morzem. Problem w tym, że w rozwoju dronów cały czas przeszkadzają urzędnicy.
Margaret:

Margaret: "Lubię swoją twarz. Jest trochę dziwna"

Polska
Margaret cieszy się ostatnio niesłabnącą popularnością i otrzymuje liczne propozycje zawodowe. Śpiewająca szafiarka nie zawsze odnosiła sukcesy. Ostatnio lubi opowiadać o czasach, kiedy była tak biedna, że nie miała na kawę i czynsz. Obecnie stać ją na luksusowe wakacje i bywanie na ściankach. Ostatnio Margaret, która słynie z oryginalnego stylu, opowiedziała, co w sobie lubi, a co nie.
#dziejesiewbiznesie: urlop bezpłatny

#dziejesiewbiznesie: urlop bezpłatny

Prawo
A może tak... trochę wolnego? Żeby odpocząć, wyjechać albo - pozałatwiać ważne sprawy. Jeśli wykorzystaliśmy wolne dni lub chcemy nie przychodzić do pracy dłużej - możemy skorzystać z urlopu bezpłatnego. Jak sama nazwa wskazuje - nie dostaniemy za ten czas wynagrodzenia, ale trzeba pamiętać, że to nie wszystko, co tracimy.
Urlop przed sezonem się opłaca

Urlop przed sezonem się opłaca

Podróże
Weekend majowy rozpoczął sezon urlopowych wyjazdów. W biurach podróży potrwa on do końca października. Od szczytu sezonu dzieli nas jeszcze kilka tygodni, jednak już teraz widać zwiększony ruch w biurach podróży, bo coraz więcej osób decyduje się na wyjazd w maju lub czerwcu. Turyści mogą teraz liczyć na dobrą pogodę, brak tłoku w kurortach i niższe ceny.
NiK skontrolował polskie kąpieliska

NiK skontrolował polskie kąpieliska

Podróże
Kontrola NIK ujawniła sporo nieprawidłowości w stanie kąpielisk i miejsc wykorzystywanych do kąpieli w Polsce. W niektórych gminach na terenie obszarów wodnych brakowało ratowników, a oznakowanie miejsc niebezpiecznych było niepełne.
Będzie płyta Kurta Cobaina

Będzie płyta Kurta Cobaina

Inne
W wakacje powinniśmy doczekać się pośmiertnego albumu Kurta Cobaina. Informację przekazał Brett Morgen, twórca dokumentu o wokaliście Nirvany, ''Cobain: Montage of Heck''. (ls)
Ostatni moment na zaplanowanie majówki

Ostatni moment na zaplanowanie majówki

Polska
W tym roku kalendarz jest wyjątkowo niekorzystny ? popularna wśród Polaków majówka będzie trwała tylko trzy dni. Mimo to nie brakuje chętnych na wyjazd w tym terminie. Obecnie w biurach podróży trwa jeszcze przedsprzedaż i promocje. Najczęściej wybieranym kierunkiem jest Grecja.
Margaret:

Margaret: "Byłam na wakacjach w Dubaju"

Gwiazdy
Polskie gwiazdki słyną z zamiłowania do chwalenia się drogimi wakacjami. Do tego grona z pewnością można zaliczyć Margaret, która ekscytuje się pobytem w tak problematycznym obecnie Dubaju. Wokalistka podkreśla jednak, że tylko tam pracowała... i pływała z delfinami. Na wakacje z prawdziwego zdarzenia wybrała się nieco dalej, na Sri Lankę.
#nocoty: co z karierą Dereszowskiej?

#nocoty: co z karierą Dereszowskiej?

Gwiazdy
W życiu Anny Dereszowskiej nastąpił wyjątkowo radosny czas. Aktorka już w wakacje urodzi swoje drugie dziecko, którego ojcem jest fotograf, Daniel Duniak. Niestety gwiazda nie może w pełni cieszyć się tym wyjątkowym stanem. Gdy w końcu ułożyła sobie życie prywatne, nieco gorzej zaczęła radzić sobie zawodowo. Jej kariera przystopowała, a partner ma wolny zawód, który nie daje gwarancji finansowego bezpieczeństwa.
Kamil Durczok recytuje Brzechwę

Kamil Durczok recytuje Brzechwę

Gwiazdy
Kamil Durczok, po aferze mobbingowej opisywanej przez Wprost, udał się na "urlop". Mówił, że to wcześniej planowany odpoczynek. Teraz wygląda na to, że wakacje od pracy szefa "Faktów" potrwają dłużej. Przed wybuchem skandalu recytował na antenie jednej z reporterek wiersze Jana Brzechwy.
Durczok o swoim wolnym czasie

Durczok o swoim wolnym czasie

Gwiazdy
Kamil Durczok, po aferze mobbingowej opisywanej przez Wprost, udał się na "urlop". Mówił, że to wcześniej planowany odpoczynek. Teraz wygląda na to, że wakacje od pracy szefa "Faktów" potrwają dłużej. Przed wybuchem skandalu mówił o tym, co robi w wolnym czasie. - Wszystko co wiąże się prędkością i warkotem silnika, to mój świat - mówił Durczok.
Kamil Durczok o tym, jak utrzymuje formę

Kamil Durczok o tym, jak utrzymuje formę

Gwiazdy
Kamil Durczok, po aferze mobbingowej opisywanej przez Wprost, udał się na urlop. Mówił, że to wcześniej planowany odpoczynek. Teraz wygląda na to, że wakacje od pracy szefa "Faktów" potrwają dłużej. Przed wybuchem skandalu opowiadał jak dba o formę. - Facet przed 50-tką musi się ruszać, bo inaczej "zdziadzieje"- mówił Durczok.
Dzień z życia Kamila Durczoka

Dzień z życia Kamila Durczoka

Gwiazdy
Kamil Durczok, po aferze mobbingowej opisywanej przez Wprost, udał się na urlop. Mówił, że to wcześniej planowany odpoczynek. Teraz wygląda na to, że wakacje od pracy szefa "Faktów" potrwają dłużej. Zanim doszło do skandalu opowiadał w "Dzień Dobry TVN" o tym, jak wygląda jego dzień.
Kamil Durczok strofuje Kingę Rusin

Kamil Durczok strofuje Kingę Rusin

Gwiazdy
Kamil Durczok, po aferze mobbingowej opisywanej przez Wprost, udał się na urlop. Mówił, że to wcześniej planowany odpoczynek. Teraz wygląda na to, że wakacje od pracy szefa "Faktów" potrwają dłużej. Zanim jednak doszło do skandalu był gościem "Dzień Dobry TVN" w którym opowiadał o swoich śląskich korzeniach i przy okazji oburzył się na słowa Kingi Rusin.
Jessica Mercedes o płatnych wakacjach

Jessica Mercedes o płatnych wakacjach

Polska
Jessica Mercedes chciała poczuć się jak prawdziwa gwiazda. Na tydzień zrezygnowała z pozowania na ściance i zafundowała sobie bogate wakacje w Hamacie. Oczywiście nie wykorzystała tego czasu wyłącznie na leniuchowanie. Blogerka podkreśliła, jak ciężko pracowała, robiąc zdjęcia do sesji.
Tyszka, Lis i Halejcio oceniają mijający rok

Tyszka, Lis i Halejcio oceniają mijający rok

Wywiady
Marcin Tyszka nie kryje dumy z tego, że przed jego obiektywem stanęły Eva Herzigova, Rita Ora czy Karen Elson, z kolei Katarzyna Sowińska chwali się sukcesami, jakie udało jej się osiągnąć dzięki współpracy z Luisem Miguelem. Gwiazdy przyznają, że to był rok ciężkiej pracy i spełniania marzeń - Grażyna Wolszczak założyła fundację kulturalną, Klaudia Halejcio wzięła udział w "Tańcu z Gwiazdami", a Hannie Lis udało się wyjechać na dłuższe wakacje z córkami.
Tosty po meksykańsku (2013)

Tosty po meksykańsku (2013)

Komedia
Bohaterami filmu Fernando Eimbcke są Paloma i jej nastoletni syn, Hector, którzy wyjeżdżają razem na wakacje. Obraz nagrodzono Srebrną Muszlą na festiwalu w San Sebastian. (ls)