Wyniki wyszukiwania dla:

tadeusz rydzyk

Liczba wyników: 174

Rydzyk krytykuje PiS. Michał Dworczyk: TVP ma swojego prezesa

Rydzyk krytykuje PiS. Michał Dworczyk: TVP ma swojego prezesa

Wiadomości
Ojciec Tadeusz Rydzyk ma prawo do opinii, jak każdy Polak - powiedział w programie "Tłit" Michał Dworczyk, szef KPRM. W ten sposób odniósł się do krytycznych słów redemptorysty o ofercie TVP za rządów PiS. - Telewizja Polska ma swojego prezesa i nic nie zapowiada zmian - zaznaczył gość Marka Kacprzaka. Pytany o planowany przez TVP film fabularny o aferze Amber Gold, Dworczyk przywołał wolność artystyczną.
Wrze po słowach Cymańskiego o klapsach. Kosiniak-Kamysz: to jest dramat

Wrze po słowach Cymańskiego o klapsach. Kosiniak-Kamysz: to jest dramat

Polska
"Kiedyś przewijałem dziecko, wierzgało, nerwy puściły, dałem klapsa" - wyznał poseł PiS Tadeusz Cymański w Wirtualnej Polsce. - Nie wyobrażam sobie. Bardzo szanuję i lubię Tadzia Cymańskiego, ale nie wyobrażam sobie, żeby mi nerwy puściły. I nie puszczają. To nie jest zachowanie akceptowane przez mnie. Nie można tak robić, to jest dramat. Z chęcią pogadam z posłem Cymańskim o tym, powiem, że to nie ten kierunek. Mam nadzieję, że wycofa się z tych słów, że nie będzie promował tego typu zachowań. Nie można tego tolerować - komentował szef PSL Władysław Kosiniak-Kamysz w programie "Tłit".

"Ryjek mam może typowy". Cymański o filmie Vegi. Zadziwił

Polska
- To jest antyskuteczne. PO zamiast się przygotować, zrobić koalicję, listy, program... beznadziejne. Jestem przekonany, że ten film będzie tendencyjnym atakiem na PiS. Nie sądzę, że Polacy dadzą się na to nabrać - mówił poseł PiS Tadeusz Cymański w programie "Tłit". Pytany, kto mógłby go zagrać, odparł: "Ja jestem za mała rybka. Trudno taką podróbę znaleźć. Cymański jest jeden sam w sobie. To nie byłoby takie proste, musiałbym machać łapami. Ryjek mam może typowy bardziej. W filmie są ci, którzy są kimś".
Tłit - Tadeusz Cymański

Tłit - Tadeusz Cymański

Tłit - najbardziej interaktywny program w sieci. Oglądaj codziennie, od poniedziałku do piątku, online na WP.PL. Zaprasza Marek Kacprzak. Gościem był Tadeusz Cymański.
Ostra wymiana zdań z Cymańskim. Poszło o rekordową podwyżkę ZUS

Ostra wymiana zdań z Cymańskim. Poszło o rekordową podwyżkę ZUS

Polska
Składka ZUS pójdzie 10 proc. w górę. Co na to poseł PiS Tadeusz Cymański? - Zadyma o to jest przejawem bezczelności i ignorancji PO! Mamy 3,5 roku, oni mieli 8 i mają czelność krzyczeć na nas?! Skandalem jest, że ktoś, kto ma zakład trzepania dywanów, ma płacić, ale cwaniaczki, którzy palcem nie tknęli?! - komentował w programie "Tłit". - Widzę, że temat niewygodny, bo zaczął pan krzyczeć - zwrócił uwagę Marek Kacprzak. - Nikt w takim stopniu nie zrealizował obietnic jak my, nie pomógł tak zwykłym ludziom. Jak spadną płace, spadnie ZUS. Tak to działa. To nie zamach na młodych - przekonywał Cymański.
Cymański o klapsach. Emocje wzięły górę

Cymański o klapsach. Emocje wzięły górę

Polska
- Wnoszę sprzeciw! To bezczelność! Mówienie, że ktoś, kto broni klapsa, jest za biciem dzieci. Cymański - okrutnik zwyrodnialec?! Na Boga, puknijcie się w głowę! Bicie, katowanie, znęcanie - za to jest więzienie! To paranoja! Woda na młyn! Gdyby ojciec z grobu wstał, to bym mu rękę, którą dawał klapsy, pocałował - mówił poseł PiS Tadeusz Cymański w programie "Tłit". - Kiedyś przewijałem dziecko, wierzgało, nerwy puściły, dałem klapsa… - wyznał.
Emocjonalna reakcja Cymańskiego na najnowszy sondaż

Emocjonalna reakcja Cymańskiego na najnowszy sondaż

Polska
W ostatnim sondażu Kantar PiS ma 10-proc. przewagę nad PO. - Nie! To był aż i tylko sukces - potrzeba nam zwycięstwa! Kto uważa, że wszystko rozstrzygnięte, robi wielki błąd. Są przywódcy, którzy krzyczą: naprzód - to Schetyna, i tacy, którzy krzyczą: za mną - to Jarosław Kaczyński. Skończył 70 lat, z chorą nogą dokonywał cudów. Oni pójdą od drzwi do drzwi (opozycja - przyp. red.), ale co powiedzą ludziom? - komentował poseł PiS Tadeusz Cymański w programie "Tłit". - Da się wygrać bez takich ludzi, jak Jaki, Szydło, Kempa, Brudziński? - pytał Marek Kacprzak. - A kto powiedział, że bez?! Niech pan się nie martwi, mają się pojawić w kampanii - odparł Cymański.
Cymański obruszony słowami prof. Płatek.

Cymański obruszony słowami prof. Płatek. "Niedługo będzie rynsztok"

Polska
Prof. Monika Płatek stwierdziła, że "w więzieniach siedzą najczęściej wyborcy PiS". - Byłem zdumiony. To smutna, niepotrzebna, nieelegancka wypowiedź. Nie można w ten sposób. Po pierwsze - to nieprawda, po drugie - wyborcy mają prawo czuć się obrażeni. Ta wypowiedź to woda na młyn, obraźliwa. Wymagajmy od ludzi, którzy są wysoko, żeby trzymali pewien fason. Reagujmy, bo niedługo będzie rynsztok - komentował poseł PiS Tadeusz Cymański w programie "Tłit".
Małgorzata Rozenek-Majdan i Radzio na błogim spacerze ze Stasiem

Małgorzata Rozenek-Majdan i Radzio na błogim spacerze ze Stasiem

Gwiazdy
Małgorzata Rozenek-Majdan to na obecną chwilę kobieta-instytucja. Prezenterka telewizyjna nieustannie ima się coraz to nowych projektów, od cateringu po promowanie talerzy, a reklamodawcy nadal nie mają jej dość. Nieoceniony jest także wkład Gosi w przywrócenie jej małżonka - Radosława Majdana, do show biznesowych łask. Nic więc dziwnego, że tabloidy zaczynają interesować się dziećmi perfekcyjnej, Stasiem i Tadeuszem, którzy regularnie pojawiają się na jej kanałach społecznościowych. Młodszy z synów - Tadzio, wyjechał w ostatnią niedzielę na zieloną szkołę, o czym jego mama nie zapomniała poinformować za pomocą Instagrama. Na miejscu zbiórki pojawiła się cała gwiazdorska familia z fotoreporterską obstawą. Myślicie, że Staś i Tadeusz mają zadatki na rasowych celebrytów?
Pewna siebie Rozenek:

Pewna siebie Rozenek: "Nie bolą mnie głosy krytyki. Jestem przyzwyczajona do tego, że moja osoba budzi skrajne emocje"

Gwiazdy
Małgorzata Rozenek-Majdan od lat otwarcie wspiera kwestię in vitro, która wciąż wywołuje w Polsce sporo emocji. Żona Radosława Majdana dwukrotnie poddała się temu zabiegowi, w wyniku którego została matką. Trzynaście lat temu na świecie pojawił się jej pierworodny syn Stanisław, a cztery lata później, Tadeusz. Nic więc dziwnego, że Małgosia zdecydowała się zabrać głos w temacie zapłodnienia pozaustrojowego, bronić swojego stanowiska, a ostatnio nawet napisać książkę. W rozmowie z Sandrą Hajduk zdradziła, że zależy jej jedynie na tym, aby wywołać w kraju merytoryczną dyskusje w temacie in vitro. Przyznała również, że nie przejmuje się głosami krytyki, ponieważ zdążyła się już przyzwyczaić do tego, że jej osoba może budzić skrajne emocje. Posłuchajcie.
Robert Biedroń ostro o Rydzyku. Apel do Gądeckiego

Robert Biedroń ostro o Rydzyku. Apel do Gądeckiego

Polska
- Czy wyobraża pan sobie ojca Rydzyka i abp Gądeckiego całujących ofiary pedofilii w rękę i przepraszających za Kościół? Marzę o tym, żebyśmy dożyli dnia, kiedy - przykładem Franciszka - polscy hierarchowie, biskupi, ojciec Rydzyk, publicznie przeproszą za to, co robią ofiarom pedofilii - mówił Robert Biedroń w programie "Tłit". - Co Rydzyk ma wspólnego z pedofilią? - ripostował Michał Wróblewski. - Jest częścią tego Kościoła. Mam nadzieję, że Radio Maryja przyłączy się do Joanny Scheuring-Wielgus i razem z nią zaczną wyjaśniać przypadki pedofilii w polskim Kościele - odparł lider Wiosny. - Przewodniczący KEP mógłby dać przykład, jak inni biskupi na świecie, i zrezygnować ze swojej funkcji symbolicznie. On i jego współpracownicy przez wiele lat tolerowali tę sytuację - niewiele zrobili, by ją zmienić. Dowodów jest mnóstwo. Złożyliśmy pismo o wszczęcie śledztwa w tej sprawie. Jeżeli Kowalski i Nowak są równi wobec prawa, to najwyższy czas, żeby byli również polityk i ksiądz - podsumował Biedroń.
Twardy Brexit bezlitosny dla polskich firm. Ministerstwo ostrzega

Twardy Brexit bezlitosny dla polskich firm. Ministerstwo ostrzega

Polska
- Jeżeli dojdzie do twardego Brexitu, to będą stawki dla produktów sprowadzanych z UE takie same, jak dla krajów trzecich, dlatego można to przewidzieć. Uruchomiliśmy specjalną infolinię i stronę internetową dla przedsiębiorców - mówił w programie "Money. To się liczy" Tadeusz Senda, z-ca dyrektora Departamentu Ceł w Ministerstwie Finansów. 
Brexit. Za 35 dni duże zmiany dla 7 mln Polaków

Brexit. Za 35 dni duże zmiany dla 7 mln Polaków

Polska
- Wielka Brytania nie jest w Schengen, podróżni przechodzą kontrolę paszportową, ale teraz dojdzie jeszcze kontrola celna. Towary, które będzie można przywieźć, mogą mieć łączną wartość do 430 euro, powyżej trzeba będzie zapłacić cło i podatki. Do tego dojdą ograniczenia związane z przewożeniem gotówki do 10 tys. euro, ograniczenia w przewozie papierosów i alkoholu - mówił w programie "Money. To się liczy" Tadeusz Senda, z-ca dyrektora Departamentu Ceł w Ministerstwie Finansów.
Robert Biedroń:dostaliśmu pokrakę demokracji z Rydzykiem na stronie

Robert Biedroń:dostaliśmu pokrakę demokracji z Rydzykiem na stronie

Polityka
- Nieważne były prawa kobiet i mniejszości, bo zawsze były ważniejsze sprawy do załatwienia. Miliony z nas pozostawały z tyłu, a władza mówiła nam: zmień pracę, weź kredyt, wyjedź za granicę. Z drugiej strony - dostaliśmy pokrakę demokracji z łamaniem konstytucji, z Rydzykiem na tronie zamiast świeckiego państwa - atakował zarówno rządy PO, jak i PiS, na konwencji założycielskiej swojego ruchu Robert Biedroń.
Gosia spędza rodzinne popołudnie z nosem w telefonie

Gosia spędza rodzinne popołudnie z nosem w telefonie

Gwiazdy
 Od poniedziałku zimowymi feriami cieszą się synowie Małgorzaty Rozenek. Majdany początek wolnego postanowiły uczcić wypadem do kina. Niestety Stanisław i Tadeusz próżno szukali zainteresowania u Gosi, która czekając w kolejce po bilety, cały czas wpatrywała się w telefon. Celebrytka wróciła do rzeczywistości dopiero przy wyborze między popcornem a nachosami. Przypomnijmy, że na początku września w prasie pojawiły się niepokojące doniesienia, że z powodu nawału pracy Małgorzata Rozenek zaniedbuje swoich synów i nie poświęca im wystarczającej uwagi. Tym razem też wyda oświadczenie, gdzie zapewni, że jak każda matka stara się łączyć obowiązki zawodowe z życiem rodzinnym?
Gowin o pogłoskach ws. Macierewicza: absolutnie nieprawdziwe

Gowin o pogłoskach ws. Macierewicza: absolutnie nieprawdziwe

Polska
Antoni Macierewicz stwierdził, że zatrzymany przez CBA były rzecznik MON Bartłomiej M. musi być uczciwy, bo poręczył za niego Tadeusz Rydzyk. - Nie przekonuje mnie to do jego niewinności. Prokuratorzy robią swoje, jeśli potwierdzą się zarzuty, Bartłomiej M. powinien stanąć przed sądem - komentował wicepremier Jarosław Gowin w programie "Tłit". Dopytywany o pogłoski, że Macierewicz chce zbudować swoją formację, stwierdził, że są one "absolutnie nieprawdziwe". - Powiem realistycznie: Antoni Macierewicz jest zbyt wytrawnym politykiem, żeby nie wiedzieć, że taka inicjatywa musiałaby spalić na panewce - podkreślił Gowin.

"Korupcja", "szokujące". Leszek Balcerowicz o nagraniach z Kaczyńskim

Polska
- Jarosław Kaczyński zbudował w Polsce korupcyjny system - "pisowskie, czyli nasze". W jakim normalnym, demokratycznym kraju byłoby tak, że prowadzi się tajne rozmowy między przedstawicielami spółki Srebrna, a przejętym przez PiS bankiem, żeby zapewnić kredyt? Szokujące jest to, że Kaczyński nie tylko zbudował taki system, ale w jego ramach operuje - mówił Leszek Balcerowicz w programie "Tłit", komentując nagrania opublikowane przez "Gazetę Wyborczą". - Dlaczego Bierecki, Rydzyk mają immunitet? Korzystają z osłony politycznej? Bo są podobni - wskazał Balcerowicz.
Kluzik-Rostkowska o słowach Rydzyka: absurdalne

Kluzik-Rostkowska o słowach Rydzyka: absurdalne

Polska
- Od początku istnienia radia widać było, że strona lewacka jest gotowa zrobić z Polski Jugosławię - powiedział Tadeusz Rydzyk, komentując chęć kupna Eurozetu przez Agorę i George’a Sorosa. - Ale co to ma znaczyć? Jaki to ma związek z Jugosławią? Nie rozumiem tej przenośni. To absurdalne - komentowała Joanna Kluzik-Rostkowska (PO) w programie "Tłit". Dostało się też PiS-owi, który - w ocenie posłanki - nie szanuje mediów i "zniszczył dziennikarstwo". - Kurski wzoruje się na najgorszych wzorach XX wieku. To jest po prostu straszne. Tam nie ma informacji, jest czysta, żywa, bezczelna, prymitywna propaganda. "Prop-agit" - podsumowała Kluzik-Rostkowska.
Tadeusz Cymański składa życzenia PO. Zaskoczył

Tadeusz Cymański składa życzenia PO. Zaskoczył

Polska
PO skończyła 18 lat. Czego jej życzy Tadeusz Cymański? - Och, zaskoczę pana. Życzę im, żeby się pozbierali, skonsolidowali, żeby byli silną merytoryczną opozycją, a wtedy i my poczujemy się silni. Bo wygrać z cieniasem nie sztuka. W interesie Polski jest, by PO była potężną Platformą. Przegrać z taką partią to nie wstyd, a wygrać ze słabą - żadna radość - mówił w programie "Tłit". Dopytywany, czy Grzegorz Schetyna powinien pójść na spotkanie do premiera, odpowiedział: "To byłoby bezczelne! On nie ma oleju w głowie? Jak nie pójdzie, to ja nie muszę nić mówić - to właśnie beznadziejność!". - Jaką sztuką jest iść tam, gdzie wszyscy klaszczą i cmokają? Sztuką jest się zmierzyć w bardziej kąśliwym tonie. W ogniu hartuje się stal. Swoich argumentów trzeba bronić z bardziej wymagającym adwersarzem - wskazał Cymański.
Milczenie Kaczyńskiego. Tadeusz Cymański komentuje

Milczenie Kaczyńskiego. Tadeusz Cymański komentuje

Polska
Od śmierci prezydenta Gdańska Jarosław Kaczyński ani razu nie zabrał publicznie głosu. Sprawę komentował w programie "Tłit" poseł PiS Tadeusz Cymański. - Milczenie to skarb wszelkiej polityki. Milczeniem zbędziesz, milczeniem dokażesz, milczeniem wyrozumiesz… Powściągliwość w słowach czy nieobecność jest lepsza, gdy mamy robioną taką jazdę, jak w tej chwili. Pożar jest w rozkwicie, jeszcze nie ma pożogi, ale możemy go stłumić, choć nie zgasić (...) Zakładam dobrą wolę Jarosława Kaczyńskiego - mówił. - Siebie traktuj jak prokurator, a innych jak adwokat. A jest odwrotnie: siebie tłumaczymy, ale on? To jest piekło - dodał Cymański.
Tłit - Tadeusz Cymański

Tłit - Tadeusz Cymański

Tłit - najbardziej interaktywny program w sieci. Oglądaj codziennie, od poniedziałku do piątku, online na WP.PL. Zaprasza Marek Kacprzak. Gościem był Tadeusz Cymański.
poprzednie1 2 3 4 5 ... 9następne