Wyniki wyszukiwania dla:

własna działalność

Liczba wyników: 279

Hitzlsperger rok po wyznaniu

Hitzlsperger rok po wyznaniu

Piłka nożna
Były reprezentant Niemiec Thomas Hitzlsperger na początku ubiegłego roku wyznał, że jest gejem. Hitzlsperger jest jedną z nielicznych osób ze środowiska piłkarskiego, która publicznie zadeklarowała homoseksualizm. 32-latek podsumował na konferencji prasowej swoją dotychczasową działalność.
Mennica Polska wynosi się z centrum Warszawy

Mennica Polska wynosi się z centrum Warszawy

Polska
Mennica Polska zamierza przenieść produkcję monet poza centrum Warszawy. Dzięki temu spółka będzie dysponować bardzo atrakcyjną działką pod inwestycje. Działalność deweloperska, prowadzona obok działalności menniczej, staje się coraz ważniejszym elementem strategii spółki.
Polacy chcą zarabiać na swoich pasjach

Polacy chcą zarabiać na swoich pasjach

Finanse
Na realizacji swoich pasji chce zarabiać 60 proc. Polaków ? wynika z badania Visa Europe. 10 proc. już osiąga dodatkowe dochody dzięki swoim zainteresowaniom. Ich wysokość zależy od branży, ale średnio to 8 tys. zł rocznie. Przed przekształceniem pasji w stałą działalność gospodarczą Polaków powstrzymuje lęk przed niepowodzeniem, brakiem klientów i wysokimi kosztami.
Strejlau: polscy trenerzy są niedoceniani

Strejlau: polscy trenerzy są niedoceniani

Polska
Andrzej Strejlau uważa, że mijający rok był bardzo udany dla polskiego futbolu, mimo że nie udało się uniknąć błędów. - Musimy je przeanalizować, bo kto dzisiaj nie chce być lepszy, niż był wczoraj, nie powinien bawić się w jakąkolwiek działalność - podkreślił były selekcjoner kadry Polski. Jego zdaniem polscy trenerzy są niedoceniani. - Będę ich bronił, ponieważ to oni wykształcili tych zawodników, których Zachód zdecydował się kupić - stwierdził Strejlau.
Polki w SOE  [Enigma]

Polki w SOE [Enigma]

Sensacje
Polska w czasie II wojny światowej nawiązała ścisłą współpracę wywiadowczą z Wielką Brytanią. Szczególnie istotne znaczenie miała działalność dwóch polskich agentek - Krystyny Skarbek i Haliny Szymańskiej. (ph)
Sprawcy uprowadzenia zatrzymani

Sprawcy uprowadzenia zatrzymani

Sensacje
Policjanci Centralnego Biura Śledczego, wspólnie z policjantami z Gorzowa Wlkp. i Nowej Soli, zatrzymali kolejne osoby podejrzane o uprowadzenie mężczyzny w Wichowie w woj. lubuskim. W sprawie postawiono już 6 zarzutów. Policja bada działalność przestępczą całej grupy.
poprzednie 1 ... 10 11 12 13 14 następne