Wyniki wyszukiwania dla:

tomson

Liczba wyników: 19

Kwiatkowski o

Kwiatkowski o "The Voice Kids": "Trafiając na scenę, dziecko spełnia największe marzenie"

Gwiazdy
Już 1 stycznia na antenie TVP 2 zadebiutuje drugi sezon programu The Voice Kids. Producenci programu chwalą się, że chęć udziału w muzycznym talent show wyraziła rekordowa liczba młodych wokalistów z całej Polski. Zainteresowaniem produkcji przejęci są również jurorzy, którzy poczuli specjalną misję promowania młodych talentów. Dawid Kwiatkowski nie kryje dumy ze swojej roli, zapewniając, że samo pojawienie się na scenie jest dla dzieci "spełnieniem marzeń". Będziecie oglądać?
Kammel i Kurdej-Szatan zapowiadają

Kammel i Kurdej-Szatan zapowiadają "The Voice Kids": "Luźno, z klasą i pazurem"

Gwiazdy
Już 1 stycznia na antenie TVP2 premiera drugiego sezonu programu The Voice Kids. Promocyjny zwiastun z trenerami znalazł się już w sieci, w którym Baron i Tomson wcielili się w nianie. Teraz pojawił się nowy, z prowadzącymi w roli głównej, Promujący kolejną edycję programu spot, pokazuje trudności jakie Tomasz Kammel i Barbara Kurdej-Szatan napotkali przygotowując się do pierwszych nagrań. Aktorka oraz prezenter stroili miny przed lustrem, dobierając na premierowy odcinek odpowiednie... ubranie.
Baron i Tomson w roli niani zapowiadają nowy sezon

Baron i Tomson w roli niani zapowiadają nowy sezon "The Voice Kids"

Gwiazdy
Tomson i Baron, promując drugi sezon The Voice Kids znaleźli się w dość nietypowej sytuacji. Muzycy musieli zmierzyć się z uspokojeniem kilkumiesięcznego dziecka. W opanowaniu sytuacji nie pomagało nawet kołysanie przez członków Afromental. Z pomocą pośpieszył Dawid Kwiatkowski oraz Cleo, która jako jedyna ze składu jurorów uspokoiła malca zapowiadając najnowszy sezon programu. Zobaczcie.
Mamy pierwszy zwiastun

Mamy pierwszy zwiastun "The Voice of Poland Kids"

Gwiazdy
Jacek Kurski uznał, że Telewizja Publiczna potrzebuje swojej wersji Małych gigantów. Na decyzję nie wpłynęła szeroka krytyka programów, w których wykorzystuje się emocje dzieci. Na początku stycznia ruszy pierwsza edycja programu The Voice of Poland Kids. W gronie jurorów znalazła się Edyta Górniak, Dawid Kwiatkowski oraz Tomson i Baron. W pierwszym zwiastunie promującym program trenerzy znaleźli się w świecie opanowanym przez dzieciaki. Pierwszy odcinek programu już 1 stycznia o godz. 20:05 na antenie Telewizyjnej Dwójki. Będziecie oglądać?
Maria Sadowska ocenia Michała Szpaka:

Maria Sadowska ocenia Michała Szpaka: "Wprowadził element świeżości. Szaleje na tym fotelu"

Gwiazdy
Jedną z propozycji w jesiennej ramówce TVP będzie ósmy sezon The Voice of Poland. Podczas piątkowej konferencji prasowej zaprezentowano odświeżony skład jurorski. Na fotelach zasiądą: Maria Sadowska, Tomson i Baron, Michał Szpak oraz Andrzej Piaseczny. Sadowska występuje w programie nieprzerwanie od trzeciej edycji. Artystce udało się trzykrotnie doprowadzić uczestnika swojej drużyny do zwycięstwa

"The Voice of Poland": Tomson i Baron największymi przegranymi show?

Gwiazdy
Za nami wielki finał 7. edycji "The Voice of Poland". Tym razem trofeum trafiło do rąk Mateusza Grędzińskiego z drużyny Andrzeja Piasecznego. Pozostali jurorzy, m.in. Tomson i Baron, znów musieli pogodzić się z porażką.

"The Voice of Poland": jak wygląda skład drużyn Marii Sadowskiej oraz Tomsona i Barona?

Gwiazdy
Kto przetrwał kolejny nokaut w "The Voice of Poland"? Jak wygląda skład drużyn Marii Sadowskiej oraz Tomsona i Barona? Sprawdźcie w powyższym wideo.
Za kulisami

Za kulisami "The Voice of Poland"

Gwiazdy
Żeby znaleźć najlepszy głos niejednokrotnie trzeba się najeździć po całym kraju. Najlepiej wie o tym prowadzący, Maciej Musiał. Jak wygląda jego praca za kulisami? Ile razy próbuje nagrać dobrą zapowiedź?

"The Voice of Poland": The best of

Gwiazdy
"The Voice of Poland" pokazuje wyraźnie, że jeśli ma się dobry głos, można poruszyć wszystkich. Kto zachwycił jurorów i wzruszył Natalię Kukulską do łez? Obejrzyjcie wideo!

"The Voice of Poland": Podsumowanie przesłuchań w ciemno

Gwiazdy
Przesłuchania w ciemno były pełne niespodzianek. Kto wyjątkowo przypadł do gustu jurorom, a czyja interpretacja im się nie spodobała? Obejrzyjcie wideo!

"The Voice of Poland": Piasek, Tomson i Baron śpiewają w samochodzie

Gwiazdy
"The Voice of Poland" to nie tylko przesłuchania i ocenianie młodych wykonawców. To także wygłupy za kulisami! Piasek, Tomson i Baron postanowili zrobić niespodziankę widzom i nagrać, jak śpiewają w samochodzie losowo wybraną piosenkę. Jak im poszło?
Górniak całuje Piaska na planie The Voice

Górniak całuje Piaska na planie The Voice

Gwiazdy
Do nowej edycji The Voice of Poland wrócił Piasek, z czego najbardziej cieszyli się chyba Baron i Tomson z Afromental. Cała trójka ma świetne dogadywać się także poza planem. Podczas ostatniego odcinka programu okazało się, że z tego powrotu jest również bardzo zadowolona Edyta Górniak, która rzuciła się na Piaska z Pocałunkiem. To była jej reakcja na komentarz Andrzeja po bardzo emocjonalnym występie uczestników. Wierzycie, że była to spontaniczna reakcja, czy może tylko walka o oglądalność? Zobaczcie.
Baron, Tomson i Piasek na scenie

Baron, Tomson i Piasek na scenie "The Voice of Poland"!

Gwiazdy
Do nowej edycji The Voice of Poland wrócił Piasek, z czego najbardziej cieszyli się chyba Baron i Tomson z Afromental. Cała trójka dogaduje się świetnie także poza planem. Ostatnio zagrali spontaniczny koncert na scenie The Voice. Udało im się nawet poderwać z fotela Edytę Górniak, ale diwa nie była już tak chętna do śpiewania jak Marysia Sdowska. Zobaczcie, jak się bawili.
Baron i Tomson o Piasku:

Baron i Tomson o Piasku: "Nie boimy się go! Szybko się zakumplowaliśmy"

Gwiazdy
Do nowego The Voice of Poland powrócił Piasek, który był jurorem tylko przez pierwszą edycję show. To spowodowało spekulacje dotyczące współpracy piosenkarza z Baronem i Tomsonem z Afromental, którzy sędziowali z kolei we wszystkich edycjach oprócz pierwszej. Muzycy mówią jednak, że świetnie dogadują się ze swoim kolegą.
Kosmiczna sukienka Górniak za 15 tysięcy złotych

Kosmiczna sukienka Górniak za 15 tysięcy złotych

Gwiazdy
Edyta Górniak pojawiła się w czwartek wieczorem w siedzibie TVP na imprezie ramówkowej, żeby promować swój program. Towarzyszyli jej też inni jurorzy "The Voice": Tomson, Maria Sadowska i Baron. Udało jej się wzbudzić zainteresowanie swoją "kosmiczną" kreacją.
Baron:

Baron: "Artyści powinni wyznaczać miejsce, a nie rynek konsumpcyjny"

Gwiazdy
Dwójka muzyków z Afromental szybko awansowała na ulubionych jurorów widzów The Voice of Poland. Baron i Tomson często są wybierani przez uczestników show i mają szczęście do oryginalnych wokalistów. Zobaczyć i posłuchać ich można nie tylko w telewizji, ale także na koncertach. Dodatkowo niebawem Afromental rozpoczyna pracę nad nową płytą.
Górniak z Sadowską trzymają się za ręce na konferencji The Voice

Górniak z Sadowską trzymają się za ręce na konferencji The Voice

Gwiazdy
Wczoraj odbyła się konferencja promująca kolejną edycję The Voice of Poland. Pojawili się na niej zarówno prowadzący, jak i wszyscy jurorzy show: Tomson i Baron, Andrzej Piaseczny, Maria Sadowska i Edyta Górniak. Na pierwszy rzut oka widać, że wokalistki dobrze się dogadują, albo bardzo chcą pokazać, że tak jest. Edyta głaskała Marysię po twarzy, szeptała coś na ucho, uśmiechała się do niej i trzymając się za ręce pozowały do zdjęć. Nie da się ukryć, że Edyta musiała odetchnąć z ulgą po tym, jak z programem pożegnała się Justyna Steczkowska. Zobaczcie, jak wspólnie z Sadowską promowały show.
Tomson zapowiada zmiany w swoim życiu zawodowym

Tomson zapowiada zmiany w swoim życiu zawodowym

Gwiazdy
Popularny wokalista zapowiada, że jest gotowy na nowe wyzwania. Czy ma już coś konkretnego na myśli? zy niekończące się trasy koncertowe i występy w telewizji to dla niego za mało? Muzyk entuzjastycznie prosi swoich fanów o pomoc w znalezieniu nowego zajęcia
Tomson i Baron o

Tomson i Baron o "The Voice of Poland"

Gwiazdy
To już pewne. Tomson i Baron po raz kolejny zasiądą w fotelach jurorów w 6. edycji "The Voice of Poland". Jak czują się w tej roli? Na jakich uczestników czekają?