Wyniki wyszukiwania dla:

supermarket

Liczba wyników: 11

Seks-spotkania na Tinderze. Większość ludzi nie chce się do tego przyznać

Seks-spotkania na Tinderze. Większość ludzi nie chce się do tego przyznać

Styl życia
Depresja na Tinderze to epidemia. Między innymi taką odważną tezę stawia w swojej książce Joanna Jędrusik. Autorka w "50 twarzy Tindera" opisała cały przekrój facetów, z którymi spotykała się na randki. Jak twierdzi, mężczyźni otwarcie przyznawali się jej do depresji. Na spotkaniach poznała też alkoholików i tych, którzy liczyli jedynie na seks. – Jeżeli ktoś nie ma z tym problemu, to pisze to w opisie – zdradza Jędrusik. O tym, dlaczego Tinder jest jak supermarket w drugiej części rozmowy reportera WP Klaudiusza Michalca.  
Jabłczyńska promuje supermarket nogami i sztucznym uśmiechem

Jabłczyńska promuje supermarket nogami i sztucznym uśmiechem

Gwiazdy
Joanna Jabłczyńska jest wciąż głównie znana za sprawą roli Marty z "Na wspólnej". Mimo niewielkich osiągnięć aktorskich, celebrytka wydaje się mieć dość wysokie mniemanie o sobie jako aktorce, jakiś czas temu prześmiewczo komentując pomysł występu na jednym ekranie z Dodą.Mimo wykształcenia prawniczego, Joasia wciąż świetnie odnajduje się jako celebrytka. W związku z tym, ostatnio postanowiła wesprzeć supermarket i zapozowała m.in. ze Świętym Mikołajem posyłając sztuczne uśmiechy paparazzi. Zobaczcie starania aktorki.
Rower z supermarketu? Specjalista odradza.

Rower z supermarketu? Specjalista odradza. "Szkoda pieniędzy"

Polska
Zdaniem fachowców lepiej kupić używany rower dobrej marki niż nówkę z supermarketu.- Zaczynając od jakości materiałów, po jakość obsługi, to nie będzie działało, szkoda pieniędzy - mówił w programie "Money. To się liczy" Mikołaj Pytel z firmy Airbike.
Żywy tasiemiec w łososiu w supermarkecie

Żywy tasiemiec w łososiu w supermarkecie

Zdrowie
Dwóch Amerykanów chciało kupić łososia w supermarkecie. Ku ich zdziwieniu, na płacie ryby poruszał się pasożyt przypominający tasiemca lub Anisakis - pasożyta z rodzaju nicieni o długości 3-4cm. Mężczyźni nagrali tę niecodzienną sytuację, a wideo trafiło do sieci. Większość larw znajduje się w przewodzie pokarmowym ryb, wraz z ich obróbką larwy są usuwane. Zdarza się, że larwy pasożytów schowają się w mięśniach ryb, wtedy może dojść do podobnej sytuacji jak na nagraniu. Większe szanse na zakażenie tasiemcem lub innym pasożytem mają miłośnicy sushi. W sierpniu 2017 r., 30-letni fan surowego łososia z USA zgłosił się do szpitala z 1,5-m tasiemcem, którego chwilę wcześniej wydalił i owinął w rolkę papieru. Wcześniej Amerykańska Agencja ds. Żywności i Leków (FDA) ostrzegała o możliwości występowania larw pasożytów m.in. w łososiu pochodzącym z Oceanu Spokojnego.
Nietypowa akcja niemieckiego supermarketu

Nietypowa akcja niemieckiego supermarketu

Polska
W jednym z niemieckich supermarketów zdjęto zagraniczne produkty z półek, by pokazać, jak wyglądałaby rzeczywistość bez różnorodności. Supermarket chciał potępić rasizm i ksenofobię. 
Co wolno ochroniarzowi w supermarkecie? Poznaj swoje prawa

Co wolno ochroniarzowi w supermarkecie? Poznaj swoje prawa

Porady
Czy ochroniarz w galerii handlowej ma prawo przerwać karmienie piersią młodej mamie? Czy może przeszukać torebkę przed wyjściem ze sklepu? O to, co wolno ochroniarzowi w supermarkecie, zapytaliśmy mecenasa Piotra Kaszewiaka.
Co wolno dziecku w kościele?

Co wolno dziecku w kościele?

Styl życia
Czy księżom przeszkadzają biegające lub płaczące dzieci? Jak powinni się zachować rodzice, duchowni i pozostali wierni - upominać, czy nie? A jak powinien reagować rodzic w innych miejscach publicznych, jak supermarket, czy autobus? O tym z aktorką i matką dwójki dzieci Kariną Kunkiewicz, Karoliną Bujak z WP Kobieta i Marcinem Perfuńskim - blogerem supertata.tv.
Statistica: Gdzie jest najwięcej cukru?

Statistica: Gdzie jest najwięcej cukru?

Polska
Ponad połowa Polaków ma nadwagę. Częściej wchodzenia na wagę bać powinni się mężczyźni. Niemal dwóch na trzech Polaków jest otyła. Z kolei wśród kobiet ten odsetek wynosi niecałe 50 proc.
Gazetki z Biedronki najpoczytniejsze. Co jeszcze czytamy? [Statistica]

Gazetki z Biedronki najpoczytniejsze. Co jeszcze czytamy? [Statistica]

W internetowych aplikacjach z gazetkami reklamowymi bezapelacyjnie wygrywa Biedronka. Cały czas ta właśnie ulotki ze sklepów czytamy częściej niż książki. Zmienia się tylko sposób sprawdzania promocji. Zamiast na papierze, coraz częściej robimy to na smartfonie.
Wagi w sklepach oszukują? Lepiej przypomnij sobie co to jest tara

Wagi w sklepach oszukują? Lepiej przypomnij sobie co to jest tara

Polska
Ponad 1,5 miliona odsłon ma filmik zamieszczony na Facebooku pokazujący rzekome zawyżanie przez wagi pomarańczy. Problem w tym, że supermarket wcale nie oszukuje. Waga była po prostu wytarowana. Co to oznacza?
#dziejesienazywo: najgorętsze trendy na sezon wiosna-lato 2016

#dziejesienazywo: najgorętsze trendy na sezon wiosna-lato 2016

Moda
Właśnie dobiegł końca jeden z najintensywniejszych miesięcy w świecie mody. Gucci, Givenchy i Valentino zdaniem Justyny Duszyńskiej z fashionpost.pl. to bezapelacyjnie trzy najlepsze pokazy trwających od czterech tygodni fashion weeków. Natomiast druga odsłona limitowanej kolekcji Kayne West'a mimo medialnego rozgłosu nie rozrobiła furory. Raper zaprezentował bardzo podstawową i przewidywalną kolekcję składającą się z legginsów i bluz. Natomiast tym razem Karl Lagerfeldn zamienił supermarket na płytę lotniska. Kobieta Chanel na sezon wiosna-lato 2016 to żądna przygód podróżniczka, która preferuje wygodne, ale szykowane stylizacje. Mistrzyni ubrań 3D - Irvis van Herpen po raz kolejny zaprezentował bardzo nowoczesną i kolekcję. Podczas pokazu drukarka zadrukowywała sukienkę na leżącej modelce. Zobaczcie, jak polskie modelki prezentowały się na pokazach.