Wyniki wyszukiwania dla:

ryszard legutko

Liczba wyników: 448

72-letni Ryszard Rembiszewski już po ślubie!

72-letni Ryszard Rembiszewski już po ślubie! "Uroczystość była bardzo skromna"

Gwiazdy
71-letni Ryszard Rembiszewski wielu kojarzy się z losowaniem totalizatora, które prowadził tak długo, że doczekał się w show biznesie pseudonimu Pan Lotto. Trzeba przyznać, że jak na swój wiek, trzyma się rewelacyjnie. Kilka dni temu prezenter ponownie zmienił stan cywilny. Ryszard jego druga żona nie chcieli hucznego ślubu. Małżeństwo zawarli podczas skromnej uroczystości, w wąskim gronie rodziny i najbliższych znajomych. Zdaniem prezentera fakt, że dla Elżbiety Martinez był zwykłym mężczyzną, a nie osobą publiczną, bardzo pomógł im w nawiązaniu bliższej relacji. Dzięki temu mogli rozmawiać swobodniej i lepiej się poznać.
Wybory do Europarlamentu 2019. Ryszard Kalisz: przegrana KE jest też przegraną Tuska

Wybory do Europarlamentu 2019. Ryszard Kalisz: przegrana KE jest też przegraną Tuska

Polska
- Donald Tusk bawi się z PiS-em, nie ma zamiaru wracać do Polski. Miałby przegrać z Dudą? Jestem przekonany, że nie wróci - stwierdził w Wieczorze Wyborczym WP Ryszard Kalisz. - Ta przegrana KE jest też przegraną Tuska - dodał Marek Migalski.
Migalski:

Migalski: "to jest koniec Koalicji Europejskiej"

Wiadomości
Gorzkich słów, pod adresem Koalicji Europejskiej, nie szczędził w naszym studio Marek Migalskim. - Jeżeli liderzy opozycji na prawdę uważają to, co przed chwilą powiedzieli, to znaczy że jest gorzej niż myślę. To nie jest początek czegoś, jak powiedział Grzegorz Schetyna. To jest koniec, to jest koniec Koalicji Europejskiej - podkreślił politolog. Z jego zdaniem nie zgodził się jednak Ryszard Kalisz, który dla liderów KE, ma jedną poradę. - W ostatnim okresie widzieliśmy trend różnych negatywnych zjawisk w PiS-ie. Być może to nie wystarczyło i zadaniem, tych wszystkich liderów Koalicji Europejskiej, jest to, by nie przejęli się za bardzo wynikiem, by nie rozłożyli rąk i ten trend utrzymali - mówił.
Ryszard Kalisz: każdy, kto obserwował tę kampanię, widział że PiS ma zadyszkę

Ryszard Kalisz: każdy, kto obserwował tę kampanię, widział że PiS ma zadyszkę

Wiadomości
Wieczór wyborczy w Wirtualnej Polsce. Wśród komentatorów jest także Ryszard Kalisz, który podkreślił słabszą pozycję Prawa i Sprawiedliwości w ostatniej fazie przedwyborczej. - Każdy kto obserwował tę kampanię przez ostatnie trzy tygodnie widział, że PiS ma zadyszkę - mówił. Kalisz zauważył także, że wygraną w wyborach zapewniło tu podejście do wyborców. - Oni jednak czują co dzieje się w ich elektoracie. Czują nastroje i te właśnie tendencje - zaznaczył polityk.
Prof. Ryszard Lauterbach na temat szcześcioraczków

Prof. Ryszard Lauterbach na temat szcześcioraczków

Zdrowie
Prof. dr hab. n. med. Ryszard Lauterbach - Kierownik Oddziału Neonatologii Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie opisuje nam sytuację narodzin pierwszych w Polsce sześcioraczków.
Skandaliczne słowa Legutki o pedofilii. Neuman: po prostu wstyd!

Skandaliczne słowa Legutki o pedofilii. Neuman: po prostu wstyd!

Polska
Europoseł PiS Ryszard Legutko stwierdził, że pedofilia w wieku 12-17 lat to nie pedofilia, to pederastia. - To nawet nie skandal, tylko głupota w czystej postaci. Inaczej nie jestem tego w stanie określić. Brak empatii, podstawowej wiedzy - brak wszystkiego. Taka wypowiedź dyskwalifikuje w poważnej rozmowie. Człowiek ma tytuł profesora. Należałoby się zastanowić, czy nie powinno się tracić stopnia naukowego, gdy masa krytyczna opowiadanych głupot przekracza pewna skalę. To po prostu wstyd. Pedofilia to zbrodnia, jeśli ktoś to trywializuje, to rzecz nie do przyjęcia - komentował Sławomir Neumann w programie "Tłit".
Najbardziej złotouści politycy. Te słowa porażają

Najbardziej złotouści politycy. Te słowa porażają

Wiadomości
Ewa Kopacz, Joanna Scheuring-Wielgus i Ryszard Petru zostali laureatami plebiscytu Srebrne Usta 2018 Plus Polskiego Radia. Była premier zapewniła sobie pierwszą lokatę dzięki popularnej wypowiedzi o dinozaurach i ludziach, którzy w nie rzucali kamieniami. W programie opowiemy także o wynalazku Różu Rutkowskiej, który pomoże ludzkości w walce z plastikowymi śmieciami.
Tajemnicza śmierć pod Lodową Przełęczą

Tajemnicza śmierć pod Lodową Przełęczą

Technologia
Trzy zagadkowe śmierci w Tatrach. Jeden świadek podejrzewany o morderstwa. Brak dowodów, brak śladów, brak winnego, umorzone śledztwo. Minęło już przeszło 90 lat od tragedii na tatrzańskiej Lodowej Przełęczy, a jednak sprawa wciąż jest nierozwiązana, pozostając ponurym polskim odpowiednikiem przypadku Diatłowa. Latem 1925 roku na szlaku zmarli niemal jednocześnie: Kazimierz Kasznica, 46-letni warszawski prokurator, jego 12-letni syn Wacław oraz młody, ale doświadczony taternik, 21-letni Ryszard Wasserberger.
Podwyżki dla nauczycieli kosztem 500+ na pierwsze dziecko? Wiceminister odpowiada

Podwyżki dla nauczycieli kosztem 500+ na pierwsze dziecko? Wiceminister odpowiada

Polska
Zamiast 500 zł na pierwsze dziecko, dajmy 250, a zaoszczędzone pieniądze przeznaczmy na podwyżki nauczycieli - proponuje Ryszard Petru. Co na to rząd? - Każdy ma prawo zgłaszać własne pomysły - mówi w programie "Money. To się liczy" wiceminister rodziny, pracy i polityki społecznej Stanisław Szwed. - Nasz program cieszy się dużą popularnością, wspieramy polskie rodziny i nie przewidujemy zmian - ucina temat.
Róża Thun o słowach europosła PiS. Bije na alarm

Róża Thun o słowach europosła PiS. Bije na alarm

Polska
- Permanentne wrzaski Ryszarda Legutki pod adresem instytucji europejskich i rządów krajów członkowskich UE to wyprowadzanie Polski z UE. Deprecjonowanie instytucji wspólnotowych jak KE to krok po kroku wyprowadzanie nas z UE, łamanie prawa. To już się dzieje. Nie można być we wspólnocie, kiedy się jej podstawy - prawo, demokrację, niezawisłość sądów - niszczy - mówiła Róża Thun w programie "Tłit", komentując słowa europosła nt. Fransa Timmermansa.
Pracownicze Plany Kapitałowe. Ekonomista krytykuje: ryzykowny program

Pracownicze Plany Kapitałowe. Ekonomista krytykuje: ryzykowny program

Polska
- Mnie się ten program bardzo nie podoba. To jest zamaskowany sposób podwyższenia stawki ubezpieczeniowej - mówił w programie "Money. To się liczy" prof. Ryszard Bugaj z Instytutu Nauk Ekonomicznych PAN. - Wydaje mi się, że strona, w którą powiniśmy pójść, to objęcie składką ubezpieczeniową wszystkich kategorii dochodów z pracy. - Uczestnicy PPK otrzymują z budżetu dość istotną zachętę, natomiast z drugiej strony niesłychanie wiele ryzykują - dodał.
Minister Czerwińska powinna odejść? Prof. Bugaj:

Minister Czerwińska powinna odejść? Prof. Bugaj: "Tak, pytanie kiedy i w jakiej formie"

Polska
- Wiele wskazuje na to, że minister Czerwińska została potraktowana w sposób lekceważący - mówił w programie "Money. To się liczy" prof. Ryszard Bugaj z Instytutu Nauk Ekonomicznych PAN. W ten sposób komentował jej "powściągliwe zachowanie" po tym, jak Jarosław Kaczyński złożył nowe, mocno obciążające budżet, obietnice socjalne. - Moim zdaniem powinna zrezygnować ze swojej funkcji. Pytanie tylko kiedy i w jakiej formie? Przypuszczam, że będzie chciała zrezygnować tak, aby nie robić z tego politycznego zdarzenia. Tego i tak nie da się uniknąć, natomiast gdyby to zrobiła teraz, to byłoby to duże wydarzenie - wyjaśnił.

"Piątka PiS". Ryszard Bugaj: suma nakładów jest ryzykowna

Nie tylko pieniądze z FUS, ale też z Funduszu Pracy mogą zostać przeznaczone na zrealizowanie obietnicy 13. emerytury dla każdego seniora. - To rozwiązanie najlepsze z możliwych, co nie znaczy, że dobre - komentował w programie "Money. To się liczy" prof. Ryszard Bugaj z Instytutu Nauk Ekonomicznych PAN. - Jednak jeśli wziąć pod uwagę cały nowy pakiet obietnic, czyli np. 500+ na pierwsze dziecko, to moim zdaniem suma nakładów, które one będą generować, jest już ryzykowna - alarmował. - Kasa państwowa ma swoje dno i jeśli będziemy bardzo skrobać, to przypuszczalnie będą problemy - dodał.
13. emerytura dla każdego seniora.

13. emerytura dla każdego seniora. "Kontrowersyjna decyzja"

Polska
- Decyzja o wypłaceniu tego świadczenia każdemu seniorowi jest kontrowersyjna, bo żyjemy w przeświadczeniu, że emeryt żyje z emerytury, a przecież wielu z nich dodatkowo pracuje. Albo żyje ze zgromadzonego wcześniej kapitału. Ich sytuacja jest nieporównywalna - mówił w programie "Money. To się liczy" prof. Ryszard Bugaj z Instytutu Nauk Ekonomicznych PAN. Jak dodał, nie jest zwolennikiem zasady "kotlet raz", czyli takiego samego świadczenia dla wszystkich, niezależnie od ich sytuacji materialnej.

"Solidarność" wyraża "umiarkowany optymizm". Porozumienie z rządem coraz bliżej

Wiadomości
Wszystko na to wskazuje, że „Solidarność” podpisze porozumienie z rządem w sprawie podwyżek dla nauczycieli. - Nasze minimum negocjacyjne jest zrealizowane – powiedział na konferencji prasowej Ryszard Proksa. Przewodniczący oświatowej "Solidarności" ocenił, że wyraża umiarkowany optymizm. Dodał także, że czeka na kolejne propozycje. Więcej w materiale wideo. 
Budka u Bierzyńskiego: Czarnecki wyzwał byłego ministra sprawiedliwości na pojedynek

Budka u Bierzyńskiego: Czarnecki wyzwał byłego ministra sprawiedliwości na pojedynek

Polska
- Wyzywam pana ministra Budkę w szachy - powiedział Ryszard Czarnecki w "Tłicie". - Bardzo chętnie zagram z panem Czarneckim w szachy. Później zaproszę go na wspólne potruchtanie w parku, bo sport łagodzi obyczaje. Są takie pola, gdzie polityka nie powinna wchodzić - stwierdził Borys Budka. Polityk związany z Platformą Obywatelską, były minister sprawiedliwości był gościem w programie "Bierzyński na żywca". Zobaczcie, co jeszcze powiedział prowadzącemu! Jakub Bierzyński jest doradcą Roberta Biedronia.
Ryszard Czarnecki o przyłapaniu go na ćwiczeniach.

Ryszard Czarnecki o przyłapaniu go na ćwiczeniach. "Żadna ustawka"

Polska
- Żadna ustawka! Człowiek nie może pobiegać, poćwiczyć? Paparazzi z tragarzami się pojawili i zrobili zdjęcie - tak o głośnych zdjęciach ze swoim udziałem mówił w programie "Tłit" europoseł PiS Ryszard Czarnecki. Odnosząc się do komentarza Borysa Budki w temacie, który zaproponował politykowi rywalizację w bieganiu, odparł: "Wyzywam pana Budkę na pojedynek w szachy. Chcę zaskoczyć przeciwnika". Czarnecki skomentował również zdjęcia Jacka Saryusza-Wolskiego w koszuli na siłowni. - Radziłbym mojemu koledze z PE, żeby raczej ubrał T-shirt, dres - powiedział.
Bon-moty Morawieckiego. Czarnecki tłumaczy

Bon-moty Morawieckiego. Czarnecki tłumaczy

Polska
- Przyznaję się do jednej słabości, po prostu prywatnie bardzo lubię Mateusza. Jak ktoś kogoś lubi, to może nie dostrzega tego, co inni dostrzegają. Ja go bronię. To, że skraca dystans - jest przez to bardziej zrozumiany przez zwykłego człowieka - mówił Ryszard Czarnecki w programie "Tłit", pytany o bon-moty Mateusza Morawieckiego. - Zawsze miał poczucie humoru. Ma poczucie humoru sytuacyjnego, co nie każdy ma. Jest człowiekiem pogodnym, potrafi pożartować... Bon-moty, które wygłasza - szereg było fajnych - kontynuował. - Nie znam kuluarów, ale każdy szef rządu ma swoich doradców, także od PR-u. Mateusz Morawiecki jest człowiekiem, który ma po prostu poczucie humoru, więc łatwiej mu te bon-moty przychodzą niż innym - podsumował Czarnecki.
Tłit - Ryszard Czarnecki

Tłit - Ryszard Czarnecki

Tłit - najbardziej interaktywny program w sieci. Oglądaj codziennie, od poniedziałku do piątku, online na WP.PL. Zaprasza Marek Kacprzak. Gościem był Ryszard Czarnecki.
Niesiołowski zaatakował Schetynę. Komentarz Ryszarda Czarneckiego

Niesiołowski zaatakował Schetynę. Komentarz Ryszarda Czarneckiego

Polska
"Schetyna to żałosna kreatura, która nie zasługuje na splunięcie" - tak o liderze PO wypowiedział się Stefan Niesiołowski. - Niebywały atak, bardzo ostry, taka jazda po bandzie… Żaden polityk PiS nigdy tak o Schetynie nie powiedział. Jazda bez trzymanki - komentował europoseł PiS Ryszard Czarnecki w programie "Tłit". - Gdybym był złośliwy, to bym powiedział, że Niesiołowski był tyle lat w PO, więc lepiej zna Schetynę. Ale to nie jest język , którego należy używać. Znam Niesiołowskiego, on się odgrywa za reakcję Schetyny na "wątek obyczajowy" - dodał Czarnecki.
Rostowski o gejach w PiS. Czarnecki zszokowany

Rostowski o gejach w PiS. Czarnecki zszokowany

Polska
Były wicepremier Jacek Rostowski stwierdził, że "nie ma partii w Polsce, gdzie jest więcej gejów niż w PiS". - To szokujące. W Wielkiej Brytanii taka wypowiedź skończyłaby jego karierę polityczną. To język nienawiści - komentował europoseł PiS Ryszard Czarnecki w programie "Tłit". - To "śledztwo" Rostowskiego to rzecz absolutnie niebywała. Przekracza granice homofobii. Nie idźmy tonem szamba. Tropienie ludzi ze względu na ich orientację… - na miły Bóg, to nie wypada - kontynuował. Jak dodał, oczekuje od liderów PO "bardzo mocnego skrytykowania" Rostowskiego. 
poprzednie1 2 3 4 5 ... 22następne