Wyniki wyszukiwania dla:

ramówka

Liczba wyników: 48

Move TV - pierwsza platforma video out of home

Move TV - pierwsza platforma video out of home

Film
Move TV to pierwsza platforma video out of home o zasięgu ogólnopolskim obecna w największych sieciach i klubach fitness. To w pełni autorska ramówka adresowana do użytkowników klubów, którą mogą oglądać w trakcie pobytu na siłowni.
Kulisy odwołania dyrektora TVP.

Kulisy odwołania dyrektora TVP. "W budynku na Woronicza odbyła się ramówka 2.0"

Konferencja ramówka Telewizji Polskiej "przypadkiem" zbiegła się z urodzinami prezesa Kurskiego. Po medialnym spektaklu dla publiczności, na czwartym piętrze gmachu TVP, gdzie mieszczą się gabinety szefów, odbyła się nieformalna feta z okazji urodzin szefa, na której bawił się m.in. dyrektor Piotr Kania. Jeszcze przed imprezą miało dojść do spięcia między Kanią a Kurskim, którego powodem były białe kwiaty, które prezesowi kojarzą się z symbolem opozycji. Około północy pod gmachem TVP zjawiła się straż pożarna. Ostatecznie skończyło się na całkowitym usunięciu pana Piotra ze stanowiska dyrektora. W Klikaj Pudelka opowiedzieliśmy o kulisach imprezy oraz interwencji strażaków.
Popek rapuje na ramówce Polsatu

Popek rapuje na ramówce Polsatu

Gwiazdy
Popek, najbardziej kontrowersyjny uczestnik "Tańca z gwiazdami" wystąpił na prezentacji wiosennej ramówki Polsatu z piosenką "Wodospady". Jak wypadł?
TVP nie wpuściło dziennikarzy na swoją ramówkę.

TVP nie wpuściło dziennikarzy na swoją ramówkę. "W 2018 roku wprowadzamy cenzurę"

Gwiazdy
Wiosenna ramówka TVP wywołała poruszenie wśród przedstawicieli wielu mediów. Wszystko za sprawą nowej polityki Telewizji Publicznej, która zakłada, że na swoje konferencje będzie wpuszczać jedynie przychylne im media. Prezes Jacek Kurski liczy chyba na to, że uda mu się ocenzurować to, co pojawia się w sieci na temat działalności jego telewizji. Wychodząc mu naprzeciw, skomentowaliśmy konferencję ramówkową TVP, na którą nas nie zaproszono. Zobaczcie naszą ocenę najnowszych poczynań ekipy Kurskiego w Klika(j) Pudelka.  
Rozenek jest najbardziej znienawidzoną gwiazdą TVN-u?

Rozenek jest najbardziej znienawidzoną gwiazdą TVN-u? "Wszyscy w stacji jednoczą się przeciwko niej"

Gwiazdy
Tegoroczna ramówka TVN przejdzie do historii jako zbiorowisko konfliktów i wyraźnych antypatii. W niebiesko-żółtej rodzinie komercyjnej stacji aż roli się od wrogów, w związku z czym, tym razem gwiazdom naprawdę ciężko było uniknąć spotkania z niezbyt lubianymi i szanowanymi kolegami. Jedną z najbardziej znienawidzonych twarzy TVN-u… jest Gosia Rozenek. Dlaczego? Oglądajcie Klika(j) Pudelka.
Luty w Telewizji WP

Luty w Telewizji WP

Film
Statystycznie, sobota 20:00 to najlepsza godzina na dobry film. Włącz Telewizja WP i przekonaj się czy statystyka nie kłamie! "Dziewiątki", "Bulwar Odkupienia", "Zabawa w zabójcę", "Lista".
Styczeń pełen emocji z Telewizją WP

Styczeń pełen emocji z Telewizją WP

Film
Odkryj intrygi. Podejmij wyzwanie. Przeżyj pełen emocji styczeń z Telewizją WP.                                                                            

"Królowie życia" z TTV przytulają się na ściance

Gwiazdy
W piątek w restauracji Amber Room odbyła się konferencja ramówkowa telewizji TTV. Stacja zaprezentowała gwiazdy nowych i starszych formatów. Kto brylował na ściance?
Sablewska:

Sablewska: "Mam w programie bohatera zakażonego wirusem HIV"

Gwiazdy
We wtorek w warszawskiej restauracji Mateusza Gesslera odbyła się prezentacja jesiennej ramówki TVN Style. Nasza reporterka przepytała z tej okazji gwiazdy stacji o ich programy.
Bosacka o Lewandowskim:

Bosacka o Lewandowskim: "Gwiazdy na tym poziomie mogą wybierać!"

Gwiazdy
We wtorek w warszawskiej restauracji Mateusza Gesslera odbyła się prezentacja jesiennej ramówki TVN Style. Przy tej okazji nasza reporterka przepytała gwiazdy stacji na temat ich nowych programów.
Stylowe popołudnia z Telewizją WP

Stylowe popołudnia z Telewizją WP

Styl życia
"Jak zarobić na remoncie", "Pokochaj lub sprzedaj - Vancouver", "Mały dom, wielkie możliwości" - czyli wszystko, co chcielibyście wiedzieć o budowaniu, remontowaniu, kupowaniu, odnawianiu i sprzedawaniu nieruchomości. Pasmo lifestylowe codziennie od poniedziałku do piątku od 17:05.
Nina Terentiew o wiosennej ramówce Polsatu i następcy Kuby Wojewódzkiego

Nina Terentiew o wiosennej ramówce Polsatu i następcy Kuby Wojewódzkiego

Gwiazdy
Wystartowała wiosenna ramówka telewizji Polsat. W rozmowie z WP dyrektor programowa stacji Nina Terentiew wskazuje swoich faworytów i zdradza nam kto jej zdaniem rozbłyśnie najjaśniejszym blaskiem w tym sezonie.
Nadchodzi gorąca wiosna w WP

Nadchodzi gorąca wiosna w WP

Ciekawostki
Już wkrótce w Telewizji WP pojawi się kilka nowości. Wśród nich hitowy serial kryminalny "Most nad Sundem". Będziecie mogli poznać też historię jednego z najbardziej potężnych i kontrowersyjnych niemieckich rodów ("Rodzina Krupp"). Wśród premier znajdzie się również seria o tajnikach świata mody. Aleksandra Szwed będzie śledzić losy kilku młodych dziewczyn, które pracują dla najlepszych agencji modowych w Polsce. Poznamy ich zawodowe i prywatne życie. Już jesteście gotowi na wiosnę?
 Cielecka o

Cielecka o "Belle Epoque": "Widziałam niezwykłą ilość scen erotycznych ze swoim udziałem"

Gwiazdy
Nowa ramówka stacji TVN, która z roku na rok przedstawiana jest coraz wcześniej w swojej wiosennej ofercie ma kilka nowości. Należą do nich m.in. program Joanny Krupy "Misja Pies", poradnik Ewy Drzyzgi "36 i 6" oraz promowany od kilku tygodni serial "Belle Epoque". W obsadzie znaleźli się Magdalena Cielecka, Weronika Rosati i Paweł Małaszyński.
Edward Miszczak:

Edward Miszczak: "Ślub od pierwszego wejrzenia" to opowieść"

Gwiazdy
Jesienna ramówka TVN-u obfituje w programy promowane jako kontrowersyjne. "Azja Express", w której bogaci bawią się  w biednych, to jak dotąd najdroższa produkcja stacji. Sporo emocji budzi również program „Ślub od pierwszego wejrzenia", który mimo zapowiedzianej daty premiery na 5 września, został przesunięty na początek października. Stacja podobnie jak przy programie Małgorzaty Rozenek "Projekt Lady", próbuje podtrzymać zainteresowanie show przesuwając datę jego emisji.
Ramówka Polsatu

Ramówka Polsatu

Gwiazdy
Gwiazdy pojawiły się na imprezie z okazji ogłoszenia nowej ramówki telewizji Polsat.                                                                                
Rusza polska wersja

Rusza polska wersja "Undressed". Pary poznają się... w łóżku

Gwiazdy
Jesienna ramówka stacji telewizyjnych obfituje w programy łączące pary nietypowymi metodami. TVN wyemituje show Ślub od pierwszego wejrzenia, w którym nie znający się uczestnicy zostali dobrani przy pomocy szeregu badań oraz opinii ekspertów. Na kanale TLC zadebiutuje z kolei reality show Undressed. Program oparty jest na formule włoskiego show, w którym bohaterowie mają 30 minut na poznanie drugiej połówki. Randka bohaterów  zaczyna się w miejscu, w którym zazwyczaj kończy się spotkanie kochanków, czyli w sypialni. Wszystko odbywa w zaciemnionym pomieszczeniu, w którym znajduje się łóżko oraz wielki ekran. Poznająca się para pozostaje jedynie w bieliźnie. Aby uczestnicy mogli się lepiej poznać, telebim wyznacza im zadania oraz zadaje pytania, dbając, żeby interakcja bohaterów leżących w łóżku nie zwalniała tempa. 
Seksuolog z TVN-u:

Seksuolog z TVN-u: "Nie jestem gotowa na sławę"

Gwiazdy
Od debiutu "Big Brothera" w polskiej telewizji upłynęło już kilkanaście lat, jednak zapotrzebowanie na programy typu reality show nie zmalało. O tego typu formatach postanowiła tej jesieni przypomnieć ramówka TVN-u, która stawia na "Azję Express" i "Ślub od pierwszego wejrzenia" - program, w którym nieznający się wcześniej ludzie zaczynają od wzięcia ślubu. Za "opiekę" nad uczestnikami mają odpowiadać eksperci, w tym Monika Staruch. Seksuolog reklamuje show zapewniając, że w małżeństwie obcych sobie ludzi przed kamerami nie ma niczego złego. Trudno ocenić, czy w ten sposób robi dobrą reklamę swojemu zawodowi, ale z pewnością świetnie promuje nowy program. Podkreśla też, że na udział w nim nie zgodziła się dla popularności, a by zrobić w telewizji to, co pokrywa się z jej codzienną pracą.
Miszczak o

Miszczak o "Azja Express": trzeba mieć odwagę, by przeżyć za dolara dziennie. I to bez make up-u

Gwiazdy
Wczoraj TVN zaprezentował swoją ramówkę na kolejny sezon. Dyrektor programowy stacji nie krył tego, na jakie programy stacja liczy najbardziej. Głośno zachwycał się Azja Express i Projektem Lady. Pochwalę z ust Edwarda Miszczaka otrzymała jego ulubienica, Małgorzata Rozenek.TVN stał się fabryką produkcyjną. Jesienna ramówka to odwaga. Trzeba mieć odwagę, by wziąć udział w programie, gdzie trzeba przeżyć za dolara dziennie, bez make up-u. Panie wiedzą, co to oznacza, spocony przed kamerą, w ogromnych emocjach. Azja Express jest fantastyczny, świetny program.  Produkujemy na wiosnę, na wakacje, jesień. Już nie zazdrościmy niemieckim emerytom, że w Grecji, czy w Turcji oglądają premiery. Projekt Lady świetnie nam zrobił w tym roku. To dla Lady.
Edyta Herbuś promuje nową ramówkę TVP

Edyta Herbuś promuje nową ramówkę TVP

Gwiazdy
Wśród propozycji nowej ramówki TVP znalazły się m.in. programy "Warto rozmawiać" Jana Pospieszalskiego czy kultowe "Pegaz" i "Teleranek". Nowością ma być promowany przez Edytę Herbuś i Antka Królikowskiego serial o przedwojennej gwieździe kina, "Bodo". Celebrytka gra tam rolę Poli Negri. Zobaczcie, jak wyglądała promując wiosenny sezon w TVP.
Maciek Zakościelny pozuje na ściance

Maciek Zakościelny pozuje na ściance

Gwiazdy
O Maćku Zakościelnym było ostatnio głośno głównie w związku z doniesieniami o rzekomym romansie z Weroniką Rosati. Między parą miało zaiskrzyć na planie serialu "Strażacy". Zakościelny zdementował te plotki, choć nie wynika z tego jasno, czy Maciek jest jeszcze singlem, czy nadal spotyka się z tajemniczą brunetką... Ostatnio aktor pojawił się na imprezie ramówkowej TVP, gdzie promował serial "Strażacy". Nadal zalicza się do najprzystojniejszych polskich aktorów?
poprzednie1 2 3 następne