Wyniki wyszukiwania dla:

suski

Liczba wyników: 31

Kontrowersyjny mem Suskiego ze Schetyną. Kierwiński: totalny prymitywizm

Kontrowersyjny mem Suskiego ze Schetyną. Kierwiński: totalny prymitywizm

Polska
Na twitterowym koncie Marka Suskiego znalazło się zdjęcie Grzegorza Schetyny w krzykliwym makijażu. - Ten mem świadczy tylko o poziomie ważnego polityka PiS. To przejaw totalnego prymitywizmu i głębokiej pogardy dla ludzi, którzy myślą inaczej - komentował Marcin Kierwiński (PO) w programie "Tłit". Suski twierdzi, że wpis omyłkowo dodał jego asystent. - Jeżeli nawet tak by było, to bierze odpowiedzialność za swoich współpracowników. Jestem przekonany, że Suski zrobił to sam, a teraz nie ma odwagi powiedzieć: przepraszam, to moja wina - wskazał Kierwiński.
Anna Zalewska przeprasza za słowa Marka Suskiego o nauczycielach

Anna Zalewska przeprasza za słowa Marka Suskiego o nauczycielach

Polska
Minister Marek Suski stwierdził, że nauczyciele zarabiają podobnie jak posłowie. - Chcę za tę wypowiedź przeprosić. Jestem nauczycielem urlopowanym. To, co powinniśmy na każdym kroku powtarzać, to to, że nauczycielowi należy się szacunek za jego pracę i dobre wynagrodzenie - komentowała szefowa MEN Anna Zalewska w programie "Tłit". - To zawód zapomniany przez moich poprzedników. Ostatnia podwyżka była w 2012 r. Przyspieszyliśmy, chcemy się spotkać w połowie drogi. Oprócz tego, że  wciągu 17 m-cy pojawiają się znaczące podwyżki w minimalnym wynagrodzeniu, to jeszcze kilkaset milionów na dodatkowe rozwiązania - podkreśliła. - Moja deklaracja: będziemy proponować samorządowcom i związkowcom, żeby wynagrodzenie było jasne i przejrzyste, żeby nie było frustrujących sytuacji, że dodatki ustalane po stronie samorządowy różnią się o kilkaset złotych - podsumowała Zalewska.
Modelka, influencerka. Ma tysiące followersów, choć tak naprawdę… nie istnieje

Modelka, influencerka. Ma tysiące followersów, choć tak naprawdę… nie istnieje

Wiadomości
Posłowie w iście militarnym stylu przygotowują się do zbliżających kampanii wyborczych. Marszałek Terlecki publikuje zdjęcie w wojskowym rynsztunku, a poseł Suski zabiera tablicę o „Układzie Kaczyńskiego”. Z kolei Japończycy pokazują jak nie dopuścić do sytuacji, która wydarzyła się w sejmie. Naukowcy z kraju kwitnącej wiśni testują oprogramowanie, które ma wykrywać złodziei, zanim dokonają kradzieży.
Tłit - Marek Suski

Tłit - Marek Suski

Tłit - najbardziej interaktywny program w sieci. Oglądaj codziennie, od poniedziałku do piątku, online na WP.PL. Zaprasza Marek Kacprzak. Gościem był Marek Suski.
Marek Suski o swoim angielskim. Nie owijał w bawełnę

Marek Suski o swoim angielskim. Nie owijał w bawełnę

Polska
- Politycy ciągle muszą się uczyć różnych rzeczy. Jeśli idą do PE, to rzeczywiście lepsza znajomość angielskiego na pewno pomoże. Tam wiele rzeczy załatwia się w kuluarach - mówił Marek Suski w programie "Tłit", odnosząc się do doniesień, że politycy PiS masowo ruszyli na lekcje do szkół językowych. Pytany, dlaczego jego nie ma na liście PE, odpowiedział: "Nie zgłosiłem akcesu. Jestem tej daty, gdzie uczyłem się rosyjskiego, niemieckiego. Cokolwiek rozumiem po angielsku, ale płynnie mówić bym się nie odważył. Wolę pracować w Polsce".

"Nie daj Boże!". Marek Suski o Tusku

Polska
Marek Suski pytany był w programie "Tłit", gdzie widzi miejsce dla Donalda Tuska. - Na emeryturze politycznej. To człowiek, który wypowiadał się z pogardą o Polsce i polskości, który jako premier niezbyt dobrze dbał o interesy Polski. Nie sprawdził się jako premier, uciekł do Brukseli na lepiej płatną funkcję - stwierdził. Dopytywany o powrót Tuska w roli prezydenta, odparł: "Nie daj Boże takiego prezydenta! Bardziej dbał o interesy Europy niż Polski, kiedy był premierem. A jak już tam poszedł, to w ogóle tylko od czasu do czasu przyjeżdżał, żeby połajać władzę".
Marek Suski znów o Andrzeju Dudzie.

Marek Suski znów o Andrzeju Dudzie. "80 proc."

Polska
"Prezydent będzie się musiał napracować, żeby odzyskać mój głos" - mówił Marek Suski, gdy prezydent nie podpisał ustawy degradacyjnej. Jak jest teraz? "Zapracował"? - Pracuje, zapracował w 80 proc. Do wyborów prezydenckich ponad rok. Liczę, że wszystko będzie dobrze - stwierdził Suski w programie "Tłit". Dopytywany co z jego kandydaturą na prezydenta, odparł: "Nigdy nie zgłaszałem postulatu, żeby kandydować. Pojawił się żywiołowy ruch w internecie - to było miłe. Jeżeli były jakieś osoby, które widziały mnie na tej funkcji, to bardzo im serdecznie dziękuję, ale w moich planach przyszłościowych nie ma tego rodzaju służby dla kraju". 
Marek Suski o ulubionych

Marek Suski o ulubionych "żartach" Kaczyńskiego. Odsłania kulisy

Polska
- Nie wiem, czy to nie był żart prezesa - z tym rodeo. Prezes ma ogromne poczucie humoru. Bardzo lubi żarty o zwierzętach. Wielokrotnie opowiadał o zabawach ze swoim kotem, ale to są rzeczy nie do powtarzania, więc proszę mnie nie ciągnąć za język. Prezes jest ogromnym miłośnikiem zwierząt, najbardziej lubi koty - mówił Marek Suski w programie "Tłit". Pytany o żarty ze swojego nazwiska, np. "Pałac Suski", roześmiał się. - Bardzo się z tego cieszę. Jak ludzie żartują, to jest bardzo dobrze. "Pałac Suski" - nawet pięknie brzmi. Czasami chodzę po mieście i mówię: mam dużo reklamy, bo widzę SUSHI. Jak się patrzy można przeczytać SUSKI - powiedział szef Gabinetu Politycznego Premiera. 
Likwidacja marek własnych. Spytaliśmy, czyj to pomysł

Likwidacja marek własnych. Spytaliśmy, czyj to pomysł

Finanse
Spytaliśmy Marka Suskiego, czy to on jest autorem pomysłu, by sieci nie mogły sprzedawać produktów pod markami własnymi. - To nie do końca jest prawda - odpowiedział szef Gabinetu Politycznego Premiera. - Prawda jest taka, że pracujemy z producentami polskiej żywności nad rozwiązaniami, które by w sposób zgodny z regulacjami UE wsparły naszą rodzimą produkcję. To wcale nie musi być takie rozwiązanie, bo nad różnymi wariantami pracujemy - odpowiedział Marek Suski. - Nie mamy pomysłu, by iść po bandzie i coś likwidować, chcemy wesprzeć.

"Nie pozwolę sobie, by ktoś mnie szargał". Marek Suski o zabraniu tablicy

Polska
Szef Gabinetu Politycznego Premiera Marek Suski usunął z sejmowego korytarza tablicę "Układ Kaczyńskiego". O szczegółach mówił w programie "Tłit". - Zaniosłem ją do bocznego korytarza na terenie Sejmu. Nie mam pojęcia, co się z nią stało - tłumaczył. - Trzeba się bronić samemu, walczyć o dobre imię. Opozycja ma immunitet, uważają, że wszystko im wolno. To ja też skorzystałem z ochrony immunitetowej, zabrałem im tablicę. Nie pozwolę sobie, by ktoś mnie szargał bezpodstawnie - kontynuował. Odnosząc się do zarzutów o kradzież, dodał: "Nie wiem, kto został okradziony, podają niebotyczne wartości tej planszy. To ich narracja, by mogli bezkarnie opluwać ludzi. Poszli się poskarżyć do dziennikarzy i płaczą: Suski nam zabrał zabawki, podamy go do sądu. Niech nie szkalują ludzi".
Jacek Kurski do wymiany? Sławomir Neumann typuje zaskakującego kandydata

Jacek Kurski do wymiany? Sławomir Neumann typuje zaskakującego kandydata

Polska
- Jak znam PiS, nie spodziewam się. Nawet jak wyrzucali złego ministra to przychodził gorszy. Po Kurskim niczego dobrego się w tej telewizji nie spodziewam, przyjdzie kolejny Misiewicz - mówił Sławomir Neumann w programie "Tłit", komentując pogłoski o tym, że PiS chce wymiany prezesa TVP. Pytany, kto mógłby go zastąpić, odpowiedział: "Potrafią zaskakiwać, mają krótką ławkę. Najczęściej wybierają tych, którzy się nie znają, ale są lojalni. Więc może Suski? Ma parę dobrych powiedzeń, może by się nadawał".
Mocne słowa Andrzeja Saramonowicza o politykach PiS

Mocne słowa Andrzeja Saramonowicza o politykach PiS

Polska
- Siła Jarosława Kaczyńskiego tkwi w słabości jego przeciwników. Póki w Polsce był Donald Tusk, jego pozycja nie była tak silna, nie było jednowładztwa - mówił Andrzej Saramonowicz w programie "Tłit". - Mularczyk, Lichocka, Suski nie są politykami, tylko podnóżkami. Struktura jest choinkowa - Kaczyński i jego pomagierzy. Przyjęli zasadę satrapii - jest sułtan, który mówi, co jest dobre. Zasadą sułtanatu jest to, że ci, którzy są u władzy, muszą wysmażyć hymn pochwalny - kontynuował. - O Stalinie pisano wiersze, o Kaczyńskim też. Nie zestawiam, ale z punktu widzenia tych, którzy podlizują się władzy, to to samo - podsumował Saramonowicz.
Club Wesele, czyli Polacy na weselnych dyskotekach. Do klubu ciągną się kolejki

Club Wesele, czyli Polacy na weselnych dyskotekach. Do klubu ciągną się kolejki

Gwiazdy
Zastanawialiście się kiedyś jakby to było, gdyby wesele nie było formalną rodzinną imprezą? Gdzie zasada "dobra mina do złej gry" nie grałaby pierwszych skrzypiec? Marzenie Polaków spełnił Piotr Suski, który w Warszawie otworzył dwa Cluby Wesele, gdzie co tydzień goście bawią się bez zbędnych członków rodziny w klimacie polskiego folkloru. 
Marek Suski: premier Orban nie dopuści do sankcji wobec Polski

Marek Suski: premier Orban nie dopuści do sankcji wobec Polski

Polska
Węgry to pierwszy zagraniczny kierunek Mateusza Morawieckiego, jako szef rządu. Premierowi Polski towarzyszą ministrowie. Wśród rozmów polityków pojawił się temat unijnych sankcji. - Premier Orban obiecał, że nie dopuści, by Polska była atakowana poprzez sankcje - zdradził WP Marek Suski, szef Gabinetu Politycznego Prezesa Rady Ministrów.
Suski o Morawieckim: miałby poparcie w PiS

Suski o Morawieckim: miałby poparcie w PiS

Wiadomości
- Bardzo sprawny menadżer, który ma wielkie sukcesy jako minister - mówił reporterowi WP Marek Suski o Mateuszu Morawieckim. Polityk PiS na pytanie, czy minister finansów byłby dobrym premierem uciął: zobaczymy. Przyznał jednak, że Morawiecki "miałby poparcie w Prawie i Sprawiedliwości".
Tak zaczęła się szarpanina w Sejmie

Tak zaczęła się szarpanina w Sejmie

Wiadomości
W trakcie posiedzenia komisji sprawiedliwości ws. Sądu Najwyższego doszło do szarpaniny. Posłowie opozycji zgłosili ponad 1,3 tys. poprawek, które odrzucono w jednym głosowaniu Ryszard Petru nie wytrzymał, krzycząc "proszę to przerwać" wyrwał mikrofon przewodniczącemu komisji. Za wyrywany mikrofon chwycił także Marek Suski z PiS. Obaj posłowie nie chcieli puścić sejmowego sprzętu, wywiązała się szamotanina, do akcji włączyły się koleje osoby.
Wielka awantura w Sejmie. Tak wyglądały obrady komisji sprawiedliwości

Wielka awantura w Sejmie. Tak wyglądały obrady komisji sprawiedliwości

Wiadomości
Kłótnie, krzyki, przepychanki, skandowanie antyrządowych haseł - tak wyglądały obrady sejmowej komisji sprawiedliwości. Pod koniec głosowań doszło do przepychanek, posłowie szarpali się o mikrofon przewodniczącego Piotrowicza. Obrady komisji zakończono ok. godz. 0:30 w nocy. Ostatecznie wszystkie 1,3 tys. poprawek do projektu PiS ustawy o Sądzie Najwyższym odrzucono w jednym głosowaniu. Przyjęto natomiast wszystkie poprawki zgłoszone przez PiS.
Suski broni Kaczyńskiego: Macie pretensje o delikatne słowa prawdy

Suski broni Kaczyńskiego: Macie pretensje o delikatne słowa prawdy

Wiadomości
- Tak cierpliwego człowieka, jak Jarosław Kaczyński nie ma w tym Sejmie - mówił Marek Suski z PiS. - Obrażacie go, wyzywacie, obrażacie pamięć śp. Prezydenta Lecha Kaczyńskiego. To skandal co robicie. Prowokujecie, a teraz jeszcze macie pretensje, że po tylu latach obrażania padły delikatne słowa prawdy – dodał z sejmowej mównicy.
Marek Suski o Hannie Gronkiewicz-Waltz

Marek Suski o Hannie Gronkiewicz-Waltz

Wiadomości
Członkowie Prawa i Sprawiedliwości spotkali się 1.07.2017 na swoim corocznym kongresie. Jednym z mówców był poseł Marek Suski, który wypomniał Platformie Obywatelskiej błędy z czasóew jej rządów. 
Marek Suski show. Najlepsze teksty wiceprzewodniczącego komisji ds. Amber Gold

Marek Suski show. Najlepsze teksty wiceprzewodniczącego komisji ds. Amber Gold

Wiadomości
Marek Suski przez wielu uważany jest za czołową postać komisji ds. Amber Gold. Jej wiceprzewodniczący ma na swoim koncie kilka spektakularnych lapsusów. Oto najpopularniejsze wpadki Marka Suskiego.
Kto ma kota w sejmie

Kto ma kota w sejmie

Polityka
Paweł Suski z Platformy obywatelskiej zwrócił się z mównicy sejmowej do prezesa Prawa i Sprawiedliwości, Jarosława Kaczyńskiego. Zobaczcie co mu powiedział. 
poprzednie1 2 następne