Wyniki wyszukiwania dla:

szmata

Liczba wyników: 11

Tomasz Łapiński o powieści

Tomasz Łapiński o powieści "Szmata", polskiej piłce i kadrze Brzęczka [Sektor Gości] [cały odcinek]

Piłka nożna
Dlaczego były obrońca reprezentacji Polski w piłce nożnej Tomasz Łapiński zdecydował się napisać powieść? Jaki był jego cel? Czemu nadał jej wyrazisty tytuł "Szmata"? Dlaczego ww powieści "Szmata" skumulował wszystkie negatywne zjawiska, jakie pojawiają się w piłce nożnej - korupcję, alkohol, hazard, prostytutki i chuligaństwo? Jak przedstawiona w książce wizja ma się do rzeczywistości? Co zdaniem Łapińskiego stanowi dziś największy problem polskiej piłki nożnej? Zapraszamy do obejrzenia 105. odcinka programu Michała Bugno "Sektor Gości".
Tomasz Łapiński: Wejście Piątka do drużyny Milanu to coś niesamowitego! [4/4] [Sektor Gości]

Tomasz Łapiński: Wejście Piątka do drużyny Milanu to coś niesamowitego! [4/4] [Sektor Gości]

Piłka nożna
Dlaczego pokolenie reprezentantów Polski z lat 90-tych, które zdobyło srebrny medal na igrzyskach olimpijskich w Barcelonie, nie zdołało później odnosić wielkich sukcesów w piłce seniorskiej? Jak były reprezentant Polski Tomasz Łapiński zapamiętał Jerzego Brzęczka jako kapitana drużyny narodowej? Jak ocenia jego szanse na sukces z kadrą w roli selekcjonera reprezentacji Polski? Czy zdaniem Łapińskiego Polacy powinni grać trójką napastników: Lewandowski - Piątek - Milik? Dlaczego Krzysztof Piątek zaliczył tak fenomenalny debiut w Milanie? Zapraszamy do obejrzenia czwartej części 105. odcinka programu "Sektor Gości". Z Tomaszem Łapińskim rozmawia Michał Bugno. 
Tomasz Łapiński: Ludzie latali po samolocie, a załoga była w panice [3/4] [Sektor Gości]

Tomasz Łapiński: Ludzie latali po samolocie, a załoga była w panice [3/4] [Sektor Gości]

Piłka nożna
Czy były reprezentant Polski Tomasz Łapiński nie żałuje, że nigdy nie zdecydował się na transfer zagraniczny mimo zainteresowania ze strony Romy, West Hamu, HSV i Liverpoolu? Czy jego słynny strach przed lataniem samolotem faktycznie był nie do przełamania? Jak wyglądały legendarne turbulencje podczas lotu z Santiago z kadrą Janusza Wójcika, kiedy na pokładzie wszyscy wpadli w panikę? Z którym z trenerów Łapińskiemu najtrudniej było się dogadać? Dlaczego po kilkunastu latach musiał pożegnać się z Widzewem Łódź i dlaczego nie zrobił kariery w Legii Warszawa? Zapraszamy do obejrzenia trzeciej części 105. odcinka programu "Sektor Gości". Z Tomaszem Łapińskim rozmawia Michał Bugno. 
Korupcja, prostytutki i chuligani. Łapiński: W książce skumulowałem całe zło [2/4] [Sektor Gości]

Korupcja, prostytutki i chuligani. Łapiński: W książce skumulowałem całe zło [2/4] [Sektor Gości]

Piłka nożna
Dlaczego były reprezentant Polski Tomasz Łapiński w powieści "Szmata" skumulował wszystkie negatywne zjawiska, jakie pojawiają się w piłce nożnej - korupcję, alkohol, hazard, prostytutki i chuligaństwo? Jak przedstawiona w książce wizja ma się do rzeczywistości? Co zdaniem Łapińskiego stanowi dziś największy problem polskiej piłki nożnej? Dlaczego żaden polski klub przez 21 lat nie zdołał awansować do Ligi Mistrzów? Jak Łapiński zapamiętał swoje występy w tych rozgrywkach z Widzewem Łódź w 1996 roku? Zapraszamy do obejrzenia drugiej części 105. odcinka programu "Sektor Gości". Z Tomaszem Łapińskim rozmawia Michał Bugno. 
Tomasz Łapiński o powieści

Tomasz Łapiński o powieści "Szmata": Chciałem odbrązowić piłkarskie środowisko [1/4] [Sektor Gości]

Piłka nożna
Dlaczego były obrońca reprezentacji Polski w piłce nożnej Tomasz Łapiński zdecydował się napisać powieść? Jaki był jego cel? Czemu nadał jej wyrazisty tytuł "Szmata"? Ile bohater główny Roman Dzwonecki ma w sobie osobowości Tomasza Łapińskiego? Dlaczego napisanie tej książki zajęło autorowi około czterech lat? Zapraszamy do obejrzenia pierwszej części 105. odcinka programu "Sektor Gości". Z Tomaszem Łapińskim rozmawia Michał Bugno. 

"Mistrz podrywu": "Majtki mocy miały rozluźnić atmosferę i podbudować chłopaków"

Gwiazdy
Na antenie TVN Style wystartował nowy program prowadzony przez "eksperta od uwodzenia" i "mistrza podrywu" Marcina Szabelskiego.  W programie uczy on ośmioro uczestników jak "zaczarować swoją wybrankę" oraz pomoże stać się uczniom bardziej atrakcyjnymi seksualnie dla kobiet. Szabelski na swojej stronie internetowej oraz w filmach zamieszczanych w sieci opisuje, że "każda kobieta lubi czuć się jak szmata" i "jest zdolna, by się bzykać w tajemnicy". W jednym z odcinków "guru podrywu" rozdał uczestnikom show "majtki mocy".
Jak poderwać Krystynę Pawłowicz? Mistrz podrywu twierdzi, że nawet on nie da rady…

Jak poderwać Krystynę Pawłowicz? Mistrz podrywu twierdzi, że nawet on nie da rady…

Gwiazdy
Mistrzowie podrywu to najnowsza propozycja TVN Style. Marcin Szabelski, "ekspert" od podrywania pokazuje tajniki skutecznego zdobywania kobiet. W internecie można znaleźć nagrania, w których zdradza dziwne metody uwodzenia. Na swojej stronie twierdzi, że "każda kobieta lubi czuć się jak szmata" i "jest zdolna, by się bzykać w tajemnicy". W jednym z odcinków "guru podrywu" rozdał uczestnikom show "majtki mocy".
Mistrz podrywu:

Mistrz podrywu: "Gdyby nie podryw, to ludzkość wyginęłaby przy jednym pokoleniu!"

Gwiazdy
W wiosennej ramówce TVN Style znalazł się program Mistrzowie podrywu. Marcin "Adept" Szabelski przekazuje uczestnikom tajniki zdobywania kobiet. Szabelski jest znany z wielu kontrowersyjnych porad, jednak znalazło się grono mężczyzn, którzy stwierdzili, że mogą się czegoś od niego nauczyć. Przypomnijmy, że zdaniem guru podrywu, "każda kobieta lubi czuć się jak szmata" i  "jest zdolna, by się bzykać w tajemnicy".W rozmowie z Pudelkiem stwierdził, że gdyby nie podryw (i jego działalność?!), to ludzkość wyginęłabym przy jednym pokoleniu.Mężczyźni popełniają ten błąd, bo myślą, że wygląd to jest wszystko. Mężczyźni lecą na wygląd kobiety, kobiety patrzą na co innego. Jeśli mężczyzna, nie jest tak atrakcyjny, tak jak ja, to musi nadrabiać na innych płaszczyznach, musi mieć inne cechy osobowości, które pociągają kobiety. Kobiety są strona bierną, one nie zagadują do mężczyzny. Gdyby nie podryw, to ludzkość wyginęłaby przy jednym pokoleniu. Mężczyzna musi zrobić pierwszy krok.Zgadzacie się z nim? Faktycznie kobiety są aż tak bierne?Przypomnijmy, że on sam nie poderwał partnerki, zrobiła to bierna kobieta.

"Mistrz podrywu" nie uwiódł swojej partnerki! "Byłem pijany"

Gwiazdy
Marcin Szabelski został ekspertem TVN-u do spraw uwodzenia. Mężczyzna w wiosennej ramówce jest gospodarzem programu "Mistrzowie podrywu". Szabelski zanim trafił do telewizji dzielił się swoją wiedzą na stronie gdzie twierdził, że "każda kobieta lubi czuć się jak szmata" i  "jest zdolna, by się bzykać w tajemnicy". Niestety okazuje się, że nawet "majtki mocy" nie pomogłyby aspirującemu celebrycie w poderwaniu Krystyny Pawłowicz.
Ryszard Petru: czy ludzie nie czują tej obłudy? Koleżanka Kaczyńskiego mówiła, że flaga UE to szmata

Ryszard Petru: czy ludzie nie czują tej obłudy? Koleżanka Kaczyńskiego mówiła, że flaga UE to szmata

Polska
Dziennikarz Wirtualnej Polski rozmawiał z Ryszardem Petru przed rozpoczęciem marszu KOD i opozycji. Lider Nowoczesnej wyznał, co powiedziałby Jarosławowi Kaczyńskiemu, gdyby dostał taką możliwość.
Tak Kuźniar walczy z nienawiścią w sieci

Tak Kuźniar walczy z nienawiścią w sieci

Wiadomości
Jarosław Kuźniar wziął udział w akcji przeciwko nienawiści w sieci. W jej ramach nagrano spot z dziennikarzem w roli głównej, w którym widzimy jak na jego twarzy i ciele stopniowo pojawiają się rany, religijne symbole i ostatecznie... świński ryj. Na koniec umiera. Kampania HejtStop ma na celu walkę z antysemityzmem, homofobią, ksenofobią, rasizmem oraz z każdą formą nienawiści - wyjaśniają twórcy. Wśród haseł, które pojawiają się w spocie widzimy: Eurocwel, Lewacka rura, Żydowsko-niemiecka szmata, Żeby cię arab z kozą pomylił, Presstytutka, Pedałołub, Resortowy prosiak?