Wyniki wyszukiwania dla:

playboy

Liczba wyników: 109

Sablewska:

Sablewska: "Chcę by moje zdjęcia w Playboyu nie były erotyczne"

Gwiazdy
Maja Sablewska uwielbia podkreślać, jak bardzo się zmieniła od czasu, gdy była opiekunką dziecka Natalii Kukulskiej, a później powierniczką gwiazd. Przeszła życiową metamorfozę i mental detox. To pozwoliło jej odnaleźć w sobie kobiecość, którą teraz ma ochotę podzielić się z czytelnikami Playboya. Negocjacje w sprawie jej rozbieranej sesji wciąż trwają. (mk)
#nocoty: co się stało z polską Pamelą?

#nocoty: co się stało z polską Pamelą?

Gwiazdy
Kilka lat temu była prawdziwym objawieniem w show-biznesie. Piękna Polka robiąca karierę za granicą i uwielbiająca eksponować imponujące wdzięki przebojem wdarła się na salony. U szczytu kariery nagle zniknęła. Co się z nią stało?
Rihanna i Leonardo mają romans?

Rihanna i Leonardo mają romans?

Gwiazdy
Leonardo DiCaprio i Rihanna mają się ku sobie? Świat show-biznesu obiegła wieść, iż 40-letni aktor flirtował z 26-letnią wokalistką na imprezie Playboy Mansion. Wiadomość jest zaskakująca, ponieważ DiCaprio dotychczas kojarzony był z blond pięknościami. Rihanna, której nie można odmówić urody, raczej nie pasuje do "kolekcji" dotychczasowych podbojów gwiazdora. Czy słynna Barbadoska rozkocha w sobie bożyszcze kobiet?
Polka pozowała dla

Polka pozowała dla "Playboya". Teraz szuka pracy

Polska
Aida Bella jest brązową medalistką Mistrzostw Europy w sztafecie z 2013 r. w short tracku. Rok temu razem z Martą Wójcik wystąpiła w nagiej sesji zdjęciowej dla magazynu "Playboy", by zebrać dodatkowe pieniądze na szkolenia i treningi. Dziś szuka pracy. (km)
poprzednie 1 ... 2 3 4 5 6 następne