Wyniki wyszukiwania dla:

playboy

Liczba wyników: 109

Herbuś zachwyca się dawnym

Herbuś zachwyca się dawnym "Playboyem": "Wszystko było piękne i wysmakowane"

Gwiazdy
Edyta Herbuś po 10 latach namawiania w końcu zdecydowała się przyjąć ofertę Playboya. Spełniające aktorskie marzenia celebrytka pojawiła się w czerwcowym wydaniu pisma. Celebrytka nie tylko rozebrała się do sesji "na swoich zasadach", ale także udzieliła wywiadu, w którym zdradziła, że w końcu zdecydowała się przyjąć ofertę Playboya i "zabawić się konwencją we własnym stylu".
Herbuś:

Herbuś: "Dużo rzeczy załatwiam w samochodzie"

Gwiazdy
Edyta Herbuś w wywiadach najczęściej opowiada o starciach z "hejterami" i swojej "niebywałej" metamorfozie. W rozmowie z Pudelkiem zdradziła swój sposób na długie podróże.
Cielecka nie rozbierze się dla

Cielecka nie rozbierze się dla "Playboya". "Prywatnie nie pokazuję nagiego ciała!"

Gwiazdy
Magdalena Cielecka to jedna z najpopularniejszych aktorek polskiego kina i teatru. Zasłynęła licznymi kreacjami na deskach warszawskich teatrów oraz rolami w kinowych hitach, w których to często pokazuje się w filmach nago. Dlaczego nigdy nie zgodziła się na sesję w magazynie dla panów? Nie mam granic. Mogę zrobić bardzo dużo w filmie czy teatrze, ale prywatnie nie pokazuję nagiego ciała osobom obcym. Nie ma problemów ze swoim ciałem i swoimi emocjami. Nie zgodziłam się na rozbieraną sesję zdjęciową, bo nie jest to częścią mojego zawodu. Chcielibyście zobaczyć ją w Playboyu?
Herbuś o rozbieranej sesji w Playboyu: Cieszę się, że to zrobiłam

Herbuś o rozbieranej sesji w Playboyu: Cieszę się, że to zrobiłam

Gwiazdy
Edyta Herbuś jest gwiazdą ostatniego numeru Playboya. Aktorka i tancerka wzięła udział w mocno zmysłowej i kobiecej sesji. Dlaczego zdecydowała się na taki krok?
Królowa Polskiego Driftu o sesji w

Królowa Polskiego Driftu o sesji w "Playboyu": "Miałam opad szczęki"

Gwiazdy
Dwa lata temu Królowa Polskiego Driftu wzięła udział w sesji dla Playboya. Do "rozebrania się ze smakiem" w magazynie dla panów, namówił ją jej partner, Mariusz. Jak zareagował na efekt końcowy?
Katarzyna Glinka o sesji dla

Katarzyna Glinka o sesji dla "Playboya". To są piękne zdjęcia!

Gwiazdy
Jest mamą, ale i bardzo seksowną kobietą. 19 kwietnia skończyła 40 lat, ale wygląda na znacznie młodszą. Wszystko dzięki diecie i ćwiczeniom. Efekty można było zobaczyć w "Playboyu". Dlaczego gwiazda zdecydowała się pozować do rozbieranych zdjęć i jak spodobały jej się efekty sesji? Zobaczcie wideo!
Syn Hefnera:

Syn Hefnera: "Mój ojciec odegrał wielką rolę na rzecz praw obywatelskich"

Gwiazdy
W piątek 7 kwietnia w serwisie Amazon zadebiutuje serial dokumentalny American Playboy: The Hugh Hefner Story, który będzie przedstawiał życie założyciela słynnego Playboya. Hugh Hefner oprócz bycia twórcą jednego z najbardziej poczytnych magazynów świata i posiadaczem wielomilionowej fortuny jest również właścicielem najsłynniejszego na świecie haremu. Przez jego posiadłość przewinęły się tabuny dziewcząt żądnych szybkiej popularności i kosztownych prezentów. Syn Hefnera twierdzi jednak, że jego ojciec skupiał się nie tylko na organizowaniu własnego haremu i orgii za wielkie pieniądze. Myślę, że ludzie wiele z tego wyniosą. Szczególnie ci, którzy niewiele wiedzą o historii firmy lub o moim tacie. Ludzie myślą, że to tylko seks i nagość, ale w tej historii jest mnóstwo rzeczy, o których nie wiedzą. Mówię tu na przykład o jego roli w ruchu na rzecz praw obywatelskich w Chicago. Oczywiście seks i nagość mają tendencję do bycia na froncie, to właśnie o tym mówią ludzie przez większość czasu. W rzeczywistości jest w tej historii mnóstwo interesujących rzeczy - powiedział syn Hefnera, Cooper, który jest jednocześnie dyrektorem kreatywnym Playboy Enterprises. Mój tata spędził całe życie i poświęcił wszystko, by naprawdę dać ludziom możliwość wyboru. Walczył przez lata 50’, 60’ i 70’, by zmienić status quo nie tylko pod względem wartości seksualnych, ale też praw człowieka, praw środowisk LGBT i wszystkiego, co działo się w tamtych czasach i dzieje się ponownie.
Sablewska broni Wolińskiego:

Sablewska broni Wolińskiego: "Obecnie logotypy biją po oczach, to trend. Dawidowi pasują!"

Gwiazdy
Znajomość Marcina Tyszki i Dawida Wolińskiego rozkwitła na planie Top Model. Później celebryci mieli okazję wspólnie pojawić się w show, który TVN wyprodukował specjalnie dla nich. Chcieli zostać "polskimi Paris Hilton i Nicole Ritchie", biorąc udział w programie nawiązującym do amerykańskiego programu The Simple Life. Program jednak szybko zniknął z anteny, głównie ze względu na niski poziom żartów Woli i Tysia. Tyszka jednak chętnie wraca do tematu Wolińskiego.Wygląda na to, że Dzień Dobry TVN na bieżąco śledzi Pudelka, ostatnio o tę wypowiedź zapytano w studio Maję Sablewską. Celebrytka stwierdziła, że do Dawida pasują wielkie logotypy. Rok temu trendy sugerowały, że noszenie wielkich logotypów jest niestosowne, ale moda się zmieniła. Obecnie logotypy biją po oczach, to trend. Moda nie lubi nudy. To co dziś jest passe, może się później okazać hitem. Nie lubię oceniać, Tyszka się droczy z Wolińskim. Dawidowi pasują logotypy. Taki luksusowy playboy? - drwił Marcin Prokop.Za markami idzie też filozofia - broniła go Sablewska.Zgadzacie się z nią?
Moś też rozebrała się Playboyu.

Moś też rozebrała się Playboyu. "Zrobiłam to dla zwierząt. Mordujemy dla przyjemności"

Gwiazdy
O Kasi Moś zrobiło się głośno za sprawą krajowych eliminacji do Eurowizji. To jej trzecie podejście do tego konkursu, tym razem udało się wygrać i to ona będzie reprezentować Polskę w Kijowie. Moś korzysta z popularności i pojawia się nie tylko w TVP. Okazuje się, że już wcześniej walczyła o sławę… rozbierając się w Playboyu. Kasia zapewnia jednak, że zrobiła to dla dobra zwierząt.Dostałam propozycje rozebrania się dla CKM i na to się nie zgodziłam. Jak przyszła propozycja z Playboya też byłam sceptyczna, ale po dywagacjach pomyślałam, że jeśli taka sesja mogłaby powiedzieć o czymś ważnym, to tak. Redakcja poszła na moje warunki, to były psy ze schroniska, psy po przejściach. Jeden z tych piesków już znalazł dom. Od lat walczę o prawa zwierząt, bo ludzie to najbardziej brutalny z wszystkich gatunków. Mordujemy często dla przyjemności, nie dla pożywienia. Jestem przeciwna myśliwym, żeby panowie budowali sobie na polanach budki i strzelali do zwierząt, często nieskutecznie uszkadzając im ciało.Zaprzyjaźni się z Joanną Krupą?
Marta Wierzbicka: sesja w

Marta Wierzbicka: sesja w "Playboy'u" pomogła jej w karierze?

Gwiazdy
Aktorka znana głównie z roli Aleksandry Zimińskiej w serialu "Na Wspólnej" kilka lat temu zdecydowała się na rozbieraną sesję w magazynie "Playboy". Czy to doświadczenie miało wpływ na jej karierę?
Sylwia Nowak o sesji w

Sylwia Nowak o sesji w "Playboyu"! Zdecyduje się drugi raz?

Gwiazdy
Celebrytka, która zaistniała w polskim show-biznesie udziałem w produkcji "Miłość na bogato", nie zwalnia tempa. Nasza reporterka spotkała ją na otwarciu warszawskiej restauracji The One. Sylwia Nowak zdradziła, czy myśli o tym, by po raz drugi wziąć udział w sesji dla Playboya.
Marcin Meller chciał rozebrać Jolantę Kwaśniewską w Playboyu. Jej reakcja bezcenna

Marcin Meller chciał rozebrać Jolantę Kwaśniewską w Playboyu. Jej reakcja bezcenna

Gwiazdy
Marcin Meller, jeszcze za czasów bycia redaktorem naczelnym polskiej edycji "Playboya", miał pomysł (zasugerowany przez czytelników), aby do rozbieranej sesji zdjęciowej zaprosić... Jolantę Kwaśniewską. Jak to się skończyło?
Katarzyna Paskuda:

Katarzyna Paskuda: "Mam playboyowską urodę. Często dostaję role kobiet lekkich obyczajów"

Gwiazdy
Katarzyna Paskuda do tej pory znana była głównie z epizodycznych, mało istotnych ról w polskich serialach takich jak "Samo Życie", "Kryminalni" czy "Na dobre i na złe". Modelka "Playboya", obdarzona sporym biustem i wielkimi ustami przez lata chętnie pozowała w magazynach dla panów i chwaliła się nagimi piersiami w telewizji. Niestety, kariera celebrytki nie udała się, a Kasi od czasu do czasu zdarza się pojawić na branżowej imprezie, na przykład reklamującej buty.
Margaret o niegrzecznym wizerunku i rozbieranej sesji. Zgodzi się?

Margaret o niegrzecznym wizerunku i rozbieranej sesji. Zgodzi się?

Gwiazdy
Margaret w rozmowie z WP zdradza, co stoi za jej zmianą wizerunku i czy zgodziłaby się na sesję w magazynie dla panów? Odpowiedź może zaskoczyć!          
Czy Katarzyna Warnke rozebrałaby się na okładce

Czy Katarzyna Warnke rozebrałaby się na okładce "Playboya"?

Gwiazdy
Katarzyna Warnke w rozmowie z WP zdradza, jak zareagowałaby na propozycje rozbieranej sesji. Odpowiedź może zaskoczyć!                                                                                                                                            
 Magda Gessler:

Magda Gessler: "Malowałam męskie akty. Nagie ciało to wspaniała rzecz"

Gwiazdy
W ubiegłym tygodniu w Warszawie odbyła się impreza magazynu "Playboy", która co roku przyciąga wielu celebrytów. Najbardziej zaskakującym "gościem" tegorocznej edycji była posłanka Krystyna Pawłowicz, która choć pojawiła się przypadkiem, zyskała spore zainteresowanie. Wśród gości znalazła się również Magda Gessler, która - jak się okazało - jest fanką "Playboya". Na tę okazję wybrała mało seksowną, za to w pełni oddającą jej osobowość kreację.
Pawłowicz o imprezie

Pawłowicz o imprezie "Playboya": "Nikt mnie nie zaprosił"

Gwiazdy
Kilka dni temu w Warszawie odbyła się impreza magazynu "Playboy", która gromadzi co roku wielu celebrytów. Fotoreporterom nie umknął dość osobliwy widok. W pobliżu Villi Foksal, lokalu, w którym odbywała się impreza, pojawiła się posłanka Krystyna Pawłowicz. Jej obecność zaskoczyła zebranych, którzy nie spodziewali się konserwatywnej Pawłowicz na takim bankiecie. Okazało się, że posłanka wychodziła akurat ze spotkania z ks. redaktorem tygodnika "Niedziela", które odbywało się w pobliżu.
Gessler miała rozebrać się w

Gessler miała rozebrać się w "Playboyu"! "Dostałam taką propozycję 25 lat temu!"

Gwiazdy
Magda Gessler bardzo lubi podkreślać swoje związki ze światem artystów. Prowadzenie restauracji i pasję do jedzenia porównuje do sztuki, która porusza tak mocno, że zgłosił się do niej sam Pedro Almodovar, chcący nakręcić o niej film. Niestety, nic takiego się nie stało, a Magdzie pozostało jedynie chwalenie się znajomością z Naomi Campbell. Restauratorka była gościem corocznej imprezy magazynu Playboy, na której zapytaliśmy ją o ulubioną rozbieraną sesję. Gessler najbardziej podobają się zdjęcia Kayah z 2001 roku.
Mężczyźni kochają gadżety

Mężczyźni kochają gadżety

Moda
Męskie gadżety to coś, co faceci lubią najbardziej. Samochody, laptopy, telefony komórkowe  świadczą nie tylko o ich dobrym guście, ale i statusie. Gwiazdy zdradzają, że niektórych obowiązkowych męskich dodatków nie mogą jednak znieść.
Macademian Girl o rozbieranej sesji dla

Macademian Girl o rozbieranej sesji dla "Playboya"

Gwiazdy
Macademian Girl jest nie tylko popularną blogerką i uczestniczką programu TVN "Agent", ale, co trudno nie zauważyć, niezwykle atrakcyjną kobietą. Czy Tamara Gonzalez Perea zgodziłaby się pokazać swoje wdzięki w sesji zdjęciowej dla "Playboya"?
Gojdź:

Gojdź: "Chciałbym zobaczyć na polskiej okładce Playboya Marinę Szczęsną!"

Gwiazdy
Na wtorkowej imprezie Samochodu Roku Playboya wśród zaproszonych celebrytów znalazł się Krzysztof Gojdź. Gwiazdor TVN-u chętnie opowiadał o swoim drogim, luksusowym aucie.  Zdradził również, kogo najchętniej zobaczyłby na okładce polskiego Playboya.