Wyniki wyszukiwania dla:

telewizja

Liczba wyników: 364

Rozdęte usta Honoraty Skarbek pozują z fanami

Rozdęte usta Honoraty Skarbek pozują z fanami

Gwiazdy
Telewizja Polska pomimo znikomych sukcesów i całkowitego braku wyczucia, stara się od kilku sezonów zaskarbić sobie przychylność młodej widowni. W tym celu stacja zaprasza do siebie rzesze internetowych celebrytów jak np. Angelikę Muchę czy Honoratę Skarbek. Znana niegdyś pod pseudonimem "Honey" piosenkarko-szafiarka pojawiła się przed studiem nagraniowym w sobotę rano, gdzie cierpliwie pozowała do zdjęć z fanami i machała do fotoreporterów. Celebrytce nie można jednak odmówić wprawy w poruszaniu się na wysokich obcasach, ponieważ całkiem sprawnie poradziła sobie z seksistowską kostką brukową wyłożoną na Woronicza.
Wędzikowska powtarza cyferki do kamery

Wędzikowska powtarza cyferki do kamery

Gwiazdy
Pojawienie się ogólnodostępnych mediów społecznościowych spowodowało wysyp ukrytych dotąd talentów wszelakiej maści, rozciągających się od specjalistów fitnessu, przez mówców motywacyjnych, na domorosłych stylistkach kończąc. Wyczuwając nowe trendy telewizja postanowiła dać szansę niektórym szczęśliwcom, dając im programy z misją odmienienia życia uczestników i widzów na lepsze. Jedną z beneficjentek zmiany jest Malwina Wędzikowska, stylistka gwiazd oraz kuzynka Anny Wendzikowskiej. Celebrytka została ostatnio zauważona przed warszawską restauracją, gdzie najprawdopodobniej kręciła swój debiutancki program pod jakże dramatycznym tytułem: Ostatnia szansa. Po nagraniach Malwina relaksowała się przy papierosku w towarzystwie kolegi z planu, Marcina Tyszki. 
Kraśko wspomina pracę w TVP:

Kraśko wspomina pracę w TVP: "Kiedy miałem wakacje, wysłano mnie na wojnę w Libanie"

Gwiazdy
Piotr Kraśko u szczytu kariery w TVP został korespondentem telewizji publicznej w Rzymie, Waszyngtonie oraz relacjonował najważniejsze wydarzenia ze świata takie jak wojna w Libanie, zamach terrorystyczny w Londynie czy katastrofalne tsunami w Azji. Kraśko przyznał, że najważniejsze momenty w karierze działy się podczas jego urlopów. Prezenter wielokrotnie musiał rezygnować z planów wakacyjnych, by jak najszybciej udać się na miejsce katastrofy lub wypadku. Wyznał, że większość reporterów relacjonujących tsunami w 2014 roku przebywało wówczas na wakacjach w Tajlandii.
Poruszony Kraśko:

Poruszony Kraśko: "Wojna to straszne, poszarpane ciało"

Gwiazdy
Piotr Kraśko w ciągu wieloletniej pracy dla Telewizji Polskiej stał się najważniejszym korespondentem Wiadomości. Przygotowywał relacje z zamachów bombowych w Londynie, a także z katastrofalnego tsunami w Azji. W lutym 2014 roku przebywał w Kijowie, gdzie relacjonował wydarzenia podczas Euromajdanu. Wyznał, że najciężej znosił pracę w miejscach, w których aktualnie toczyła się wojna. W rozmowie z reporterką Wirtualnej Polski opowiedział o wstrząsającej relacji dla TVP ze szpitala tuż po bombardowaniu. Piotr, wielokrotnie będąc świadkiem tragicznych wydarzeń, uważa, że w mediach nie pokazuje się całego okrucieństwa wojny.
Mroczek odpływa:

Mroczek odpływa: "Na planie "M jak miłość" czujemy, że tworzymy coś, co zostanie zapamietane"

Gwiazdy
Pierwszy odcinek serialu "M jak miłość" Telewizja Polska wyemitowała 4 listopada 2000 roku. Po 18 latach pracy na planie, Rafał Mroczek nie tylko jest przekonany o swoim aktorskim talencie, ale uważa, że robi coś ważnego i znaczącego dla przyszłych pokoleń. W przeciwieństwie do brata bliźniaka, lubi zabiegać o uwagę mediów. Już kilka tygodniu po przyjściu na świat jego córki, postanowił pokazać się z wózkiem w programie śniadaniowym. "Aktor" ma na swoim koncie również udział w kilku celebryckich programach. Twierdzi, że wielu widzów utożsamia go z graną przez niego postacią. Często zdarza się, że spotykani na ulicy ludzie zwracają się do niego serialowym imieniem. Myślicie, że rola Pawła Zduńskiego zostanie zapamiętana przez pokolenia?
MŚ 2018. Paweł Janas ujawnia kulisy szokujących powołań: Polsat pewnie nie zapłaciłby związkowi

MŚ 2018. Paweł Janas ujawnia kulisy szokujących powołań: Polsat pewnie nie zapłaciłby związkowi

Piłka nożna
 - PZPN miał umowę z Polsatem. Mnie to stawiało w trudnej sytuacji, bo przecież często rozmawiałem z chłopakami, jeździłem do nich. Taka jednak była umowa, nie mogłem im powiedzieć. Zawodnicy wygadaliby się i telewizja pewnie nie zapłaciłaby związkowi - mówi nam Paweł Janas, były selekcjoner reprezentacji Polski. W 2006 roku ogłosił on kadrę na mistrzostwa świata w zorganizowanym przez telewizję show na żywo. Dopiero wtedy ówczesne gwiazdy kadry jak Jerzy Dudek czy Tomasz Frankowski dowiedziały się, że nie jadą na mundial. Z Janasem w Arłamowie rozmawiał Paweł Kapusta. 
Przemyk krytykuje talent show:

Przemyk krytykuje talent show: "Szłam inną drogą. Ta formuła jest mi obca"

Gwiazdy
Telewizja Polska niedawno ogłosiła nowy skład jurorski The Voice of Poland. Renata Przemyk zdradziła, że dostała propozycję od producentów programu, by zasiąść na fotelu jurorskim. Artystka odmówiła, zapewniając, że nie odnalazłaby się w formacie talent show. Piosenkarka wyznała, że preferuje inną ścieżkę budowania kariery niż udział w programach rozrywkowych.
Filmowe piątki w Telewizji WP

Filmowe piątki w Telewizji WP

Film
Dla spragnionych filmowych wrażeń Telewizja WP przygotowała kilka pozycji, które umilą piątkowy wieczór. Jakie? Oglądaj zawsze o 20.00! "Drive hard" i "Zakładniczka" na początek.
Littlemooonster96 zapowiada:

Littlemooonster96 zapowiada: "Spodobało mi się w telewizji. Otworzyłam się na nią"

Gwiazdy
22 maja w Pałacu Kultury i Nauki odbył się długo wyczekiwany pokaz duetu Paprocki i Brzozowski. Motywem przewodnim wydarzenia był Club Paradiso, a stroje gości inspirowane były stylem disco lat 70. Projektanci zaskoczyli zgromadzonych gościem specjalnym - w pokazie poszła legendarna Waris Dirie.
Jarosław Sellin broni TVP. Uderza w posłów opozycji

Jarosław Sellin broni TVP. Uderza w posłów opozycji

Polska
- Nie rozumiem, dlaczego politycy opozycji wyszli, kiedy dziennikarz spytał o komentarz do faktów - skomentował w programie WP "Tłitt" Jarosław Sellin. W ten sposób odniósł się do awantury o Gawłowskiego i wynajmowanie przez niego mieszkania prostytutce w programie TVP. Dziennikarze opozycji opuścili wtedy studio. - Co, oni już teraz agendę wyznaczają?! - argumentował Sellin. Pytany o obiektywizm telewizji publicznej, Sellin stwierdził, że każda telewizja ma obowiązek kierować się obiektywizmem. - Dziś mamy więcej pluralizmu - powiedział. Dodał też, że we wszystkich programach TVP Info są zapraszani politycy opozycji.
Lichocka: wszyscy dziennikarze powinni bronić Rachonia

Lichocka: wszyscy dziennikarze powinni bronić Rachonia

Polityka
Politycy opozycji żądają zmiany prowadzącego program „Woronicza 17” w TVP Info. Zaczęło się od wywiadu, z którego politycy PO, PSL i N opuścili studio telewizyjne w ramach protestu. Byli pytani o doniesienia PR Szczecin ws. apartamentu posła PO Stanisława Gawłowskiego wynajmowanego agencji towarzyskiej. – Michał Rachoń wykonywał swoja pracę – tłumaczy Joanna Lichocka. – Dziennikarze powinni go bronić – zaznacza. W dalszej części programu WP „Tlit” Marek Kacprzak zapytał posłankę PiS, czy jej zdaniem Telewizja Publiczna jest obiektywna. – Jacek Kurski wprowadził dziennikarzy o wrażliwości prawicowej i patriotycznej – tłumaczy.  – Ale to nie jest ze szkodą dla debaty publicznej – ocenia.

"Tłit" Paweł Kukiz: Telewizja Polska przypomina czasy nachalnej propagandy

Polska
W programie WP „Tłit” prowadzący Marek Kacprzak zapytał Pawła Kukiza, czy ten weźmie udział w programie Michała Rachonia w TVP Info. – Nigdy nie zamierzam tam przyjść –zapewnia. – Ten program to propagandowa retoryka komunistycznych propagandystów – tłumaczy Kukiz. Polityk w dalszej części programu tłumaczy, że polityka Telewizji Polskiej przypomina mu czasy „nachalnej propagandy”.
Andrzej Halicki wyszedł ze studia TVP w trakcie programu. Wiemy, dlaczego

Andrzej Halicki wyszedł ze studia TVP w trakcie programu. Wiemy, dlaczego

Polityka
- Nie można akceptować fabryki hejtu i seansu nienawiści - powiedział o TVP Andrzej Halicki w programie WP "Tłit". Jak zadeklarował, będzie namawiał kolegów, by nie uczestniczyli w programie o formule takiej jak "Woronicza 17". Sam będzie go bojkotował. Zwrócił przy tym uwagę, że "wszyscy płacą na TVP", a to "telewizja partyjna, reżimowa i nierzetelna".
Prześwietlili święty posąg. Niesamowite, co znaleźli w środku

Prześwietlili święty posąg. Niesamowite, co znaleźli w środku

Ciekawostki
Eksperci z Muzeum Narodowego w Narze prześwietlili promieniami rentgena 700-leni posąg Buddy. Do badań wykorzystano także tomograf komputerowy. Okazało się, że wewnątrz kryje się 180 artefaktów. Wśród nich widoczne są zwoje, relikwie i inne przedmioty. Specjaliści spodziewali się, że posąg może coś kryć w swoim wnętrzu, ale nie spodziewali się, że artefaktów może być aż tak wiele. Dodatkowo, przedmioty tkwią wewnątrz Buddy najprawdopodobniej aż od 700 lat. Nie widać bowiem, by ktoś wcześniej próbował się do nich dobrać. Eksperci jeszcze nie zdecydowali, czy będą próbowali otworzyć posąg. Monju Bosatsu to w buddyzmie Bodhisattwa Mądrości. Należy do 3 najważniejszych bodhisattwów. Jego stałe miejsce jest w świątyni Hokkeji. Materiał wideo o Buddzie zrealizowała japońska telewizja NHK.
Michał Wiśniewski ignoruje paparazzi pod TVP

Michał Wiśniewski ignoruje paparazzi pod TVP

Gwiazdy
Kilkanaście lat temu nie było w Polsce większej gwiazdy od Michała Wiśniewskiego. Zarobił fortunę, wyliczoną niedawno na... 35 milionów złotych. W efektowym stylu jednak roztrwonił wszystko i aktualnie prosi fanów o pieniądze na nową płytę. Telewizja Publiczna nie widzi nic złego w promowaniu takich osobistości. Ostatnio Wiśniewski dumny wychodził z gmachu TVP i dosyć ostentacyjnie ignorował paparazzi. Wciąż uważa się za gwiazdę?
Andrzej Gmitruk: Polski boks doczeka się następcy Gołoty. Szpilka i Ugonoh wrócą do gry [Sektor Gości]

Andrzej Gmitruk: Polski boks doczeka się następcy Gołoty. Szpilka i Ugonoh wrócą do gry [Sektor Gości]

Polska
- Wierzę, że polski boks i waga ciężka doczeka się jeszcze pięściarza na miarę Andrzeja Gołoty, tylko może już nie za moich czasów. Uważam, że trzeba szukać poza tymi, których już mamy. Uważam też, że Artur Szpilka wróci jeszcze do poważnej gry. Izu Ugonoh podobnie. Natomiast myśląc o odległej przyszłości pięściarzy trzeba szukać w boksie olimpijskim. I całe szczęście, że telewizja publiczna będzie transmitować walki - mówi były trener Andrzeja Gołoty Andrzej Gmitruk. Nagranie jest fragmentem programu Michała Bugno "Sektor Gości".
Andrzej Gmitruk: Przed polskim boksem otwiera się nowa szansa [Sektor Gości]

Andrzej Gmitruk: Przed polskim boksem otwiera się nowa szansa [Sektor Gości]

Polska
- Do tej pory boks bardzo mocno promowała telewizja Polsat, ale najsilniejsza grupa promocyjna w Polsce KnockOut Promotions podpisała kontrakt z Telewizją Polską. To spowodowało bardzo duże zainteresowanie, oczekiwania i nadzieje. Dzięki temu mamy dwie stacje, które poważnie będą zajmowały się tematem boksu. TVP jest stacją publiczną, więc ma olbrzymi zasięg. Ostatnią walkę Joshua - Parker oglądało ponad milion ludzi - te liczby najlepiej świadczą o możliwościach tej stacji. To bardzo dobre zjawisko. Otwiera się szansa na zdrową i otwartą rywalizację, czego przykładem będzie pewnie Narodowa Gala Boksu - mówi trener Andrzej Gmitruk. Nagranie jest fragmentem programu Michała Bugno "Sektor Gości".
Zasmucony Kupisz:

Zasmucony Kupisz: "Teraz ikonami są osoby ładnie ubrane albo prowadzące głupi program w telewizji"

Gwiazdy
Robert Kupisz często podkreśla, że nie do końca odnajduje się w obecnych czasach. W ostatnim wywiadzie wyznał, że ogromny wpływ na jego osobowość i spojrzenie na świat mieli ludzie, którzy byli ikonami: Agnieszka Osiecka, Seweryn Krajewski, Czesław Niemen czy Marek Grechuta. Projektant bardzo krytycznie odnosi się do współczesnych idoli i gwiazd, których osiągnięcia często są niewielkie. Zachwycając się piosenkami Maryli Rodowicz, przyznał, że występy Beyonce wyjątkowo go nudzą. Zdaniem Kupisza współczesny świat nie ma zbyt wiele do zaoferowania w kwestii autorytetów.

"Tłit". Tomasz Siemoniak: nie wierzę w istnienie gadających futrzaków

Polityka
PiS ma ogromny kłopot. Komisja Macierewicza ponad 2 lata działała i nic nie ustaliła - stwierdził w programie "Tłit" Wirtualnej Polski były szef MON Tomasz Siemoniak. - PiS nie jest w stanie przyznać, że tak było, jak opisał to Jerzy Miller - dodał. Jego zdaniem stwierdzenie, że na pokładzie prezydenckiego samolotu doszło do zamachu, do wybuchów, to "mit założycielski PiS-u". - PiS nie może przyznać, że było inaczej - ocenił gość Marka Kacprzaka. Pytany czy dobrze się stało, że publiczna telewizja wyemitowała film "Smoleńsk", potwierdzający tezę Macierewicza odparł, że jest to przecież film fabularny.- Rozumiem, że to jest próba przekonywania ludzi, ale to jest fikcja. Lubię "Gwiezdne wojny", ale nie wierzę w to, że są gadające futrzaki, jak Czubaka - dodał polityk PO.
Macademian Girl w kiepskim humorze pod TVP. Występ się nie udał?

Macademian Girl w kiepskim humorze pod TVP. Występ się nie udał?

Gwiazdy
Tamara Gonzalez Perea zapracowała sobie na miano jednej z "najsympatyczniejszych" i najbardziej medialnych polskich szafiarek. W związku z tym nie może narzekać na brak zajęć. Blogerka, promująca się w sieci jako Macademian Girl, jest dyżurną ekspertką programów śniadaniowych. Ostatnio po wizycie w Pytaniu na śniadanie nie wyglądała jednak na zbyt zadowoloną. Czyżby występ sie nie udał?
Gessler dba o przyrost naturalny:

Gessler dba o przyrost naturalny: "Po tym chrzanie, wszystko stanie"

Gwiazdy
Magda Gessler postanowiła rozszerzyć swoją działalność. Już nie tylko ratuje restauracje, teraz też uczy jak uwodzić w kuchni. W najbliższym odcinku programu Sexy kuchnia Magdy Gessler dowiemy się m.in. o tym, dlaczego warto dodawać chrzan do ulubionych potraw. Zobaczymy również rozpaloną kuchennymi aromatami restauratorkę, która z wielkim przejęciem walczyć będzie o przyrost naturalny kraju. Zobaczcie zwiastun odcinka!Premiera nowego sezonu Sexy kuchni Magdy Gessler na Food Network w niedzielę o 11:45.