Wyniki wyszukiwania dla:

peugeot 508

Liczba wyników: 24

Peugeot 2008 Dakar

Peugeot 2008 Dakar

Sportowe
Peugeot 2008 DKR16 to maszyna przygotowana przez Francuzów na przyszłoroczną edycje rajdu Dakar. Auto jest szersze, dłuższe i niższe od poprzednika i naturalnie ma więcej mocy. 3-litrowy diesel V6 generuje ok. 350 KM, przekazywanych na koła tylnej osi. Za kierownicą samochodu pierwsze testy odbył już Carlos Sainz, dwukrotny rajdowy mistrz świata i zwycięzca "Dakaru" z 2010 r. Najtrudniejszy rajd świata po raz ósmy odbędzie się w Ameryce Południowej, wystartuje 3 stycznia w Limie, stolicy Peru, a zakończy po ponad dwóch tygodniach zmagań w argentyńskim Rosario. Z powodu gigantycznych powodzi i trzęsień ziemi jakie nawiedziły Chile, kierowcy nie przejadą w tym roku przez pustynię Atacama.
Peugeot 208 1,2 bez barier dla niepełnosprawnych - test

Peugeot 208 1,2 bez barier dla niepełnosprawnych - test

Osobowe
Jak jeździ się samochodem przystosowanym dla niepełnosprawnych? Sprawdziliśmy to na przykładzie Peugeota 208 1,2 stworzonym w ramach programu Bez Barier, działającego od 2011 roku.
Zaparkował peugeota na głazie

Zaparkował peugeota na głazie

Polska
Spore zaskoczenie przechodniów w Głogowie wzbudził peugeot 'zaparkowany' na dużym głazie w pobliżu kościoła na osiedlu Kopernika. Pojazd został odholowany przez pomoc drogową.
poprzednie1 2 następne