Wyniki wyszukiwania dla:

tomasz bagiński

Liczba wyników: 1166

Tomasz Niecik hoduje gołębie?

Tomasz Niecik hoduje gołębie? "Jakieś pióra się sypią, nie wiadomo, o co chodzi"

Gwiazdy
Pośród przytłaczającej ignorancji liderów zespołu Bayer Full i rozwydrzonego syna Zenka Martyniuka, Tomasz Niecik prezentuje się jako promień nadziei polskiej branży disco polo. Piosenkarzowi nie tylko udaje się unikać tanich sensacji, ale stara się również wykorzystać swoją popularność w dobrym celu. Ostatnio na przykład promował swoim wizerunkiem adopcję psów. Jak się okazuje, miłość do zwierząt nie wzięła się u Tomasza z przypadku. Jak sam zdradza, zaszczepili mu ją jego dziadkowie. Co więcej, poza adoptowanymi czworonogami, w posiadłości Niecika znaleźć też można… ptaszarnię. Wokalistka w wolnych chwilach uwielbia ponoć zajmować się swoimi gołębiami, przy których wspaniale się relaksuje. Wiedzieliście o jego nietypowym hobby?
Rozmowa z Tomaszem Sekielskim [całość]

Rozmowa z Tomaszem Sekielskim [całość]

Wiadomości
- Liczyłem, że odsłon będzie dużo i że będą liczone w milionach, ale nie spodziewałem się tak dużo i tak szybko - mówił w studio Wirtualnej Polski Tomasz Sekielski, współautor dokumentu "Tylko nie mów nikomu". Film mówi o pedofilii w Kościele i w poniedziałek po południu (13.05) miał już ponad 7 mln. odsłon. Dwugodzinny materiał można zobaczyć bezpłatnie na YouTube na kanale Tomasza Sekielskiego. Z dziennikarzem o dokumencie i jego oczekiwaniach, co do reakcji Kościoła, rozmawiał Marek Kacprzak.

"Tylko nie mów nikomu": ofiary rozklejały się na planie. Wszystko poprzedzały godziny rozmów

Polska
- Ofiary miały nadzieję, że jeśli oni się ujawnią, to ośmieli innych - mówił Tomasz Sekielski w rozmowie w Markiem Kacprzakiem. - Nie wszyscy maja występować w TV. Ale warto, żeby poinformowali bliskich, poszukali pomocy psychologicznej i zgłosili sprawę do prokuratury, kurii. Twórca filmu nie mógł zagwarantować bohaterom, że po wypuszczeniu dokumentu nie spotkają ich przykrości. - Robiłem wszystko, żeby nie traumatyzować ich ponownie. Nikt nie żałuje.

"Tylko nie mów nikomu": prokuratorzy przeanalizują przypadki ujawnione w filmie

Polska
Zmieni się polskie prawo? Politycy stworzą niezależną komisję, która zbada problem pedofilii w Kościele? Pomysły są różne, dyskusja trwa. Póki co wiadomo, że sprawom z "Tylko nie mów nikomu" przyjrzą się prokuratorzy. Twórca głośnego filmu czeka jednak na komisję, która za kilka lat mogłaby pokazać wiarygodny raport. - Mam nadzieję, że my dziennikarze będziemy kontynuować temat. Akcje, taka jak organizowana przez WP - wywierania presji, domagania się wyjaśnień, mają sens. Może coś się zmieni - powiedział Tomasz Sekielski w rozmowie z Markiem Kacprzakiem w studiu Wirtualnej Polski.
Sekielski w WP. Data premiery

Sekielski w WP. Data premiery "Tylko nie mów nikomu" nie była przypadkowa

Polska
- Nie decydowaliśmy się tego filmu emitować tuż przed świętami wielkanocnymi. Później był długi weekend. W majówkę ludzie zajęci są czym innym niż szukaniem internetu i oglądaniem takich filmów. To był pierwszy dogodny termin na wyemitowanie tego filmu. Po wyborach będzie Boże Ciało, później wybory parlamentarne, Boże Narodzenie. Za każdym razem coś będzie. W najbliższych miesiącach nie ma dobrego terminu - powiedział Tomasz Sekielski podczas wizyty w studiu Wirtualnej Polski. Dodał, że politycy zamiast dyskutować o przypadkowym lub nieprzypadkowym terminie premiery filmu powinni zająć się rozwiązaniem problemu pedofilii w Kościele.
Tomasz Sekielski i specjalna akcja Wirtualnej Polski.

Tomasz Sekielski i specjalna akcja Wirtualnej Polski. "Wezmę udział"

Polska
Tomasz Sekielski pojawił się w studiu Wirtualnej Polski, by porozmawiać o reakcji na jego film dokumentalny o pedofilii w Kościele katolickim. "Tylko nie mów nikomu" bije rekordy popularności (film za darmo można obejrzeć na profilu dziennikarza na YouTube'ie), a WP proponuje widzom akcję na Facebooku "Widziałem film Tomasza Sekielskiego 'Tylko nie mów nikomu'. Oczekuję stanowczej reakcji". Dołączacie? Twórca kontrowersyjnej produkcji już to zrobił.
Nowa odsłona

Nowa odsłona "Wiadomości" - Będzie dynamicznie i nowocześnie

Gwiazdy
Widzowie po raz pierwszy będą mogli podziwiać nowe studio wieczornego wydania "Wiadomości” 12 maja o godz. 19.30. Uwspółcześnione unowocześnione studio jest odpowiedzią na rosnące znaczenie technologii i jakości obrazu w telewizji. Odświeżony program ma pomóc w dotarciu do młodych widzów, którzy są potencjalną grupą odbiorców zainteresowanych nie tylko faktami, ale również sposobem ich podania.
Tomasz Pilch: To był trudny sezon. W mojej głowie było za dużo presji

Tomasz Pilch: To był trudny sezon. W mojej głowie było za dużo presji

Zimowe
- Myślę, że w poprzednim sezonie w mojej głowie było dużo presji. Kiedy pierwsze zawody mi nie wychodziły, denerwowałem się i nie było tak jak chciałem. Przez cały sezon było kiepsko, choć pod koniec sezonu ruszyło to trochę do przodu - mówi Tomasz Pilch, reprezentant Polski z kadry B w skokach narciarskich, a zarazem siostrzeniec Adama Małysza, który 1,5 roku temu zadebiutował w Turnieju Czterech Skoczni, mając zaledwie 17 lat. - Wraz z innymim skoczkami z Kadry B pracujemy ciężko pod okiem trenera Macieja Maciusiaka i robimy wszystko, żeby wyniki były jak najlepsze. Trudno jednak określić, kto kiedy odpali. Ale kiedy już się odpali, to jest łatwiej, bo można to jakoś ciągnąć.
Tomasz Niecik:

Tomasz Niecik: "Razem z żoną zdecydowaliśmy się na adopcję"

Gwiazdy
Tomasz Niecik jako wielki miłośnik zwierząt bez wahania zdecydował się wziąć udział w projekcie "SuperPies". Gwiazdor disco polo podkreśla, że od dłuższego czasu wraz z żoną planowali poszukać towarzystwa dla swojej 9-letniej suczki. Choć pierwsza adopcja wybranego czworonoga ze schroniska w Celestynowie zakończyła się fiaskiem, to jednak piosenkarz nie zraził się niepowodzeniem. W ramach udziału w programie zdecydowali się na przygarnięcie 2-letniej Lufki. Suczka szybko zaaklimatyzowała się w domu Niecików. Choć Tomasz jest oczarowanym nowym członkiem rodziny, ma obawy przed wpuszczeniem pupila do łóżka z obawy o pojawienie się w nim robaków.
Piątek zarzuca wiceministrowi współpracę z Rosją.

Piątek zarzuca wiceministrowi współpracę z Rosją. "To stek bzdur"

Wiadomości
Po dwóch książkach poświęconych Antoniemu Macierewiczowi Tomasz Piątek wziął na celownik polskiego premiera. Wydaje książkę „Morawiecki i jego tajemnice”, w której wykazuje rzekome powiązania szefa rządu z Kremlem, mafią sołncewską i rosyjskim wywiadem. Wiele uwagi poświęca m.in. Adamowi Andruszkiewiczowi, którego nazywa „pośrednim narzędziem Rosji”. – To stek bzdur wyssanych z palca – mówi w rozmowie z WP wiceminister cyfryzacji. – Książka powinna się znaleźć w dziale „fantastyka” – dodaje. Adam Andruszkiewicz nie wyklucza złożenia pozwu w sądzie. Więcej w materiale wideo.
8000 biegaczy pobiegło w szczytnym celu w Wings for Life w Poznaniu. Ścigał ich Adam Małysz

8000 biegaczy pobiegło w szczytnym celu w Wings for Life w Poznaniu. Ścigał ich Adam Małysz

Polska
To jedyny taki wyścig, w którym nie zawodnicy biegną do mety, ale to meta goni biegaczy. W zawodach wzięło udział wiele znanych osobistości ze świata sportu m.in. Joanna Jóźwik, Paweł Korzeniowski, Maja Kuczyńska, Bartosz Olszewski, Jerzy Skarżyński, Monika Pyrek, Tomasz Pilch, Artur Bloch i Łukasz Czepiela.
Gimper o hejcie i ludziach życzących mu śmierci:

Gimper o hejcie i ludziach życzących mu śmierci: "Miałem różne myśli, ale staram się do tego podchodzić z humorem"

Gwiazdy
Gimper, a właściwie Tomasz Działowy dał się poznać w sieci dzięki prężnie rozwijającemu się kanałowi na polskim YouTube. Filmy influencera obserwuje już ponad półtora miliona subskrybentów. Choć swoją popularność zdobywał dzięki kontrowersyjnym treściom oraz atakom i wyzwiskom kierowanym wobec innych youtuberów, producenci Tańca z gwiazdami ujrzeli w nim gwiazdę godną występom w show. W jednym z ostatnich wywiadów zdradził, że na co dzień spotyka się z ogromnym hejtem, a nawet komentarzami ludzi, którzy życzą mu śmierci. Gimper przyznał, że choć jest to na ogół przykre, stara się do tego podchodzić z humorem. Posłuchajcie.
Gimper tłumaczy, dlaczego Jakub Kucner odpadł z TzG:

Gimper tłumaczy, dlaczego Jakub Kucner odpadł z TzG: "To jest spisek masonów"

Gwiazdy
Gimper prowadzi jeden z największych kanałów na polskim YouTube, publikowane przez niego filmy obserwuje już ponad półtora miliona subskrybentów. Popularność Tomasz Działowy, bo tak naprawdę nazywa się influencer, zdobywał dzięki kontrowersyjnym i bulwersującym treściom. Przez to przylgnęła do niego łatka "patologicznego twórcy". Jednakże przed dwoma laty przeszedł przemianę, która zaprowadziła go nawet do udziału w Tańcu z gwiazdami. Podczas udzielonego po piątkowym odcinku show wywiadu zdradził, dlaczego według niego z programem pożegnał się Jakub Kucner. Gimper ma na to swoją teorię - spisek masonów. Youtuber żartobliwie wyznał, że za wszystkim stoi, nie kto inny jak jeden z jurorów - Andrzej Grabowski. Ciekawa teoria?
Szczęśliwi Alżbeta Lenska i Rafał Cieszyński spotkali Tomasza Oświecińskiego

Szczęśliwi Alżbeta Lenska i Rafał Cieszyński spotkali Tomasza Oświecińskiego

Gwiazdy
W maju ubiegłego roku Alżbeta Lenska otarła się o śmierć. W wyniku pęknięcia tętniaka mózgu przeszła skomplikowaną operację. Jednak, gdy najgorsze minęło, niemal od razu wróciła do pracy. Dziś twierdzi, że jeszcze bardziej docenia każdy dzień życia i cieszy się z obecności najbliższych. Aktorka podkreśla, że jej satysfakcja zawodowa przekłada się na udane życie prywatne i odwrotnie. Jakiś czas temu paparazzi przyłapali 37-latkę w studio TVP. Aktorce towarzyszył oczywiście ukochany mąż Rafał. W pewnym momencie spotkali również Tomasz Oświecińskiego, z którym prowadzili ożywioną rozmowę. Aktor niemal wszystkich filmów Patryka Vegi pokusił się nawet o to, aby podczas konwersacji nieoczekiwanie objąć Alżbetę w talii. Wiedzieliście, że się przyjaźnią?
Mecz z Włókniarzem to dla Get Well mus. Może się zrobić nerwowo

Mecz z Włókniarzem to dla Get Well mus. Może się zrobić nerwowo

Żużel
Mecz z Włókniarzem to dla Get Well mus. Może się zrobić nerwowo- Później klub czekają dwa wyjazdy na bardzo trudne tereny - do Lublina i Grudziądza. Sytuacja nie jest łatwa - mówił w trakcie magazynu "Bez Hamulców" Tomasz Janiszewski, dziennikarz WP SportoweFakty.
Magazyn Bez Hamulców #4: Jacek Ziółkowski i Dariusz Śledź gośćmi [cały odcinek]

Magazyn Bez Hamulców #4: Jacek Ziółkowski i Dariusz Śledź gośćmi [cały odcinek]

Żużel
Gośćmi Dariusza Ostafińskiego byli menedżer Speed Car Motoru - Jacek Ziółkowski i trener Betard Sparty - Dariusz Śledź. W drugiej części, w "Loży Prasowej", pojawili się Michał Łopaciński z nc+ i Tomasz Janiszewski z WP SportoweFakty.
Tomasz Niecik:

Tomasz Niecik: "Choć pierwszy zaistniałem, to ludzie zaczynają zauważać mojego brata Karola"

Gwiazdy
Początkowo nie zapowiadało się na to, że pochodzący z Grajewa Tomasz Niecikowski zrobi realną karierę w show biznesie. Jednakże ostatnie lata były dla gwiazdora disco polo wyjątkowo owocne. Dzięki udziale w programie Agent Gwiazdy z ledwo kojarzonego muzyka awansował na rasowego celebrytę, który szybko nauczył się, jak najlepiej się sprzedać. Okazuje się, że Tomek ma brata, który również marzy o byciu gwiazdą. Karol Niecikowski jest tancerzem, choreografem i współtwórcą grupy Fair Play Crew, a ostatnio miał okazję wystąpić w roli prowadzącego w World of Dance. W jednym z wywiadów Tomek podkreślił, że mimo, iż to on zaistniał jako pierwszy, bardzo wspiera młodszego brata. Dodał również, że Karol staje się coraz bardziej rozpoznawalny. Wiedzieliście, że jest aż dwóch Niecików?
Skwaszony Tomasz Karolak na placu zabaw z dziećmi

Skwaszony Tomasz Karolak na placu zabaw z dziećmi

Gwiazdy
Relacja Tomasza Karolaka i Violi Kołakowskiej z domu Kołek od lat uchodzi za jedną z bardziej burzliwych w rodzimym show biznesie. Choć para celebrytów oficjalnie rozstała się już jakiś czas temu, wciąż zmuszeni są utrzymywać jako taki kontakt, ze względu na łączące ich obowiązki względem wspólnych dzieci. Tomek mimo licznych obowiązków zawodowych, stara się znaleźć czas na spotkania z Leną i Leonem. Jakiś czas temu paparazzi przyłapali aktorka w towarzystwie pociech. Podczas gdy dzieci szalały na placu zabaw, Karolak siedząc na ławce, załatwiał sprawy za pomocą smartfona. Można było odnieść wrażenie, że celebryta tego dnia nie miał najlepszego humoru. Zobaczcie.
Tomasz Jacyków wspomina piękne lata szkolne:

Tomasz Jacyków wspomina piękne lata szkolne: "Nie mogłem sobie pozwolić na luksus, żeby uczyli mnie głupi ludzie"

Gwiazdy
Uchodzący za jednego z najpopularniejszych (i najbardziej kontrowersyjnych) polskich stylistów Tomasz Jacyków, na przestrzeni lat dał się poznać jako wnikliwy obserwator życia publicznego. Celebryta nie stroni od "cięższych" tematów, zawsze dzieląc się swymi zdecydowanymi opiniami. Zapytany na ostatnim pokazie Macieja Zienia o strajk nauczycieli, Jacyków stanął murem za pedagogami, stwierdzając, że młodzież musi mieć szacunek do osób, które ich edukują. W przeciwnym razie nie będzie w stanie przyswoić niezbędnej wiedzy. Stylista sam zaznaczył jednak, że jego osobiste doświadczenie z systemem edukacji wspomina wyjątkowo negatywnie. To właśnie niekompetentni wykładowcy mieli być powodem, dla których celebryta nie ukończył studiów wyższych. Podzielacie jego zdanie o polskiej oświacie?
Premier Morawiecki w ogniu pytań Machały i Makowskiego. Zobacz cały wywiad

Premier Morawiecki w ogniu pytań Machały i Makowskiego. Zobacz cały wywiad

Polska
Premier Mateusz Morawiecki był gościem Marcina Makowskiego i Tomasz Machały. Podczas specjalnej rozmowy, która odbyła się z okazji 15. rocznicy wejścia Polski do Unii Europejskiej, przewijały się najróżniejsze tematy. Dziennikarze pytali polityka o miejsce Polski w Unii Europejskiej, stosunek rządu do UE, wejście do strefy euro, o bezpieczeństwo Polski. Rozmawiali też o podatkach, zakazie handlu, "kiełbasie wyborczej", a nawet… bananach. Zobaczcie cały wywiad!
Premier Morawiecki zaskakująco o Millerze i Kwaśniewskim. To oni wprowadzali Polskę do UE

Premier Morawiecki zaskakująco o Millerze i Kwaśniewskim. To oni wprowadzali Polskę do UE

Polska
W 2019 r. Polska świętuje 15. rocznicę wejścia do Unii Europejskiej. Z tej okazji Tomasz Machała i Marcin Makowski spytali premiera Morawieckiego, między innymi, o stosunek do polityków, którzy doprowadzili Polskę do wspólnoty. Jak Morawiecki ocenia działania Millera, Kwaśniewskiego? Czy przypisuje im jakieś zasługi? Słowa premiera mogą wiele osób zaskoczyć. Czy pozytywnie? Sprawdźcie.
poprzednie1 2 3 4 5 ... 56następne