Wyniki wyszukiwania dla:

staszek karpiel-bułecka

Liczba wyników: 52

Staszek Karpiel-Bułecka jako Marylin Manson. Zobaczcie wideo

Staszek Karpiel-Bułecka jako Marylin Manson. Zobaczcie wideo

Gwiazdy
Staszek Karpiel-Bułecka pojawi się na scenie tym razem jako jeden z najbardziej kontrowersyjnych artystów, czyli Marylin Manson. Przyznał, że praca nad postacią skandalisty była bardzo żmudna.
   Paulina Krupińska w lateksowych spodniach na otwarciu klubu

Paulina Krupińska w lateksowych spodniach na otwarciu klubu

Gwiazdy
Konflikty celebrytek od lat cieszą się ogromnym zainteresowaniem mediów i fanów. Skłócone gwiazdy mogą być pożywką dla mediów przez całe tygodnie, dzięki czemu mogą one liczyć na darmową reklamą i - co za tym idzie - znaczny wzrost popularności.   Na kłótni z Ewą Chodakowską z pewnością skorzystała Paulina Krupińska-Karpiel. Modelka pojawia się niemal na każdej warszawskiej chałturze, gdzie zwraca na siebie uwagę paparazzi. Krupińska-Karpiel zjawiła się nawet na otwarciu klubu w Warszawie. Paulina u boku Darii Zawiałow wdzięczyła się na ściance.
Krupińska poderwała Karpiela-Bułeckę na... garderobę.

Krupińska poderwała Karpiela-Bułeckę na... garderobę. "Powiedział: jesteś genialna!"

Gwiazdy
Ślub Pauliny Krupińskiej i Sebastiana Karpiela-Bułecki zaskoczył fanów celebryckiej pary. Góral i piękna miss pobrali się w iście zakopiańskim stylu, a pierwsza suknia Pauliny stylizowana była w pełni na góralską. Paulina, "broniąc prywatności", opowiedziała nawet o weselnym menu oraz hitach, jakie przygrywane były na zabawie. W poszukiwaniu tematów do zwierzeń przed kamerą, celebryta postanowiła opowiedzieć o początkach znajomości z mężem. Wyznała, że Sebastian Karpiel-Bułecka z początku nie mógł uwierzyć, że jako kobieta i w dodatku modelka ma tak skąpą garderobę. Celebrytka dodała, że muzyk przyglądając się jej szafie stwierdził, że jest genialna. Dodała, że z czasem garderoba powiększyła się jedynie o ciuszki dla dzieci.   O czym jeszcze opowie?  
Karpiel-Bułecka nie wspiera Krupińskiej?

Karpiel-Bułecka nie wspiera Krupińskiej? "Na pewno by się nie zgodził"

Gwiazdy
Paulina Krupińska razem z Klaudią Halejcio wystąpi w najnowszym programie tanecznym telewizji publicznej. W Dance, dance, dance będą odtwarzać choreografie z najpopularniejszych teledysków. Goszcząc w Pytaniu na śniadanie, przyznała, że decyzję o dołączeniu do załogi tanecznego show podjęła za plecami małżonka. Jak można było się spodziewać, Sebastian nie był zadowolony z tej decyzji. Paulina nie wstydzi się budowania kariery za plecami męża, twierdząc, że ten z pewnością nie zgodziłby się na jej pomysły. Choć Krupińska sama miała obawy przed wystąpieniem w show ze względu na dzieci, postawiła ukochanego przed faktem dokonanym, zapewniając, że świetnie poradził sobie z opieką nad dwójką dzieci.
Karpiel-Bułecka walczy o sławę:

Karpiel-Bułecka walczy o sławę: "Telewizja nadal ma wielką siłę"

Gwiazdy
Staszek Karpiel-Bułecka na początku nie był przekonany co do udziału w programie Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Bał się, że nie poradzi sobie zarówno wokalnie, jak i aktorsko. Po próbach i pierwszej metamorfozie stres jednak minął, a lider grupy Future Folk nabrał wiatru w żagle. Przypomnijmy, że nie jest to pierwszy kontakt muzyka z programami rozrywkowymi. Celebryta pojawił się wcześniej w Azja Express czy w Tańcu z Gwiazdami. Muzyk liczy również na to, że jego udział w show Polsatu pomoże w wypromowaniu zespołu. Karpiel-Bułecka chciałby usłyszeć swoje utwory w stacjach radiowych i przyciągnąć na koncerty jeszcze więcej osób.   Pozazdrościł sukcesu stryjowi?
Karpiel-Bułecka uspokaja:

Karpiel-Bułecka uspokaja: "Nie trzeba robić nie wiadomo jakich fajerwerków, żeby było miło"

Gwiazdy
Stanisław Karpiel-Bułecka nie ma jeszcze planów na Walentynki. Celebryta nie ukrywa, że dzień zakochanych nie jest dla niego wyjątkowym wydarzeniem i zazwyczaj o nim zapomina.Twierdzi, że o Walentynkach zazwyczaj przypomina sobie w ostatniej chwili... dzięki mediom społecznościowym. Muzyk zapewnia, że nawet takie proste rzeczy, jak wspólna kawa, mogą być bowiem przyjemnym sposobem na spędzenie 14 lutego. Zapracowany celebryta nie wie jeszcze, czym zaskoczy ukochaną, ponieważ rozpoczął intensywne przygotowania do "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". 

"Burmistrz wie, że mogą przyjść z ciupagą". Goście A. Hofmana o politycznych obyczajach górali

Wiadomości
- Górale zawsze starają się głosować na ludzi - obojętne czy z prawej, czy z lewej - to jest nasz chłop. Do tańca i do różańca - mówili goście wyjątkowego "Gabinetu Cieni". Staszek Karpiel-Bułecka i Szymon Chyc-Magdzin, członkowie zespołu Future Folk, zdradzili Adamowi Hofmanowi czym kierują się górale przy urnach wyborczych i dlaczego polityk na Podhalu musi się pilnować przed tym by "ktoś nie przyszedł z ciupagą"

"Wyjątkowy czas, wyjątkowi goście". Specjalny świąteczny "Gabinet cieni" Adama Hofmana

Wiadomości
- Wyjątkowy czas, to wyjątkowi goście: mamy zarówno prezydenta, jak i premiera - dowcipnie rozpoczął program Adam Hofman. Prezydent folku - Staszek Karpiel-Bułecka i premier skrzypiec - Szymon Chyc-Magdzin, duet z zespołu Future Folk, byli gośćmi specjalnego świątecznego "Gabinetu Cieni".  W tym odcinku polityków z krwi i kości zabrakło, ale na pewno nie zabrakło dobrego humoru i niezwykłych góralskich anegdot
Magia świąt. Staszek Karpiel-Bułecka namawia A. Hofmana do śpiewania kolędy

Magia świąt. Staszek Karpiel-Bułecka namawia A. Hofmana do śpiewania kolędy

Wiadomości
Wyjątkowy, bo świąteczny "Gabinet Cieni". Adam Hofman tym razem gościł w swoim programie Staszka Karpiela-Bułeckę i Szymon Chyca-Magdzina, członków zespołu Future Folk. Oprócz anegdot o świętowaniu Bożego Narodzenia na Podhalu, nie mogło zabraknąć wspólnego śpiewania kolęd
Krupińska przebrana za elfa szczerzy się w fotobudce

Krupińska przebrana za elfa szczerzy się w fotobudce

Gwiazdy
Paulina Krupińska-Karpiel nawet w przedświątecznym ferworze nie rezygnuje z zaliczania kolejnych celebryckich chałtur. Kilka dni temu w ulubionej restauracji bohaterów Pudelka odbyła się charytatywna Gwiazdka, podczas której rozdano dzieciom prezenty oraz sprzedawano specjalne cegiełki. W knajpie pojawiła się oczywiście była Miss Polonia, która w przebraniu elfa szczerzyła się u boku Karoliny Fertenstein-Kraśko w fotobudce. Po wesołej sesji postanowiła już samotnie zadbać o kilka dobrych ujęć w towarzystwie świętego Mikołaja.
 Krupińska wspomina poprawiny:

Krupińska wspomina poprawiny: "Trwały dwa dni, żeby można było porozmawiać ze wszystkimi gośćmi"

Gwiazdy
Choć Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka są parą od ponad czterech lat, a od trzech wychowują wspólnie owoc swojej miłości, nikt nie przypuszczał, że w końcu "dojdzie do ślubu". Mimo że od ceremonii minęły ponad cztery miesiące, modelka nadal przeżywa uroczystość oraz trwające dwa dni poprawiny. Na początku niechętnie dzieliła się szczegółami z uroczystości, jednak z czasem nabrała ochoty na opowiadanie o kulisach góralskiego wesela. Celebrytka przyznała, że jak każda panna młoda, chciała spełnić oczekiwania gości. Krupińska-Karpiel tłumaczy, że kilkudniowe poprawiny zorganizowano głównie ze względu na to, by para młoda mogła porozmawiać ze wszystkimi gośćmi.
Paulina Krupińska zdradza, kto w jej domu pilnuje dyscypliny

Paulina Krupińska zdradza, kto w jej domu pilnuje dyscypliny

Styl życia
Paulina Krupińska - Karpiel pojawiła się na pokazie jesiennej kolekcji Violi Piekut. Mama dwójki dzieci chwaliła swojego męża, Sebastiana Karpiela - Bułeckę, za podejście do maluchów. I przyznała, że czasem mu zazdrości.
Krupińska-Karpiel:

Krupińska-Karpiel: "Głupio mi mówić, co było do jedzenia na weselu"

Gwiazdy
W miniony czwartek duet Bizuu zaprezentowała jesienno-zimową kolekcję, ściągając na ściankę tłum gwiazd. Zobaczcie, co celebryci zdradziły naszej reporterce.
Krupińska komentuje

Krupińska komentuje "Kler": "Filmy powinny być o wszystkim!"

Gwiazdy
W nadchodzącym tygodniu do kin trafi najnowszy film Wojciecha Smarzowskiego, Kler. Produkcja wywołała zamieszanie jeszcze przed ukazaniem się zapowiedzi. Tym razem reżyser skupił się na obnażeniu środowiska duchownych, wytykając ich powiązania z polityką, chęć bogacenia się oraz poruszając problem pedofilii w kościele. Podczas Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych TVP Kultura, w której nadawano relację z uroczystości, wycięto wypowiedź Smarzowskiego, który odebrał nagrodę Złotego Klakiera, przyznawaną na podstawie długości oklasków, jakimi widownia reaguje po zakończeniu filmowego pokazu.   Zmieszanie wokół filmu skomentowała Paulina Krupińska-Karpiel, która jeszcze nie widziała produkcji. Modelka przyznała, że w kinie powinno poruszać się każdy temat, jednak trzeba być ostrożnym w ocenie i nie wrzucać wszystkich do jednego worka.
Krupińska-Karpiel o dotrzymywaniu noworocznych postanowień:

Krupińska-Karpiel o dotrzymywaniu noworocznych postanowień: "Żyjmy tu i teraz"

Gwiazdy
Świeżo upieczona żona Sebastiana Karpiela-Bułecki zapytana podczas ostatniego pokazu Bizuu o dotrzymywanie postanowień sprzed 200 dni, odparła, że nie zakłada nic z okazji nowego roku czy urodzin. Żyjąca pozornie perfekcyjnym życiem była misska zaznaczyła dodatkowo, że nadal uważa się za osobę spóźnialską, ale wie, jak ciężka jest praca nad sobą.
Paulina Krupińska-Karpiel o zmianie nazwiska:

Paulina Krupińska-Karpiel o zmianie nazwiska: "Obiecałam tacie, że zostawię moje nazwisko"

Gwiazdy
Kiedy na oficjalnym profilu Pauliny Krupińskiej pojawiło się nowe nazwisko, wiele osób zastanawiało się,skąd taka decyzja i dlaczego akurat modelka zdecydowała się dodać do swojego nazwiska akurat człon Karpiel. Odpowiedź znajdziecie w tym wideo.
Paulina Krupińska-Karpiel o ślubie.

Paulina Krupińska-Karpiel o ślubie. "Mąż i żona brzmi dumnie"

Gwiazdy
Ślub Pauliny Krupińskiej i Sebastiana Karpiel-Bułecki to zdecydowanie wydarzenie, które nie przeszło bez echa. Modelka, znana z powściągliwości w zdradzaniu szczegółów ze swojego życia prywatnego, tym razem zdecydowała się opowiedzieć nieco więcej o tym ważnym dla niej i jej męża dniu. O tym, czy przyzwyczaiła się już do nazwiska i jak czuje się jako żona, opowiedziała Oskarowi Netkowskiemu.
Krupińska o sukni ślubnej:

Krupińska o sukni ślubnej: "Dla mnie specjalnie robiono ją trzy tygodnie"

Gwiazdy
Ślub Pauliny Krupińskiej i Sebastiana Karpiela-Bułecki zaskoczył fanów celebryckiej pary. Góral i piękna miss pobrali się w iście zakopiańskim stylu, a pierwsza suknia Pauliny stylizowana była w pełni na góralską. Świeżo upieczona pani Karpiel-Bułecka opowiedziała o szczegółach jej powstawania.
Klika Pudelka: Ślub Kaczyńskiej obnażył jej hipokryzję.

Klika Pudelka: Ślub Kaczyńskiej obnażył jej hipokryzję. "Naprawdę żyje jak hipiska"

Gwiazdy
Najnowsze wydanie "Kliki Pudelka" opanował temat... ślubów. Nic dziwnego, bo sakramentalne "tak" powiedziały w minionym tygodniu całe mnóstwo celebrytów: Marta Kaczyńska, Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka, a także Jacek Kurski i Joanna Klimek. U jednych miłość się zaczyna, a u innych - boleśnie kończy. Porozmawiamy bowiem także o ciągnącym się od paru lat rozwodzie Kazimierza Marcinkiewicza i Isabel.
Dramat Karpiela-Bułecki:

Dramat Karpiela-Bułecki: "Nie wiem jak się podrywa dziewczyny. Wstydzę się!"

Gwiazdy
Staszek Karpiel-Bułecka jest znany głównie fanom narciarskiego freestyle'u, w której to dziedzinie odnosił spore sukcesy. Producenci Tańca z gwiazdami Azji Expres, dostrzegli w nim potencjał na "celebrytę" i dali mu szansę wystąpić w programach. Staszek Karpiel Bułecka dysponuje bowiem odpowiednią urodą, a w wolnych chwilach gra w zespole Future Folk. Ze wspomnianym zespołem pojawi się 29 czerwca w Dolinie Charlotty jako jedna z gwiazd Wielkiej Zabawy TV Puls. Z tej okazji Staszek podzielił się z fanami szczerym wyznaniem. Okazuje się, że góralski przystojniak… nie potrafi podrywać kobiet. Spodziewaliście się?
Krupińska marzy o

Krupińska marzy o "Azja Express": "Bardzo bym chciała! Niestety mam za małe dzieci"

Gwiazdy
Sukces medialny Małgorzaty Rozenek i Radosława Majdana kusi wiele gwiazd do wzięcia udziału w show. TVN postanowił dać Stanisławowi Karpiel-Bułecka szansę zapracowania na odrębny wizerunek i wysłał go wraz z innymi celebrytami do Azji. Paulina Krupińska była pod tak dużym wrażeniem jego przygód, że sama zapragnęła wziąć udział w programie. W wywiadzie dla portalu PrzeAmbitni wyznała, że jedyną przeszkodą są zbyt malutkie dzieci. Krupińska dumnie stwierdziła, że byłaby jeszcze "gorętszą para niż Gosia i Radek".
poprzednie1 2 3 następne