Wyniki wyszukiwania dla:

sektor gości

Liczba wyników: 1034

Agnieszka Woźniak-Starak zapowiada nową fryzurę:

Agnieszka Woźniak-Starak zapowiada nową fryzurę: "Może na finał "Big Brothera""

Gwiazdy
W zeszłym tygodniu odbyła się impreza jubileuszowa salonu fryzjerskiego Łukasza Urbańskiego. Jak się później okazało były to także urodziny samego "fryzjera gwiazd". Wśród zaproszonych gości nie mogło zabraknąć oczywiście rzeszy celebrytów, którzy cenią sobie umiejętności Urbańskiego. Zatem na evencie pojawiły się główniej klientki Łukasza, czyli m.in. Agnieszka Woźniak Starak, Patrycja Markowska czy Kasia Moś.
Celebrycko-sportowa śmietanka na ślubie Apoloniusza Tajnera:

Celebrycko-sportowa śmietanka na ślubie Apoloniusza Tajnera: "Wszyscy chcieli go zobaczyć u boku 29-letniej wybranki"

Gwiazdy
Sezon ślubny w polskim show biznesie można uznać za oficjalnie otwarty. Na drugim ślubie Apoloniusza Tajnera z 29-letnią wybranką pojawiła się cała celebrycko-sportowa śmietanka. Wśród gości nie zabrakło przyjaciół pana młodego, czyli Adama Małysza z żoną oraz Włodzimierza Szaranowicza i Mariusza Czerkawskiego. Swoją obecnością uroczystość zaszczycił nawet zięć trenera - Michał Wiśniewski. Na ślubnych kobiercach stanęli ostatnio również młody aktor Józef Pawłowski i piękna wokalistka Klaudia Szafrańska. Okazało się też, że ich los wkrótce mogą podzielić Zosia Zborowska i Andrzej Wrona, którzy potwierdzili, że są zaręczeni. Premiera Kliki Pudelka już w najbliższą niedzielę o godzinie 09:00 w kanale naziemnym telewizji WP.
Łukasz Sagan: Polacy odnoszą ogromne sukcesy w biegach ultra. Świat musi nas gonić [cały odcinek] [Sektor Gości]

Łukasz Sagan: Polacy odnoszą ogromne sukcesy w biegach ultra. Świat musi nas gonić [cały odcinek] [Sektor Gości]

Polska
Jak Łukasz Sagan postrzega swoje zwycięstwo w Biegu Filipidesa, po tym jak przebiegł trasę 490 km o sumie przewyższeń ponad 7000 metrów z Aten do Sparty i z powrotem w 75 godzin i 36 minut? Jak znosił brak snu w trakcie zawodów? Czy ma poczucie, że dokonał czegoś naprawdę wielkiego? Dlaczego teraz chce wystartować w biegu La Ultra The High na dystansie 555 km w Himalajach, prowadzącym przez pięć przełęczy na wysokości powyżej 5000 metrów n.p.m.? Jak zamierza przygotować się do warunków, które będą panować na trasie - rozrzedzonego powietrza i skrajnych temperatur, które będą się wahać między +40 a -10 stopni Celsjusza w ciągu zaledwie kilku godzin? Zapraszamy do obejrzenia 110. odcinka "Sektora Gości. Z Łukaszem Saganem rozmawia Michał Bugno.
Łukasz Sagan chce przebiec 555 km w Himalajach.

Łukasz Sagan chce przebiec 555 km w Himalajach. "To jak zdobycie K2 zimą!" [3/3] [Sektor Gości]

Polska
Dlaczego Łukasz Sagan chce wystartować w biegu La Ultra The High na dystansie 555 km w Himalajach, prowadzącym przez pięć przełęczy na wysokości powyżej 5000 metrów n.p.m.? Jak zamierza przygotować się do warunków, które będą panować na trasie - rozrzedzonego powietrza i skrajnych temperatur, które będą się wahać między +40 a -10 stopni Celsjusza w ciągu zaledwie kilku godzin? Które warunki są dla niego lepsze? Zapraszamy do obejrzenia trzeciej części 110. odcinka "Sektora Gości. Z Łukaszem Saganem rozmawia Michał Bugno. 
Łukasz Sagan: Nie dotarłem jeszcze do granic własnej wytrzymałości [2/3] [Sektor Gości]

Łukasz Sagan: Nie dotarłem jeszcze do granic własnej wytrzymałości [2/3] [Sektor Gości]

Polska
Czy zdaniem ultramaratończyka Łukasza Sagana, który potrafi pokonać 490 km, istnieją granice ludzkiej wytrzymałości? Czy wyobraża sobie pokonanie 600 lub 700 km za jednym razem? Czy pokonywanie takich dystansów może być mocno uzależniające? W którym momencie Sagan uznał, że bieganie ultramaratonów może być dla niego wymarzonym sposobem na życie? Jak wspomina swój start w prestiżowym biegu Ultra Trail du Mont Blanc, który kończył z kontuzją? Zapraszamy do obejrzenia drugiej części 110. odcinka "Sektora Gości. Z Łukaszem Saganem rozmawia Michał Bugno.
Łukasz Sagan przebiegł 490 km.

Łukasz Sagan przebiegł 490 km. "Byłem tak przemarznięty, że marzyłem tylko o chwili snu" [1/3] [Sektor Gości]

Piłka nożna
Jak Łukasz Sagan postrzega swoje zwycięstwo w Biegu Filipidesa, po tym jak przebiegł trasę 490 km o sumie przewyższeń ponad 7000 metrów z Aten do Sparty i z powrotem w 75 godzin i 36 minut? Czy ma poczucie, że dokonał czegoś naprawdę wielkiego? Co w trakcie biegu stanowiło dla niego największą trudność? Jak znosił brak snu na tak długim dystansie? Co było dla niego największą motywacją? Zapraszamy do obejrzenia pierwszej części 110. odcinka "Sektora Gości. Z Łukaszem Saganem rozmawia Michał Bugno. 
Jagnięcina w sosie czekoladowym ze śliwkami

Jagnięcina w sosie czekoladowym ze śliwkami

Kuchnia
Jagnięcina w sosie czekoladowym to wspaniała propozycja na uroczysty obiad. Jagnięcina rzadko gości na naszych stołach, a szkoda. jest to chude i bardzo wartościowe mięso o dużych walorach smakowych.
Adam Małysz: Rola prezesa PZN? Nie lubię bali i oficjalnych spotkań. Wolę być z boku i pomagać [cały odcinek] [Sektor Gości]

Adam Małysz: Rola prezesa PZN? Nie lubię bali i oficjalnych spotkań. Wolę być z boku i pomagać [cały odcinek] [Sektor Gości]

Zimowe
Czy Polski Związek Narciarski zrobił wszystko, żeby zatrzymać Stefana Horngachera na stanowisku trenera Kadry A w skokach narciarskich? Dlaczego austriacki trener do końca sezonu zwlekał z ogłoszeniem decyzji o odejściu do reprezentacji Niemiec? Co sprawiło, że jego następcą w polskiej reprezentacji został Czech Michal Doleżal? Dlaczego po trzech latach przerwy PZN zdecydował się ponownie zatrudnić trenera Łukasza Kruczka - w roli trenera żeńskiej kadry? Jak Adam Małysz podchodzi do sytuacji, w której polskie media interesują się życiem prywatnym jego córki Karoliny i tym, że się zaręczyła? Czy po kilku latach przerwy dalej ciągnie do startów w rajdach terenowych, a zwłaszcza w Rajdzie Dakar? Czy rozważa objęcie funkcji prezesa Polskiego Związku Narciarskiego po odejściu ze stanowiska Apoloniusza Tajnera? Jak ważną postacią dla Adama Małysza był redaktor Włodzimierz Szaranowicz, który przez długie lata komentował jego występy na antenie Telewizji Polskiej? Zapraszamy do obejrzenia 109. odcinka "Sektora Gości. Z Adamem Małyszem rozmawia Michał Bugno.
Adam Małysz: Byliśmy zaskoczeni, że o zaręczynach córki zrobiło się aż tak głośno [5/5] [Sektor Gości]

Adam Małysz: Byliśmy zaskoczeni, że o zaręczynach córki zrobiło się aż tak głośno [5/5] [Sektor Gości]

Zimowe
Jak Adam Małysz podchodzi do sytuacji, w której polskie media interesują się życiem prywatnym jego córki Karoliny i tym, że się zaręczyła? Czy z uśmiechem podchodzi do faktu, że w młodym wieku może zostać dziadkiem? Czy po kilku latach przerwy dalej ciągnie do startów w rajdach terenowych, a zwłaszcza w Rajdzie Dakar? Jak ocenia szanse na swój powrót do rywalizacji w motorsporcie? Czy rozważa objęcie funkcji prezesa Polskiego Związku Narciarskiego po odejściu ze stanowiska Apoloniusza Tajnera? Zapraszamy do obejrzenia piątej części 109. odcinka "Sektora Gości". Z Adamem Małyszem rozmawia Michał Bugno.
Adam Małysz: Kiedy słuchałem Włodzimierza Szaranowicza, miałem łzy w oczach [4/5] [Sektor Gości]

Adam Małysz: Kiedy słuchałem Włodzimierza Szaranowicza, miałem łzy w oczach [4/5] [Sektor Gości]

Zimowe
Jak ważną postacią dla Adama Małysza był redaktor Włodzimierz Szaranowicz, który przez długie lata komentował jego występy na antenie Telewizji Polskiej? Jak ocenia pracę komentatorów skoków narciarskich? Dlaczego po trzech latach przerwy PZN zdecydował się ponownie zatrudnić trenera Łukasza Kruczka? Jakich wyników z kadrą polskich skoczkiń oczekują od niego dyrektor Adam Małysz i prezes Apoloniusz Tajner? Zapraszamy do obejrzenia czwartej części 109. odcinka "Sektora Gości". Z Adamem Małyszem rozmawia Michał Bugno. 
Adam Małysz: Konkurs w Seefeld to był szok. Horngacher rzucił wszystko i poszedł do lasu [3/5] [Sektor Gości]

Adam Małysz: Konkurs w Seefeld to był szok. Horngacher rzucił wszystko i poszedł do lasu [3/5] [Sektor Gości]

Zimowe
Jak dyrektor PZN Adam Małysz wspomina szalony, loteryjny konkurs MŚ na skoczni normalnej w Seefeld, w którym Dawid Kubacki został mistrzem świata, choć po pierwszej serii zajmował 27. miejsce, a Kamil Stoch wywalczył srebrny medal po tym, jak awansował z 18. pozycji? Jak Małysz ocenia predyspozycje juniorów z Kadry B - Tomasza Pilcha, Pawła Wąska i Bartosza Czyża oraz ich szanse na to, że w ciągu kilku lat wejdą na najwyższy poziom? Zapraszamy do obejrzenia trzeciej części 109. odcinka "Sektora Gości". Z Adamem Małyszem rozmawia Michał Bugno.
Adam Małysz: Ronny Hornschuh przeraził się skalą zainteresowania skokami w Polsce [2/5] [Sektor Gości]

Adam Małysz: Ronny Hornschuh przeraził się skalą zainteresowania skokami w Polsce [2/5] [Sektor Gości]

Zimowe
Jacy kandydaci byli brani pod uwagę do zastąpienia Stefana Horngachera na stanowisku trenera reprezentacji Polski? Dlaczego niemiecki trener reprezentacji Szwajcarii Ronny Hornschuh nie zdecydował się przyjąć propozycji od Polskiego Związku Narciarskiego? Czemu ostatecznie wybór padł na Czecha Michala Doleżala? Czy były asystent Horngachera ma wystarczający temperament, żeby stanowić autorytet u najlepszych polskich skoczków? Jak Adam Małysz postrzega ostatnie lata sukcesów polskich skoczków narciarskich? Zapraszamy do obejrzenia drugiej części 109. odcinka "Sektora Gości". Z Adamem Małyszem rozmawia Michał Bugno.
Derby dla gości! Zobacz skrót meczu truly.work Stal Gorzów - Stelmet Falubaz Zielona Góra

Derby dla gości! Zobacz skrót meczu truly.work Stal Gorzów - Stelmet Falubaz Zielona Góra

Żużel
Po 14. biegu Piotr Protasiewicz uniósł dłoń w geście zwycięstwa. - Żużel to jest moje życie - mówił później uradowany zawodnik Falubazu, bo też zielonogórzanie rządzili na gorzowskim torze. Objeżdżali nawet lidera miejscowych Bartosza Zmarzlika i wygrali derby ze Stalą 49:41.
Adam Małysz: Stefan Horngacher bał się reakcji polskich kibiców [1/5] [Sektor Gości]

Adam Małysz: Stefan Horngacher bał się reakcji polskich kibiców [1/5] [Sektor Gości]

Zimowe
Co dla Adama Małysza stanowi największe wyzwanie podczas jazdy samochodem pościgowym w zawodach Wings for Life w Poznaniu? Czy Polski Związek Narciarski zrobił wszystko, żeby zatrzymać Stefana Horngachera na stanowisku trenera Kadry A w skokach narciarskich? Dlaczego austriacki trener do końca sezonu zwlekał z ogłoszeniem decyzji o odejściu do reprezentacji Niemiec? Co sprawiło, że trzy lata pracy Horngachera z polskimi skoczkami były tak bardzo udane i przyniosły nam tyle sukcesów? W którym momencie Adam Małysz poznał się na trenerskich umiejętnościach Austriaka? Zapraszamy do obejrzenia pierwszej części 109. odcinka "Sektora Gości". Z Adamem Małyszem rozmawia Michał Bugno.
Kontuzja Janowskiego pogrążyła gości. Zobacz skrót meczu MRGARDEN GKM Grudziądz - Betard Sparta Wrocław

Kontuzja Janowskiego pogrążyła gości. Zobacz skrót meczu MRGARDEN GKM Grudziądz - Betard Sparta Wrocław

Żużel
Betard Sparta Wrocław dzielnie walczyła w Grudziądzu dopóki kontuzji  nie nabawił się Maciej Janowski. Jego upadek był kluczowy dla losów  meczów. MRGARDEN GKM ostatecznie wygrał spotkanie 50:40.

"Druga połowa". Finał Pucharu Polski rozczarował. "Mecz nie był fenomenalny, a otoczka pozostawia dużo do życzenia"

Piłka nożna
Karolina Hytrek-Prosiecka była jednym z gości Mateusza Skwierawskiego w programie "Druga połowa". Była dyrektor komunikacji ekstraklasy skomentowała wydarzenia związane finałem piłkarskiego Pucharu Polski.  
Anna Korcz obraziła się na paparazzi po upuszczeniu torebki.

Anna Korcz obraziła się na paparazzi po upuszczeniu torebki. "Pewnie to sprzedacie"

Gwiazdy
Anna Korcz zasłynęła ciągnącą się latami sądową wojną z restauracją mieszczącą się na parterze bloku, w którym mieszkała. Konfliktowa sąsiadka wylewała olej ze swojego balkonu do ogródka mieszczącej się piętro niżej restauracji, odstraszała gości krzycząc do nich z balkonu, że kucharze knajpy trują ludzi i prosiła o wyrzucanie niedopałków swoich gości wprost na teren restauracji. Aktorka nie ma również najlepszej opinii o swoich rodakach, twierdząc, że każdy każdemu jest wilkiem w Polsce. Korcz utwierdziła się w swoim przekonaniu podczas ostatniej wizyty na premierze w Teatrze Komedia. Aktorka wchodząc do budynku upuściła torebkę. Korcz wyprowadził z równowagi fakt, że całą wpadkę udokumentowali paparazzi. 50-latka postanowiła obrazić się na fotoreporterów i nie stanąć na ściance. 
Bundesliga. Kapitalny gol Kownackiego! Fortuna zremisowała we Fryburgu [ZDJĘCIA ELEVEN SPORTS]

Bundesliga. Kapitalny gol Kownackiego! Fortuna zremisowała we Fryburgu [ZDJĘCIA ELEVEN SPORTS]

Piłka nożna
W starciu we Fryburgu gospodarze podzielili się punktami z Fortuną Duesseldorf. Gola dla gości strzelił Dawid Kownacki. Polak idealnie przymierzył w okienko bramki rywali. 
Kryzys u Williama i Kate skończy się rozwodem?

Kryzys u Williama i Kate skończy się rozwodem? "Rodzina królewska mogłaby tego nie przeżyć" (KLIKA PUDELKA)

Gwiazdy
Od jakiegoś czasu zagraniczne tabloidy rozpisują się na temat kryzysu w małżeństwie Kate Middleton i księcia Williama. Przyczyną nagłych problemów między małżonkami miał być rzekomy romans syna Karola z przyjaciółką żony, Rose Hanbury. Zdradzona księżna miała nawet zażądać wpisania rzekomej kochanki męża na czarną listę pałacowych gości. W najnowszej Klice Pudelka opowiemy nie tylko o problemach na brytyjskim dworze królewskim, ale i o nowej potencjalnej miłości Agaty Kuleszy, niespodziewanym spotkaniu Julii Wieniawy i Antka Królikowskiego, czy o najnowszych doniesieniach z domu Wielkiego Brata. Premiera Kliki Pudelka już w najbliższą niedzielę o godzinie 09:00 w kanale naziemnym telewizji WP
Marek Szkolnikowski: W TVP Sport chcemy pokazać widzom wszystko, co najważniejsze [cały odcinek] [Sektor Gości]

Marek Szkolnikowski: W TVP Sport chcemy pokazać widzom wszystko, co najważniejsze [cały odcinek] [Sektor Gości]

Polska
Czy nabycie licznych praw do transmisji z najpopularniejszych dyscyplin sportowych m.in. piłki nożnej, skoków narciarskich, boksu, Formuły 1, MMA i wielu innych sprawia, że oferta TVP dla kibiców jest już kompletna? Jak dużą stratą dla Telewizji Polskiej jest zakończenie kariery komentatora przez Włodzimierza Szaranowicza? Czy w przyszłości będzie on pojawiał się w studio TVP w roli eksperta? Co sprawiło, że czołowi komentatorzy TVP Dariusz Szpakowski i Jacek Laskowski zaczęli komentować mecze piłkarskiej reprezentacji Polski na zmianę? Dlaczego w ocenie dyrektora TVP Sport Marka Szkolnikowskiego wielu byłych piłkarzy nie zna się na piłce nożnej i kompletnie nie sprawdza w roli ekspertów? Jakie są kolejne plany rozwoju kanału TVP Sport? Zapraszamy do obejrzenia 108. odcinka programu Michała Bugno "Sektor Gości".
Szpilka zmierzy się z Włodarczykiem? Marek Szkolnikowski: Chciałbym jak najwięcej takich walk w TVP [5/5] [Sektor Gości]

Szpilka zmierzy się z Włodarczykiem? Marek Szkolnikowski: Chciałbym jak najwięcej takich walk w TVP [5/5] [Sektor Gości]

Piłka nożna
Jak dyrektor TVP Sport Marek Szkolnikowski ocenia ponad roczną współpracę z grupą bokserską Andrzeja Wasilewskiego KnockOut Promotions? Jak ocenia oglądalność walki Artura Szpilki z Mariuszem Wachem, która w szczytowym momencie przekroczyła 2 mln widzów? Co sprawiło, że zdecydował się nawiązać współpracę z PLMMA i pokazywać walki w formula MMA w kanale TVP Sport? Czy wyniki oglądalności trzech pierwszych wyścigów Formuły 1 z cyklu Grand Prix są dowodem, że Polacy chcą oglądać Roberta Kubicę niezależnie od wyników? Zapraszamy do obejrzenia piątej części 108. odcinka programu Michała Bugno "Sektor Gości".