Wyniki wyszukiwania dla:

sławomir broniarz

Liczba wyników: 448

Pigułka

Pigułka "po" na legitymację szkolną?

Polska
- W projekcie jest propozycja, żeby pigułkę "po" bez recepty mogły kupować osoby powyżej 15 roku życia i to jest jedyne ograniczenie, które zostało tam wprowadzone - powiedział w programie "Gość poranka" w TVP Info Sławomir Neumann, wiceminister zdrowia. Uczniowie mogliby kupić pigułkę za okazaniem legitymacji szkolnej.
Szmal kontynuuje rodzinne tradycje

Szmal kontynuuje rodzinne tradycje

Polska
Sławomir Szmal w piłkę ręczną grał od najmłodszych lat, kontynuując rodzinne tradycje. - W pewnym momencie zorientowałem się, że ja w ogóle nie podaję i chłopaki powiedzieli, żebym stanął na bramce, żeby było trochę frajdy i tak do dzisiaj stoję - powiedział kapitan naszej kadry. Dodał, że myśli już o zakończeniu kariery, ale chciałby jeszcze zagrać na Euro w Polsce w 2016 roku. Prywatnie Szmal to zapalony motocyklista i nurek.
Szmal: jestem masakrycznie zadowolony

Szmal: jestem masakrycznie zadowolony

Inne
Polscy szczypiorniści awansowali do półfinału mistrzostw świata. W ćwierćfinale biało-czerwoni pokonali Chorwację 24:22. - Jestem masakrycznie zadowolony - powiedział MVP spotkania, Sławomir Szmal. - To zwycięstwo dedykuję mojemu tacie - dodał uśmiechnięty "Kasa".
Rolnicy grożą strajkiem w Warszawie

Rolnicy grożą strajkiem w Warszawie

Polska
Ogólnopolskie Porozumienie Związków Zawodowych Rolników domaga się rozmów z Ewą Kopacz. Rolnicy mówią, że jeśli premier nie spotka się z nimi w ciągu 6 dni, zorganizują "marsz gwiaździsty" na Warszawę. - Już dziś przepraszamy mieszkańców Warszawy, że organizatorem tej akcji będzie polski minister rolnictwa i rząd. Jeżeli nie potrafi rządzić, to dokonamy takiej utylizacji ministra, jaką on zaproponował na naszej trzodzie - powiedział Sławomir Izdebski, prezes rolniczego OPZZ.
Zadłużeni w CHF powinni zachować spokój

Zadłużeni w CHF powinni zachować spokój

Polska
Osoby z kredytami we frankach szwajcarskich powinny powstrzymać się przed gwałtownymi reakcjami - podkreśla Sławomir Sikora, prezes zarządu banku Citi Handlowy. Cierpliwość oraz skupowanie niewielkich ilości tej waluty zawczasu mogą uchronić przed wahaniem kursu franka aż do nadejścia stabilizacji.
Szmal: nawet nie wiem jaki był wynik

Szmal: nawet nie wiem jaki był wynik

Inne
- Wygraliśmy, ale nawet nie jestem w stanie powiedzieć, jaki był wynik. Wiem, że jedną bramką. To na pewno podniesie morale zespołu - przyznał tuż po zakończeniu meczu z Argentyną Sławomir Szmal. Reprezentacja Polski pokonała rywali 24:23 w swoim drugim meczu mistrzostw świata piłkarzy ręcznych w Katarze.
Szmal: Niemcy grali bardziej brutalnie

Szmal: Niemcy grali bardziej brutalnie

Świat
- Na papierze byliśmy lepszym zespołem, ale na boisku tego nie pokazaliśmy. Wydaje mi się, że zabrakło agresji. Niemcy moim zdaniem grali bardziej brutalnie, a sędziowie nie zawsze to odgwizdywali - mówił zaraz po meczu Polska - Niemcy (26:29) na mistrzostwach świata piłkarzy ręcznych w Katarze bramkarz biało-czerwonych Sławomir Szmal.
poprzednie 1 ... 18 19 20 21 22 następne