Wyniki wyszukiwania dla:

włodzimierz czarzasty

Liczba wyników: 175

Włodzierz Czarzasty: wszyscy będziemy w więzieniu. Radosław Fogiel odpowiada

Włodzierz Czarzasty: wszyscy będziemy w więzieniu. Radosław Fogiel odpowiada

"Arogancja PiS będzie tak wielka, że wszyscy będziemy w więzieniu" - oznajmił lider SLD Włodzimierz Czarzasty. Co na to Prawo i Sprawiedliwość? Odpowiedzi w programie WP "Tłit" udzielił wicerzecznik PiS Radosław Fogiel. - Trudno komentować jakieś co najmniej specyficzne marzenia pana Czarzastego. Chyba że wie o czymś, czego nie wiedzą śledczy - stwierdził. Ironicznie zaapelował do lidera SLD, by sam zgłosił się do prokuratury i "wyznał swoje grzechy". - Może na łagodne potraktowanie prokurator się zgodzi - dodał.
Wybory parlamentarne 2019. Robert Biedroń komentuje spór Schetyna-Czarzasty

Wybory parlamentarne 2019. Robert Biedroń komentuje spór Schetyna-Czarzasty

Wiadomości
Włodzimierz Czarzasty stwierdził w programie "Tłit", że Grzegorz Schetyna to "mistrz destrukcji". Emocje szefa SLD rozumie Robert Biedroń. W rozmowie z Michałem Wróblewskim nazwał decyzję Schetyny "zdradą".

"Tłit". Czarzasty o PO: parada oszustów! Joanna Mucha komentuje

Wiadomości
Wybory parlamentarne 2019 budzą coraz więcej emocji. Po tym, jak Grzegorz Schetyna zaproponował Jerzemu Wenderlichowi z SLD start z list Koalicji Obywatelskiej, szef Sojuszu Włodzimierz Czarzasty nazwał jego partię "paradą oszustów". Joanna Mucha w programie "Tłit" skomentowała te słowa w rozmowie z Michałem Wróblewskim.

"Tłit". Starcie "samców alfa" w Warszawie? Włodzimierz Czarzasty komentuje

Wiadomości
Kto będzie stołeczną jedynką lewicy na wybory parlamentarne 2019? Michał Wróblewski zapytał Włodzimierza Czarzastego w programie "Tłit", czy zmierzy się z Jarosławem Kaczyńskim i Grzegorzem Schetyną.
Tłit - Jerzy Wenderlich i Włodzimierz Czarzasty

Tłit - Jerzy Wenderlich i Włodzimierz Czarzasty

Wiadomości
Tłit - najbardziej interaktywny program w sieci. Oglądaj codziennie, od poniedziałku do piątku, online na WP.PL. Zaprasza Michał Wróblewski. Gośćmi byli Jerzy Wenderlich i Włodzimierz Czarzasty.

"Tłit". Iwona Hartwich czuje się oszukana przez KO. Włodzimierz Czarzasty zaprosi ją na listy?

Wiadomości
Iwona Hartwich nie dostała obiecanego miejsca na liście KO na wybory parlamentarne 2019. Liderka protestu opiekunów osób niepełnosprawnych zrezygnowała ze startu. Włodzimierz Czarzasty powiedział Michałowi Wróblewskiemu w programie "Tłit", że miejsce na liście lewicy na pewno by się dla niej znalazło.
Wybory parlamentarne 2019. Włodzimierz Czarzasty w programie

Wybory parlamentarne 2019. Włodzimierz Czarzasty w programie "Tłit": Grzegorz Schetyna to "Lord destruktor"

Wiadomości
Włodzimierz Czarzasty nie zostawił suchej nitki na Grzegorzu Schetynie. W programie "Tłit" powiedział Michałowi Wróblewskiemu, że lider PO już dawno zdecydował, o tym, by przegrać w Sejmie, a teraz chce przegrać też wybory do Senatu.
Wybory parlamentarne 2019. Politycy lewicy chcą startować z list KO. Włodzimierz Czarzasty komentuje w programie

Wybory parlamentarne 2019. Politycy lewicy chcą startować z list KO. Włodzimierz Czarzasty komentuje w programie "Tłit"

Wiadomości
Wybory parlamentarne 2019. Jerzy Wenderlich chce startować z list KO. Włodzimierz Czarzasty zapowiedział Michałowi Wróblewskiemu w programie "Tłit", że jeśli tak się stanie, usunie go z SLD.
Solidarni z Białymstokiem. Włodzimierz Czarzasty na wiecu

Solidarni z Białymstokiem. Włodzimierz Czarzasty na wiecu

Wiadomości
Włodzimierz Czarzasty przemawiał na wiecu przeciw nienawiści i przemocy w Białymstoku. Lider SLD oskarżył kierownictwo PiS o negatywne emocje i czyny.
Frankowicze mogą zachwiać polskim systemem bankowym

Frankowicze mogą zachwiać polskim systemem bankowym

Finanse
Ewentualne niekorzystne dla banków rozstrzygnięcia sądowe dotyczące frankowiczów nie powinny doprowadzić do bankructw, ale może poważnie zachwiać sektorem finansowym w Polsce - stwierdził w programie "Money. To się liczy" Włodzimierz Kiciński, wiceprezes Związku Banków Polskich.
Sądowe spory o kredyty we frankach.

Sądowe spory o kredyty we frankach. "Wiele wyroków korzystnych dla banków"

Finanse
Choć w mediach słychać głównie o frankowiczach wygrywających z bankami, to Włodzimierz Kiciński, wiceprezes Związku Banków Polskich, zwraca uwagę na wiele spraw wygrywanych przez instytucje finansowe. Natomiast decyzję Trybunału Sprawiedliwości Unii Europejskiej w programie "Money. To się liczy" nazwał "kuriozalną".
Banki w opozycji do frankowiczów.

Banki w opozycji do frankowiczów. "Kredyty należy spłacać"

Finanse
Frankowicze kierują przeciwko bankom sprawy do sądów, jednak batalia nie jest łatwa, a sektor finansowy nie zamierza odpuszczać. - Uważamy, że kredyty, które zostały zaciągnięte, powinny być spłacane - stwierdził w programie "Money. To się liczy" Włodzimierz Kiciński, wiceprezes Związku Banków Polskich.
Zamieszanie z dowodami. Uważaj, komu dajesz do skserowania

Zamieszanie z dowodami. Uważaj, komu dajesz do skserowania

Finanse
Wiele instytucji wymaga od nas kserokopii dowodów, wśród nich są m.in. banki. Czy należy się na to godzić? - Dla własnego bezpieczeństwa, przy otwieraniu rachunku, należy akceptować takie rozwiązanie - stwierdził w programie "Money. To się liczy" Włodzimierz Kiciński, wiceprezes Związku Banków Polskich. Jednocześnie poddaje w wątpliwość komentarz, który wydał Urząd Ochrony Danych Osobowych.
Tłit - Włodzimierz Czarzasty

Tłit - Włodzimierz Czarzasty

Tłit - najbardziej interaktywny program w sieci. Oglądaj codziennie, od poniedziałku do piątku, online na WP.PL. Zaprasza Marek Kacprzak. Gościem był Włodzimierz Czarzasty.
Czarzasty gorzko o przemówieniu Tuska

Czarzasty gorzko o przemówieniu Tuska

Polska
- Od kilku miesięcy byliśmy przygotowywani na to, że w Gdańsku zdarzy się przełom, że padną zasadnicze dla przyszłości Polski słowa. Nie padły. Pan Tusk miał dobre przemówienie, szanuję go za to, że jest konsekwentny w swoich poglądach. Jest ważną dla Polek i Polaków osobą, najwyżej postawioną w strukturach zagranicznych. Każdy rozsądny rząd powinien wykorzystywać takie osoby dla Polski - mówił Włodzimierz Czarzasty w programie "Tłit". - Ale Tusk jest jednym z elementów polskiej polityki, nie wszystkim. Ci, którzy uważają, że są Bogami, zwykle nie zauważają, że przychodzi lato - dodał.
Czarzasty ma

Czarzasty ma "radę" dla Kukiza

Polska
- Rada taka, każdemu politykowi: bardzo pomyśl i przemyśl to, co mówisz. Jeśli przez 4 lata mówiłeś, że nigdy w życiu nie skorzystasz z pieniędzy, bądź konsekwentny - nie korzystaj - mówił szef SLD Włodzimierz Czarzasty w programie "Tłit", komentując pogłoski, że Paweł Kukiz jest coraz bliższy założenia partii, a co za tym idzie pozyskiwania subwencji. Odniósł się również do dogadywania się z Markiem Jakubiakiem. - Panu Kukizowi mówię : jak pan będzie poza Sejmem, będzie panu bardzo trudno wrócić - przestrzegł Czarzasty.
Frasyniuk zaatakował Czarzastego. Jest reakcja

Frasyniuk zaatakował Czarzastego. Jest reakcja

Polska
"Szeregowy działacz po stronie zbrodniczego systemu" - tak o Włodzimierzu Czarzastym powiedział Władysław Frasyniuk. Szef SLD odniósł się do słów b. opozycjonisty w programie "Tłit". - Dystansik, spokój... Czasy, o których Frasyniuk mówi - byłem wtedy studentem. Takie stwierdzenia źle się wpisują w dyskusję o demokracji. Radziłbym stronie postsolidarnościowej więcej dystansu, humoru, mniej zajadłości. To wszystkim dobrze zrobi - komentował.
Czarzasty zdumiony wpisem Środy.

Czarzasty zdumiony wpisem Środy. "Przypominam, że jest profesorem"

Polska
Magdalena Środa skrytykowała kampanię KE przed wyborami do PE. Leszka Millera nazwała "wodzianką u boku Magdaleny Ogórek". Wpis komentował w programie "Tłit" szef SLD Włodzimierz Czarzasty. - Dystansik. Przypominam, że jest profesorem, powinna mieć dystans do życia - to bym rekomendował - mówił. - Miller wprowadził Polskę do UE. Wszyscy czekamy dzień i noc na jej opinie, one nami wstrząsają i zmieniają nasz punkt widzenia, ale ta do nich nie należy - podsumował.
Czarzasty o nowym szefie MEN: głupek

Czarzasty o nowym szefie MEN: głupek

Polska
Dariusz Piontkowski stwierdził, że wczesne wychowywanie seksualne może być wychowywaniem przyszłych obiektów zainteresowań pedofilskich. - Czy ja mogę nie komentować głupków? Takie słowa są kompromitujące - komentował szef SLD Włodzimierz Czarzasty w programie "Tłit". Stwierdził, że minister powinien zostać odwołany. - Ale dlaczego on jest ministrem? Po to, by gadał takie bzdury, bo to się podoba części elektoratu. Mówią: "weź tam walnij…". Myśli, że jak ktoś mądrzejszy go poprosi, żeby walnął, to on będzie mądrzejszy. No, nie - podsumował.
Banki będą się łączyć.

Banki będą się łączyć. "Klientom radzę wybierać te nowoczesne"

Finanse
  - Mamy ponad 30 spółek akcyjny banków i blisko 550 banków spółdzielczych. Konsolidacja będzie postępowała - powiedział w programie „Money. To się liczy” Włodzimierz Kiciński, wiceprezes Związku banków Polskich. – Sytuacja połączonych banków będzie relatywnie lepsza na rynku. Klientom radzę wybierać banki, które są najbardziej nowoczesne. Jesteśmy w tej kwestii w światowej czołówce. Mamy bardzo nowoczesny system płatniczy, mamy transakcje w bankowości mobilnej. To wszystko świetnie działa. 
Banki w opałach. Wiceprezes ZBP: są przeregulowane i nadmiernie obciążone

Banki w opałach. Wiceprezes ZBP: są przeregulowane i nadmiernie obciążone

Finanse
  - 70 proc. sektora która finansowego to są banki i one odpowiadają za finansowanie tzw. gospodarki realnej - powiedział w programie „Money. To się liczy” Włodzimierz Kiciński, wiceprezes Związku banków Polskich. – Dlatego muszą być w dobrej kondycji finansowej, by sprostać wymaganiom rynku. Banki są dziś przeregulowane, nadmiernie obciążone. Dość powiedzieć, że stopa zwrotu z kapitału na polskiego banku to zaledwie 5 proc., w Europie to jest kilkanaście procent. Dlatego ważne jest by, ci którzy finansują gospodarkę, mogli sprawnie funkcjonować w sytuacji, gdy liczymy na dalszy wzrost gospodarczy kraju. 
poprzednie1 2 3 4 5 ... 9następne