Wyniki wyszukiwania dla:

popek

Liczba wyników: 195

Modowy ranking Pudelka: Ania Popek, Katarzyna Kowalska, Małgorzata Kożuchowska

Modowy ranking Pudelka: Ania Popek, Katarzyna Kowalska, Małgorzata Kożuchowska

Gwiazdy
Polskie gwiazdy coraz lepiej poruszają się pośród światowych trendów i aktywnie współpracują z "menedżerami wizerunku". Zasięganie opinii specjalistów często owocuje świetnymi stylizacjami, które mogą zaprezentować na czerwonych dywanach. Niestety, od czasu do czasu nawet najbardziej wymagającym estetom zdarzy się modowa wpadka, co rzecz jasna nie może umknąć uwadze redaktorów Kliki Pudelka.
Popek nie wyklucza, że wróci jeszcze na ring

Popek nie wyklucza, że wróci jeszcze na ring

Gwiazdy
Byliśmy na premierze „Underdoga”, czyli pierwszego polskiego filmu o MMA. Na wydarzeniu pojawiło się wiele gwiazd. Zapytaliśmy je m.in. o kulisy powstawania produkcji. Zobaczcie, czego dowiedział się nasz reporter
Khalidov komentuje walki Popka

Khalidov komentuje walki Popka

Gwiazdy
Byliśmy na premierze "Underdoga", czyli pierwszego polskiego filmu o MMA. Na wydarzeniu pojawiło się wiele gwiazd. Zapytaliśmy je m.in. o kulisy powstawania produkcji. Zobaczcie, czego dowiedział się nasz reporter.
Popek w łańcuchu wygłupia się na ściance

Popek w łańcuchu wygłupia się na ściance

Gwiazdy
Choć Popek jest dość kontrowersyjną postacią, chcąc nie chcąc, większość Polaków kojarzy jego osobę. Mimo że zasłynął głównie za sprawą swojej pociętej twarzy, wytatuowanych gałek ocznych i problemów z prawem, to zdaje się być coraz popularniejszy. Oprócz roli celebryty 40-latek incydentalnie walczy jako zawodnik MMA. W związku z tym w środę nie mogło go zabraknąć na premierze filmu Underdog, wyreżyserowanego przez współwłaściciela KSW - Macieja Kawulskiego. Popek wygłupiał się na ściance, prezentując złote zęby. Lubicie jego muzykę?
Popek ostro o rządzie. Raper zakłada swoją partię

Popek ostro o rządzie. Raper zakłada swoją partię

Gwiazdy
Na premierze filmu "Underdog" pojawiło się wielu gości. Jednym z nich był raper Popek, który opowiedział naszemu reporterowi o swoich najbliższych planach. Okazuje się, że muzyk zakłada swoją partię "Młoda Polska". Zdradził, jakimi postulatami zamierza przekonać do siebie wyborców.
Popek bierze łyka i komentuje tragedię w escape roomie:

Popek bierze łyka i komentuje tragedię w escape roomie: "To jest życie, tego nie przewidzisz"

Gwiazdy
Choć raper Popek jest znany głównie ze swojej pociętej twarzy i tego, że kradł portfele w Niemczech, to od jakiegoś czasu pełni rolę pełnoprawnego celebryty. Dzięki występowi w Tańcu z gwiazdami dał się poznać szerszej publiczności i niedługo potem stwierdził, że… zajmie się polityką. W rezultacie 40-latek założył partię o nazwie Młoda Polska. Zdaje się, że artysta ma coś do powiedzenia w każdej możliwej sprawie i postanowił wypowiedzieć się nawet w kontekście ostatniej tragedii, jaka wydarzyła się w koszalińskim escape roomie: Wielka tragedia. To jest życie, tego nie przewidzisz - skomentował śmiertelne zdarzenie Popek, dodając dyplomatycznie, że sytuacji zawinili "wszyscy i nikt". Zgadzacie się z "królem Albanii"?
Popek skromnie o sobie:

Popek skromnie o sobie: "Żeby tak wyglądać w wieku 50 lat, trzeba się zabrać za to po trzydziestce"

Gwiazdy
Anna Popek po odejściu kilku ważnych i rozpoznawalnych nazwisk z telewizji publicznej została jedną z największych gwiazd stacji. 30-letnie doświadczenie w pracy przed kamerą postanowiła podsumować w poradniku skierowanym do kobiet powyżej pięćdziesiątego roku życia. Dziennikarka zapewnia, że młody wygląd, szczupłą sylwetkę i dobrą kondycję pozwala jej zachować przede wszystkim leczniczy post dr Ewy Dąbrowskiej. Choć na początku nie była przekonana do diety warzywno-owocowej, z czasem uwierzyła, że "niedojadanie jest sekretem młodości". Regularnie poddaje się specjalnej kuracji oczyszczającej na Kaszubach. Popek zapewnia, że mimo upływu lat niezmiennie zachwyca nienaganną figurą i promienną cerą, o którą zaczęła dbać już po skończeniu trzydziestki.  
Popek:

Popek: "Solidarność jajników to mit"

Gwiazdy
Na początku "dobrej zmiany" w Telewizji Polskiej mówiło się o konflikcie między Anną Popek a Moniką Zamachowską. Zamachowska dość nieoczekiwanie znalazła się na czarnej liście, Popek z kolei zatroszczyła się o to, by jej pozycja nie była zagrożona. Choć obie prezenterki zapewniały, że pomiędzy nimi nie ma żadnego konfliktu, to całą sytuację pod wątpliwość daje ostatni wywiad Popek. Zdaniem celebrytki "solidarność jajników" jest mitem. Ania dodaje, że na poziomie biologicznym kobiety są dla siebie konkurentkami. Dziennikarka bardziej wierzy w serdeczną przyjaźń z kobietami i sama przez lata wypracowała "bazę przyjaciółek", na które może liczyć w trudnych momentach. Popek dodaje, że mierząc się z życiowymi problemami, pomocna będzie dobra lektura czy rozmowa z mądrym, doświadczonym przez życie człowiekiem.   Ma na myśli swój poradnik?
 Anna Popek śpiewa, tańczy i popija szampana na premierze swojej książki

Anna Popek śpiewa, tańczy i popija szampana na premierze swojej książki

Gwiazdy
Wydaje się, że dobra passa Anny Popek skończyła się tak szybko, jak się zaczęła. Wraz z wprowadzeniem "dobrej zmiany", która w TVP objawiła się w osobie prezesa Jacka Kurskiego, kariera dziennikarki nabrała rozpędu, bo jako jedna z nielicznych nie miała problemu z propagandowymi zapędami stacji. Gdy jednak okazało się, że została zdegradowana jedynie do roli prowadzącej programu emitowanego wczesnym rankiem, Ania zdecydowała się wziąć sprawy w swoje ręce i naprędce napisała książkę. Choć prezenterka skończyła 50 lat niespełna pół roku temu, jej twór nosi tytuł "Piękna pięćdziesiątka". Kilka dni temu odbyła się premiera książki Popek, podczas której wyglądająca na nieco spiętą, próbowała nawet tańczyć i śpiewać, popijając szampana. Zobaczcie.
 Natchniona Popek:

Natchniona Popek: "Dziękuję za światło i ciepłą wodę"

Gwiazdy
Pięćdziesiąte urodziny okazały się dla Anny Popek przełomowym momentem, w którym zamknęła pewien etap swojego życia i otworzyła nowy. Celebrytka zrobiła bilans pięciu dekad i zastanowiła się na tym, co w jej życiu było udane, a co można było zrobić nieco lepiej. Świętowanie urodzin zwieńczyła wydaniem poradnika "Piękna pięćdziesiątka". Rola pisarki tak bardzo spodobała się Popek, że w najbliższym czasie chce doskonalić warsztat pisarski. W najnowszym wywiadzie stwierdziła, że z chęcią cofnęłaby czas o 20 lat, by móc być bardziej odważną w swojej karierze.   Doczekamy się kolejnego dzieła?
Popek promuje literackie dzieło:

Popek promuje literackie dzieło: "Chciałam uchwycić moment przełomu w moim życiu"

Gwiazdy
Anna Popek może pochwalić się kolejnymi literackimi wypocinami. Dziennikarka promuje obecnie nową książkę "Piękna pięćdziesiątka", które jest połączeniem poradnika i pamiętnika, w którym celebrytka zdradziła swoje sposoby na piękno ciała i pogodę ducha. Do powstania poradnika zainspirowały Popek pięćdziesiąte urodziny, które obchodziła w czerwcu tego roku. Dziennikarka postanowiła podzielić się wszystkimi swoimi doświadczeniami z różnych dziedzin życia. W najnowszym wywiadzie zapewnia, że to najlepszy wiek dla kobiety, ponieważ bez wyrzutów sumienia może skupić się na samej sobie. Prezenterka dodała, że w swoim "dziele" poświęciła również spory rozdział toksycznym kobietom.   Kim się inspirowała?
Annę Popek zamurowało na widok paparazzi

Annę Popek zamurowało na widok paparazzi

Gwiazdy
 Anna Popek małymi kroczkami pnie się po szczeblach kariery w telewizji publicznej. Pod koniec wakacji prezenterka doczekała się kolejnego awansu od Jacka Kurskiego. Celebrytka dołączyła do redakcji TVP Info, gdzie zaczęła prowadzić poranny program. Przy okazji Popek wydała również urodowy poradnik, który kilka dni temu promowała na kanapie Pytania na śniadanie. Tym razem w roli gościa opowiadała, jak domowymi sposobami odmłodzić się o 10 lat. Przejęcie tematem najwyraźniej wyprowadziło Anię z równowagi, która na widok paparazzi zareagowała zdziwieniem.    
Anna Popek komentuje wynik wyborów w Warszawie

Anna Popek komentuje wynik wyborów w Warszawie

Wywiady/relacje
Anna Popek, znana prezenterka telewizyjna, a od niedawna prowadząca poranny program informacyjny odpowiedziała na kilka pytań dziennikarza Wirtualnej Polski. 

"Klatka po klatce" #24: "Popek" musi odpowiedzieć na kilka ważnych pytań

Inne
Po porażce w ostatniej walce Paweł Mikołajuw zapowiedział zakończenie kariery MMA. Czy faktycznie "Popek" powinien zawiesić rękawice na kołku? Takie pytanie dyrektorowi sportowemu KSW zadał Artur Mazur, prowadzący program "Klatka po klatce". - Przede wszystkim to Paweł musimy sobie odpowiedzieć na kilka ważnych pytań na temat zaangażowania w ten sport, tego czy chce trenować ten sport. Bo MMA to nie tylko 8 tygodni treningów do walki - powiedział Wojsław Rysiewski.
KSW 45: federacja podjęła decyzję w sprawie

KSW 45: federacja podjęła decyzję w sprawie "Popka"

Inne
Tuż przed walką z Erko Junem na KSW 45, "Popek" zapowiedział, że w przypadku przegranej zakończy karierę. Raper przegrał pojedynek przed czasem, ale wciąż może liczyć na kolejne walki. W rozmowie z nami współwłaściciel KSW Martin Lewandowski zapowiedział, że federacji spróbuje namówić  "Popka" na kolejne walki.
KSW 45:

KSW 45: "Popek" podtrzymuje sensacyjną zapowiedź

Inne
Paweł "Popek" Mikołajuw zapowiedział, że walka z Erko Junem na KSW 45 w Londynie może być ostatnią w jego karierze MMA. Popularny raper podkreślił, że jeśli przegra, zawiesi rękawice na kołku. Przypomnijmy, że "Popek" wraca do klatki po porażce z Tomaszem Oświecińskim. Z kolei Jun przystępuje do pojedynku po zwycięstwie właśnie nad "Strachem".
KSW 45:

KSW 45: "Popek" wręczył prezent Junowi

Inne
Nadzwyczaj spokojny był Paweł "Popek" Mikołajuw podczas ceremonii ważenia przed galą KSW 45. Słynący z prowokacyjnych zachowań raper tym razem okazał szacunek Erko Junowi, który będzie jego rywalem. "Popek" wręczył również swojemu przeciwnikowi dość nieoczekiwany prezent.

"Klatka po klatce" #23: Martin Lewandowski o zapowiedzi "Popka"

Inne
Już w najbliższą sobotę podczas KSW 45 Paweł "Popek" Mikołajuw po raz kolejny wejdzie do klatki. "Popek" postara się zmazać plamę po przegranej z Tomaszem Oświecińskim. Jeśli jednak przegra z Erko Junem, zapowiedział, że zakończy karierę. - Jeśli tak się stanie, to będzie dla nas duża strata - powiedział w programie "Klatka po klatce" Martin Lewandowski. 
Popek próbuje oceniać konkurentów z branży. Co sądzi o Quebonafide?

Popek próbuje oceniać konkurentów z branży. Co sądzi o Quebonafide?

Gwiazdy
Jak co roku, z końcem sierpnia w warszawskim klubie Endorfina odbyła się prezentacja jesiennej oferty telewizji Polsat. Prawdziwy tłum gwiazd pojawił się na imprezie, zobaczcie, z kim udało nam się porozmawiać!
Popek o synu:

Popek o synu: "Nadałem mu imię po Borysie Szycu"

Gwiazdy
Jak co roku, z końcem sierpnia w warszawskim klubie Endorfina odbyła się prezentacja jesiennej oferty telewizji Polsat. Prawdziwy tłum gwiazd pojawił się na imprezie, zobaczcie, z kim udało nam się porozmawiać!

"Popek" w jednym przypadku na pewno zakończy karierę. "To byłaby dla mnie katastrofa mentalna"

Sport
- Jeżeli bym przegrał tę walkę, to byłaby to dla mnie katastrofalna mentalna. Ledwo się pozbierałem po porażce z Oświecińskim. Jakbym dostał w ryj i bym padł to spoko, ale ja przegrałem z samym sobą - przyznał Paweł Mikołajuw "Popek" na pytanie o zakończenie kariery po ewentualnej porażce w kolejnej walce. Kontrowersyjny raper spodziewa się wkrótce również narodzin dziecka, ale jak sam przyznaje - musi przekonać swoją partnerkę do imienia. "Popek" opowiedział też o cięższych treningach, występie w tanecznym show i grze w serialu oraz filmie fabularnym. Przypominamy, że zawodnik MMA będzie walczył na gali KSW 45 w Londynie 6 października tego roku.
poprzednie1 2 3 4 5 ... 10następne