Wyniki wyszukiwania dla:

samochody hybrydowe

Liczba wyników: 406

Myśleli, że nikt nie zauważył

Myśleli, że nikt nie zauważył

Sensacje
W lipcu Policjanci patrolujący drogi na terenie powiatu żnińskiego około godz. 12 w Rogowie zarejestrowali zachowanie kierowcy porsche, który przekroczył dozwoloną prędkość, aż o 56 km/h tam gdzie obowiązywała przy dozwolonej prędkości 90 km/h. 27 września również w Rogowie kierowca osobowego seata próbował zmieścić się między dwa samochody. (km)
Wyprzedzanie kosztowało go prawo jazdy

Wyprzedzanie kosztowało go prawo jazdy

Sensacje
Na drodze K-27 w woj. lubuskim policyjny wideorejestrator nagrał wyczyny kierującego ciężarowym mercedesem. Mężczyzna rozpoczął manewr wyprzedzania na wzniesieniu, mimo że z naprzeciwka jechały samochody. Zmusił kierującego hondą civic do ostrego hamowania, a kierującego volkswagenem zepchnął na pobocze. (km)
Tragiczny finał pościgu. Śmierć na miejscu

Tragiczny finał pościgu. Śmierć na miejscu

Sensacje
Dwa kompletnie zmiażdżone samochody to efekt policyjnego pościgu w okolicach Kansas City w Stanach Zjednoczonych. Justin Burkholder ukradł czerwonego pick-upa, po czym próbował zbiec stróżom prawa. Policjantom długo nie udawało się zatrzymać złodzieja, który w końcu czołowo zderzył się z innym autem. Burkholder zginął na miejscu, a kierowca drugiego samochodu w stanie ciężkim trafił do szpitala.
Podpalacz aut  nagrany kamerą monitoringu

Podpalacz aut nagrany kamerą monitoringu

Sensacje
Pewien mieszkaniec San Jose w Kalifornii od wielu tygodni pod własnym domem padał ofiarą aktów wandalizmu. Na nagraniu z kamery monitoringu widać, jak do zaparkowanych na podjeździe samochodów skrada się zamaskowany napastnik. Polewa jedno z aut łatwopalną substancją, podpala i ucieka. W wyniku pożaru spłonęły dwa samochody należące do właściciela domu i jego córki. Policja na razie nie złapała sprawcy. (km)
Wyprzedzał samochody na rolkach

Wyprzedzał samochody na rolkach

Sensacje
Na ulicach Poznania kamera zarejestrowała lekkomyślne zachowanie rolkarza. Mężczyzna jechał między autami i trzymał się relingu samochodu. Za wykroczenie grozi mandat do 500 zł. - Osoba jadąca na łyżworolkach jest pieszym uczestnikiem ruchu - przypomniał mł. insp. Józef Klimczewski z poznańskiej drogówki.
Białoruski TIR na drodze krajowej nr 8

Białoruski TIR na drodze krajowej nr 8

Sensacje
Wideorejestrator w radiowozie policjantów z Zambrowa przypadkowo nagrał niebezpieczne wyczyny białoruskiego kierowcy ciężarówki. 37-letni mężczyzna mimo zakazu wyprzedzania wymijał samochody ciężarowe na podwójnej ciągłej. Białorusinowi zabrano prawo jazdy, ukarano grzywną w wysokości 1.500 złotych i półrocznym zakazem prowadzenia pojazdów mechanicznych na terytorium RP.
Pościg za audi w woj. lubelskim

Pościg za audi w woj. lubelskim

Sensacje
Młody mężczyzna, kierując Audi A4, wyprzedzał samochody mimo widocznego znaku zakazu wyprzedzania i podwójnej linii ciągłej, jadąc z prędkością blisko 200 km/h. 20-latek zignorował dawane przez policjantów sygnały do zatrzymania pojazdu. Uciekając drogą krajową, po kilku kilometrach skręcił w drogę powiatową, następnie szutrową, by ostatecznie wjechać w pole.
Bezpieczeństwo pieszych

Bezpieczeństwo pieszych

Sensacje
Piesi pojawiają się na drogach niemal tak często jak samochody. Różnica polega na tym, że wobec rozpędzonych maszyn są całkowicie bezbronni. Jesień i zima to czas szczególnie niebezpieczny. Szybko zapadający zmrok, mgły, deszcz i silny wiatr sprzyjają powstawaniu na drodze niezwykle groźnych sytuacji. (wp)
Tragiczny wypadek w Rumunii

Tragiczny wypadek w Rumunii

Sensacje
Przyczepa ciężarówki wiozącej ścięte drzewa przewróciła się na trzech mężczyzn. Kierowca z dużą prędkością wszedł w zakręt, że przyczepa odchyliła się i przewróciła na stojących na przystanku. Dwóch z nich zginęło. Jeden zdążył uciec przed belami. Do tragicznego w skutkach wypadku doszło w mieście Bistrita na północy kraju. Jak się okazało, kierowca tira posiadał prawo jazdy tylko na samochody osobowe. 22-latek został oskarżony o zabójstwo i prowadzenie ciężarówki bez uprawnień. (wp)
Przejazdy kolejowe [Komisariat]

Przejazdy kolejowe [Komisariat]

Sensacje
Miejsca, w których samochody przejeżdżają przez torowiska, należą do szczególnie niebezpiecznych. W przypadku kolizji z pociągiem kierowca i pasażer mają niewielkie szanse na przeżycie. Co zrobić, by nie dopuścić do takiej sytuacji i jak zachować się, gdy będziemy jej świadkami? (km)
 Spłonęły samochody warte miliony złotych

Spłonęły samochody warte miliony złotych

Sensacje
Pięć luksusowych aut spłonęło na lawecie jadącej autostradą w prowincji Nakhon Ratchasima w Tajlandii. Pożar wybuchł w BMW i rozprzestrzenił się na cztery inne samochody, m. in. Ferrari i Lamborghini. Wezwanym na miejsce strażakom gaszenie drogocennego ładunku zajęło ponad godzinę. Wartość zniszczonych samochodów odpowiada ok. 10 mln złotych. (wp)
Niebezpieczny manewr przyszłego kierowcy

Niebezpieczny manewr przyszłego kierowcy

Sensacje
Policjanci ruchu drogowego z Krapkowic, patrolując drogę krajową 45 za węzłem autostradowym w Dąbrówce Górnej, zarejestrowali niebezpieczny manewr kierowcy samochodu osobowego. Wyprzedzał on samochody ciężarowe w rejonie oznakowanego znakami pionowymi i poziomymi skrzyżowania. Wykroczenia dopuścił się kursant, który jechał wraz z instruktorem nauki jazdy. Obaj zostali ukarani. (wp)
Śmiertelny wypadek w Lublinie

Śmiertelny wypadek w Lublinie

Sensacje
Do zdarzenia doszło na jednym z przejazdów kolejowych. Pod jadący szynobus wjechała rozpędzona skoda. Jej 35-letni kierowca zginął na miejscu. Przejazd nie był wyposażony w bariery, ale działała na nim ostrzegawcza sygnalizacja świetlna. Z relacji świadków wynika, że kierowca próbował omijać samochody, które zatrzymywały się przed przejazdem. Wtedy wjechał pod nadjeżdżający szynobus. Żadnemu ze 120 pasażerów nic się nie stało. (wp)
Pirat drogowy po kokainie

Pirat drogowy po kokainie

Sensacje
Policjanci patrolujący samochodem z wideorejestratorem drogę krajową S-3 zatrzymali mężczyznę, który jechał z prędkością ponad 168 km/h, wyprzedzał inne samochody na podwójnej ciągłej linii i stwarzał niebezpieczne sytuacje dla innych uczestników ruchu. Okazało się, że był pod wpływem środków odurzających. Policjantom tłumaczył, że bardzo się spieszył, by pożegnać znajomego, który wyjeżdża za granicę. (wp)
Karambol na Podlasiu

Karambol na Podlasiu

Sensacje
Do zdarzenia doszło na drodze krajowej numer 8 w Nowych Zambrzycach. Trzy osoby zginęły na miejscu. Do szpitala przewieziono pięciu rannych. W zdarzeniu uczestniczyło sześć aut, w tym cztery samochody ciężarowe. Trasa jest całkowicie zablokowana. Przyczyny zdarzenia są nieznane.
Mazowsze: Pościg za motocyklistą

Mazowsze: Pościg za motocyklistą

Sensacje
Policjanci zatrzymali po pościgu 23-letniego motocyklistę, który kilkakrotnie przekraczał podwójną linię ciągłą, nie zatrzymywał się na skrzyżowaniach, wyprzedzał samochody prawą stroną. Prędkość motocykla przekraczała w niektórych miejscach 140 km/h. W miejscowości Kuźnia motocykl zjechał z drogi, a kierujący nie zapanował nad pojazdem i wywrócił się. Kierowca i pasażer porzucili jednoślad i zaczęli uciekać pieszo. Po krótkim pościgu zostali zatrzymani.
Śmiertelny wypadek na drodze do Opola

Śmiertelny wypadek na drodze do Opola

Sensacje
Na drodze z Krapkowic do Opola zderzyły się dwa samochody osobowe. Zginęły dwie osoby. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że do zdarzenia doszło w trakcie wyprzedzania kolumny pojazdów. (wp)
Opolskie: Śmierć na drodze

Opolskie: Śmierć na drodze

Sensacje
Na drodze wojewódzkiej nr 901 między Olesnem i Kocurami doszło do karambolu. Zderzyły się cztery samochody ciężarowe. Na miejscu zmarł jeden z kierowców, którego samochód został przygnieciony w rowie przez inną ciężarówkę. (wp)
Zachodniopomorskie: Tragedia na drodze

Zachodniopomorskie: Tragedia na drodze

Sensacje
Dwie osoby zginęły a jedna została ranna w wypadku drogowym, do którego doszło na drodze między Szczecinem a Stargardem. W Motańcu zderzyły się trzy samochody. (wp)
Lubuskie: Zderzenie czterech samochodów

Lubuskie: Zderzenie czterech samochodów

Sensacje
W miejscowości Okunin zderzyły się cztery samochody. Do szpitala trafiły cztery osoby. Nie wiadomo co było przyczyną wypadku. (wp) cztery osoby. Na razie nie wiadomo, co było przyczyną wypadku. (wp)
Wypadek w Nadarzynie

Wypadek w Nadarzynie

Sensacje
Na ulicy Błońskiej zderzyły się dwa samochody. Do szpitala trafiły dwie osoby. Wypadek spowodował poważne utrudnienia w ruchu. (wp)