Wyniki wyszukiwania dla:

terlecki

Liczba wyników: 75

Modelka, influencerka. Ma tysiące followersów, choć tak naprawdę… nie istnieje

Modelka, influencerka. Ma tysiące followersów, choć tak naprawdę… nie istnieje

Wiadomości
Posłowie w iście militarnym stylu przygotowują się do zbliżających kampanii wyborczych. Marszałek Terlecki publikuje zdjęcie w wojskowym rynsztunku, a poseł Suski zabiera tablicę o „Układzie Kaczyńskiego”. Z kolei Japończycy pokazują jak nie dopuścić do sytuacji, która wydarzyła się w sejmie. Naukowcy z kraju kwitnącej wiśni testują oprogramowanie, które ma wykrywać złodziei, zanim dokonają kradzieży.
Neumann: premier, a zwłaszcza marszałek Terlecki uważają TVP za oazę pluralizmu

Neumann: premier, a zwłaszcza marszałek Terlecki uważają TVP za oazę pluralizmu

Polityka
- Premier, a zwłaszcza marszałek Terlecki uważają TVP za oazę pluralizmu. My nie podzielamy tego zdania - mówił po spotkaniu opozycji z premierem Sławomir Neumann. Szef klubu PO dodał, że w pełni zgodził się z nim premier i minister Ziobro, że jeżeli rodzina Pawła Adamowicza wystąpi o oskarżyciela posiłkowego w tym śledztwie, to zostanie podjęta w tej sprawie decyzja pozytywna
Pożegnanie Adamowicza bez Kaczyńskiego. Marek Sawicki: udają żal i skruchę

Pożegnanie Adamowicza bez Kaczyńskiego. Marek Sawicki: udają żal i skruchę

Polska
Jarosław Kaczyński, Beata Mazurek i Ryszard Terlecki nie pojawili się na sejmowym pożegnaniu Pawła Adamowicza. - Jeśli są w Sejmie, a przychodzą na obrady spóźnieni akurat o tę chwilę, to coś to znaczy. To symbol, sygnał. Przykre i smutne - komentował Marek Sawicki (PSL) w programie "Tłit". Dopytywany o tłumaczenie rzeczniczki PiS, że "spóźnienie to przypadek", odparł: "Kompletnie nie wierzę tej pani. Wszystko, co powie, trzeba dzielić na 4, 6, 18. Zabrakło im wczoraj odwagi, na konwencie seniorów byli wszyscy". - Problem polega na obłudzie. Robi się spektakl, idzie na msze, udaje żal i skruchę. Trzeba było ją dokończyć w Sejmie - dodał Sawicki.
Dumny Kurski wznosi toast za swoje nowe małżeństwo

Dumny Kurski wznosi toast za swoje nowe małżeństwo

Gwiazdy
Choć sezon ogórkowy w pełni, świat show biznesu - a do tego zalicza się Jacek Kurski odkąd został prezesem telewizji - zaskakuje nas każdego dnia. Tegorocznego lata ślub wzięli m.in. Joasia Krupa i Dominika Gwit, a wczoraj dowiedzieliśmy się o weselu Jacka Kurskiego. 52-latek poślubił swoją partnerkę, Joannę Klimek. Zamiast modnego wśród rozwodników z PiS-u ślubu kościelnego Kurski zdecydował się na "przyrzeczenie miłości" w świątyni. Na uroczystości weselnej bawili się koledzy prezesa, w tym minister Piotr Gliński i Ryszard Terlecki, którzy prezent młodej parze musieli nieść we dwójkę, tak był ciężki. Jak myślicie, co było w środku?
Mundial 2018.

Mundial 2018. "Prosto z mistrzostw": Francja mistrzem świata! (odc. 39)

Sport
W poniedziałkowym programie "Prosto z mistrzostw" gośćmi Michała Gąsiorowskiego byli dziennikarz portalu futbolfejs.pl Dariusz Tuzimek i były zawodnik naszej drużyny narodowej Maciej Terlecki. Goście wspólnie z prowadzącym podsumowali mistrzostwa świata w Rosji.
Nasi eksperci nie mieli litości. Lewandowski i Piszczek w

Nasi eksperci nie mieli litości. Lewandowski i Piszczek w "11" rozczarowań mundialu

Sport
Dariusz Tuzimek i Maciej Terlecki którzy byli gośćmi ostatniego odcinka mundialowego programu "Prosto z mistrzostw" wytypowali dwie mundialowe jedenastki. W jednaj znaleźli się zawodnicy którzy zachwycili naszych ekspertów, w drugiej piłkarze którzy na tych mistrzostwach zawiedli.
Idealna drużyna Francuzów.

Idealna drużyna Francuzów. "Każdy wiedział co ma robić. To doprowadziło ich do mistrzostwa"

Sport
- Ciężko wybrać najlepszego piłkarza reprezentacji Francji. To była drużyna, każdy wiedział co ma robić, może właśnie to doprowadziło Francuzów do mistrzostwa świata - mówi Maciej Terlecki. - Dla mnie bardzo ważny był Hugo Lloris który w finale miał klopsa, ale wcześniej bronił znakomicie. Ale najważniejsza była drużyna. Mam problem żeby wskazać najlepszego Francuza - dodaje Dariusz Tuzimek.
Francuzi od urodzenia musieli walczyć.

Francuzi od urodzenia musieli walczyć. "Większość zawodników pochodzi z imigranckich dzielnic"

Sport
- Z 23 francuskich zawodników 17-stu wychowało się w dzielnicach imigranckich. Francuzi pokazali, że imigranci z biednych rodzin to są ludzie którzy potrafią walczyć. Piłka nożna stała się sportem dla bogatych, dzieci zamożnych ludzi mają lepsze warunki, lepszych trenerów. Francuzi pokazali, że mimo to sukces może osiągnąć każdy - mówi Maciej Terlecki.
Eksperci ws. Woźniaka.

Eksperci ws. Woźniaka. "Poniósł karę. Nie można człowieka piętnować przez całe życie"

Piłka nożna
- Nie mam problemu z tym, że Woźniak był skazany za korupcję. Wiemy, że wiele osób było w afery korupcyjne wmanewrowanych. W coś się wpakował, poniósł karę, sprawa jest zakończona. Nie można piętnować człowieka przez całe życie - mówi Stefan Szczepłek. - Ciężko mi się wypowiadać na ten temat bo Andrzej (przyp.red. Woźniak) jest moim kolegą - dodaje Maciej Terlecki.
Mundial 2018.

Mundial 2018. "Prosto z mistrzostw": Czas rozdać medale (odc. 37)

Piłka nożna
W piątkowym programie "Prosto z mistrzostw" gośćmi Michała Gąsiorowskiego byli dziennikarz "Rzeczpospolitej" Stefan Szczepłek oraz były piłkarz Maciej Terlecki.
Ciężkie zadanie przed Belgią i Anglią.

Ciężkie zadanie przed Belgią i Anglią. "Różnica między trzecim a czwartym miejscem jest ogromna"

Piłka nożna
- Kunsztem muszą wykazać się trenerzy, którzy muszą uświadomić tym chłopakom, że między trzecim a czwartym miejscem jest ogromna różnica - mówi Maciej Terlecki. - Mecz o trzecie miejsce ma wielkie znaczenie dla Belgii i Anglii, natomiast świat zdecydowanie czeka na ten najważniejszy mecz - zauważa Stefan Szczepłek.
Mundial 2018. Ekspert o nowej roli dla Błaszczykowskiego.

Mundial 2018. Ekspert o nowej roli dla Błaszczykowskiego. "Z historiami o trzech piwkach trzeba skończyć"

Piłka nożna
- Wydaje mi się, że Kuba jest bardzo potrzebny tej reprezentacji. Nas nie stać, żeby nie mieć Błaszczykowskiego, ale takiego z Euro 2016 - przyznał były piłkarz Maciej Terlecki. Podobnego zdania jest Dariusz Tuzimek: - Kuba jako senior w kadrze, doświadczony piłkarz, który zna tę drużynę bardzo dobrze, mógłby zadbać o to, żebyśmy nie mieli problemów z dyscypliną w reprezentacji, bo wydaje mi się, że z pewnymi historiami o trzech piwkach już trzeba skończyć. Zobacz fragment programu "Prosto z mistrzostw".

"Prosto z mistrzostw": Reprezentacja Polski zaczyna nowy rozdział (odc. 36)

Piłka nożna
W piątkowym programie "Prosto z mistrzostw" gośćmi Michała Gąsiorowskiego byli dziennikarz serwisu futbolfejs.pl Dariusz Tuzimek oraz były piłkarz Maciej Terlecki.
Rola trenera kadry przeceniana?

Rola trenera kadry przeceniana? "Nad zawodnikami można pracować, jeśli mają określony poziom"

Piłka nożna
- Za dużo mówi się na temat kapitana. Lewandowskiemu nie jest potrzebna opaska. Osiągnął już bardzo wiele - uważa Maciej Terlecki, były piłkarz.     
Maciej Terlecki o wyborze Brzęczka na selekcjonera. Co zadecydowało?

Maciej Terlecki o wyborze Brzęczka na selekcjonera. Co zadecydowało?

Sport
- Jurek Brzęczek jest ponad czterdziestokrotnym reprezentantem Polski, był kapitanem reprezentacji olimpijskiej. Myślę, że to zadecydowało o jego wyborze na selekcjonera kadry - powiedział w programie "Prosto z mistrzostw" Maciej Terlecki, były piłkarz.
Eksperci o nominacji Jerzego Brzęczka na selekcjonera.

Eksperci o nominacji Jerzego Brzęczka na selekcjonera. "Ma jeden wielki walor"

Polska
- Jerzy Brzęczek ma jeden wielki walor - bardzo dobrze zna sytuację w kadrze poprzez Kubę Błaszczykowskiego. Wie, co dzieje się w środku - mówił w programie "Prosto z mistrzostw" Dariusz Tuzimek, dziennikarz futbolfejs.pl. - Po doświadczeniu z Adamem Nawałką uważam, że należy dać mu czas. W jakimś stopniu jest legendą, ponieważ był kapitanem olimpijskiej reprezentacji, która w 1992 roku zdobyła srebrny medal - dodał Maciej Terlecki, były piłkarz.

"Prosto z mistrzostw": Wszystkie medale zostaną w Europie. Kto głównym faworytem? (odc. 32)

Piłka nożna
W poniedziałkowym programie "Prosto z mistrzostw" gośćmi redaktora naczelnego WP SportoweFakty Michała Kołodziejczyka byli Maciej Terlecki i dziennikarz "Rzeczpospolitej" Stefan Szczepłek. 
Brazylia największym nieobecnym półfinałów.

Brazylia największym nieobecnym półfinałów. "To był najlepszy zespół mistrzostw"

Piłka nożna
- W półfinale brakuje Brazylii. W 1/8 i ćwierćfinale pokazała, że była najlepszym zespołem piłkarsko, mimo że Belgia skontrowała ich niesamowicie - uważa Maciej Terlecki, były piłkarz.

"Prosto z mistrzostw": Wielki Urugwaj i doskonała Francja. Mundial rozpoczął się na dobre (odc. 24)

Piłka nożna
W niedzielnym programie gośćmi Michała Kołodziejczyka w programie "Prosto z mistrzostw", są Maciej Terlecki oraz Dariusz Tuzimek. Goście wspólnie z prowadzącym porozmawiali o rozegranych wczoraj pierwszych meczach 1/8 mistrzostw świata.
Mbappe wyrasta na gwiazdę mundialu.

Mbappe wyrasta na gwiazdę mundialu. "Nie trzeba być wybitnym kibicem żeby wiedzieć, że ma ogromny talent"

Piłka nożna
- Nie trzeba być wybitnym kibicem żeby zauważyć, że Mbappe ma ogromny talent. To, że ktoś jest szybki o niczym nie świadczy, ale jak on nieprawdopodobnie zagrał w tłoku. Mbappe jest bardzo silnym zawodnikiem - mówi Maciej Terlecki.
Wielka pokora trenera Urugwaju.

Wielka pokora trenera Urugwaju. "Wie, że będzie wielki jeśli jego zawodnicy będą wielcy"

Piłka nożna
Oscar Tabarez ma w sobie wielką pokorę. Wie, że musi budować zespół przy doświadczonych zawodnikach. Jeżeli komuś coś nie wyjdzie to trzeba mu zaufać. Starsi trenerzy kochają dobrych zawodników. Młody trener często próbuje udowadniać, że on jest szefem - mówi Maciej Terlecki. - Starszy wie, że on jest wielki jeśli jego zawodnicy są wielcy.
poprzednie1 2 3 4 następne