Wyniki wyszukiwania dla:

santander

Liczba wyników: 10

#11 pytań o oszustwo finansowe

#11 pytań o oszustwo finansowe

Styl życia
- Dostałam raport swojej historii kredytowej i nie mogłam uwierzyć. Widniały tam trzy kredyty o łącznej sumie ponad 100 tys. zł. Byłam pewna, że to pomyłka – opowiada Dorota Wiciak. Zdaniem kobiety, długi były zaciągane przez pracowników banku BZWBK (aktualnie Santander), w którym wcześniej starała się o kredyt. Pracownicy placówki mieli otrzymać pożyczki, posługując się kopią nieważnego już dowodu osobistego kobiety. Na pytanie o to, czy w banku mogło dojść do kradzieży tożsamości pani Doroty, placówka nie udziela odpowiedzi. "Ze względu na obowiązującą tajemnicę bankową, nie możemy odnieść się do tej sytuacji ani przedstawić stanowiska czy udzielić informacji o podjętych działaniach i statusie sprawy" – tłumaczy rzecznik banku i podkreśla, że każda sytuacja, w której łamane jest prawo, kierowana jest do organów ścigania.
Obietnice PiS. Zapytaliśmy ekonomistę, jaki będą miały wpływ na gospodarkę

Obietnice PiS. Zapytaliśmy ekonomistę, jaki będą miały wpływ na gospodarkę

Finanse
- Największym zaskoczeniem było to, że większość zapowiedzi, jakie ogłosił Jarosław Kaczyński podczas konwencji PiS, ma zostać zrealizowanych w tym roku - powiedział Piotr Bielski, dyrektor Departamentu Analiz Ekonomicznych Santander Polska w programie "Money. To się liczy". - W tym roku na pewno będziemy mieli trzynastą emeryturę oraz 500+ na pierwsze dziecko. To będzie koszt rzędu 19 mld zł, z czego część wróci do budżetu w postaci podatków. W przyszłym roku ten koszt będzie bliższy 40 mld zł - mówi Bielski.
500 plus na pierwsze dziecko:

500 plus na pierwsze dziecko: "Klasa średnia kupi zegarek, nie kartofle"

Polska
- To są pieniądze, które emeryci przekażą na dobra podstawowe, ale już to dodatkowe 500 plus to środki dla klasy średniej. Bardziej kupią sobie nowy zegarek niż worek kartofli. Część z tych pieniędzy wypłynie w postaci importu i do wzrostu gospodarczego wiele nie doda - mówił w "Money. To się liczy" Piotr Bielski, dyrektor Departamentu Analiz Ekonomicznych Santander Polska.
Łukasz Przybytek i Paweł Kołodziński podsumowują 2. miejsce w finałowym PŚ w Santander!

Łukasz Przybytek i Paweł Kołodziński podsumowują 2. miejsce w finałowym PŚ w Santander!

Inne
Łukasz Przybytek i Paweł Kołodziński zajęli drugie miejsce w klasie 49er podczas finałowych zawodów z cyklu żeglarskiego Pucharu Świata, które odbyły się w Santander. To najlepszy wynik spośród siódemki Polaków, którzy wystartowali w Hiszpanii. Przybytek z Kołodzińskim krótko podsumowali swój występ u wybrzeży Hiszpanii.
Łukasz Przybytek i Paweł Kołodziński podsumowują fazę finałową PŚ w Santander

Łukasz Przybytek i Paweł Kołodziński podsumowują fazę finałową PŚ w Santander

Inne
Łukasz Przybytek i Paweł Kołodziński zajmują drugie miejsce w olimpijskiej klasie 49er po dwunastu wyścigach regat finałowych z cyklu żeglarskiego Pucharu Świata. Polacy tracą punkt do prowadzącej załogi z Wielkiej Brytanii i w sobotnim podwójnie punktowanym wyścigu medalowym powalczą o końcowe zwycięstwo. Nasza załoga krótko podsumowała sytuację po piątkowych startach.
#dziejesiewsporcie: Real ich rozgromił, ale wiedzą, jak wygląda piękna piłka

#dziejesiewsporcie: Real ich rozgromił, ale wiedzą, jak wygląda piękna piłka

Sport
Świetną akcję zobaczyli kibice w Hiszpanii. W meczu trzeciej ligi spotkały się drużyny Cultural Leonesa (niedawno grali w Pucharze Hiszpanii z Realem Madryt, przegrali 1:7) i Racingu Santander. Pokazowo rozpracowali obronę przeciwników, kończąc akcję uderzeniem Julena Colinasa. Zawodnik Cultural zdobył być może najpiękniejszą bramkę w karierze. W lidze ukraińskiej padł gol nie tak ładny, ale za to zdobyty dużo szybciej. W meczu Worskły Połtawa i Ołeksandrii kibice zobaczyli cztery bramki, a jedna z nich padła już w ósmej sekundzie. Zobaczymy także, jakiego wyzwania podjął się Luis Suarez. Gwiazdor Barcelony poradził sobie bez kłopotów.
Real Madryt w bólach pokonał Celtę Vigo [ZDJĘCIA ELEVEN]

Real Madryt w bólach pokonał Celtę Vigo [ZDJĘCIA ELEVEN]

Piłka nożna
Real Madryt miał nadspodziewanie duże problemy z wygraniem meczu 2. kolejki nowego sezonu La Liga Santander. Królewscy pokonali na własnym Celtę Vigo 2:1 (0:0), a zwycięskiego gola Toni Kroos zdobył dopiero na kilka minut przed końcem. Zobacz skrót spotkania z Santiago Bernabeu.
500+ to woda na młyn banków. Będzie więcej chętnych na kredyty?

500+ to woda na młyn banków. Będzie więcej chętnych na kredyty?

Finanse
Dzięki stabilnemu wzrostowi gospodarczemu i programowi "Rodzina 500 plus" konsumenci powinni masowo ruszyć na zakupy. Lider rynku sprzedaży ratalnej, Santander Consumer Bank, liczy na większy popyt na kredyty gotówkowe, zwłaszcza w kanale internetowym. Chce też skorzystać na wzroście zasobności portfeli Polaków i powiększyć sieć sklepów, z którymi współpracuje, oraz sieć salonów samochodowych, w których oferuje kredyty samochodowe.
Kowalczyk: W moim życiu liczą się nie tylko narty

Kowalczyk: W moim życiu liczą się nie tylko narty

Zimowe
Justyna Kowalczyk kolejny raz pokazała, że ma wielkie serce. Polska biegaczka zadeklarowała, że wszystkie dochody ze startów w maratonach narciarskich, przekaże na cele charytatywne. Pieniądze trafią na konto międzynarodowej fundacji Right to Play. W serii Ski Classics mistrzyni olimpijska będzie reprezentować barwy norweskiego Team Santander, a suma premii dla naszej reprezentantki w tym sezonie powinna wynieść od 100 do 150 tysięcy euro. - W moim życiu liczą się nie tylko narty. Zawsze będę wspierała takie projekty jak ten. Pomoc potrzebującym była, jest i będzie dla mnie motywacją do treningów i startów - powiedziała biegaczka w rozmowie z dziennikarzem "Dagbladet".
Kowalczyk w norweskim teamie.

Kowalczyk w norweskim teamie. "Nie było kalkulacji"

Zimowe
Justyna Kowalczyk podpisała kontrakt z Santander Team, norweskim zespołem startującym w maratonach narciarskich. - Tu nie było żadnych kalkulacji, to najlepszy team na świecie. Pomoc od ludzi, którzy zdobywali medale na największych imprezach bardzo mi się przyda. Bardzo się cieszę, że trafiłem do tej innej ligi biegów narciarskich - powiedziała Kowalczyk.