Wyniki wyszukiwania dla:

playboy

Liczba wyników: 109

Jonkisz o

Jonkisz o "Playboyu": "Nie śledzę tego magazynu. Jestem dość młody..."

Gwiazdy
Namaszczony przez Rafała Maślaka Mister Polski 2015, Rafał Jonkisz, wydaje sie być trochę zagubiony w świecie show biznesu. Z jednej strony w dość bezpośredni sposób opowiada o erotycznych filmikach, które dostaje od fanów, z drugiej uważa, że powinien być wzorem do naśladowania. 18-latek przyjął aktualnie postawę Justina Biebera sprzed kilku lat, który starał się uchodzić za wzór cnót. Jonkisz zapewnia, że nie przegląda magazynów dla mężczyzn. Zamiast tego skupia się na... zrobieniu prawa jazdy.
Gwiazdy o nagości

Gwiazdy o nagości

Styl życia
Nagość to dla wielu najlepsza droga, by zaistnieć na salonach. Gwiazdy deklarują, że nie mają większych oporów przed publicznym negliżem. Efekt jest taki, że pokazują coraz więcej, bo mają gwarancje, że to się sprzeda.
Karolina Kowalkiewicz: skoku na bungee bałam się bardziej niż skoków ze spadochronem [3/3] [Sektor Gości]

Karolina Kowalkiewicz: skoku na bungee bałam się bardziej niż skoków ze spadochronem [3/3] [Sektor Gości]

Polska
Czego Karolina Kowalkiewicz nauczyła się w Szkole Kaskaderów Filmowych? Czy chciałaby wystąpić kiedyś w filmie w roli kaskadera? Jakie ma wrażenia ze skoków ze spadochronem i jak porównałaby je do skoku na bungee? Dlaczego często jeździ w góry i co najbardziej zachwyca ją w Tatrach? Czy chce pójść w ślady Justyny Kowalczyk i zacząć wspinaczkę na trudne szczyty? Czy praca w roli modelki podczas sesji zdjęciowych sprawiała jej przyjemność? Czy zgodziłaby się na rozbieraną sesję dla "Playboya"? Zapraszamy do obejrzenia trzeciej części 38. odcinka programu "Sektor Gości". Z Karoliną Kowalkiewicz rozmawia dziennikarz serwisu WP SportoweFakty Michał Bugno.
Joanna Opozda rozbierze się dla

Joanna Opozda rozbierze się dla "Playboya"?

Gwiazdy
Aktorka i uczestniczka "Tańca z gwiazdami" otrzymała już propozycje wzięcia udziału w rozbieranych sesjach, jednak nie skusiła się. Dlaczego? Podobno wciąż jeszcze nie ma idealnego ciała. Wyznała też, że trochę się wstydzi. Co jeszcze zdradziła?
#dziejesienazywo: Jest pierwszą Polką, która pojawiła się w amerykańskim

#dziejesienazywo: Jest pierwszą Polką, która pojawiła się w amerykańskim "Playboyu"

Styl życia
Bogna Sworowska pierwsze kroki stawiała jako modelka. Pojawiła się też w amerykańskim "Playboyu", co było wtedy ogromnym wyróżnieniem. Czy miało to wpływ na jej późniejsza karierę oraz czy była postrzegana przez pryzmat nagiej sesji? Posłuchajcie.
Wierzbicka o sesji w

Wierzbicka o sesji w "Playboyu": "Dzięki temu stałam się Martą Wierzbicką!"

Gwiazdy
Z pewnością decyzja o graniu w serialu "Na Wspólnej" była dla Marty Wierzbickiej strzałem w dziesiątkę. To dzięki roli Oli została celebrytką i zaczęła zarabiać pieniądze. Gdy uznała, że uwiera ją łatka grzecznej dziewczynki, scenarzyści zmienili postać Oli w buntowniczą studentkę. Marta postanowiła wykorzystać zielone światło od producentów serialu i pochwalić się swoim największym atutem. Wierzbicka cieszy się ze swoich nagich zdjęć. Uważa je za ważny etap w swojej karierze.
Halejcio: szkoda, że Playboy wycofał się z nagich zdjęć

Halejcio: szkoda, że Playboy wycofał się z nagich zdjęć

Gwiazdy
Miesiąc temu wydawcy amerykańskiego Playboya ogłosili, że magazyn zrezygnuje z publikowania sesji z nagimi modelkami. Ta przełomowa w dziejach pisma decyzja podyktowana jest stałym spadkiem sprzedaży pisma. Jak się można było spodziewać, znaleźli się zarówno krytycy, jak i obrońcy tej decyzji. Wśród celebrytek niezadowolonych ze zmiany profilu pisma jest Klaudia Halejcio.
Czy Cleo rozbierze się dla Playboya?

Czy Cleo rozbierze się dla Playboya?

Gwiazdy
Cleo, piosenkarka, która zyskała popularność dzięki nagrywaniu z Donatanem, jest gwiazdą kolejnej edycji Tańca z Gwiazdami. Czy rosnąca popularność zaprowadzi ją na... okładkę Playboya?
Izabella St. James... karmi gołębie:

Izabella St. James... karmi gołębie: "W dzieciństwie siadały mi na głowie i na ramionach"

Gwiazdy
Izabella "nie jestem prostytutką" St. James bardzo lubi opowiadać o swojej przeszłości. Oprócz szczegółów z czasów jak była króliczkiem Playboya i żyła na utrzymaniu Hugh Hefnera. Chętnie wspomina też czasy dzieciństwa, gdy mieszkała w Polsce. Ostatnio razem z reporterem Dzień Dobry TVN wybrała się na wycieczkę do rodzinnego Krakowa. Opowiedziała, że studiując w Collegium Novum miała najlepsze oceny na roku. Zdradziła też, że w Polsce poznała wielu przystojnych mężczyzn i teraz "ma wielką ochotę na Polaka". Podróż do rodzinnego Krakowa była dla byłej kochanki Hefnera bardzo sentymentalna. Izabella zaczęła wspominać i opowiedziała, że w dzieciństwie chętnie karmiła z mamą gołębie. Dodała, że miała piegi Pippi Langstrump. "Pamiętam jak z mamą karmiłam gołębie. Siadały mi na głowie i na ramionach. Wyprowadziłam się z Krakowa, jak tata dostał pracę w Hucie Katowice. Mieszkaliśmy w Będzinie".
Nowy zapach

Nowy zapach "Playboy Fragrances"

Gwiazdy
"Playboy Fragrances" wydał nowy zapach o nazwie "Play It Wild". Każdy, kto chce zaszaleć w jego stylu, ma szansę zrobić to do połowy października. W całej Polsce odbywają się bowiem imprezy, na których można poznać dzikość "Play It Wild".
Izabella St. James: mam ochotę na Polaka

Izabella St. James: mam ochotę na Polaka

Gwiazdy
Izabela "nie jestem prostytutką!" St. James znana z programu Żony Hollywood. Wyjechała z Polski, gdy miała 11 lat. Jej rodzice musieli zaczynać wszystko od nowa. Obiecała sobie wtedy, że jej życie będzie wyglądało inaczej i nie dopuści, by nią poniewierano. Na drodze sukcesu trafiła do domu Playboya i została prostytutką Hugh Hefnera. Izabella żaliła się niedawno, że jak dotąd nie znalazła wielkiej miłości. Ostatnio wybrała się w odwiedziny do Krakowa, w którym spędziła dzieciństwo. "W Krakowie spędzałam czas z mamą. Jestem jedynaczką. Moja mama jest moją najlepszą przyjaciółką. Pod tą trawą chowałam tu największe skarby, sekrety, układałam kwiatuszki. Tam są moje pamiątki z dzieciństwa. Widzę bardzo dużo przystojnych mężczyzn. Przez Żony Hollywood mam kontakt z Polakami. Mam ochotę na Polaka".
Fajcht: nie wiem, czy Playboya teraz na mnie stać

Fajcht: nie wiem, czy Playboya teraz na mnie stać

Gwiazdy
Angelika Fajcht walczyła o zdobycie popularności przede wszystkim ciałem. Najpierw pozwoliła się obmacywać Dawidowi Wolińskiemu na antenie TVN. Potem w Dzień Dobry TVN półnaga "grała na gitarze", trzymanej zresztą do góry nogami. Miała też swój epizod w głośnej aferze dubajskiej. W końcu jej ciało zostało docenione w Libanie, zdobyła tam tytuł Najlepszego Ciała 2015. Wygląda na to, że tytuł pozwolił jej bardzo uwierzyć w siebie. Do tego stopnia, że głośno zastanawia się, czy magazyn taki jak Playboy stać, by zafundować czytelnikom rozbieraną sesję Fajcht.
Książkiewicz: sesja w Playboyu to była zła decyzja

Książkiewicz: sesja w Playboyu to była zła decyzja

Gwiazdy
Weronika Książkiewicz od jakiegoś czasu próbuje przekonać wszystkich, że ma spory dystans do siebie. Postanowiła w tym celu wrócić do rozbieranej sesji w Playboyu, która jej podobno nie wyszła. Mimo całej otwartości, jaką wykazuje się w kwestii nagości, zarzekała się, że już nie będzie rozbierać się ani na ekranie, ani w gazetach. "Sesja w Playboyu to była zła decyzja. To była beznadziejna sesja, takie to wyszło nijakie. Nic dobrego to nie przyniosło. Fotografka była dobra, ale koncepcja? Nie powtórzyłabym tej sesji." Żałujecie, że już się nie rozbierze?
Szulim: nie ma moich nagich zdjęć w sieci

Szulim: nie ma moich nagich zdjęć w sieci

Gwiazdy
Agnieszka Szulim, jak sama twierdzi, już kilka razy dostała propozycję udziału w rozbieranej sesji od "Playboya". Celebrytka chwali się, że za każdym razem odmawiała mówiąc, że nie ma wrażenia, by było to potrzebne jej karierze. - "Playboy" się nie doczeka. Raczej nie. Zdecydowanie nie te czasy i w ogóle nie mam takiej potrzeby - zapewnia Szulim.
Weronika Książkiewicz żałuje nagiej sesji w

Weronika Książkiewicz żałuje nagiej sesji w "Playboyu"

Gwiazdy
Weronika Książkiewicz żałuje sesji w "Playboyu". Aktorka powiedziała Robertowi Patolecie, że jej naga sesja zdjęciowa w piśmie dla panów nie przypadła jej do gustu. Aktora pogratulowała natomiast Annie Musze, z którą numer "Playboya" okazał się hitem we Włoszech. Weronika również ma szansę na sukces w słonecznej Italii. Wystąpiła bowiem w popularnym tam serialu kryminalnym "L'ispettore Coliandro".
Szulim o rozbieraniu się w Playboyu: odziera kobietę z tajemniczości

Szulim o rozbieraniu się w Playboyu: odziera kobietę z tajemniczości

Gwiazdy
Kobiety rozbierają się w magazynach z różnych powodów. Joanna Krupa wyznała ostatnio, że sesja w "Playboyu" pomogła jej zrobić karierę. Maja Sablewska, która pojawiła się na okładce tego pisma w marcu stwierdziła, że niedługo stuknie jej 35 lat, więc to ostatni dzwonek, żeby publicznie pochwalić się ciałem. Żaden z tych argumentów nie przemawia do 37-letniej Agnieszki Szulim. Według niej, sesja w Playboyu to po prostu zywkłe obnażanie się.
Izabela St. James o nowej książce: ?Chcę odczepić od siebie etykietkę Króliczka Playboya?

Izabela St. James o nowej książce: ?Chcę odczepić od siebie etykietkę Króliczka Playboya?

Gwiazdy
Izabela St. James znana z progrmu "Żony Hollywood" opuściła willę Playboya 11 lat temu, w której spędziła 2 lata zaspokajać seksualne potrzeby Hefnera. Niedawno w Polsce ukazała się książka, w której Izabela opisała pikantne szczegóły życia Króliczka Playboya. Książka wywołała burzę medialną, a była kochanka Hefnera musiała tłumaczyć, że wcale nie jej prostytutką, a uprawianie seksu za pieniądze to typowa ścieżka kariery. Teraz Izabela postanowiła wydać kolejną książkę, którą chce uratować swój nadszarpnięty wizerunek. "Piszę drugą książkę, żeby odczepić od siebie etykietkę Króliczka Playboya. Pierwsza była napisana, kiedy byłam młoda i szalona. Teraz, 11 lat po fakcie, jestem w stanie reflektować i opisać, jak to wpłynęło na moje życie. Nie mam żalu. Wprowadziłabym się jeszcze raz do willi Playboya, ale nie zostałabym tak długo. Może to by było parę miesięcy i odeszłabym".
Krupa: Playboy pomógł mi zrobić ogromną karierę w USA

Krupa: Playboy pomógł mi zrobić ogromną karierę w USA

Gwiazdy
Joanna Krupa lubi podkreślać, że jest nie tylko występuje w kalendarzach i na pokazach bielizny, ale ma także w swoim dorobku sukcesy jako modelka. Nie dodaje jednak, czy ma na myśli modeling erotyczny. Przepustką do światowej kariery i wspomnianych sukcesów miały być okładki Playboya z jej wizerunkiem. To podobno otworzyło jej wiele "drzwi", za co jest niezmierne wdzięczna Hugh Hefnerowi.
Miss Bośni została aresztowana

Miss Bośni została aresztowana

Świat
29-letnia Slobodanka Tosic została aresztowana w Chorwacji. Jak informują media, modelka jest powiązana z pięcioma zabójstwami i wielomilionowymi grabieżami. Po zatrzymaniu, kobieta została przewieziona do Bośni i Hercegowiny, gdzie usłyszy zarzuty. Jak ujawniono, Slobodanka była partnerką gangstera Darko Eleza i angażowała się w przestępczą działalność jego grupy. Miss Bośni i modelka Playboya jest jedną z 32 osób zatrzymanych w ramach tajnej akcji "Operation Dol". Tosic jest oskarżana m.in. o próbę zabójstwa byłego kochanka i lokalnego gangstera Djordje Zdrale;a.
Izabella St. James o swojej książce: chciałam ostrzec młode dziewczyny

Izabella St. James o swojej książce: chciałam ostrzec młode dziewczyny

Gwiazdy
O Izabelli St. James usłyszeliśmy w Polsce dzięki programowi "Żony Hollywood". Za nami pierwszy sezon show, a TVN zaplanował już kolejny. Stacja podgrzewa więc wciąż atmosferę wokół byłego "króliczka Playboya" i w ten sposób dba o promocję programu. Ostatnio Izabella opowiedziała, po co napisała książkę o życiu w willi Hugh Hefnera. - To była taka terapia dla mnie. Chciałam zrozumieć swój własny proces myślenia i swoją własną decyzję. Jak się wyprowadziłam z Playboy Mansion, to zaczęłam myśleć: "Co ja zrobiłam, dlaczego się tam wprowadziłam?". Byłam normalną, dobrą, dziewczyną. Jestem osobą wierzącą, mam kochających rodziców, którzy są wspaniali. Byłam wykształcona. Chciałam podjąć swoją własną decyzję - tłumaczy "króliczek".
Pietrasińska kończy z

Pietrasińska kończy z "Playboyem"

Wywiady
Monika Pietrasińska wyznała, że nie zamierza już pozować dla magazynu "Playboy", bo zrealizowała już tam wszystkie swoje cele. Teraz stawia na sesje w kalendarzu Pirelli. Modelka obecnie nie ma problemu z pokazywaniem nagości, ale jej pierwsze doświadczenia w pracy nie należały do najprzyjemniejszych.