Wyniki wyszukiwania dla:

paul montana

Liczba wyników: 109

#dziejesiewsporcie: zobacz nowy dom Marii Szarapowej. Robi wrażenie!

#dziejesiewsporcie: zobacz nowy dom Marii Szarapowej. Robi wrażenie!

Świat
- Miałam obsesję na punkcie tworzenia tego domu - mówi Maria Szarapowa, która zaprosiła media do swojej posiadłości przy plaży w Los Angeles. Słynna tenisistka zainspirowała się japońską architekturą i minimalistyczną estetyką. Ulubionym miejscem sportsmenki jest kręgielnia, która znajduje się w piwnicy budynku. - To najbardziej zaskakujący aspekt tego domu. Od czasu do czasu schodzę tam z moimi przyjaciółmi - zdradziła gwiazda kortu. W drugiej i trzeciej części dzisiejszego odcinka pokażemy: filmik, który udostępnił Paul Pogba oraz nagranie z treningu Joanny Jędrzejczyk.
Zepchnął mężczyznę pod metro. Wszystko nagrały kamery

Zepchnął mężczyznę pod metro. Wszystko nagrały kamery

Świat
Paul Crossley, który popchnął 91-latka na tory peronu został skazany na dożywocie. Mężczyzna trafi do szpitala psychiatrycznego na co najmniej 12 lat. Dopiero później do więzienia.
Ilona Montana wspomina:

Ilona Montana wspomina: "W latach 90. nazywano mnie gwiazdą. Bałam się, że bańka pryśnie, gdy się obudzę"

Gwiazdy
W ciągu trwającej od ponad dwóch dekad kariery Ilonie Felicjańskiej udało się zgłębić meandry show biznesu, dzięki czemu żądnej uwagi emerytowanej modelce do dziś udaje się pozostać w celebryckim obiegu. Według byłej modelki statusu gwiazdy nie zyskuje się, brylując w blasku fleszy na czerwonym dywanie, tylko poprzez codzienną walkę ze swoimi słabościami, zgubnymi przyzwyczajeniami i życiową rutyną. Ilona przyznaje, że choć w latach 90. u szczytu swojej kariery była nazywana gwiazdą, to wewnętrznie się tak nie czuła, ponieważ miała bardzo zaniżone poczucie własnej wartości. Była modelka obawiała się że szybko straci popularność. Teraz z perspektywy czasu i na bazie wielu życiowych doświadczeń Ilona przyznaje, że w pewnym sensie czuje się gwiazdą.
Ilona Montana świętuje urodziny u boku męża

Ilona Montana świętuje urodziny u boku męża

Gwiazdy
Choć ukochany Ilony Felicjańskiej przysporzył jej wielu przykrości, modelka zdołała mu wybaczyć. Mimo namacalnych dowodów na niewierność Paula Montany, celebrytka zdecydowała się zaryzykować i doprowadzić do skutku ślubne plany. 30 maja Ilona Felicjańska skończyła 46 lat. Wyjątkowy dzień spędziła u boku męża. Paul Montana na spotkaniu zjawił się z bukietem kwiatów oraz drobnym prezentem. Gest mężczyzny wzruszył celebrytkę, która popijając kawę i grzejąc się w słońcu, tuliła się do partnera.
Ilona Montana promuje własną kampanię!

Ilona Montana promuje własną kampanię! "Nie piję, bo lubię"

Gwiazdy
Ilona Felicjańska, odkąd rzuciła picie, ma silne poczucie misji. Zaczęła pisać książki o uzależnieniu i publicznie wypowiadać się na temat tego, jak walczyć z alkoholizmem. Celebrytka wakacyjny czas zamierza tak zorganizować, by znalazło się w nim miejsce zarówno na sprawy zawodowe, jak i na odpoczynek. W lipcu wraz z mężem będzie promować kampanię "Nie piję, bo lubię" i przypominać czytelnikom, jakże ważną dla niej książkę "Jak być niezniszczalną". Była modelka na podstawie swoich doświadczeń nadal chce radzić innym, jak wyjść z nałogu i pozostać silnym.
Ilona i Paul Montana odmawiają alkoholu na bankiecie

Ilona i Paul Montana odmawiają alkoholu na bankiecie

Gwiazdy
 Przez lata "kariery" Ilona Felicjańska  udowodniła nam, że w jej życiu nie ma miejsca na nudę. Żądna uwagi  emerytowana modelka charakteryzuje się wyjątkowym parciem na szkło,  dlatego właściwie na każdym kroku musi wzbudzać różnej maści sensacje,  aby zachować swój celebrycki status. Choć ukochany celebrytki  przysporzył jej wielu przykrości, modelka zdołała mu wybaczyć. Mimo  namacalnych dowodów na niewierność Paula Montany, 45-latka zdecydowała  się zaryzykować i doprowadzić do skutku ślubne plany. Była modelka  ochoczo ciągnie ze sobą partnera na ścianki. Podczas wizyty na jednym z  warszawskich bankietów Ilona nie odstępowała męża na krok. 
NASA przeprowadziła symulację. Same złe wieści

NASA przeprowadziła symulację. Same złe wieści

Ciekawostki
NASA i kilka amerykańskich agencji federalnych we współpracy z międzynarodowymi organizacjami przeprowadzili symulację, która miała przewidzieć, co by było, gdyby asteroida leciała prosto w Ziemię. Nie chodziło tylko o to, by opracować naukowe metody uniknięcia tragedii, ale także odpowiedzieć na pytania związane wyzwaniami technicznymi, politycznymi, prawnymi i socjologicznymi. Dzień po dniu eksperci analizowali poszczególne etapy kryzysowej sytuacji związanej z zagrożeniem. Od chwili wykrycia asteroidy na kursie kolizyjnym z Ziemią do momentu ewakuacji ludzi, zwierząt i mienia. Decyzje podjęte przez uczestników Konferencji Obrony Planetarnej niestety nie zdołały uchronić Nowego Jorku. Pojawiły się liczne nieporozumienia związane z m.in. reakcją ludności i pieniędzmi. To bardzo zła wiadomość, zwłaszcza że przy zeszłorocznej symulacji, kiedy asteroida miała uderzyć w Tokio udało się katastrofy uniknąć. Tym razem problemy okazały się zbyt liczne i nie do przeskoczenia. - Musimy stawić czoła wyzwaniom i zadać trudne pytania. Nie uczysz się niczego, jeśli nie przestudiujesz najgorszego możliwego rozwoju zdarzeń - tłumaczy Paul Chodas z NASA. Następna symulacja odbędzie się w 2021 roku w Wiedniu.
Scarlett Johansson i Paul Rudd opowiadają, jak to jest być superbohaterem

Scarlett Johansson i Paul Rudd opowiadają, jak to jest być superbohaterem

Film
Na ekrany kin wszedł film "Avengers: Koniec gry". Rozmawiamy z gwiazdami produkcji - Scarlett Johansson i Paulem Ruddem. W jaki sposób pokonaliby Thanosa? Czy fajnie jest być superbohaterem? Zobaczcie w naszym materiale.
Rozpromieniona Ilona Montana poszła w klapkach na lody z mężem

Rozpromieniona Ilona Montana poszła w klapkach na lody z mężem

Gwiazdy
Choć początki znajomości Ilony Felicjańskiej z Paulem Montaną nie należały do najłatwiejszych, celebrytka zdecydowała się dać tej trudnej relacji szansę. W rezultacie stanęła w obronie niewiernego narzeczonego, twierdząc, że choć chciał ją zdradzić, to jednak tego nie zrobił. Ilona uznała, że to wystarczy jako dowód miłości. Kiedy Paul jej się oświadczył, powiedziała „tak” i niedługo potem stanęli na ślubnym kobiercu. Ostatnio paparazzi przyłapali małżonków na kolejnym wspólnym spacerze. Ubrana w skórzane klapki celebrytka i jej świeżo upieczony mąż spacerowali trzymając się za rękę, a w przerwie zajadali mrożone przekąski. Ilona jak zwykle sprawiała wrażenie niezwykle szczęśliwej. Wyglądają na zakochanych?
Zakochana Ilona Felicjańska na wiosennym spacerze z mężem

Zakochana Ilona Felicjańska na wiosennym spacerze z mężem

Gwiazdy
Choć ukochany Ilony Felicjańskiej przysporzył jej wielu przykrości, modelka zdołała mu wybaczyć. Mimo namacalnych dowodów na niewierność Paula Montany, 45-latka zdecydowała się zaryzykować i doprowadzić do skutku ślubne plany. Kilka dni temu w rozmowie z Pudelkiem potwierdziła, że wyszła za mąż. Ostatnio fotoreporterzy przyłapali świeżo upieczonych małżonków na randce. Szczęśliwi Ilona i Paul przemierzali ulice Warszawy, śmiejąc się i nie szczędząc sobie wzajemnych czułości. Słodcy?
Ilona Felicjańska: Wybaczyłabym zdradę

Ilona Felicjańska: Wybaczyłabym zdradę

Polska
Kilka miesięcy temu prasa kolorowa plotkowała o kryzysie w związku Ilony Felicjańskiej i Paula Montany. Mężczyzna miał dopuścić się zdrady. Zakochani co rusz dementują te plotki, broniąc swojego uczucia.- Mało brakowało, żebyśmy się rozstali. Paul chciał mnie zdradzić, ale tego nie zrobił. - wyznała Felicjańska w programie "W łóżku z Oskarem".Modelka powiedziała także, że planują już ślub. Sprawdźcie, co jeszcze Felicjańska wyznała w rozmowie z Oskarem Netkowskim.
Ilona Felicjańska: Dostałam apartament nad burdelem. Spędziłam czas z prostytutkami

Ilona Felicjańska: Dostałam apartament nad burdelem. Spędziłam czas z prostytutkami

Polska
Świat usłyszał o Ilonie Felicjańskiej, kiedy w 1993 r. otrzymała tytuł II wicemiss Polonia. Przez lata kariery modelki, branża bardzo ją doświadczyła. - Modeling to nie jest miejsce, w którym możemy budować poczucie własnej wartości - wyznała Ilona Felicjańska w programie "W łóżku z Oskarem".Modelka opowiedziała także o niemoralnych propozycjach, których nieprzyjęcie zamknęło jej pewne ścieżki kariery. - Nie chciałam poniżać się sama przed sobą - skwitowała.Z rozmowy dowiecie się także o smaczkach z życia prywatnego Felicjańskiej. Jak wyglądało jej życie bez ojca? Czy ciągle chciałaby go poznać? Zobaczcie pełen emocji wywiad w łóżku.
Felicjańska szczerzy się na ściance u boku niewiernego narzeczonego

Felicjańska szczerzy się na ściance u boku niewiernego narzeczonego

Gwiazdy
Ilona Felicjańska w dość dziwny sposób pojmuje definicję miłości. Kilka miesięcy przed planowaną ceremonią zaślubin, narzeczony modelki został przyłapany na czułościach w towarzystwie młodej brunetki. Choć zdjęcia były dość wymowne, Ilona nie dopuściła do siebie myśli o zdradzie ukochanego. Szybko zaczęła snuć teorię o dziennikarskiej prowokacji oraz dzielić się nowym podejściem do zakochania. Felicjańska zapewnia, że ona i Paul są szczęśliwi, bardzo się kochają i wciąż zamierzają się pobrać, tylko trochę później. Data nadal nie została ustalona. Napięta sytuacja między narzeczonymi nie przeszkadza im w spacerowaniu po ściankach. Kilka dni temu Ilona w towarzystwie niewiernego narzeczonego szczerzyła się na czerwonym dywanie.
Littlemooonter96:

Littlemooonter96: "Dużo miejsc w Warszawie poznałam dzięki muzyce Taco Hemingwaya"

Gwiazdy
Angelika Mucha, szerszemu gronu znana jako Littlemooonster96, jest niewątpliwie największą fanką Justina Biebera w Polsce. Blogerce udało się nawet dotknąć rękę swojego idola, napisać o nim książkę i przytulić się w swoje 20. urodziny do jego kartonowej podobizny.Okazuje się, że o dziwo, kanadyjski piosenkarz nie jest jedynym artystą, którego słucha Mucha. Influencerka zapytana o ulubionych wokalistów, wymieniła  m.in. Taco Hemingwaya: Z polskich wykonawców najwięcej słucham Taco. Śpiewa też o Warszawie, to jest fajne, bo ja się przeprowadziłam tutaj rok temu i dużo miejsc poznałam dzięki jego muzyce - ekscytuje się blogerka. Angelika, wymieniając szereg ulubionych artystów, postanowiła też nieco powspominać: Ja się wychowałam na Disney Channel. Hannah Montana - to są moje czasy - wyznała. Myślicie, że w dzieciństwie przedawkowała Disney Channel?
Paul Wesley w Polsce

Paul Wesley w Polsce

Film
Z okazji polskiej edycji Comic Conu, gwiazda odwiedziła Warszawę. Paul nagrał krótki filmik specjalnie dla polskich fanów tego niezwykłego wydarzenia.
Niezwykła historia Vesny Vulović. Do dziś trudno w nią uwierzyć

Niezwykła historia Vesny Vulović. Do dziś trudno w nią uwierzyć

Ciekawostki
O młodej kobiecie z Belgradu pewnie nikt by nie usłyszał, gdyby nie jej niewiarygodne szczęście. Vesna Vulović była w 1972 r. była stewardesą jugosłowiańskich wtedy linii Jat Yugoslav. 26 stycznia wsiadła na pokład samolotu lecącego ze Sztokholmu do Belgradu. Gdy maszyna przelatywała nad ówczesną granicą NRD-Czechosłowacja eksplodowała bomba i samolot rozbił się już na terenie Czechosłowacji. Jedyną osobą, która przeżyła katastrofę była Vulović. 22-letnia stewardesa spadła z wys. ponad 10 tys. metrów. Jak przeżywa się taki upadek? W raporcie z katastrofy napisano, że kobieta przeżyła, bo przygniótł ją wózek z jedzeniem i dlatego nie wypadła z samolotu. Po drugie kadłub, w którym  utknęła, spadł pod kątem w zalesione i grubo pokryte śniegiem miejsce. Po trzecie po spadku ciśnienia w kabinie nie pękło jej serce, bo była niskociśnieniowcem. Vulović po katastrofie była przez 27 dni w śpiączce. Do czasu operacji zmiażdżonego kręgu, była sparaliżowana od pasa w dół. Później wróciła do pracy biurowej w liniach lotniczych. 13 lat później Vulović dostała nagrodę od Księgi Rekordów Guinessa za upadek bez spadochronu z największej wysokości.  Wręczył ją kobiecie Paul McCartney. W 2009 r. "cudowne ocalenie" Volović zakwestionowali dwaj dziennikarze. Według ich śledztwa, wszystko wymyśliły służby specjalne Czechosłowacji. Historia ocalenia miała ukryć to, że samolot został omyłkowo zestrzelony przez czechosłowackie myśliwce. Czeski urząd lotniczy odrzucił te doniesienia nazywając je poszukiwaniem sensacji.
Felicjańska i niewierny narzeczony idą do fryzjera

Felicjańska i niewierny narzeczony idą do fryzjera

Gwiazdy
Ilona Felicjańska należy do tych celebrytów, których show biznes nie potraktował zbyt łagodnie. Obecnie była modelka związana jest z przedsiębiorcą Paulem Montaną. Para miała pobrać się w maju tego roku, jednak ceremonię przełożono na sierpień. Niestety, w sierpniu również sformalizowanie związku nie doszło do skutku. Pomimo wciąż niezawartego małżeństwa, za to dobrze udokumentowanej kwietniowej zdrady Paula, Felicjańska wciąż wydaje się być bardzo w nim zakochana. Ostatnio paparazzi przyłapali ich na czułościach przed wizytą u fryzjera. Podczas strzyżenia również nie mogli oderwać od siebie rąk, była modelka z farbą na włosach tuliła się do narzeczonego. Słodko?
Felicjańska znów zaklina rzeczywistość:

Felicjańska znów zaklina rzeczywistość: "Mam cudownego mężczyznę"

Gwiazdy
Ilona Felicjańska to kontrowersyjna postać polskiego show biznesu. Jako jedna z pierwszych znanych kobiet przyznała się do alkoholizmu, a ostatnio spotyka się z mężczyzną, którego paparazzi przyłapali na ostrym flircie z inną kobietą. Czy uważa się za szczęśliwą osobę? A może zmieniłaby coś w swoim życiu?
Ostatnie słowa księżnej Diany. Wspomnienia strażaka

Ostatnie słowa księżnej Diany. Wspomnienia strażaka

Wiadomości
31 sierpnia minęła 21. rocznica śmierci Diany - księżnej Walii. Xavier Gourmelon, strażak, który brał udział w akcji ratunkowej, wspominał ostatnie słowa Diany. Księżna Walii wyciągana przez strażaka zapytała go "Mój Boże, co się stało?" Po tym przestała oddychać, Gourmelon zaczął ją reanimować, po chwili serce Diany znowu zaczęło bić. Strażak wspominał, że nawet nie wiedział komu pomagał. Dziś 50-letni Gourmelon przyznaje, że nie zapomni tamtych wydarzeń i zawsze myśli o nich o tej porze roku. Diana przewieziona do szpitala, zmarła o 4 nad ranem w wyniku obrażeń po wypadku samochodowym. Limuzyna księżnej, uciekając paryskimi ulicami przed paparazzi, wpadła w poślizg i uderzyła w 13. filar tunelu Alma. Wypadek przeżył tylko ochroniarz księżnej - Trevor Rees-Jones. Jej partner Dodi Fayed i kierowca Henri Paul zginęli na miejscu. Diana miała 36 lat.
Dramatyczna ucieczka. Ojca i syna otoczył pożar

Dramatyczna ucieczka. Ojca i syna otoczył pożar

Wiadomości
Charles i Justin Boltonowie - ojciec i syn - wybrali się na wycieczkę po Parku Narodowym Glacier w stanie Montana. Na jego terenie wybuchł niewielki pożar. Panowie jednak byli pewni, że tam, dokąd się wybrali, nic im nie grozi. W ciągu kilku godzin pożar jednak bardzo się rozprzestrzenił zmuszając Charlesa i Justina do ucieczki. Mężczyźni pobiegli do samochodu, który zostawili na początku szlaku i postanowili nim odjechać. Z każdą chwilą jazda stawała się coraz bardziej niebezpieczna. Momentami nic nie było widać oprócz palących się drzew. Na nagraniu słychać jak mężczyźni zastanawiają się, co się stanie, jeśli dojdzie do eksplozji w aucie lub spadnie na nich drzewo. W końcu drzewo, które spadło na drogę zmusza ojca i syna do opuszczenia auta. Wracają do miejsca, gdzie zaczynał się szlak. Stamtąd zabrali ich ratownicy. Pożar wybuchł 11 sierpnia. Straż pożarna wydała już kilka nakazów ewakuacji.
#dziejesiewsporcie: zaskoczony piłkarz kadry Francji. Chciał wyjść z konferencji

#dziejesiewsporcie: zaskoczony piłkarz kadry Francji. Chciał wyjść z konferencji

Sport
Wszystko przez to, że prowadzący konferencję pomylił imię Samuela Umtittiego. Nazwał go "Paul". Zdziwiony piłkarz francuskiej kadry udał oburzenie i wstał z krzesła, kierując się do wyjścia. Za chwilę wrócił z uśmiechem na twarzy.Zobaczycie również chyba najbardziej niesamowity w historii koszykarski "buzzer beater", jak również obejrzycie sytuację rodem z MŚ w wykonaniu młodych piłkarzy, którzy odwzorowali działanie systemu VAR.
poprzednie1 2 3 4 5 ... 6następne