Wyniki wyszukiwania dla:

saint etienne

Liczba wyników: 8

#dziejesiewsporcie: Koszmarne zderzenie w meczu Ligue 1. Neven Subotić zalał się krwią

Sport
Koszmarne zderzenie zawodników w meczu Bordeaux - Saint Etienne, przygotowania legendarnego skatera Tony'ego Hawka do igrzysk olimpijskich w 2020 roku i oryginalny tatuaż kibica Liverpoolu. Zapraszamy do obejrzenia kolejnego odcinka cyklu #dziejesiewsporcie.
AS Monaco rozbiło AS Saint-Etienne, czerwona kartka dla bramkarza [ZDJĘCIA ELEVEN SPORTS 1]
Dostępne tylko w Polsce

Sport
W meczu 18. kolejki Ligue 1 AS Monaco rozbiło na wyjeździe AS Saint-Etienne 4:0, a całe spotkanie rozegrał Kamil Glik. W czasie pojedynku czerwoną kartką za niesportowe zachowanie został ukarany bramkarz gospodarzy, Stephane Ruffier.
Drużyna Igora Lewczuka wygrała 3:0 - zobacz skrót [ZDJĘCIA ELEVEN SPORTS]

Sport
We wtorek z bardzo dobrej strony pokazało się też Girondins Bordeaux. Drużyna Igora Lewczuka pokonała AS Saint-Etienne 3:0, a dwa gole zdobył Alexandre Mendy. Polak nie zagrał z powodu kontuzji.
AS Monaco mistrzem Francji. Zobacz skrót meczu z AS Saint-Etienne [ZDJĘCIA ELEVEN SPORTS]

Sport
AS Monaco wygrało zaległy mecz w Ligue 1 z AS Saint-Etienne 2:0 i definitywnie zapewniło sobie mistrzostwo Francji. Tym samym czteroletnia dominacja Paris Saint-Germain została przerwana.
Zobacz fenomenalną bramkę Grosickiego! Gol sezonu? [ZDJĘCIA ELEVEN]

Sport
Stade Rennes pokonało AS Saint-Etienne 2:0, a Kamil Grosicki strzelił pięknego gola w trzeciej minucie doliczonego czasu gry. Polak pojawił się na murawie dopiero w 74. minucie meczu.
Niespodzianka w Paryżu, debiut Krychowiaka. PSG zremisowało z Saint-Etienne - zobacz skrót [ZDJĘCIA ELEVEN]

Sport
W jedynym piątkowym meczu francuskiej Ligue 1 Paris Saint Germain zremisowało na własnym stadionie z Saint-Etienne 1:1. W barwach gospodarzy zadebiutował Grzegorz Krychowiak.
#dziejesienaeuro. Eksperci zgodni - tak zagramy ze Szwajcarią

#dziejesienaeuro
O 15 w Saint-Etienne polscy piłkarze wybiegną na boisko, by walczyć o ćwierćfinał mistrzostw Europy. Jaki skład desygnuje do gry Adam Nawałka? Eksperci WP SportoweFakty - Maciej Żurawski i Kamil Kosowski nie mają wątpliwości, eksperymentów w jedenastce nie będzie.
#dziejesiewsporcie: znaleźli nowego Ibrahimovicia? Strzela równie piękne gole

#dziejesiewsporcie
Kibice PSG będą tęsknić za szwedzkim napastnikiem, jednym z najlepszych zawodników na świecie. Ibrahimović ogłosił, że odchodzi z Paryża, ale być może wkrótce w pierwszym składzie zamelduje się jego następca. W meczu juniorów PSG z Saint-Etienne pięknym golem popisał się 18-letni Samuel Essende, którego media już nazywają "nowym Ibrą". Zobaczcie też, jakimi zdjęciami chwali się piękna serbska koszykarka, Milica Dabović. Pojechała na wakacje do Dubaju i miała co pokazać. Chętnie pozowała m.in. w bikini. Wrócimy jeszcze do triumfu Realu Madryt w Lidze Mistrzów. Cristiano Ronaldo wraz z kolegami świętował sukces w samolocie, kiedy drużyna wracała z Mediolanu do Hiszpanii. Były śpiewy, tańce i radosne okrzyki.