Wyniki wyszukiwania dla:

polityka

Liczba wyników: 703

Robert Biedroń ujawnił nazwę swojego ugrupowania

Robert Biedroń ujawnił nazwę swojego ugrupowania

Polityka
- To jest Wiosna, to jest nazwa naszej nowej siły politycznej. To jest właśnie ta zmiana, która zmieni oblicze tego kraju. Wiosna nikogo nie wyklucza, wiosną każdemu może być lepiej - mówił Robert Biedroń na warszawskim Torwarze na konwencji założycielskiej swojej nowej formacji politycznej.
Tłit - Michał Dworczyk

Tłit - Michał Dworczyk

Tłit - najbardziej interaktywny program w sieci. Oglądaj codziennie, od poniedziałku do piątku, online na WP.PL. Zaprasza Marek Kacprzak. Gościem był Michał Dworczyk.
Tłit - Borys Budka

Tłit - Borys Budka

Tłit - najbardziej interaktywny program w sieci. Oglądaj codziennie, od poniedziałku do piątku, online na WP.PL. Zaprasza Marek Kacprzak. Gościem był Borys Budka.
Niesiołowski wysyła prezesa PiS do więzienia.

Niesiołowski wysyła prezesa PiS do więzienia. "Łapę trzyma na pieniądzach"

Polska
- Dobrze wie, gdzie leżą pieniądze i łapę trzyma na nich – w takich słowach Stefan Niesiołowski skomentował aferę z taśmami Jarosława Kaczyńskiego. Zdaniem polityka z koła Unii Europejskich Demokratów prezes PiS to "sprytny biznesmen”, który "nie powinien w ogóle przychodzić” do Sejmu. – Miejsce Jarosława Kaczyńskiego jest w więzieniu – uznał. Joanna Kluzik-Rostkowska z PO w rozmowie z reporterem WP powiedziała, że po ujawnieniu nagrań upadł mit "twardego, nieprzekupnego, bardzo uczciwego Jarosława Kaczyńskiego.
Ciachorowski ekspertem od polityki:

Ciachorowski ekspertem od polityki: "To nie jest czysta gra"

Gwiazdy
Tomasz Ciachorowski na początku kariery starał się promować jako bożyszcze młodych kobiet. Niestety aktorowi zabrakło siły przebicia i musiał zadowolić się jedynie pozycją trzecioligowego celebryty. Poruszanie się po obrzeżach show biznesu, nie przeszkadza w nachalnym promowaniu swojej osoby na ściankach i brylowaniu na warszawskich salonach. Z czasem aktor wyrósł na prawdziwego specjalistę w temacie social mediów, męskości oraz... polityki. Ciachorowski zapewnia, że na bieżąco śledzi wydarzenia, które mają miejsce na arenie politycznej. Na poczynania posłów patrzy z lekkim przymrużeniem oka. Aktor zapewnia, że polityka nie jest czystą grą i każdy dopuścił się nieczystych zagrań.
Tłit - Jarosław Gowin

Tłit - Jarosław Gowin

Tłit - najbardziej interaktywny program w sieci. Oglądaj codziennie, od poniedziałku do piątku, online na WP.PL. Zaprasza Marek Kacprzak. Gościem był Jarosław Gowin.
Tłit - Leszek Balcerowicz, Jan Śpiewak, Jacek Żakowski, Łukasz Mężyk

Tłit - Leszek Balcerowicz, Jan Śpiewak, Jacek Żakowski, Łukasz Mężyk

Tłit - najbardziej interaktywny program w sieci. Oglądaj codziennie, od poniedziałku do piątku, online na WP.PL. Zaprasza Marek Kacprzak. Gościem byłi Leszek Balcerowicz, Jan Śpiewak, Jacek Żakowski, Łukasz Mężyk
Lider rolników: nikt nie wierzy już politykom

Lider rolników: nikt nie wierzy już politykom

Finanse
- Polacy mają dość polityki i partyjniactwa – powiedział w programie "Money. To się Liczy" Michał Kołodziejczak, lider AGROUnii.Dodał, że rolnicy dawno już przestali ufać deklaracjom polityków i mówią "sprawdzam".Zapewnił, że nie zamierza zakładać żadnej partii, a wszystkie informacje, jakoby było inaczej, mają na celu dyskredytowanie go. W ocenie Kołodziejczaka zapowiedź, że działacz chce zająć się polityką, powoduje, że traci zaufanie rolników.
Piechociński: Polityka prorodzinna to orkiestra symfoniczna

Piechociński: Polityka prorodzinna to orkiestra symfoniczna

Finanse
 - Skaczemy w polityce prorodzinnej od tematu do tematu, a nie traktujemy tego całościowo. Trzeba grać na wielu fortepianach, to musi być orkiestra symfoniczna – tak w środę w programie „Money. To się liczy” Janusz Piechociński, były wicepremier i minister gospodarki komentował przyjęcie przez rząd tzw. „emerytur matczynych”.
Ryszard Petru o ochronie Jarosława Kaczyńskiego: to śmieszne

Ryszard Petru o ochronie Jarosława Kaczyńskiego: to śmieszne

Polska
- Wiele razy prosiliśmy o ochronę przy większych zgromadzeniach. Ale trzeba liczyć na siebie i własne siły. Zawsze się bałem, że pojawi się jakiś wariat. W czasie kampanii rzucali w nas np. ciężkimi przedmiotami - parasol ochronny się przydawał. Praca polityka, który jest kontrowersyjny, wymaga dodatkowej ochrony. Ci, którzy mówią: "taka robota", nie mają świadomości - mówił Ryszard Petru (Teraz!) w programie "Tłit". Dopytywany o ochronę prezesa PiS, stwierdził: "Chodzi o skalę. On się odseparowuje od ludzi. To śmieszne". Odniósł się również do słów Adama Bielana, który w rozmowie z WP powiedział, że Kaczyński dostaje najwięcej pogróżek. - Skąd Bielan to wie? Mierzył? Co to za gadanie?! - ripostował Petru.
Największy problem polskich firm. Skarżą się głównie na jedno

Największy problem polskich firm. Skarżą się głównie na jedno

Polska
Polityka energetyczna czy kwestia rosnącego prawdopodobieństwa podwyższenia kosztów produkcji to tylko część problemów, z jakimi mierzą się polskie firmy. Ale gorsza jest inna rzecz: brak zaufania przedsiębiorcy do własnego państwa - mówił w programie "Money. To się liczy" Arkadiusz Krężel, przewodniczący rady nadzorczej Impexmetalu, wiceszef rady nadzorczej Boryszewa.
Marek Sawicki o Jarosławie Kaczyńskim. Mocne słowa

Marek Sawicki o Jarosławie Kaczyńskim. Mocne słowa

Polska
Marek Sawicki mówił w programie "Tłit" o nieobecności polityków PiS, m.in. Jarosława Kaczyńskiego, na sejmowym pożegnaniu Pawła Adamowicza. Czy nie zabrakło mu przeprosin od prezesa? - Od tego polityka słowa "przepraszam" nigdy nie słyszałem i nie spodziewam się, że kiedykolwiek usłyszę. To polityk, który sukcesywnie, stopniowo wprowadza język nienawiści do polityki. Nie spodziewam się, żeby kiedykolwiek stać go było na słowo "przepraszam". Zawsze miał wytłumaczone racje, kiedy tego języka nienawiści używał - odparł Sawicki.
Radosław Sikorski o ataku na Pawła Adamowicza.

Radosław Sikorski o ataku na Pawła Adamowicza. "To przestroga dla wszystkich"

Polska
- Polityka stała się bardzo brutalna. Próbowałem walczyć z eksterminacyjnym hejtem na forach internetowych pozwami sądowymi. Po 7 latach wygrałem proces i teraz niektóre gazety moderują i usuwają takie komentarze. Na początku są słowa, potem znajdują się osoby, które biorą je na poważnie. To przestroga dla wszystkich - mówił Radosław Sikorski w programie "Tłit". 
Interwencja policji przy Nowogrodzkiej. Protest przeciw wizycie Salviniego

Interwencja policji przy Nowogrodzkiej. Protest przeciw wizycie Salviniego

Wiadomości
Wizycie włoskiego wicepremiera Matteo Salviniego towarzyszyły protesty. Niewielka grupa z transparentami próbowała zakłócić złożenie kwiatów przy Pomniku Nieznanego Żołnierza, a także po rozmowie polityka z Jarosławem Kaczyńskim. Na Nowogrodzkiej niektórzy z manifestantów zostali spisani przez policję.
Andrzej Duda dla WP: Tusk nie ma szacunku do Polski

Andrzej Duda dla WP: Tusk nie ma szacunku do Polski

Polska
- Donald Tusk nie ma szacunku do własnego kraju. Mam wyrobione zdanie na temat pana Donalda Tuska i polityki, którą on realizuje, a także polityki, jaką realizował jako premier rządu. Według mnie to była zła polityka - powiedział prezydent Andrzej Duda w rozmowie z Łukaszem Mężykiem. - Nie wiem, czyje interesy reprezentuje, ale to nie są polskie interesy - mówi o polityce unijnej Tuska prezydent. - Trochę to dla mnie przykre, bo ja bym reprezentował nasze interesy - dodaje. Cały wywiad z Andrzejem Dudą już o godzinie 10 na stronie głównej Wirtualnej Polski. 
Tłit - Stanisław Karczewski

Tłit - Stanisław Karczewski

Tłit - najbardziej interaktywny program w sieci. Oglądaj codziennie, od poniedziałku do piątku, online na WP.PL. Zaprasza Marek Kacprzak. Gościem był Stanisław Karczewski.
Tłit - Marcin Kierwiński

Tłit - Marcin Kierwiński

Tłit - najbardziej interaktywny program w sieci. Oglądaj codziennie, od poniedziałku do piątku, online na WP.PL. Zaprasza Marek Kacprzak. Gościem był Marcin Kierwiński.

"Polityka miłości" wg. PiS. Jacek Sasin o wpisach Pawłowicz

Polska
- Prezes Kaczyński nie będzie nikomu niczego zabierał. To raczej apel, by rozważnie postępować z przekazem, który jest formułowany przez polityków PiS. Mamy świadomość, że otoczenie medialne nie jest dla nas przyjazne i każda wypowiedź może zostać wykorzystana przeciwko nam. Dlatego ostrożność z naszej strony musi być większa - mówił Jacek Sasin w programie "Tłit", pytany o dostęp polityków do Twittera. Zapewnił, że choć PiS jest "brutalnie atakowane", to ze strony partii "cały czas jest polityka miłości". - Są różne temperamenty polityków. Jedni są bardziej odporni, inni się odgryzają. Profesor należy do tych drugich - dodał, pytany o Krystynę Pawłowicz.
Tłit - Włodzimierz Cimoszewicz

Tłit - Włodzimierz Cimoszewicz

Tłit - najbardziej interaktywny program w sieci. Oglądaj codziennie, od poniedziałku do piątku, online na WP.PL. Zaprasza Marek Kacprzak. Gościem był Włodzimierz Cimoszewicz.
Tłit - Ryszard Petru

Tłit - Ryszard Petru

Tłit - najbardziej interaktywny program w sieci. Oglądaj codziennie, od poniedziałku do piątku, online na WP.PL. Zaprasza Marek Kacprzak. Gościem był Ryszard Petru.
Ryszard Petru bez hamulców o Gasiuk-Pihowicz:

Ryszard Petru bez hamulców o Gasiuk-Pihowicz: "zdrada", "obrzydliwe"

Polska
- Kamila Gasiuk-Pihowicz nie jest wiarygodna w polityce, mało kto będzie chciał jej zaufać. Jeśli zdrada ma być cnotą, taka polityka nie ma przyszłości. Jeżeli partnera dzieli się na pół, wyrywa się żywotną część funkcjonowania, to obrzydliwe. Nie dziwmy się potem, że Polacy tak nisko cenią sobie polityków - mówił Ryszard Petru w programie "Tłit".