Wyniki wyszukiwania dla:

sondaż

Liczba wyników: 98

Tacy szaleńcy zabijają na drogach. Ku przestrodze

Tacy szaleńcy zabijają na drogach. Ku przestrodze

Polska
Zapraszamy na przegląd wydarzeń dnia. Informujemy o ujęciu pirata drogowego, który w 10 minut "zarobił" aż 157 punktów karnych i 9 tys. zł grzywny. Mężczyzna naraził nie tylko swoje życie, ale również pozostałych uczestników ruchu, za co odpowie teraz przed sądem. Podajemy wyniki najnowszego sondażu TNS Polska, według którego na PiS zagłosowałoby 38 proc. Polaków, na PO 27 proc., a na partię Pawła Kukiza 13 proc. badanych. Mówimy także o lekceważeniu przez Polaków zagrożenia w Egipcie i ostrzegamy przed wakacjami w tamtejszych kurortach. Na koniec przedstawiamy wyjątkową inicjatywę na warszawskiej Pradze "Otwarta Ząbkowska", gdzie będzie można zobaczyć za darmo koncerty m.in. Czesława Mozila, Vienia czy Ceha Jointa.
PKW podała oficjalne wyniki wyborów

PKW podała oficjalne wyniki wyborów

Polska
Andrzeja Duda, zdobywając w drugiej turze wyborów 51,55 proc. głosów, został wybrany na prezydenta - ogłosiła PKW podając oficjalne wyniki głosowania. Konkurenta Dudy, urzędującego prezydenta Bronisława Komorowskiego poparło 48,45 proc. wyborców.
#dziejesiewpolsce: sukces Łowców Cieni

#dziejesiewpolsce: sukces Łowców Cieni

Polska
Zapraszamy na przegląd najważniejszych wydarzeń. Informujemy o kolejnym sukcesie funkcjonariuszy z wydziału pościgowego CBŚP, którzy doprowadzili do zatrzymania trzech poszukiwanych przestępców, w tym Henryka L. skazanego na 25 lat więzienia za zorganizowanie zabójstwa dyrektora PZU z Bydgoszczy. Przedstawiamy sensacyjne wyniki sondażu, z którego wynika, że o wyniku wyborów prezydenckich mogą zadecydować pojedyńcze głosy. Donosimy również o nietypowym finale "randki w ciemno".
Sondaż dla TVN24: Komorowski 47 %, Duda 44%

Sondaż dla TVN24: Komorowski 47 %, Duda 44%

Polska
Według sondażu Millward Brown SA dla Faktów TVN i TVN24 w drugiej turze 47 proc. ankietowanych zagłosowałoby na Bronisława Komorowskiego, zaś na Andrzeja Dudę - 44 proc.
Lech Wałęsa ostro o Pawle Kukizie

Lech Wałęsa ostro o Pawle Kukizie

Polska
Według Lecha Wałęsy wyniki najnowszego sondażu Millward Brown S.A. dla "Faktów" TVN i TVN24, który przewiduje duże poparcie dla partii Pawła Kukiza, są niepokojące. - Paweł Kukiz wodzi niewyrobione społeczeństwo. Wodzi pokazując absurdy. Rodacy lubią emocje. Lubia trudne wyzwania. Chcą rozróby, krótko mówiąc. Jak tak wybiorą, to rozróba jest pewna - stwierdził Lech Wałęsa.
#dziejesiewpolsce: sensacyjny sondaż

#dziejesiewpolsce: sensacyjny sondaż

Polska
Zapraszamy na przegląd najważniejszych wydarzeń. Informujemy o najnowszym sondażu CBOS, z którego wynika, że gdyby doszło do drugiej tury wyborów, 13 procent wyborców PiS oddałoby głos na obecnie urzędującego prezydenta. Opowiadamy o zatrzymaniu przez policję 17-latka, podejrzewanego o zabójstwo 15-letniej Wiktorii Cichockiej z Krapkowic. Przedstawiamy też opinię eksperta na temat debaty kandydatów na prezydenta w studiu Telewizji Polskiej.
#dziejesiewpolsce: katastrofa airbusa

#dziejesiewpolsce: katastrofa airbusa

Wiadomości
Informujemy o katastrofie Airbusa A320 linii Germanwings we Francji oraz o przejeździe amerykańskich żołnierzy przez Polskę. Prezentujemy najnowszy sondaż TNS Polska, według którego maleje przewaga Bronisława Komorowskiego nad Andrzejem Dudą. W weekend obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Walki z Dyskryminacją Rasową, a my postanowiliśmy sprawdzić, czy w Polsce jest tak naprawdę z czym walczyć. Na zakończenie pokazujemy gigantycznego miecznika złowionego u wybrzeży Tasmanii.
Sondaż poparcia na zlecenie Wiadomości TVP

Sondaż poparcia na zlecenie Wiadomości TVP

Wiadomości
Gdyby wybory prezydenckie odbyły się w marcu, największym, 45-procentowym poparciem cieszyłby się Bronisław Komorowski ? wynika z sondażu przeprowadzonego dla "Wiadomości" TVP1 przez TNS Polska. Na drugim miejscu uplasował się kandydat PiS Andrzej Duda, który otrzymałby 27 proc. głosów. Taki wynik oznacza, że konieczna byłaby druga tura wyborów.
#dziejesiewpolsce: najnowszy sondaż nie pozostawia złudzeń

#dziejesiewpolsce: najnowszy sondaż nie pozostawia złudzeń

Polska
Dzieje się w Polsce! Według najnowszego sondażu CBOS, prezydent Bronisław Komorowski wygrałby z Andrzejem Dudą w II turze wyborów prezydenckich. W niedzielę 20 tys. osób wexmie udział we wspólnym biegu, aby upamiętnić Żołnierzy Wyklętych. Były europoseł Paweł Kowal powiedział WP, że mamy do czynienia z przenikaniem do Polski osób związanych z wywiadem rosyjskim.
CBOS: 63 proc. chce głosować na Komorowskiego, 15 proc. na Dudę

CBOS: 63 proc. chce głosować na Komorowskiego, 15 proc. na Dudę

Polska
63 proc. ankietowanych, którzy zapowiadają głosowanie w wyborach prezydenckich, zamierza poprzeć ubiegającego się o reelekcję Bronisława Komorowskiego. Kandydat PiS Andrzej Duda może liczyć na 15 proc. głosów. Udział w wyborach deklaruje 70 proc. badanych - wynika z sondażu CBOS.
Młodzi Polacy chcą być przedsiębiorcami

Młodzi Polacy chcą być przedsiębiorcami

Polska
Ponad trzy czwarte młodych Polaków ma bardzo dobre nastawienie do pracy na własny rachunek. Najlepsze nastawienie do przedsiębiorczości mają młodzi Skandynawowie (ponad 90 proc.), a najniższy potencjał wykazują młodzi Niemcy (60 proc.). Większość młodych Polaków uważa, że przedsiębiorczości można się nauczyć (77 proc.).
Co Polki wiedzą o antykoncepcji?

Co Polki wiedzą o antykoncepcji?

Seks
Polki najchętniej wybierają "rutynowe" metody antykoncepcji takie jak: prezerwatywy i tabletki antykoncepcyjne. Sondaż pokazał, że wysoka skuteczność to jedna z najważniejszych cech, jaką powinno spełniać zabezpieczenie. O świadomości kobiet na temat antykoncepcji mówi Grzegorz Południewski.
Sondaż dla TVP: PO wygrywa z PiS

Sondaż dla TVP: PO wygrywa z PiS

Polska
Gdyby wybory parlamentarne odbyły się na początku lutego, wygrałaby je Platforma Obywatelska, na którą głos oddałoby 34 procent badanych - wynika z sondażu TNS Polska dla "Wiadomości" TVP. Tym samym PO wyprzedziła Prawo i Sprawiedliwość, na które wraz z Solidarną Polską i Polską Razem chce głosować o 2 punkty procentowe mniej respondentów. Próg wyborczy przekroczyłoby jeszcze tylko dwie partie: PSL (9 procent) i SLD (7 procent).
Przemoc domowa - nie bądźmy obojętni!

Przemoc domowa - nie bądźmy obojętni!

Polska
14 proc. Polaków zadeklarowało, że w przeciągu ostatniego roku było świadkiem przemocy w rodzinie - wynika z badania przeprowadzonego na zlecenie MSW. Tylko dwie na pięć osób postanowiło zgłosić ją odpowiednim instytucjom.
poprzednie1 2 3 4 5 następne