Wyniki wyszukiwania dla:

sierpień

Liczba wyników: 66

Strajk nauczycieli 2019. Broniarz pokazał zdjęcie z Lechem Kaczyńskim. Reakcja Sellina

Strajk nauczycieli 2019. Broniarz pokazał zdjęcie z Lechem Kaczyńskim. Reakcja Sellina

Polska
"Sierpień 2008 r. Wówczas ustaliliśmy potrzebę zwołania edukacyjnego okrągłego stołu. Inicjatorem był ZNP" - napisał Sławomir Broniarz. - No, tak, wtedy była potrzeba okrągłego stołu, bo rządziła PO. Lekkie podwyżki dla nauczycieli wprowadzili, ale jeszcze nie wtedy. Potem było zero złotych podwyżek. Nie dziwię się, że chodzili do pana prezydenta ze skargami. Ale tak radykalnej formy strajku nie zastosowali. To nieprzypadkowe, że pan Broniarz budzi się przede wszystkim wtedy, gdy rządzi prawica - komentował wiceminister Jarosław Sellin w programie "Tłit".
Felicjańska i niewierny narzeczony idą do fryzjera

Felicjańska i niewierny narzeczony idą do fryzjera

Gwiazdy
Ilona Felicjańska należy do tych celebrytów, których show biznes nie potraktował zbyt łagodnie. Obecnie była modelka związana jest z przedsiębiorcą Paulem Montaną. Para miała pobrać się w maju tego roku, jednak ceremonię przełożono na sierpień. Niestety, w sierpniu również sformalizowanie związku nie doszło do skutku. Pomimo wciąż niezawartego małżeństwa, za to dobrze udokumentowanej kwietniowej zdrady Paula, Felicjańska wciąż wydaje się być bardzo w nim zakochana. Ostatnio paparazzi przyłapali ich na czułościach przed wizytą u fryzjera. Podczas strzyżenia również nie mogli oderwać od siebie rąk, była modelka z farbą na włosach tuliła się do narzeczonego. Słodko?
Temperatura na świecie od 1979 roku

Temperatura na świecie od 1979 roku

Świat
Średnia temperatura od kwietnia do sierpnia 2018 w Europie była najcieplejsza od 1979 roku. To jednak nie wszystko. Sierpień 2018 był również czwartym najcieplejszym sierpniem w historii pomiarów na świecie. Bo globalny "rekord rekordów" należy do sierpnia z 2016 roku. 
Ekspert: droższy węgiel to mniej wody. Opał na zimę najlepiej kupić już

Ekspert: droższy węgiel to mniej wody. Opał na zimę najlepiej kupić już

Polska
- Mamy sierpień, kto się zaopatruje w węgiel na zimę, robi to prawdopodobnie teraz albo lada chwila. Na pewno węgiel dobrej jakości będzie droższy, to będzie pewnie 10-20 proc. Jeśli zapłacimy za węgiel więcej, ale jego kaloryczność będzie wyższa, w tym węglu będzie mniej wody, mniej popiołu, to de facto spalimy tego węgla mniej - mówił w programie "Money. To się liczy" Piotr Siergiej z Polskiego Alarmu Smogowego.
Miały być nowe komisariaty i Black Hawk, są obcięte dodatki za pranie

Miały być nowe komisariaty i Black Hawk, są obcięte dodatki za pranie

Polska
- Jest ten program modernizacji policji: "Będziemy remontowali komisariaty, otworzymy nowe posterunki, kupiliśmy Blackhawka i pensje policjantów wzrosną". Kasa Komendy Głównej już jest pusta, mamy sierpień. Zaapelowałem do premiera, żeby dosypał kasy do budżetu policji - mówił w programie "Money. To się liczy" Rafał Jankowski, przewodniczący Federacji Stowarzyszeń Służb Mundurowych RP.
Sierpień w Telewizji WP pełen filmów!

Sierpień w Telewizji WP pełen filmów!

Film
Telewizja WP gwarantuje dobre kino w piątkowe i sobotnie wieczory. W każdy piątek o 20.00 i sobotę o 22.00. Sprawdź co i kiedy możesz obejrzeć. PIĄTKI, 20.00 - 3.08 Na linii 10.08 W obronie brata 17.08 Szkolne porachunki 24.08 Co jest grane? 31.08 Poszukiwana Sarah Pender SOBOTY, 22.00 - 04.08 Zemsta Christie 11.08 Shortcut 18.08 Krwawa Godzilla 25.08 Dzieci z Jedwabnego Szlaku
Owsiak w

Owsiak w "Hardtalk - na ostro" o prezydenturze i wrogach jego festiwalu

Gwiazdy
Jak co roku sierpień zacznie się w Kostrzynie nad Odrą mocnym uderzeniem. Festiwal, który przez lata znaliśmy jako Przystanek Woodstock, zmienia nazwę na Pol 'and' Rock i z pewnością przyciągnie tysiące fanów. Gościem Sandry Hajduk w programie "Hardtalk-na ostro" był Jurek Owsiak, który opowiedział, z jakimi problemami muszą zmagać się organizatorzy wydarzenia, a także jak radzi sobie z nieustającym hejtem
Jurek Owsiak gościem

Jurek Owsiak gościem "Hardtalk-na ostro!" Zobaczcie zwiastun!

Gwiazdy
Jak co roku sierpień zacznie się w Kostrzynie nad Odrą mocnym uderzeniem. Festiwal, który przez lata znaliśmy jako Przystanek Woodstock, zmienia nazwę na Pol 'and' Rock i z pewnością przyciągnie tysiące fanów. Gościem Sandry Hajduk w programie "Hardtalk-na ostro" był Jurek Owsiak, który opowiedział, z jakimi problemami muszą zmagać się organizatorzy wydarzenia, a także jak radzi sobie z nieustającym hejtem. Zobaczcie zwiastun!
Zakochana Felicjańska:

Zakochana Felicjańska: "Trudne sytuacje naprawdę łatwiej wybaczać"

Gwiazdy
Ilona Felicjańska i Paul Montana mieli się pobrać w maju tego roku, jednak ze względu na liczne zobowiązania zawodowe zdecydowali się przełożyć ceremonię na sierpień. Celebrytka nie ma zamiaru zdradzać wielu szczegółów ceremonii. Wyznała jedynie, że ślub z Paulem odbędzie się w Wielkiej Brytanii. Felicjańska zapewnia, że nie ma zamiaru podsycać plotek o rzekomych problemach w związku. Była modelka zapewnia nie należy zbyt pochopnie odrzucać miłości, lecz próbować naprawić ewentualne problemy.
Felicjańska tuli się do narzeczonego na odrapanym murku

Felicjańska tuli się do narzeczonego na odrapanym murku

Gwiazdy
Ilona Felicjańska od momentu ujawnienia w mediach romansu narzeczonego, stara się przekonać, że tak naprawdę nic się nie stało. Celebrytka w każdym ostatnim wywiadzie podkreślała, że Paul jest miłością jej życia oraz księciem z bajki. Była modelka zapewniała, że zdjęcia jej narzeczonego z inną kobietą zostały zmanipulowane. Choć początkowo narzeczeni wyznaczyli datę ślubu na tegoroczną wiosnę, ostatecznie ceremonia została przełożona na sierpień. Celebrytka tłumaczyła decyzję zawodowymi zobowiązaniami. Przekonana o wierności partnera, za każdym razem, kiedy widzi paparazzi, stara się robić dobrą minę do złej gry. Kilka dni temu fotoreporterzy natrafili na spacerujące ulicami narzeczeństwo. Ilona trzymając Paula za rękę nie przestawała się uśmiechać. Randkę zwieńczyła wspólnym selfie na murku. Myślcie, że nie przełożą już daty ślubu?

"Mam poczucie, że to, co się dzieje w moim życiu, jest materiałem na kolejną książkę"

Gwiazdy
Ilona Felicjańska po nieudanym małżeństwie z Andrzejem Rybkowskim oraz związku z Yossarianem Malewskim w końcu odnalazła szczęście. Zapewnia, że prawdziwej miłości zaznała dopiero w objęciach obecnego partnera. Celebrytka od blisko dwóch lat związana jest z biznesmenem Paulem Montaną. W ubiegłym roku para zaręczyła się, a datę ślubu niedawno przełożono na sierpień, tłumacząc decyzję nadmiarem obowiązków zawodowych. Felicjańska w najnowszym wywiadzie przekonuje, że to, co obecnie dzieje się w jej życiu, jest materiałem na kolejną książkę. Już nie możecie się doczekać publikacji?
Selfie z rezonansem. Czyli tak komik choruje na guza mózgu

Selfie z rezonansem. Czyli tak komik choruje na guza mózgu

Wiadomości
Dla Antoniego Syrka-Dąbrowskiego był to najdłuższy sierpień w życiu. Właśnie zakończył serię występów o tym samym tytule, w którym mierzył się na scenie z niedawno zdiagnozowaną chorobą. Przez rok opowiadał o operacji raka mózgu, padaczce skroniowej, rozstaniu z ukochaną i selfie z rezonansem przy donośnych salwach śmiechu zgromadzonej publiki.    
Prognoza pogody na 31 sierpnia

Prognoza pogody na 31 sierpnia

W środę pogodni będzie już tylko na krańcach wschodnich Polski. Do południa aura będzie dopisywać również w woj. świętokrzyskim. W zachodniej, północnej i środkowej Polsce na niebie będą już dominować chmury frontu atmosferycznego. Wraz z nimi pojawią się opady deszczu. Po południu w pasie od południowego Mazowsza przez woj. świętokrzyskie po Małopolskę spodziewane są również burze. W ciągu dnia termometry na przeważającym obszarze kraju wskażą od 16 do 19 stopni Celsjusza. Upalnie będzie na wschodzie Polski - tam nawet do 29 stopni Celsjusza.
Prognoza pogody na 30 sierpnia

Prognoza pogody na 30 sierpnia

Polska
W środę w całym kraju według zapewnień synoptyków ma być pogodnie i ciepło. O ile we wschodniej Polsce przeważać będzie bezchmurne niebo, o tyle na zachodzie kraju zobaczymy niegroźne, cienkie chmury pierzaste. Będzie bardzo ciepło. W ciągu dnia termometry wskażą maksymalnie od 25 stopni na wschodzie do 30 stopni Celsjusza na południu i zachodzie kraju.
Prognoza pogody na 29 sierpnia

Prognoza pogody na 29 sierpnia

Polska
Wtorek niemalże w całej Polsce będzie słoneczny i bez opadów. Wszędzie dominować będzie prawie bezchmurne niebo, na którego błękicie mogą pojawiać się tylko niewielkie ławice cienkich chmur pierzastych. Jedynie około południa na Podkarpaciu i południu Lubelszczyzny miejscami może słabo pokropić deszcz. Będzie cieplej. W ciągu dnia termometry wskażą od 21 stopni na północy i wschodzie do 27 stopni Celsjusza na zachodzie i na południu kraju.
Prognoza pogody na 26 sierpnia

Prognoza pogody na 26 sierpnia

W sobotę przed południem większe zachmurzenie i opady deszczu synoptycy zapowiadają tylko na Dolnym Śląsku i Opolszczyźnie. Na pozostałym obszarze Polski będzie jeszcze pogodnie. Około południa lokalnie może popadać na Górnym Śląsku. Po południu deszcz możliwy już w całej południowej części kraju oraz na Lubelszczyźnie i w woj. świętokrzyskim. W pozostałej części kraju słońce będzie królować na niebie do końca dnia. Uważajmy na popołudniowe burze - zwłaszcza na Dolnym Śląsku, w Małopolsce i na Podkarpaciu. W ciągu dnia termometry wskażą od 21 stopni na północy, około 26 stopni w centrum i na wschodzie Polski do 30 stopni Celsjusza na południu i zachodzie kraju.
Nowa twarz Polsatu promuje

Nowa twarz Polsatu promuje "Wyspę przetrwania"

Gwiazdy
Sierpień to okres intensywnej promocji nowych ramówek stacji telewizyjnych. Tej jesieni oprócz sprawdzonych formatów, takich jak "Kuchenne Rewolucje" TVN-u, czy "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" Polsatu, pojawi się kilka nowości. Jedną z nich będzie "Wyspa Przetrwania". Na jedną z bezludnych wysp archipelagu Fidżi, stacja zabrała 16 poszukiwaczy przygód, którzy będą musieli przetrwać tam jak najdłużej w surowych warunkach i w ogniu ciągłej rywalizacji. Prowadzącym show będzie Damian Michałowski, dziennikarz Radia Zet.
Prognoza pogody na 25 sierpnia

Prognoza pogody na 25 sierpnia

W piątek do południa prawie w całym kraju będzie pogodnie, dość słonecznie i bez opadów. Jedynie na północy Polski będzie się chmurzyć - tam od czasu do czasu pokropi słaby, przelotny deszcz. Po południu strefa frontowa przemieści się na południe. Słabe, przelotne opady deszczu pojawią się w pasie środkowym kraju. Mocniej popada i dodatkowo zagrzmi w Karpatach. Będzie cieplej. W ciągu dnia termometry wskażą od 20 stopni na północy do 27 stopni Celsjusza na południu kraju.
Prognoza pogody na 23 sierpnia

Prognoza pogody na 23 sierpnia

W środę po pogodnym i słonecznym poranku, w ciągu dnia czeka nas zmienna aura. Na niebie deszczowe chmury przeplatać się będą ze słońcem. Od czasu do czasu może zagrzmieć. Najwięcej słonecznych chwil synoptycy zapowiadają na zachodzie i południowym zachodzie kraju. Będzie nieco cieplej. W ciągu dnia termometry wskażą od 19 stopni we wschodniej Polsce do 23 stopni Celsjusza w centrum i na zachodzie kraju.
Prognoza pogody na 22 sierpnia

Prognoza pogody na 22 sierpnia

We wtorek aurę kształtować będzie zatoka niżowa związana z niżem znad Zatoki Fińskiej. W ciągu dnia w całej Polsce dominować będzie zmienna pogoda - chmury i opady deszczu przeplatać się będą ze słońcem. Do południa na północy, a po południu także w centrum i na wschodzie kraju spodziewane są lokalne burze. Będzie chłodno. W ciągu dnia termometry w kraju wskażą od 17 do 21 stopni Celsjusza.
Prognoza pogody na 19 sierpnia

Prognoza pogody na 19 sierpnia

W sobotę na pogodne i dość słoneczne niebo będą mogli liczyć mieszkańcy wschodniej Polski. Do południa pogodnie i dość słonecznie będzie jeszcze w Małopolsce i w woj. świętokrzyskim. Na pozostałym obszarze kraju dominować będą chmury frontu atmosferycznego. Musimy być gotowi na przelotne opady deszczu, a w pasie środkowym występować będą lokalne burze. Po południu burze te dotrą również nad wschodnią Polskę. W pasie środkowym i wschodnim kraju wyładowania atmosferyczne mogą być gwałtowne z intensywnymi opadami deszczu. Towarzyszył im będzie silny wiatr przekraczający w porywach 80 km/h. Lokalnie może sypnąć gradem. W ciągu dnia termometry wskażą od 19 stopni w zachodniej Polsce do 32 stopni Celsjusza w centrum i na wschodzie kraju.
poprzednie1 2 3 4 następne