Wyniki wyszukiwania dla:

sławomir broniarz

Liczba wyników: 448

Uśmiechnięci Sławomir i Kajra pozują na ściance, zagadując fotoreporterów

Uśmiechnięci Sławomir i Kajra pozują na ściance, zagadując fotoreporterów

Gwiazdy
Choć jeszcze niedawno twórczość Sławomir i Kajra była traktowana jako przelotny fenomen, to wygląda na to, że para na dobre zagościła w naszym show biznesie. Śpiewające małżeństwo miało niewątpliwie swoje pięć minut za sprawą hitu Miłość w Zakopanem, który rozbrzmiewał we wszystkich stacjach radiowych. Mimo że do dziś nie udało im się tego sukcesu powtórzyć, wciąż zapraszani są na wszelkiego rodzaju imprezy muzyczne.Ostatnio pojawili się na konferencji promującej Sylwestra Marzeń w TVP, podczas której chętnie pozowali do zdjęć, co chwila zagadując fotoreporterów. Myślicie, że jeszcze kiedyś będą mieli taką wenę jak przy Miłości w Zakopanem?
Sławomir o imprezach sylwestrowych w TVP i na Polsacie: Obie telewizje wykazały się dobrą wolą

Sławomir o imprezach sylwestrowych w TVP i na Polsacie: Obie telewizje wykazały się dobrą wolą

Polska
Tegoroczny Sylwester Marzeń z Dwójką, który Telewizja Polska organizuje wspólnie z Miastem Zakopane, rozpocznie Sławomir, który później przejedzie na Stadion Śląski, żeby wystąpić na imprezie Polsatu.O swoich planach na tę wyjątkową noc, gwiazdor Rock Polo wraz z żoną Kajrą, opowiedzieli w rozmowie z WP.
Sławomir Duba po DSF 18:

Sławomir Duba po DSF 18: "Mam swój cel - za trzy lata gala na Stadionie Narodowym"

Polska
Sławomir Duba, to prezes DSF Kickboxing Challange. Szef organizacji po zakończeniu kolejnej gali, w rozmowie z dziennikarzami, przyznał, że jego celem jest to, aby za trzy lata zorganizować DSF na Stadionie Narodowym. Duba ocenił także walkę Tomasza Sarary z Piotrem Romankiewiczem.
Sławomir Duba przed DSF 18: Sarara to jedyny Polak, który może pokonać Romankiewicza

Sławomir Duba przed DSF 18: Sarara to jedyny Polak, który może pokonać Romankiewicza

Polska
Sławomir Duba, prezes federacji DSF Kicboxing Challange, opowiedział o szansach Tomasza Sarary w pojedynku z Piotrem Romankiewiczem. Szef DSF zdradził również, że jego organizacja będzie domagać się odszkodowania od Tomasza Czerwińskiego, który 
Sławomir opowiedział, czy był w typie Kajry. Poznajcie ich sekret

Sławomir opowiedział, czy był w typie Kajry. Poznajcie ich sekret

Gwiazdy
Para poznała się na studiach aktorskich w Krakowie, ale między tą dwójką zaiskrzyło dopiero po latach w Stanach Zjednoczonych. Sławomir opowiedział prowadzącej o pierwszym wrażeniu, jakie wtedy zrobiła na nim Kajra. Jak oceniał swoje szanse na związek z wybranką jego serca? Czy był w typie Kajry?

"Story of my life": Sławomir i Kajra

Gwiazdy
W ostatnim odcinku „The Story Of My Life. Historia naszego życia” gośćmi Katarzyny Montgomery będą Sławomir i Kajra. To jedno z najbardziej dobranych i szczęśliwych małżeństw w polskim show-biznesie. Są parą nie tylko w życiu prywatnym, ale też zgranym duetem na polskiej scenie muzycznej. Oboje ukończyli Krakowską Akademię Teatralną. Mają na swoim koncie wiele ról, jednak dopiero jako gwiazdy Rock Polo odnieśli sukces. W naszym materiale wideo możecie obejrzeć ich prywatne zdjęcia, a w galerii zdjęć znajdziecie archiwalne fotosy z seriali: „Hotel 52”, „Świat według Kiepskich”, „Na krawędzi” i „Powiedz TAK!”. Ostatni odcinek programu z udziałem Sławomira i Kajry w piątek 30 listopada o godzinie 22:05.
Tłit - Sławomir Neumann

Tłit - Sławomir Neumann

Tłit - najbardziej interaktywny program w sieci. Oglądaj codziennie, od poniedziałku do piątku, online na WP.PL. Zaprasza Marek Kacprzak. Gościem był Sławomir Neumann.
Sławomir Neumann o Kałuży: absolutny judasz i zdrajca

Sławomir Neumann o Kałuży: absolutny judasz i zdrajca

Polska
- Pan Kałuża jest absolutnym judaszem i zdrajcą, to nie ulega żadnej wątpliwości. Zdradził nas, naszą listę, nasze ideały, kolegów, tych, którzy głosowali na KO, która mówiła, że nie będzie szła z PiS-em. Zdradził, za srebrniki poszedł. Nikt przyzwoity na Śląsku nie będzie się z nim kontaktował. Do końca życia będzie miał piętno zdrajcy. Nie można tak radykalnie zmienić poglądów w ciągu kilku dni. Jego decyzja spowodowała, że PiS dostał w ręce województwo, czego ludzie nie chcieli - mówił Sławomir Neumann w programie "Tłit".
Sławomir Neumann drwi z Morawieckiego.

Sławomir Neumann drwi z Morawieckiego. "Powie, że koło wymyślił"

Polska
- Gdyby Morawiecki miał trochę przyzwoitości, to by podziękował Tuskowi za negocjacje ws. brexitu. Doskonale wiemy, jak były trudne i jaką rolę odegrał w nich Tusk - mówił Sławomir Neumann w programie "Tłit". - Morawiecki raczył już powiedzieć, że wynegocjował wejście do UE. Jak będzie dłuższa kampania, to powie, że koło wymyślił. Nie przywiązywałbym się do jego kłamstw. Nawet przez sąd został na nich złapany - dodał.
Sławomir Neumann o konflikcie Rosja-Ukraina. Rząd i prezydent oberwali

Sławomir Neumann o konflikcie Rosja-Ukraina. Rząd i prezydent oberwali

Polska
- Ukraina jest naszym sąsiadem. To za naszymi granicami dzieją się te rzeczy. Nie możemy spać, gdy dochodzi do takich incydentów. Musi być szybka reakcja. Za czasów rządów PO i PSL ton polityki wschodniej nadawała Polska, dziś Polska spała - polski rząd i prezydent spali. Wszyscy zdążyli się wypowiedzieć - Bruksela, USA - dopiero potem usłyszeliśmy głos ze strony polskich władz - mówił Sławomir Neumann w programie "Tłit". 
Sławomir Neumann o Tusku: na białym koniu nie przyjedzie i nie załatwi za nas sprawy

Sławomir Neumann o Tusku: na białym koniu nie przyjedzie i nie załatwi za nas sprawy

Polska
- Tu nikt na białym koniu nie przyjedzie i nie załatwi za nas sprawy. Sami musimy najpierw wygrać wybory do PE i parlamentarne. Bez tego się nie da. Tusk wjedzie jako kandydat na prezydenta, w co wierzę, i będzie prowadził kampanię. Ludzie pamiętają jak był premierem - w Europie i na świecie byliśmy poważną siłą, liczono się z nami. Dziś widać, że w degrengoladzie polityki zagranicznej, nieustannych kłótniach, Tusk ma absolutnie bardzo silną pozycję na świecie, jest jednym z najważniejszych graczy. Jego pozycja buduje pozycję Polski - ludzie widzą, że może się przydać Polsce jako prezydent - mówił Sławomir Neumann (PO) w programie "Tłit".
Marek Chrzanowski zatrzymany przez CBA. Sławomir Neumann: to pokazówka, przykrycie obciachu

Marek Chrzanowski zatrzymany przez CBA. Sławomir Neumann: to pokazówka, przykrycie obciachu

Polska
Szef KPRM Michał Dworczyk stwierdził, że zatrzymanie b. szefa KNF to "dowód na to, że państwo sprawnie działa i radzi sobie nawet w kryzysowych sytuacjach". - Nie sądzę. Z tego wynikają dwie rzeczy: 1. rzeczywiście jest kryzys (...), 2: ta pokazówka jest po to, by przykryć wcześniejszy obrazek, kiedy Chrzanowski mógł spokojnie buszować w biurze, likwidować dowody, jeśli tam były, wyczyścić cały dom. To nie jest sprawne działanie, tylko przykrycie obciachu - komentował Sławomir Neumann (PO) w programie "Tłit".
ACB 90: trener Marcina Helda ocenił walkę w Moskwie

ACB 90: trener Marcina Helda ocenił walkę w Moskwie

Inne
Sławomir Szamota, trener Marcina Helda w rozmowie z Arturem Mazurem opowiedział o taktyce na walkę z Musą Chamanajewem. Polak wygrał swoją drugą walkę na gali ACB i zrobił to bardzo szybko i w świetnym stylu. 
Program

Program "Czyste powietrze". Jak załapać się na pieniądze na termomodernizację

Polska
Program "Czyste powietrze" to gigantyczny program, w ramach którego w ciągu 10 lat do polskich domów trafi 103 mld zł na termomodernizację. Rząd chce ocieplić cztery miliony domów i wymienić w nich piece. Niedawno program wystartował. - Kampania edukacyjna została uruchomiona na początku września, odbyły się już dwa tysiące spotkań - mówił w programie "Money. To się liczy" wiceminister środowiska Sławomir Mazurek. Złożono na razie w ramach programu osiem tysięcy wniosków. Mazurek zachęcał, by wszelkie wątpliwości co do tego, czy możemy skorzystać z programu i jak dostać pieniądze, rozwiewać w rozmowach z ekspertami. Na przykład w Banku Ochrony Środowiska czy w Wojewódzkich Funduszach Ochrony Środowiska.
Opłata recyklingowa przynosi efekty. Polacy jeżdżą z mocniejszymi foliówkami nawet za granicę

Opłata recyklingowa przynosi efekty. Polacy jeżdżą z mocniejszymi foliówkami nawet za granicę

Polska
Wpływy budżetowe z opłaty recyklingowej za foliówki, które kupujemy w sklepach, były zakładane na gigantyczną kwotę miliarda złotych. O tym, ile faktycznie wyniosą, będzie można powiedzieć dopiero w 2019 roku. - Jednak to nie wpływy do budżetu były główną przesłanką do wprowadzenia opłaty - wyjaśniał w programie "Money. To się liczy" wiceminister środowiska Sławomir Mazurek. - Ma ona bowiem przede wszystkim zniechęcać do kupowania jednorazówek i zachęcać do stosowania toreb wielokrotnego użytku - tłumaczył. I to działa. - Panią z taką grubszą torbą z jednej z działających w Polsce sieci widziałem nawet na lotnisku w Czarnogórze - mówił Mazuerk.
Unia walczy z plastikiem. Wiceminister komentuje

Unia walczy z plastikiem. Wiceminister komentuje

Polska
Ograniczenia lub zakaz używania plastikowych opakowań, naczyń, sztućców, toreb, ale też - w pewnym stopniu - środków higienicznych dla kobiet. Takie zmiany szykuje Unia Europejska. Komentował je w programie "Money. To się liczy" wiceminister środowiska Sławomir Mazurek. - Ważne jest to, że ograniczymy marnotrawstwo - tłumaczył Sławomir Mazurek. Jak wyjaśnił, będzie to okazja do powrotu do stosowania opakowań z materiałów, z których korzystaliśmy dawniej, ale zostały wyparte przez plastik.
Ironiczny komentarz Bońka o wyborach. Sławomir Neumann odpowiada

Ironiczny komentarz Bońka o wyborach. Sławomir Neumann odpowiada

Polska
"PKW zakończyła parce, rezultat? Wszyscy wygrali. Żeby tak w piłce było" - napisał Zbigniew Boniek. Co na to Neumann? - PO i KO mają powody do zadowolenia. W pierwszej turze wygraliśmy w Warszawie, Łodzi itd. To absolutna wygrana. To, co zrobił Trzaskowski, to ogromny sukces. Z PSL będziemy prawdopodobnie rządzić w 10 sejmikach. 10 do 6 to wygrana. Rozumiem, że PiS ze swoim wynikiem może czuć się dobrze, ale spodziewali się 40 proc. a nie 33 - stwierdził.

"To żenujące". Sławomir Neumann ostro o "wywodzie" Andrzeja Dudy o żarówkach

Polska
- Prezydent nie ma dobrych ostatnich miesięcy. Lepszą strategię ma jego żona, przynajmniej milczy. Ludzie mają pretensje, że nic nie mówi, ale czasem lepiej milczeć. Włos się jeży, co on opowiada. To żenujące. Jest prezydentem, a jedzie i mówi głupstwa. To się przebija w świat. Gadanie o żarówkach nie buduje powagi. Co sobie ludzie myślą? Że coś z nim jest "nie halo" - mówił Sławomir Neumann w programie "Tłit".
Tłit - Sławomir Neumann

Tłit - Sławomir Neumann

Tłit - najbardziej interaktywny program w sieci. Oglądaj codziennie, od poniedziałku do piątku, online na WP.PL. Zaprasza Marek Kacprzak. Gościem był Sławomir Neumann.
Jacek Kurski do wymiany? Sławomir Neumann typuje zaskakującego kandydata

Jacek Kurski do wymiany? Sławomir Neumann typuje zaskakującego kandydata

Polska
- Jak znam PiS, nie spodziewam się. Nawet jak wyrzucali złego ministra to przychodził gorszy. Po Kurskim niczego dobrego się w tej telewizji nie spodziewam, przyjdzie kolejny Misiewicz - mówił Sławomir Neumann w programie "Tłit", komentując pogłoski o tym, że PiS chce wymiany prezesa TVP. Pytany, kto mógłby go zastąpić, odpowiedział: "Potrafią zaskakiwać, mają krótką ławkę. Najczęściej wybierają tych, którzy się nie znają, ale są lojalni. Więc może Suski? Ma parę dobrych powiedzeń, może by się nadawał".
W PiS-ie polecą głowy? Sławomir Neumann komentuje. Padły konkretne nazwiska

W PiS-ie polecą głowy? Sławomir Neumann komentuje. Padły konkretne nazwiska

Polska
- Kaczyński może udać baranka. Szukanie winnego tego "sukcesu" jest zaawansowane - mówił Sławomir Neumann w programie "Tłit". Dopytywany, kto - jego zdaniem - może stracić stanowisko, wskazał na konflikt Ziobro - Morawiecki, który - jak mówił - "musi zostać jakoś rozstrzygnięty". - Przy okazji wyborów będzie alibi do zmiany. Kaczyński może powiedzieć: kto do PE, wychodzi z rządu. Można się spodziewać, że kilku ministrów zostanie wywalonych - stwierdził Neumann. Nie wykluczył, że do PE może wystartować Morawiecki. - Wszystko w PiS-ie jest możliwe. Widać, że Morawiecki nie daje rady. W kampanii był obciążeniem - podsumował Neumann.