Wyniki wyszukiwania dla:

produkcja noży

Liczba wyników: 334

Majstrak też narzeka na

Majstrak też narzeka na "M jak Miłość"? "Nie poinformowali mnie o zakończeniu mojego wątku"

Gwiazdy
Joanna Majstrak wszelkimi sposobami stara się reanimować swoją karierę w show biznesie. Aktorka próbowała zwrócić na siebie uwagę romansami ze starszymi celebrytami oraz publicznym wyznaniem swojej biseksualności. Karierę "odświeżała" również zwierzeniami o zamiłowaniu do kwasu hialuronowego. W swoim artystycznym dorobku może pochwalić się epizodem w M jak Miłość. Pracę na planie wspomina jako spełnienie marzeń, choć nie obyło się bez drobnych zgrzytów W najnowszym wywiadzie poskarżyła się, że produkcja serialu nie poinformowała jej o zakończeniu współpracy. Przypomnijmy, że to nie pierwsze oskarżenia w kierunku produkcji. Kacper Kuszewski oraz Olga Frycz, żegnając się z produkcją, zdradzili szokujące kulisy pracy na planie zdjęciowym: Łepkowska wścieka się na Kuszewskiego: "Zawiodłam się na nim". Aktor odpowiada: "NIGDY NIE NARZEKAŁEM NA SWOJĄ PRACĘ"
Ślub Joanny Krupy pod znakiem zapytania. Rozbierane sesje przerosły jej narzeczonego

Ślub Joanny Krupy pod znakiem zapytania. Rozbierane sesje przerosły jej narzeczonego

Polska
Joanna Krupa z żalem wspomina swój poprzedni związek. Pięknej modelce brakowało w nim bliskości z ukochanym. Teraz Krupa znowu jest szczęśliwa. Jednak jej ukochany Douglas Nunes jeszcze niedawno sprzeciwiał się rozbieranym sesjom Dżoany. Krupa wzięła sprawy w swoje ręce. Teraz produkcja "Top Model" musi zrobić wszystko, żeby jej narzeczony Douglas zawsze mógł być przy niej.
Szpak o zmianach w

Szpak o zmianach w "The Voice of Poland": "Boję się starcia z nowymi jurorami"

Gwiazdy
Jacek Kurski postanowił w jesiennej ramówce nieco odświeżyć formułę "The Voice of Poland". Produkcja zdecydowała się na radykalną wymianę jurorów. W składzie z poprzedniej edycji pozostał jedynie Michał Szpak, a w miejsce Andrzeja Piasecznego czy Tomsona i Barona pojawi się Natalia Nykiel, Grzegorz Hyży oraz Patrycja Markowska. Choć Michał wielokrotnie zapewniał, że praca trenera jest trudna i obciążająca psychicznie, zdecydował się podjąć ryzyko jeszcze raz. W wywiadzie dla portalu PrzeAmbitni zapewniał, że "kto nie ryzykuje, ten nie pije szampana". Liczy na kolejne zwycięstwo?
Pomysł na biznes: Miejskie pszczoły

Pomysł na biznes: Miejskie pszczoły

Finanse
Produkcja miejskich miodów i innych produktów pszczelich, adopcja pszczół i organizacja szkoleń - to pomysł na biznes Tomasza Petryki, właściciela gospodarstwa pasiecznego "Miodem Słodzone". Firma prowadzi miejską pasiekę na dachu Teatru Wielkiego - Opery Narodowej w Warszawie. - Skład chemiczny miodów miejskich niczym się nie różni od miodów pochodzących z terenów wiejskich - wyjaśnia Petryka, który jest przedstawicielem 5. pokolenia pszczelarzy w rodzinie. Na własną markę postawił w 2014 roku. Doinwestował w rodzinny biznes ok. 15 tys. zł. W ciągu czterech lat działalności, sprzedaż w jego firmie wzrosła o ok. 1000 proc. Dziś z powodzeniem prowadzi pasiekę w centrum Warszawy, przygotowując się do otwarcia kolejnej. 80 proc. zamówień pochodzi od klientów biznesowych i instytucjonalnych. Sprzedaż dla klientów indywidualnych to 20 proc. Miód trafia także za granicę, m.in. do Wielkiej Brytanii, Niemiec czy Holandii. Zobacz nowy odcinek programu "Pomysł na biznes".
Samotny Kret z nietęga miną spaceruje po Warszawie

Samotny Kret z nietęga miną spaceruje po Warszawie

Gwiazdy
Udział Beaty Tadli i Jarosława Kreta w Tańcu z Gwiazdami miał być jedną z głównych atrakcji, jaką dla widzów przygotowała produkcja programu. Niestety plan skończył się niepowodzeniem jeszcze przed rozpoczęciem show. Pogodynek postanowił rozstać się z dziennikarką jeszcze przed konferencją prasową programu. Niesmaczne zachowanie celebryty szybko zakończyło jego przygodę z programem. Przy okazji wygranej prezenterki, postanowił przypomnieć o sobie w mediach, przypisując sobie zasługi za wygraną Tadli. Kilka dni temu paparazzi spotkali Kreta podczas samotnego spaceru po Warszawie. Z nietęga miną unikał kontaktu z fotoreporterami.
Koroniewska wraca do

Koroniewska wraca do "M jak Miłość"? "Nic na ten temat nie wiem"

Gwiazdy
Kilka dni temu do mediów przedarła się informacja o rzekomym powrocie Joanny Koroniewskiej do serialu "M jak Miłość". Aktorka pięć lat temu zrezygnowała z roli Małgosi Mostowiak w serialu. Produkcja postanowiła jednak nie zamykać celebrytce drogi powrotu, wysyłając graną przez nią postać do Stanów Zjednoczonych. Na razie Koroniewska nie odniosła się do tych doniesień. Głos w sprawie postanowiła jednak zabrać Julia Wróblewska, która przez lata wcielała się w podopieczną Małgosi Mostowiak. 19-latka uspokoiła fanów, że ona sama nie ma zamiaru znikać z serialu.

"Iron Majdan": Radek w roli tłumacza Małgosi. Zobaczcie zabawny fragment odcinka

Gwiazdy
Majdanowie intensywnie główkowali, co tym razem przygotowała dla nich produkcja, żadne z nich nie przypuszczało, że na czas tej wyprawy, staną się speleologami, czyli badaczami grot i jaskiń! Radek miał podwójne zadanie. Przede wszystkim to on musiał dogadać się z mieszkańcami. Jak mu poszło?
Czym jest Silnik Stirlinga? [Pixel]

Czym jest Silnik Stirlinga? [Pixel]

Nauka
Czy możliwa jest łatwa produkcja energii elektrycznej w domowym zaciszu? Okazuję się, że tak, a wszystko za sprawą nietypowego i wciąż mało znanego rodzaju silnika, który został opatentowany już w tysiąc osiemset szesnastym roku przez szkockiego duchownego Roberta Stirlinga.
Ekspertka: Jaja znacznie droższe przed świętami niż przed rokiem

Ekspertka: Jaja znacznie droższe przed świętami niż przed rokiem

Finanse
- Ceny jaj są średnio 30 proc. wyższe niż przed rokiem. Produkcja powoli odbudowuje się po ubiegłorocznym spadku - stwierdziła Marta Skrzypczyk, dyrektor ds. analiz rynków rolnych w banku BGŻ BNP Paribas w programie "Money. To się liczy". Tematem rozmowy były koszty nadchodzących świąt wielkanocnych,.
Polacy zarobią na autach elektrycznych. Minister ds. technologii wie jak

Polacy zarobią na autach elektrycznych. Minister ds. technologii wie jak

Nowe technologie
Polacy zarobią na autach elektrycznych? Jadwiga Emilewicz w programie "Kto nami rządzi" zdradza niszę w branży, którą mamy zamiar wykorzystać - produkcja baterii do samochodów.
Łatwopalne jezioro w Kanadzie

Łatwopalne jezioro w Kanadzie

Ciekawostki
W prowincji Alberta w Kanadzie znajduje się niezwykłe jezioro. To właściwie sztuczny zbiornik powstały w latach 70. po wybudowaniu tamy na pobliskiej rzece. Nosi nazwę Jezioro Abrahama. Jego wyjątkowość polega tym, że woda zamarza w nim taki sposób, że widać zamarznięte pęcherzyki. W ich środku nie znajduje się jednak powietrze a... metan. Ten łatwopalny gaz powstaje przez bakterie, które żyją w jeziorze i żywią się martwą materią organiczną, np. szczątkami zwierząt. Łatwopalność gazu to nie jedyne zagrożenie. Metan jest gazem cieplarnianym. Zatrzymuje ciepło 25 razy skuteczniej niż dwutlenek węgla. W niemal równym stopniu odpowiedzialne są za to bakterie i produkcja paliw kopalnych.
Dopada cię czasem

Dopada cię czasem "kac gigant". Badacze: to wina ewolucji

Ciekawostki
Według najnowszych badań, kaca zawdzięczamy ewolucji. A dokładniej genowi odpowiedzialnemu za produkcje enzymu rozkładającego alkohol. W wyniku jego działania powstaje aldehyd octowy. To właśnie ten związek chemiczny powoduje, że czujemy się tak źle na drugi dzień po spożyciu alkoholu. Przy niektórych wariantach genu produkcja enzymu jest tak skuteczna, że zapewnia nosicielowi tzw. kaca giganta. Po zbadaniu genomów 2500 osób z czterech różnych kontynentów, okazało się że właśnie ten wariant występuje co raz częściej. Nowy wariant genu pojawił się niezależnie w Afryce i w Azji około 10000 lat temu i od tamtej pory jest faworyzowany przez ewolucję. Dlaczego? Według naukowców z Uniwersytetu w Pensylwanii to właśnie kac miał się przyczynić do przetrwania naszego gatunku. Fatalne samopoczucie miałoby powstrzymywać ludzi przed uzależnieniem i zapiciem się na śmierć, tym samym znacząco zwiększyć reprodukcyjne szanse nosiciela. Ewolucja oczywiście ciągle trwa, możliwe więc, że problem nadmiernego picia alkoholu rozwiąże się sam w ciągu kolejnych 10000 lat. Kac u człowieka przyszłości może być tak dotkliwy, że skutecznie powstrzyma go od picia.
Rusin żali się na rozłąkę z przyjaciółką w

Rusin żali się na rozłąkę z przyjaciółką w "Agencie": "Oddzielono nas masakrycznie!"

Gwiazdy
Kinga Rusin namówiła swoją przyjaciółkę, Karolinę Ferenstein-Kraśko na udział w trzeciej edycji "Agenta". Najwyraźniej prezenterka szybka pożałowała swojej decyzji. Produkcja programu zadbała o to, by odseparować celebrytki od siebie w przerwach między kręceniem odcinków. Rusin w wywiadzie dla PrzeAmbitnych wyznała, że spała w zupełnie innym hotelu oraz miała osobny transport. Kinga stwierdziła, że nie mogła nawet mrugnąć do przyjaciółki.

"Wątek #metoo w "Drugiej szansie" będzie głosem w dyskusji w bardzo trudnej sprawie"

Gwiazdy
Podczas konferencji wiosennej ramówki TVN zaprezentowano spot najnowszego sezonu Drugiej Szansy. Trzeba przyznać, że scenarzyści wyjątkowo nie oszczędzają bohaterki, w którą wciela się Małgorzata Kożuchowska. Tym razem produkcja serialu skupiła się na promowaniu akcji #metoo. Główna bohaterka zostanie odurzona i prawdopodobnie wykorzystana w hotelowym pokoju. To dość zaskakujące posunięcie ze strony stacji, która w spocie wizerunkowym TVN-u pozwala na ostentacyjnie wpatrywanie się Kubie Wojewódzkiemu w pośladki swoich wodzianek. Kożuchowska w najnowszym wywiadzie wyznała, że chodziło o to, by pokazać skalę problemu i zachęcić do dyskusji. Zdaniem aktorki ten wątek przyciągnie przed telewizory sporo widzów.
Rozenek reklamuje

Rozenek reklamuje "Projekt Lady": "Program naprawdę zmienia życie tych dziewczyn"

Gwiazdy
TVN po sukcesie pierwszej edycji Projektu Lady od razu zdecydował, że będzie zarówno druga, jak i trzecia odsłona show. Kika dni temu ruszyły pierwsze castingi do kolejnego sezonu programu. Małgorzata Rozenek-Majdan zapowiedziała, że produkcja nie będzie ingerować w format, ponieważ ten sprawdza się doskonale. Celebrytka zapewnia, że program jest wartościowy i naprawdę zmienia życie uczestniczek. Rozenek nie kryła dumy ze zwyciężczyni pierwszej edycji, Patrycji Wiei.
Łepkowska broni

Łepkowska broni "Korony królów": "Hejterzy nas napędzają!"

Gwiazdy
Ilona Łepkowska od lat związana z telewizją publiczną. Jeszcze przed emisją pierwszego odcinka "Korony królów", którego jest współautorką, przyznała, że bardzo zabolała ją krytyka. Hejt pierwszych odcinków "polskiej Gry o Tron" musiała równie mocno zaboleć Jacka Kurskiego, który najchętniej zakazałby jakiegokolwiek komentowania produkcji. Scenarzystka stara się jednak ogrom porażki przekuć w sukces. Jej zdaniem masowa fala krytyki oznacza dla serialu same pozytywy. Ilona twierdzi, że żadna inna produkcja nie spotkała się w ostatnich latach z tak dużym zainteresowaniem.
Nawyki, które wyniszczają wątrobę

Nawyki, które wyniszczają wątrobę

Zdrowie
Jej rolą jest też produkcja żółci, niezbędnej do wchłaniania witamin rozpuszczalnych w tłuszczach. Wątroba to organ, który stosunkowo łatwo się regeneruje, ale jest niestety bardzo często zaniedbywany.Wątrobę niszczy nie tylko alkohol, ale przede wszystkim złe nawyki.
Nowe BMW X7 na pierwszych, oficjalnych materiałach. Produkcja już trwa

Nowe BMW X7 na pierwszych, oficjalnych materiałach. Produkcja już trwa

SUV
BMW szykuje się do wprowadzenia na rynek swojego flagowego SUV-a. Samochód nawiązujący do pokazanego we Frankfurcie w 2017 roku konceptu już trafił do produkcji. Na oficjalną premierę auta przyjdzie nam jednak jeszcze poczekać.
#dziejesiewkulturze: powstaje serialowy hit na miarę

#dziejesiewkulturze: powstaje serialowy hit na miarę "Matriksa". Pierwsze zwiastuny wgniatają w fotel

Inne
Netflix zainteresował się powieścią "Modyfikowany węgiel", która posłużyła do nakręcenia co najmniej 10 odcinków serialu. Produkcja miejscami przypomina wielki hit z Keanu Reevesem w roli Neo, co stanowi ogromną zachętę dla fanów kina science fiction. Co wiemy o nowym serialu Netfliksa? Kiedy pojawi się nowy album Gorillaz i czy "Dungeon and Dragons" doczeka się godnej ekranizacji? Sprawdź, co #dziejesiewkulturze.
Ilona Łepkowska o

Ilona Łepkowska o "Koronie królów": To telenowela historyczna

Gwiazdy
"Korona królów" to pierwsza własna produkcja historyczna TVP. Ilona Łepkowska sprawuje opiekę literacką nad serialem. Co ma do powiedzenia na jego temat?
 Jak będzie wyglądał nowy

Jak będzie wyglądał nowy "Taniec z gwiazdami"? "Produkcja szykuje zmiany"

Gwiazdy
Kiedy pod koniec 2013 roku pojawiła się możliwość przechwycenia od TVN-u Tańca z gwiazdami, Polsat nie posiadał się z radości. Niestety sporym problemem okazuje się pozyskanie "gwiazd" do nadchodzącej, już 21. edycji. Spekuluje się, że w nowym sezonie wystąpi między innymi Ewa Farna. Na liście gwiazd na pewno nie znajdziemy Agnieszki Hyży, która w rozmowie z portalem PrzeAmbitni zasugerowała, że producenci szykują zmiany w formacie.