Wyniki wyszukiwania dla:

rura

Liczba wyników: 9

Metalowa rura przebiła szybę i raniła kierowcę

Metalowa rura przebiła szybę i raniła kierowcę

Polska
Niebezpieczny wypadek na krajowej "19" w okolicach Kraśnika w Lubelskiem. Metalowa rura leżąca na jezdni, podbita kołami aut przebiła z impetem szybę osobowej skody. 46-letni kierowca został poważnie ranny.
Testowali sieć ciepłowniczą. Coś poszło nie tak

Testowali sieć ciepłowniczą. Coś poszło nie tak

Ciekawostki
Trzeba przyznać, że Rosjanie mają oryginalne pomysły na upewnienie się, czy coś działa czy nie. Ostatnio jeden z nich wykorzystano w Barnauł, sporym mieście położonym 250 km od Nowosybirska. Władze sieci ciepłowniczej postanowiły przeprowadzić testy ciśnieniowe w sieci. Miały wskazać jej słabe punkty. Na jednej z ulic rura musiała być na tyle nadwyrężona, że woda po prostu wybiła spod trawnika. Przez kilkadziesiąt sekund nic nie było widać. Na szczęście nikomu nic się nie stało. Woda miała 40 st. Celsjusza, więc nikt się nie poparzył. 
Mróz dał się we znaki stołecznym rurom. Nagranie internautki

Mróz dał się we znaki stołecznym rurom. Nagranie internautki

Ciekawostki
Zimowe obrazki potrafią być malownicze, ale niektóre są po prostu groźne. Tak jak na nagraniu opublikowanym w mediach społecznościowych, na którym widać bulgoczącą między płytami chodnika wodę. To skutek pękniętej rury. W tym przypadku na jednej z ulic warszawskiej dzielnicy Solec. Na szczęście jeszcze tego samego dnia na miejscu awarii stawiły się odpowiednie służby. Oby mieszkańcy nie musieli cierpieć na brak ciepłej wody.
Bądźcie ostrożni! Rura to nie zabawka

Bądźcie ostrożni! Rura to nie zabawka

Ciekawostki
Niektórzy chcą zrealizować marzenia o zostaniu strażakiem lub tancerzem erotycznym zapominając o żmudnym treningu. My radzimy nie próbować seksownych wygibasów bez waznego ubezpieczenia zdrowotnego. 
Tak Kuźniar walczy z nienawiścią w sieci

Tak Kuźniar walczy z nienawiścią w sieci

Wiadomości
Jarosław Kuźniar wziął udział w akcji przeciwko nienawiści w sieci. W jej ramach nagrano spot z dziennikarzem w roli głównej, w którym widzimy jak na jego twarzy i ciele stopniowo pojawiają się rany, religijne symbole i ostatecznie... świński ryj. Na koniec umiera. Kampania HejtStop ma na celu walkę z antysemityzmem, homofobią, ksenofobią, rasizmem oraz z każdą formą nienawiści - wyjaśniają twórcy. Wśród haseł, które pojawiają się w spocie widzimy: Eurocwel, Lewacka rura, Żydowsko-niemiecka szmata, Żeby cię arab z kozą pomylił, Presstytutka, Pedałołub, Resortowy prosiak?
Pirog tańczy na rurze w

Pirog tańczy na rurze w "You Can Dance"

Gwiazdy
Producenci mocno walczyli, by program You Can Dance po trzyletniej przerwie, wrócił z należytym rozgłosem. Jurorzy także nie ustają w wysiłkach, by podtrzymać odpowiedni poziom zainteresowania. W najbliższym odcinku jedna z uczestniczek zaprezentuje taniec na rurze, który do tego stopnia zainspiruje Michała Piroga, że sam spróbuje swoich sił w tego typu tańcu. Nie przeszkodził mu w tym przerażony Agustin Egurolla i zapewniająca o pomocy medycznej na sali Kinga Rusin. Zobaczcie, jak wyglądał skok na rurę w wykonaniu Piroga.
Takiej seks-wpadki nie przewidzieli.  Przygniotła ją rura do striptizu

Takiej seks-wpadki nie przewidzieli. Przygniotła ją rura do striptizu

Seks
Temperaturę w sypialni można podnosić na różne sposoby. Alex postanowił swojej dziewczynie kupić w prezencie rurę do tańca. Zachwycona Jessica postanowiła od razu z niej skorzystać i odegrać striptiz przed swoim chłopakiem. Parę chwil później oboje leżeli na podłodze, bo rura, o którą się opierali, przewróciła się. Chłopak natychmiast wezwał pogotowie. - Wszyscy widzieli, jak bardzo jestem zawstydzony - wyznaje po wszystkim Alex. - Domyślili się co robiliśmy - stwierdziła Jessica. Seks-wpadka nie zniechęciła pary do korzystania z rury. - To nas chyba nawet zbliżyło - dodaje dziewczyna. Nie wyrzuciliśmy rury, nadal jej używamy.
Potężna awaria w Warszawie

Potężna awaria w Warszawie

Sensacje
Na skrzyżowaniu ul. Sobieskiego i al. Sikorskiego w Warszawie pękła rura ciepłownicza. Widoczność ograniczają gęste kłęby pary wydostające się z uszkodzonej instalacji. Jezdnie zostały zalane przez gorącą wodę, co spowodowało poważne utrudnienia w ruchu. (wp)
Kłęby pary nad Warszawą

Kłęby pary nad Warszawą

Sensacje
Na skrzyżowaniu ul. Sobieskiego i al. Sikorskiego w pękła rura ciepłownicza. Widoczność ograniczają gęste kłęby pary wydostające się z uszkodzonej instalacji. Jezdnie zostały zalane przez gorącą wodę, co spowodowało poważne utrudnienia w ruchu. Zdaniem Straży Pożarnej usuwanie szkód może potrwać nawet kilka dni. (km)