Wyniki wyszukiwania dla:

sławomir broniarz

Liczba wyników: 448

Koterski w

Koterski w "The Story Of My Life": "Zakochałem się od pierwszego wejrzenia"

Gwiazdy
26 października Polsat wyemituje drugi sezon programu "The Story Of My Life. Historia naszego życia". Z możliwości podejrzenia wspólnej przyszłości w rozmowie z Katarzyną Montgomery skorzystali między innymi: Piotr Gruszka i Aleksandra Szettel-Gruszka, Michał Koterski i Marcela Leszczak, Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski, Michał Wiśniewski i Dominika Tajner-Wiśniewska oraz Sławomir i Kajra. Zobaczcie zapowiedź drugiego sezonu programu.
Mirosław Cierniak o występach syna Mateusza.

Mirosław Cierniak o występach syna Mateusza. "Przeżywam dużo bardziej niż swoją jazdę"

Polska
- Sławomir Dudek mówił mi, że będę znacznie bardziej przeżywał występy syna i niż kiedy sam jeździłem. Potwierdzam teraz, że faktycznie tak jest - mówi Mirosław Cierniak, tata Mateusza, który uchodzi za jeden z największych talentów, jaki w ostatnich latach pojawił się na polskich torach. Po ligowym debiucie 16-latka w Ostrowie zrobiło się o nim jeszcze głośniej.
AMA ze Sławomirem Nitrasem

AMA ze Sławomirem Nitrasem

Polska
W nowym odcinku Wyborczego Grilla, na pytania internautów odpowiadał Sławomir Nitras, kandydat na prezydenta Szczecina z ramienia Koalicji Obywatelskiej. Zapraszamy do oglądania 
Nitras jest

Nitras jest "zmartwiony" sondażem. "Mamy swoje badania"

Wiadomości
Sławomir Nitras był pytany o niedawny sondaż, z którego wynika, że kandydat Koalicji Obywatelskiej na prezydenta Szczecina może liczyć na ok. 20 proc. poparcie. To mu daje zaledwie trzecie miejsce w wyborczym wyścigu. W rozmowie z Michałem Wróblewskim przyznał, że jest "zmartwiony" tym sondażem. Jednocześnie polityk zaznaczył, że partia posiada "swoje badania", których wyniki są inne od tego, co sugerują sondaże.
Wyborczy Grill - Sławomir Nitras

Wyborczy Grill - Sławomir Nitras

21 października pójdziemy zagłosować w wyborach samorządowych. W programie Wirtualnej Polski "Wyborczy Grill", Marek Kacprzak, Michał Wróblewski i Jakub Jankowski, biorą na ruszt polityków. W tym odcinku na pytania prowadzących odpowiadał Sławomir Nitras.
Spór wokół pomnika Kaczyńskiego w Szczecinie. Nitras: wybudowany niezgodnie z prawem

Spór wokół pomnika Kaczyńskiego w Szczecinie. Nitras: wybudowany niezgodnie z prawem

Wiadomości
Sławomir Nitras był pytany w programie "Wyborczy Grill" o to, czy przeszkadza mu pomnik Lecha Kaczyńskiego w Szczecinie. Polityk zasugerował wcześniej w mediach, że firma Enea sfinansowała instalację z publicznych pieniędzy. - Mi nie przeszkadzałby, gdyby został wybudowany zgodnie z prawem, gdyby nie był stawiany na prywatnej działce, bez zgody rady miasta - tłumaczył Nitras. - Jeżeli będę prezydentem Szczecina i radni przegłosują, że nawet Jarosławowi Kaczyńskiemu należy wybudować pomnik to ja oczywiście to zadanie wykonam, bo taka jest wola radnych. Ale jeśli nie zgodzą się nawet na pomnik Lecha Wałęsy to go nie wybuduję - obiecał polityk. 
Polityk PO przyznał się do dawnej choroby.

Polityk PO przyznał się do dawnej choroby. "Dziś wiem, że miałem depresję"

Wiadomości
Sławomir Nitras, kandydat Koalicji Obywatelskiej na prezydenta Szczecina, opowiadał w "Wyborczym Grillu" o rozmowach zarówno z młodszymi, jak i starszymi wyborcami. Polityk wspomniał o tym, że podczas jednego z spotkań z uczniami spotkał dziewczynę, w której oczach "widział depresję". - Sam się borykałem z, nazwijmy to, depresją. Wtedy tego nikt nie zdiagnozował, ale dziś wiem, że miałem depresję - wyznał Nitras w rozmowie z Michałem Wróblewskim. - Jako 15-latek wyjechałem z domu i poszedłem do szkoły z internatem i bardzo to przeżyłem - dodał polityk. Sławomir Nitras zapowiedział również, że jeśli wygra wybory w Szczecinie to założy centrum pomocy dla młodzieży, które będą wspierać młodych ludzi w walce z uzależnieniami i problemami.
Tłit - Sławomir Neumann

Tłit - Sławomir Neumann

Tłit - najbardziej interaktywny program w sieci. Oglądaj codziennie, od poniedziałku do piątku, online na WP.PL. Zaprasza Marek Kacprzak. Gościem był Sławomir Neumann.
Sławomir Neumann odpiera atak Tarczyńskiego.

Sławomir Neumann odpiera atak Tarczyńskiego. "Wychodzi jakiś ratlerek…"

Polska
"Totalni zapewne dostali rozkaz od Angeli" - tak głosowanie w PE ws. ACTA2 skomentował poseł PiS Dominik Tarczyński. Do jego słów odniósł się w programie "Tłit" polityk PO Sławomir Neumann. - Mam komentować głupoty? Niech pan mnie zwolni z odpowiedzi, komentowania czegoś takiego. To obraża inteligencję ludzi - przekonywał. - Jeśli rząd PiS sam mówi, że nie ma zagrożenia, a potem wychodzi jakiś ratlerek, którego wysyła Nowogrodzka, żeby szczekał, puszczając fake newsa, to najlepszy jest Tarczyński - mówił Neumann. - Nie ma cenzury, takie głupoty jak pisze Tarczyński, będzie można nadal czytać w internecie - podsumował.
Tusk kontra Wassermann? Sławomir Neumann bez cienia wątpliwości: to byłaby masakra

Tusk kontra Wassermann? Sławomir Neumann bez cienia wątpliwości: to byłaby masakra

Polska
Przewodnicząca komisji ds. Amber Gold i kandydatka PiS na prezydenta Krakowa wyraziła nadzieję, że Donald Tusk nie stchórzy i pojawi się na przesłuchaniu. - Jest gotowy przyjechać nawet jutro, tylko że pani Wassermann nie chce przed wyborami samorządowymi spotkać się z nim oko w oko. Nie dziwię się, to byłaby masakra. Kraków zupełnie straciłby ochotę na jakikolwiek flirt z Wassermann. Jestem przekonany, że Tusk by ją zmasakrował. To inna liga - komentował Sławomir Neumann w programie "Tłit". - Naciągane fakty i teorie, które próbuje wciskać, nie mają oparcia ani w dokumentach, ani w prawdzie, ani w historii. Trudno na fejkach zbudować narrację, kiedy przychodzi dobry zawodnik, który ma argumenty. Takie starcie już na początku skazane jest na porażkę - dodał.
Koalicja z PiS? Sławomir Neumann odpowiada

Koalicja z PiS? Sławomir Neumann odpowiada

Polska
- Czy zapewni pan, że PO nigdzie w samorządzie nie wejdzie w koalicję z PiS? - pytał Marek Kacprzak Sławomira Neumanna w programie "Tłit". Polityk PO zareagował śmiechem. - Przepraszam, że się śmieję, ale myśli pan, że musimy o tym zapewniać? 4 lata temu były inne czasy. Dziś podział jest nie tylko emocjonalny, jest inne spojrzenie na państwo, demokrację, praworządność. To się wyklucza. Nikt, kto choć trochę interesuje się polityką, nie musi pytać, o to czy wejdziemy w koalicję. To niemożliwe i oczywiste. Uważamy PiS za szkodnika - mówił poseł.

"Głupia, szkodliwa, antypolska" wypowiedź Andrzeja Dudy o UE. Sławomir Neumann: to zakrawa o zdradę stanu

Polska
Nie milkną echa wypowiedzi prezydenta Andrzeja Dudy w Leżajsku. Stwierdził m.in., że UE to "wyimaginowana wspólnota". Do sprawy odniósł się w programie "Tłit" poseł PO Sławomir Neumann. - UE dała nam 100 mld euro, otwarte granice, bezpieczeństwo, a prezydent mówi głupoty. To zakrawa o zdradę stanu, blokuje Polsce negocjacje w Europie nt. budżetu - komentował. Neumann przypomniał, że to kolejna niefortunna i nieprzemyślana wypowiedź prezydenta w ostatnich tygodniach. - Chyba ma emocjonalne problemy - sugerował. - Prezydent mówi to, co myśli naprawdę. Kaczyński z Morawieckim potrafią się pohamować. Andrzej Duda przez chwilę był szczery, zapomniał się. Głupia, szkodliwa, antypolska, wypowiedź, która wypycha nas z UE - podsumował Neumann.
Money. To się liczy

Money. To się liczy

O dużym biznesie i naszych własnych portfelach. Zmianach w gospodarce i co z nich wynika. W programie "Money. To się liczy", prowadzący i ich goście poruszają najważniejsze zagadnienia ekonomiczne, którymi żyje Polska.
Związkowcy nie ufają rodzicom? 300+ woleliby rozdysponować sami

Związkowcy nie ufają rodzicom? 300+ woleliby rozdysponować sami

Finanse
- Każdy, kto otrzyma dodatkowo 300 zł, jest z tego powodu zadowolony. Natomiast ja nie do końca jestem przekonany, że te pieniądze powinny trafić bezpośrednio do rodziców - mówi Sławomir Broniarz, prezes ZNP. - Nadal, być może błędnie, wychodzę z założenia, że lepiej, żeby rodzice decydowali o ich wydaniu, ale na poziomie szkoły - dodaje.
Prezes ZNP krytycznie o minister edukacji: szkody, które wyrządziła, nie mogą być nagradzane

Prezes ZNP krytycznie o minister edukacji: szkody, które wyrządziła, nie mogą być nagradzane

Finanse
Nieformalna wojna między minister edukacji Anną Zalewską a Związkiem Nauczycielstwa Polskiego powoli dobiega końca. Według nieoficjalnych informacji minister Zalewska ma odejść z rządu i zaliczyć "miękkie lądowanie" w europarlamencie. - Jeżeli odejście Anny Zalewskiej ma być zderzone z pewną nagrodą, którą będzie "europosłowanie", to tego nie rozumiem - mówi Sławomir Broniarz, prezes ZNP. - Nie ma żadnego powodu, żebyśmy traktowali Annę Zalewską jako zbawcę polskiego modelu oświaty i autorkę jakiejś cudownej reformy - dodaje.
Nauczyciele rozważają strajk. O pensji kierowcy autobusu mogą tylko marzyć

Nauczyciele rozważają strajk. O pensji kierowcy autobusu mogą tylko marzyć

Finanse
Nasz dziennikarz Sebastian Ogórek trzykrotnie zapytał prezesa ZNP o strajk na początku roku szkolnego. Jego losy będą się ważyć do ostatniej chwili, ale związkowcy nie kryją niezadowolenia z tego, co dzieje się w polskiej edukacji. Pytany o 3 tys. zł podwyżki dla nauczycieli w przyszłym roku, Sławomir Broniarz zwraca uwagę na zarobki kierowców autobusów miejskich. - Pensja zaczyna się od 4,7 tys. zł. To jest taka pensja, o której nauczyciele dyplomowani mogą marzyć. To jest mniej więcej półtoramiesięczny dochód tego nauczyciela - mówi prezes ZNP. Więcej w programie "Money. To się liczy".
Monitoring składowisk śmieci. Wiceminister:

Monitoring składowisk śmieci. Wiceminister: "Uczciwi nie mają się czego obawiać"

Polska
- Monitoring wizyjny to nie jest drogie rozwiązanie, będzie on nie tylko na składowiskach, ale też w tych miejscach, gdzie odpady są przetwarzane, by zabezpieczyć z jednej strony te firmy, żeby nikt im tych śmieci nie podpalił. Będzie też narzędzie dla kontroli, która będzie mogła sprawdzić w jaki sposób te działania są prowadzone. Więc ci wszyscy, którzy działają uczciwie i zgodnie z prawem, nie mają się czego obawiać - mówił w programie "Money. To się liczy" wiceminister środowiska Sławomir Mazurek.

"Wykorzystują słupy, emerytów, bezrobotnych". Gwarancja bankowa sposobem na mafie śmieciowe

Polska
- Ściągają odpady, które potem porzucają. A potem okazuje się, że osoba, która była właścicielem tej firmy, była osobą bez środków, emerytem, osobą bezrobotną. Tutaj stosujemy przepis gwarancji bankowej, która będzie pozwalała zabezpieczyć roszczenie, a jednocześnie podmioty, które będą przyznawać tę gwarancję, będą mogły dokonywać sprawdzenia takiego podmiotu. Ma być na tyle duża, żeby zabezpieczyć ewentualną potrzebę przetworzenia tych odpadów - mówił w programie "Money. To się liczy" wiceminister środowiska Sławomir Mazurek.
Rząd uderzy w mafie śmieciowe. Dwa razy więcej kontrolerów, obowiązkowe zaświadczenie o niekaralności

Rząd uderzy w mafie śmieciowe. Dwa razy więcej kontrolerów, obowiązkowe zaświadczenie o niekaralności

Polska
- To jest bardzo ważne, żeby podmioty sprawujące władzę w tych spółkach składały oświadczenie o niekaralności. Myślę, że osoby, które są uczciwe, nie mają się czego obawiać. Z drugiej strony wprowadzamy wilczy bilet dla tych osób, które łamią przepisy ochrony środowiska, nie będą im wydawane pozwolenia na zajmowanie się śmieciami. Inspektorzy zostaną istotnie wzmocnieni kadrowo, także finansowo, ale zostaną im przyznane kompetencje. Kontrole będą mogły być prowadzone cała dobę, nie tylko od 8 do 15. Oczywiście rok budżetowy zakłada wprowadzenie tych podwyżek w kolejnych latach. Mówimy o znacznym wzmocnieniu, podwajamy liczbę inspektorów, w tej chwili mamy 200 - mówił w programie "Money. To się liczy" wiceminister środowiska Sławomir Mazurek.
Sławomir Peszko: Dodatkowy czas wykorzystujemy na ciężką pracę

Sławomir Peszko: Dodatkowy czas wykorzystujemy na ciężką pracę

Piłka nożna
- Granie meczu w pierwszy dzień nie byłoby najlepszym rozwiązaniem. Kilka dodatkowych dni możemy popracować i popatrzeć jak inne drużyny funkcjonuje, widać, że pierwsze mecze są bardzo zachowawcze. Analizujemy, oglądamy i dużo między sobą rozmawiamy. Oczekujemy meczu z Senegalem coraz bardziej ale zachowujemy spokój - mówi Sławomir Peszko. - Oglądamy mecze. Mamy przygotowany pokój do tego i tam spotykamy się większą grupą.
Będzie kolejny sezon

Będzie kolejny sezon "Big Music Quiz"? Sławomir daje nadzieję

Polska
"Big Music Quiz", to program którego gospodarzem był Sławomir Zapała. U jego boku, towarzyszyła mu żona Kajra. Małżeństwo nie ukrywa, że udział w produkcji TVP było dla nich ogromną przygodą. Zapytaliśmy ich o to, czy będzie kolejny sezon "Big Music Quiz".