Wyniki wyszukiwania dla:

projektant

Liczba wyników: 134

Budowa CPK. Polskie megalotnisko na obszarze większym od Manhattanu

Budowa CPK. Polskie megalotnisko na obszarze większym od Manhattanu

Finanse
- Z naszych założeń wynika, że na samym lotnisku znajdzie zatrudnienie 40 tys. osób, a docelowo sam projekt w branżach powiązanych wygeneruje 150 tys. miejsc pracy - mówił Konrad Majszyk, rzecznik CPK. Inwestycja jest ogromna. - Mamy tu do czynienia z lotniskiem, węzłem kolejowym, a wokół chcemy, żeby powstał obszar usług cargo. Projektant Benoya powiedział, że lotnisko CPK powstanie na obszarze większym od Manhattanu. To pokazuje, z jak ciekawym projektem mamy do czynienia - podkreślał Majszyk.
Ford Puma powraca. Nowy model przedstawia nam jego projektant

Ford Puma powraca. Nowy model przedstawia nam jego projektant

SUV
Jeszcze przed końcem tego roku na polskim rynku pojawi się nowy miejski crossover: Ford Puma. Model ten będzie wyróżniał się przede wszystkim oryginalnym wyglądem i zaskakująco utalentowanym bagażnikiem. Wszystkie jego tajemnice zdradza nam jego twórca, projektant Thomas Morel.
Zień wylicza swoje

Zień wylicza swoje "muzy": "Jestem słaby w wymienianiu, ale na pewno: Maja Ostaszewska, Edyta Herbuś, Jessica Mercedes…"

Gwiazdy
Maciej Zień odniósł w branży modowej niewątpliwy sukces, jednak jego dobra passa zawodowa została nadszarpnięta w momencie, gdy w 2015 roku wspólnicy oskarżyli go o wyprowadzanie pieniędzy ze spółki. 40-latek od kilku sezonów próbuje odbudować swoją markę, w czym może liczyć na wsparcie polskich celebrytek. Ostatnio w warszawskich Łazienkach odbył się jego najnowszy pokaz. Podczas imprezy Maciek zdecydował się udzielić wywiadu, w którym zdradził, które polskie gwiazdy należą do jego muz. Wymienił m.in. Maję Ostaszewską, Edytę Herbuś i Jessicę Mercedes. Posłuchajcie, kogo jeszcze wskazał projektant.
Jessica Mercedes pokazała bieliznę paparazzi.

Jessica Mercedes pokazała bieliznę paparazzi. "Jeszcze jaką gafa?"

Gwiazdy
Zwiewne kreacje połączone z silnym wiatrem to spore wyzwanie nawet dla najbardziej doświadczonych celebrytek. Przekonała się o tym niedawno Jessica Mercedes, która pojawiła się na pokazie Macieja Zienia. Prezentacja najnowszej kolekcji projektant odbyła się w Pałacu na Wyspie w warszawskich Łazienkach Królewskich. Mimo urokliwemu otoczeniu Jess musiała zmierzyć się z silnymi podmuchami. Niestety, chwila nieuwagi wystarczyła, by celebrytka pokazała bieliznę przed obiektywami paparazzi.
Jacyków jako doradca studniówkowy:

Jacyków jako doradca studniówkowy: "Piorunujące wrażenie zrobiłaby dziewczyna w habicie"

Gwiazdy
Tomasz Jacyków słynie głównie ze swoich kontrowersyjnych wypowiedzi oraz nietypowych stylizacji. Tomek od wielu lat czuje się zobowiązany, aby oceniać stylizacje Polaków. Projektant nie tylko z zamiłowaniem komentuje modowe wpadki polskich celebrytów, ale również chętnie udziela im porad.W związku z sezonem studniówkowym Tomek postanowił podzielić się swoimi modowymi radami odnośnie tej ważnej uroczystości, twierdząc, że niewątpliwe wrażenie zrobiłaby dziewczyna, która tego dnia zamiast klasycznej sukni, postawiłaby na… habit lub sutannę. Jesteście takiego samego zdania?
Woliński:

Woliński: "Jeżeli projektant ma pasję i jest konsekwentny, to może osiągnąć sukces"

Gwiazdy
Choć wprawdzie Dawid Woliński jest projektantem od wielu lat, to dopiero praca przy programie Top model pozwoliła mu zostać prawdziwym celebrytą. Od tamtej pory 41-latek jest rozpoznawalny, a jego kolekcje cieszą się jako takim zainteresowaniem.Przy okazji jednego z ostatnich wywiadów, Dawid stwierdził, że początki, choć bywają trudne, to projektant, który będzie konsekwentnie pracował, ma szansę wybić się w świecie mody, nawet mimo braku pomocy innych: Jeżeli projektant ma pasję i jest konsekwentny, jest w stanie osiągnąć sukces - twierdzi, dodając, że sam korzystał z pomocy rodziców.
Kupisz upomina celebrytki na pokazach:

Kupisz upomina celebrytki na pokazach: "To smutne, że wszyscy trzymają telefony"

Gwiazdy
Miejsce w pierwszym rzędzie podczas pokazów mody to dla celebrytek rodzaj wyróżnienia przez projektantów. Niestety coraz częściej gwiazdy, zamiast podziwiać wielomiesięczną pracę nad kolekcją, wolą relacjonować przejście modelek w mediach społecznościowych. Celebrytki zapatrzone w smartfony to dla Roberta Kupisza przygnębiający widok. Projektant zaapelował do koleżanek z branży, by podczas jego pokazów schowały telefony, przeżywały razem z nim widowisko oraz oklaskiwały jego pracę.
Rubik o

Rubik o "Project Runway": "Program był potrzebny. Ludzie myśleli, że projektant to krawiec"

Gwiazdy
Anja Rubik nie ukrywa, że od niedawna jest wyjątkowo ambitną i zajętą osobą. Zdaje się, że od rozwodu z byłym mężem Sashą Knezevicem modelka ma jakby więcej czasu i coraz częściej angażuje się w inne projekty niekoniecznie związane z samym modelingiem. Rubik stara się działać na wiele frontów. Ma na swoim koncie prowadzenie programów, a ostatnio napisała książkę, która ma edukować Polaków w kwestiach seksualnych.W wywiadzie dla Przeambitnych wypowiedziała się w kwestii programu "Project Runway" i zdradziła, czy poprowadzi jego kolejną edycję: Program był potrzebny. Ludzie myśleli, że projektant to krawiec - wyznała supermodelka. Oglądaliście ten program? Podobała się Wam Rubik w roli prowadzącej?
Małgorzata Kożuchowska o problemach finansowych Zienia

Małgorzata Kożuchowska o problemach finansowych Zienia

Gwiazdy
Trzy lata temu Maciej Zień został oskarżony przez władze swojej spółki o to, że przed wyjazdem na wakacje zabrał ze sobą bez zgody wspólników ubrania z kolekcji oraz kilkadziesiąt złotych w gotówce. Mówiło się, że projektant jest na skraju bankructwa. Zniknął z mediów na długo, ale miał ogromne wsparcie wśród gwiazd. Po kłopotach ani śladu. Zień właśnie zaprezentował najnowszą kolekcję swojej marki. Po pokazie o problemach sprzed lat porozmawialiśmy z Małgorzatą Kożuchowską.
Jabłczyńska tłumaczy występ na ślubie Krupy:

Jabłczyńska tłumaczy występ na ślubie Krupy: "Zaśpiewałam symboliczną zwrotkę"

Gwiazdy
Jak w przypadku większości gwiazd, Joanna Krupa z początku ukrywała doniesienia na temat ceremonii zaślubin z Douglasem Nunesem. Mniej dyskrecji zachowali goście weselni z Dawidem Wolińskim na czele, który relację na Instagramie zaczął już w kościele. Projektant udostępnił nagranie z Joanną Jabłczyńską, śpiewającą w trakcie mszy All You Nees Is Love zespołu The Beatles. Aktorka przyznała, że nie rozumie zamieszania wokół występu w kościele. Dodała, że jako świadkowa panny młodej, chciała zrobić ukłon w stronę zagranicznych gości.
Minge broni Jemioła:

Minge broni Jemioła: "Moda jest biznesem jak każdy inny. Donald Trump plajtował dwa razy"

Gwiazdy
Polska moda przechodzi kolejny kryzys wraz z medialną burzą wokół desantu przeprowadzonego przez przystojnego komornika na butik Łukasza Jemioła. Projektant zalegał rzekomo z płatnościami dla podwykonawców z Łodzi, wynoszącymi pół miliona złotych. Swojego kolegę po fachu postanowiła obronić jednak Ewa Minge. Filantropka kandydująca do miana głosu rozsądku polskiego show biznesu stwierdziła, że moda jest bardzo trudnym i zmiennym biznesem, w którym ciężko o stały sukces.
Pomysł na biznes: Auto do drzemek i relaksu

Pomysł na biznes: Auto do drzemek i relaksu

Finanse
Samochód do drzemek, relaksu i medytacji - to pomysł na biznes Dawida Zaleskiego, projektanta z High Studio. "Key Offline Van" jest jego najnowszym projektem. Japoński mikrovan z wygodnym łóżkiem do relaksu. To jedyny tego typu samochód w Polsce. - Stworzyłem go na potrzeby mieszkańców miast. Polacy nie umieją odpoczywać - tłumaczy projektant. Auto do drzemek ma być antidotum dla zabieganych i zestresowanych pracowników warszawskich korporacji. Wykończona drewnem przestrzeń jest wygłuszona i zaciemniona. W środku czeka na nas wygodny materac, czysta pościel, relaksacyjna muzyka i aroma dyfuzor. Skąd pomysł na taki biznes? - Inspiracją dla projektu były podróże do Azji. Mieszkając tam, obserwowałem jak Chińczycy i Japończycy korzystają w świadomy sposób z krótkich drzemek. Oni umieją odpoczywać. Postanowiłem przenieść ten pomysł do Warszawy - tłumaczy Zalesky. Koszt inwestycji wyniósł 22 tys. zł przy wsparciu finansowym sponsorów. Samochód do relaksu można wynajmować. Z usług korzystają głównie duże korporacje i klienci instytucjonalni. Cena za wynajem grupowy z obsługą kosztuje 1,5 tys. zł za dobę (dla 20-30 osób). Projekt cieszy się dużym zainteresowaniem. Właściciel traktuje go jako dodatkową działalność, a samochód wypożycza na trzy dni w każdym tygodniu. Auto podróżuje po największych miastach w Polsce. Plany na przyszłość? - Zwiększenie liczby vanów oraz stworzenie produktów dedykowanych odpoczynkowi - podsumowuje projektant. - Obecnie pracuję nad mikrochatką, czyli stałą miejską przestrzenią do relaksu - dodaje.Zobacz nowy odcinek programu "Pomysł na biznes".
Zień rozpływa się nad Kożuchowską:

Zień rozpływa się nad Kożuchowską: "To marzenie każdego projektanta, żeby ubierać Małgosię"

Gwiazdy
Małgorzata Kożuchowska przez wiele lat była najwierniejszą klientką i przyjaciółką Macieja Zienia. Niestety pokaz projektanta w jednym z warszawskich kościołów zniesmaczył znaną ze swojej religijności aktorkę. Małgosia obraziła się na Macieja i przestała przychodzić na jego wydarzenia, tłumacząc się brakiem czasu. W międzyczasie Zień znalazł natchnienie u boku Katarzyny Warnke, która została ambasadorką jego ostatniej kolekcji. Podczas ostatniego Flesz Fashion Night u boku projektanta w roli muzy pojawiła się jednak Kożuchowska. Celebryta nie szczędził pochlebstw w kierunku aktorki zapewniając, że każdy projektant marzy, by ubierać Gosię w swoim butiku. Aktorka z dystansem przysłuchiwała się komplementom projektanta. Doceni wylewność?
Córka Wolińskiego wystąpi w

Córka Wolińskiego wystąpi w "Top Model"? "Mogłaby to zrobić, żeby przytrzeć mi nosa"

Gwiazdy
Niewiele osób wie, że Dawid Woliński lansowanie na Instagramie musi godzić również z ojcowskimi obowiązkami. Projektant jest tatą 23-letniej Oliwii, która urodziła się, gdy projektant miał 19 lat. Celebryta w wywiadzie dla portalu PrzeAmbitni zdradził, jak zareagowałby gdyby Oliwia pojawiła się w programie Top Model. Woliński wyznał, że córka wystąpiłaby w show TVN tylko, dlatego, żeby zrobić jemu na złość. Przy okazji zdradził zainteresowania dziewczyny. Pójdzie w ślady ojca?
Zobaczcie relację z pokazu Roberta Kupisza! Które gwiazdy zasiadły w pierwszym rzędzie?

Zobaczcie relację z pokazu Roberta Kupisza! Które gwiazdy zasiadły w pierwszym rzędzie?

Gwiazdy
Pokazy Roberta Kupisza w każdym sezonie przyciągają wiele gwiazd i fotoreporterów. Projektant i tym razem nie zawiódł i podczas długiego jak na warszawskie standardy pokazu zaprezentował swoje propozycje. 
Sablewska zachwala Kupisza:

Sablewska zachwala Kupisza: "Udowodnił, że jest mistrzem"

Gwiazdy
Pokazy Roberta Kupisza w każdym sezonie przyciągają wiele gwiazd i fotoreporterów. Projektant i tym razem nie zawiódł i podczas długiego jak na warszawskie standardy pokazu zaprezentował swoje propozycje. 
Sablewska:

Sablewska: "Programy, które ja robię, nie mają konkurencji"

Gwiazdy
Pokazy Roberta Kupisza w każdym sezonie przyciągają wiele gwiazd i fotoreporterów. Projektant i tym razem nie zawiódł i podczas długiego jak na warszawskie standardy pokazu zaprezentował swoje propozycje. 
Sablewska o nowej miłości:

Sablewska o nowej miłości: "Dzieje się bardzo dużo, to bardzo intymne"

Gwiazdy
Pokazy Roberta Kupisza w każdym sezonie przyciągają wiele gwiazd i fotoreporterów. Projektant i tym razem nie zawiódł i podczas długiego jak na warszawskie standardy pokazu zaprezentował swoje propozycje. 
Sablewska o Paradzie Równości:

Sablewska o Paradzie Równości: "Boję się w Polsce tego typu wydarzeń"

Gwiazdy
Pokazy Roberta Kupisza w każdym sezonie przyciągają wiele gwiazd i fotoreporterów. Projektant i tym razem nie zawiódł i podczas długiego jak na warszawskie standardy pokazu zaprezentował swoje propozycje. 
Krupa o sukni ślubnej:

Krupa o sukni ślubnej: "Douglas chce, żeby nie było "too wow"

Gwiazdy
Pokazy Roberta Kupisza w każdym sezonie przyciągają wiele gwiazd i fotoreporterów. Projektant i tym razem nie zawiódł i podczas długiego jak na warszawskie standardy pokazu zaprezentował swoje propozycje. 
Krupa o przyszłym mężu:

Krupa o przyszłym mężu: "Chce zatrzymać prywatność. Myślał, że ja tylko wyprowadzam pieski"

Gwiazdy
Pokazy Roberta Kupisza w każdym sezonie przyciągają wiele gwiazd i fotoreporterów. Projektant i tym razem nie zawiódł i podczas długiego jak na warszawskie standardy pokazu zaprezentował swoje propozycje. 
poprzednie1 2 3 4 5 ... 7następne