Wyniki wyszukiwania dla:

stres

Liczba wyników: 154

Siostra Arkadiusza Kraski: to wielki stres dla całej rodziny

Siostra Arkadiusza Kraski: to wielki stres dla całej rodziny

Polska
- Liczymy na uniewinnienie. (...) Wierzę w to, że sąd podejmie słuszną i sprawiedliwą decyzję w tej sprawie - powiedziała Dorota Berg, siostra Arkadiusza Kraski. Jej brat został skazany na dożywocie i odsiedział już 18 lat wyroku. W oparciu o nowe dowody sprawa może zostać ponownie rozpatrzona, a Kraska - uniewinniony. - To wielki stres dla mnie i dla brata - mówi siostra skazanego.
Łukasz Różański po wygranej nad Izu Ugonohem: Był mało agresywny i wolny

Łukasz Różański po wygranej nad Izu Ugonohem: Był mało agresywny i wolny

Polska
- Aż bałem się swojego spokoju. Zawsze był stres. Tym razem go nie było - mówi Łukasz Różański po najważniejszej wygranej w swojej karierze nad Izu Ugonohem. Źródło: ringpolska.pl.

"Sprzedam faktury". Dostajesz takie ogłoszenia? Uważaj!

Polska
- Przestrzegam przed ogłoszeniami, które pojawiają się w naszych skrzynkach mailowych: sprzedam faktury, dam koszty – powiedziała Justyna Czekaj z kancelarii Just Comply. – Sama takie dostaję. Możemy zupełnie nieświadomie zostać wciągnięci w proceder prania brudnych pieniędzy. To są poważne konsekwencje karne. Sprowadzimy sobie na kark: CBA, policję i skarbówkę. Stres z tym związany nie jest tego wart.
El. Euro 2020. Drugi ślub Macieja Rybusa, a potem kadrowe obowiązki.

El. Euro 2020. Drugi ślub Macieja Rybusa, a potem kadrowe obowiązki. "Stres był trochę większy"

Piłka nożna
Maciej Rybus nie świętował długo ze swoją małżonką. W sobotę, po raz drugi, wziął ślub. Tym razem w Polsce. - Stres był trochę większy, bo to była impreza głównie dla mojej rodziny - mówi reprezentant Polski, który na zgrupowaniu był już w niedzielne popołudnie.
Tworzywa sztuczne mogą szkodzić spermie

Tworzywa sztuczne mogą szkodzić spermie

Zdrowie
Z roku na rok jakość i ilość wytwarzanej spermy mieszkańców Europy ulega pogorszeniu. Wiemy już, że za ten niepokojący stan może odpowiadać niezdrowy styl życia, stres, niewłaściwa dieta, otyłość oraz używki. To jednak nie wszystko. Badacze z Nottingham University potwierdzili kolejną możliwą przyczynę. Zobacz film.
Kąpiele w magnezie

Kąpiele w magnezie

Zdrowie
Kąpiele w magnezie, oliwka magnezowa – te sposoby suplementacji stają się coraz popularniejsze. Mówi się, że kąpiele magnezowe nie tylko uzupełniają cenny pierwiastek, ale i działają kojąco na skórę, redukując stres. Czy to faktycznie najlepszy sposób suplementacji magnezu?  
Psychoterratica. Nowa choroba mieszczuchów

Psychoterratica. Nowa choroba mieszczuchów

Zdrowie
Wszechobecny beton, wysokie, szare budynki, hałas, zanieczyszczenia i nadmiar bodźców. Wg australijskiego profesora Glenna Albrechta te nieodłączne elementy życia w mieście powodują w ludziach traumę. Zdaniem naukowca, brak kontaktu z naturą skutkuje różnego rodzaju dolegliwościami psychicznymi. Receptą na lęk i depresję wywołaną miejskim życiem są leśne kąpiele. Nie chodzi w nich oczywiście o to, aby dosłownie brać kąpiel w środku lasu, a o to, by całkowicie zanurzyć się w naturze. Spacer wśród dzikiej zieleni i obcowanie z naturą w pełnym skupieniu, pomaga na stres i ma korzyści zdrowotne. Spacery po lesie obniżają poziom kortyzolu, hormonu stresu, o 12%. Wspomagają też odporność poprawiają jakość snu i przywracają prawidłowe ciśnienie krwi. W Japonii jest ponad 60 ośrodków leśnej terapii. By odczuć pozytywne efekty kontaktu z naturą wystarczy spędzić 2 godziny dziennie wśród zieleni. Wystarczy nawet miejski park
Tomasz Sekielski chce zrzucić aż 100 kg.

Tomasz Sekielski chce zrzucić aż 100 kg. "Przez lata zajadałem stres"

Polityka
- Na początku akcji ważyłem 185 kg. Po miesiącu wejdę na wagę. Chcę zejść do 85 kg, więc 100 kg... - powiedział Tomasz Sekielski w programie "Bierzyński na żywca". Dziennikarz rozpoczął narodową akcję odchudzania. W żartach mówi o 100 kg na 100-lecie niepodległej Polski. - Skończyłem 45 lat, pomyślałem, że jak się za siebie nie wezmę, to ktoś może się o mnie upomnieć i serce nie wytrzyma - dodał. Sekielski w studiu pojawił się z psem. Razem spacerują: - Nie mogę trenować, stąd spacery. Codziennie przynajmniej 30 minut. Dokumentalista wyznał, że do ogromnej nadwagi doprowadził go stresujący tryb życia: - Przez lata zajadałem stres. - Jeśli chcecie żyć pełnią życia, zrzucajcie kg, żebyście nie doprowadzili się do takiego stanu jak ja. Maszerujcie po zdrowie. Otyłość może doprowadzić do śmierci - powiedział na koniec rozmowy z Jakubem Bierzyńskim. Prowadzący program to doradca Roberta Biedronia.
Karpiel-Bułecka walczy o sławę:

Karpiel-Bułecka walczy o sławę: "Telewizja nadal ma wielką siłę"

Gwiazdy
Staszek Karpiel-Bułecka na początku nie był przekonany co do udziału w programie Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Bał się, że nie poradzi sobie zarówno wokalnie, jak i aktorsko. Po próbach i pierwszej metamorfozie stres jednak minął, a lider grupy Future Folk nabrał wiatru w żagle. Przypomnijmy, że nie jest to pierwszy kontakt muzyka z programami rozrywkowymi. Celebryta pojawił się wcześniej w Azja Express czy w Tańcu z Gwiazdami. Muzyk liczy również na to, że jego udział w show Polsatu pomoże w wypromowaniu zespołu. Karpiel-Bułecka chciałby usłyszeć swoje utwory w stacjach radiowych i przyciągnąć na koncerty jeszcze więcej osób. Pozazdrościł sukcesu stryjowi?
Roztropna Roksana Węgiel zdradza:

Roztropna Roksana Węgiel zdradza: "Zawsze towarzyszy mi motywujący stres"

Gwiazdy
Choć Roksana Węgiel ma zaledwie 14 lat, jej niebywały talent i sukcesy muzyczne od kilku miesięcy robią z niej pierwszoligową młodą gwiazdę. Węgiel doskonale radzi sobie z popularnością i niewątpliwym zainteresowaniem mediów. Dziewczyna zdaje się bowiem zdrowo podchodzić do swojego sukcesu.Ostatnio pojawiła się na gali Bestsellerów Empiku, gdzie udzieliła wywiadu. 14-latka opowiedziała o tym, czy stresuje się przed występami scenicznymi. Posłuchajcie:
Cała prawda o zakwaszeniu organizmu

Cała prawda o zakwaszeniu organizmu

Ciekawostki
Mówi się, że niezdrowy tryb życia, zła dieta i stres zaburzają utrzymanie równowagi kwasowo-zasadowej. Modne stały się więc specjalne suplementy na odkwaszenie organizmu. Czy jednak powinniśmy je stosować? Czy naprawdę powinniśmy unikać jedzenia pewnych produktów? Oto cała prawda o zakwaszeniu organizmu.
Ostry dyżur w Telewizji WP!

Ostry dyżur w Telewizji WP!

Zwiastun
en program ukazujące kulisy pracy lekarzy z ostrego dyżuru. Ich zajęcie należy do najtrudniejszych na świecie. Wiąże się z nim olbrzymi stres i niewyobrażalna wręcz odpowiedzialność, gdyż ceną za każdą minutę zwłoki lub błędną decyzję może być ludzkie życie. Spośród wielu historii, których świadkami są pracownicy ostrego dyżuru, autorzy programu wybierają te najbardziej niesamowite i zadziwiające. Lekarze opowiadają także o chwilach zwątpienia, bezsilności, ale i radości, jaką odczuwają za każdym razem, gdy uda im się wyrwać kolejne ludzkie istnienie ze szponów śmierci.
Stres zwiększa ryzyko choroby Alzheimera

Stres zwiększa ryzyko choroby Alzheimera

Zdrowie
Życie w stresie powoduje poważne konsekwencje zdrowotne. Wpływa negatywnie na kondycję serca. Naukowcy odkryli jednak kolejne powody ku temu, aby walczyć ze stresem. 
5 pozycji seksualnych łagodzących stres

5 pozycji seksualnych łagodzących stres

Zdrowie
Dobry seks poprawia nastrój. Nikogo nie trzeba do tego przekonywać. Istnieje kilka pozycji, które w szczególny sposób korzystnie działają w stresujących sytuacjach. Warto je wszystkie wypróbować.   Zobacz film.
Lepiej nie denerwuj się w Święta. Statystki mówią same za siebie

Lepiej nie denerwuj się w Święta. Statystki mówią same za siebie

Ciekawostki
Choć życzymy sobie nawzajem spokojnych świąt, ostatnie badania szwedzkich naukowców wskazują, że to właśnie w wigilię Bożego Narodzenia, a dokładnie o godz. 22, najwięcej osób dostaje ataku serca. Badacze przyjrzeli się prawie 300 tysiącom przypadków ataku serca, zgłoszonym przez szpitale w latach 1998-2013. Odkryli, że w Wigilię o 22, ryzyko ataku serca jest o 37 proc. wyższe niż zwykle, a w całym okresie świątecznym o 15 proc. Dotyczy to przede wszystkim osób powyżej 75 roku życia, cierpiących na cukrzycę lub choroby serca. Gniew, lęk, smutek, żal i stres. To wszystko czynniki zwiększające ryzyko zawału serca. Choć oczywiście życzymy sobie, aby Święta były wesołe, negatywne emocje często dochodzą wtedy do głosu. W połączeniu z obżarstwem, alkoholem i nierzadko długa podróżą tworzą zabójczą dla serca świąteczną mieszankę. Co ciekawe, podobne zwiększone ryzyko nie występuje w Wielkanoc. Inne "zabójcze" terminy, jakie odkryło badanie, to letnie przesilenie, wczesny poranek i oczywiście poniedziałek.
Kazadi o udziale w

Kazadi o udziale w "Milionerach": "Miałam stres, że się poniżymy"

Gwiazdy
Stałym elementem odświeżonych Milionerów są odcinki specjalne z udziałem gwiazd, które stacja emituje w okresie przedświątecznym. W pierwszym mikołajkowym odcinku widzowie zobaczą zmagania Patricii Kazadi oraz Olafa Lubaszenki. Celebrytka nie kryje przejęcia zaproszeniem do programu. W najnowszym wywiadzie dla portalu PrzeAmbitni opowiedziała o stresie oraz obawach podczas nagrań. Kazadi najbardziej martwiła się tym, że nie poradzi sobie z poziomem pytań i poniży się przed widzami. Pośpiesznie dodała, że otuchy podczas zmagań dodawał jej Lubaszenko. 
Stres zabija libido. Najnowsze badania

Stres zabija libido. Najnowsze badania

Zdrowie
Od lat naukowcy prowadzą badania nad libido. Tym razem wyniki badań opublikowali brytyjscy eksperci. Przeanalizowali życie seksualne 2066 dorosłych osób. Zobacz film.
Seks Polaków

Seks Polaków

Styl życia
Polacy ostatnimi czasy są bardzo sfrustrowani. Najczęściej wynika to z różnic w poglądach politycznych, tempa życia, braku czasu. To powoduje permanentny stres. Nic więc dziwnego, że Polacy tak chętnie relaksują się…seksem.Zobacz film.
10 najbardziej stresujących wydarzeń w życiu człowieka

10 najbardziej stresujących wydarzeń w życiu człowieka

Zdrowie
Nawet jeżeli jesteś oazą spokoju, kilka nagłych, przykrych wydarzeń, może spowodować utratę kontroli nad sobą i w konsekwencji chorobę psychiczną. Jakie wydarzenia zaliczane są według specjalistów do tych najbardziej stresujących?  
Katarzyna Zielińska o nowych wyzwaniach. Rozmowa z WP Kobieta

Katarzyna Zielińska o nowych wyzwaniach. Rozmowa z WP Kobieta

Styl życia
Katarzyna Zielińska to znana aktorka. Po 10 latach odeszła z "Barw szczęścia", by otworzyć się na nowe wyzwania nie tylko zawodowe, ale i prywatne. Aktorka wraz z mężem wspólnie wychowuje dwóch synów i to rodzina jest dla niej najlepszym eliksirem na stres. W rozmowie z WP Kobieta zdradza, w jakich projektach weźmie udział w tym roku oraz jaką niespodziankę szykuje dla swoich fanów w styczniu 2019 r.
Co mogą oznaczać drgające powieki?

Co mogą oznaczać drgające powieki?

Zdrowie
Pocenie dłoni i poddenerwowanie, mogą świadczyć o stresującej sytuacji, w której się znaleźliśmy. Innym symptomem stresującej sytuacji, są drżące powieki. O czym mogą jednak świadczyć te objawy, jeżeli występują, kiedy jesteśmy spokojni?
poprzednie1 2 3 4 5 ... 8następne