Wyniki wyszukiwania dla:

patryk vega

Liczba wyników: 471

"Rambo: Ostatnia krew". Nowy zwiastun filmu

Zwiastun
"Rambo: Ostatnia krew" ("Rambo V") to amerykański film sensacyjny z Sylvestrem Stallonem z 2019 roku. Za reżyserię piątej części przygód Johna Rambo odpowiada Adrian Grunberg. Poza ubóstwianym Stallonem w filmie zagrali Paz Vega, Adriana Barraza, Joaquin Cosio oraz Oscar Jaenada.
Film Patryka Vegi uderzy w PiS. Radosław Fogiel ma hipotezę

Film Patryka Vegi uderzy w PiS. Radosław Fogiel ma hipotezę

Polityka
Czy Jarosław Kaczyński obejrzy film "Polityka" Patryka Vegi? - To zależy od tego, jak będziemy zagonieni w kampanii - odpowiedział w programie WP "Tłit" Radosław Fogiel, wicerzecznik PiS. Jego zdaniem opozycja liczy na to, że film "zrobi za nią robotę". - Nie byłbym jednak na jej miejscu takim optymistą - dodał. Polityk zastanawia się, po co ten film powstaje. - Po "Botoksie" część prawicy dobrze wypowiadała się o reżyserze. Być może poczuł, że lewicowy showbiznes zaczyna się od niego odwracać i uznał, że silny atak na PiS przywróci mu wiarygodność.
Patryk Vega pokazał trailer. Minister Schreiber nie powstrzymał się od śmiechu

Patryk Vega pokazał trailer. Minister Schreiber nie powstrzymał się od śmiechu

Polska
- Przepraszam, ale ten film nie ma nic wspólnego z prawdziwą twarzą polityki. Raczej jest to chęć zrobienia pieniędzy i zasuflowania tam jakiegoś przekazu politycznego. To bardziej skecz kabaretowy. Nie ma się tym co specjalnie pasjonować - mówił minister w KPRM Łukasz Schreiber w programie "Tłit", komentując ukazanie się traileru do filmu "Polityka".

"Polityka" - zwiastun głośnego filmu Patryka Vegi

Zwiastun
"Polityka" to najnowszy film kontrowersyjnego reżysera Patryka Vegi, który postanowił zajrzeć w kuluary polskiej polityki. Podobnie jak w zeszłym roku Wojciech Smarzowski z filmem "Kler", Vega wziął na warsztat temat, który z jednej strony może śmieszyć, zaś z drugiej — wydaje się dość dramatyczny.

"Polityka" - nowy fragment. Marsz LGBT i komuniści w lesie

Zwiastun
- W moich filmach to rzeczywistość wyprzedza fabułę. Tym razem jest odwrotnie. Czy coś wam to przypomina? – pyta Patryk Vega przed pokazaniem kolejnego fragmentu, w którym główne role odgrywają Anna Karczmarczyk i Tomasz Oświeciński.
Vega pokazał filmową Beatę Szydło.

Vega pokazał filmową Beatę Szydło. "Będzie się zlewać z żakietem"

Kultura
Patryk Vega pokazał kolejną scenę z nadchodzącego filmu "Polityka". Tym razem zdradził, jak wygląda postać wzorowana na Beacie Szydło. I dlaczego zniknęła flaga UE.
Patryk Dudek nie liczny na występ podczas Speedway of Nations.

Patryk Dudek nie liczny na występ podczas Speedway of Nations. "To by oznaczało, że komuś z kolegów przytrafiła się kontuzja"

Żużel
- Jadę do Rosji z kadrą, ale nie liczę na występ w Togliatti, bo to by oznaczało, że któremuś z moich kolegów przytrafiła się kontuzja. Będziemy walczyć tam na torze, który nie jest dobrze znany wielu zawodnikom - mówi Patryk Dudek, reprezentant Polski na żużlu. Polska husaria 20 i 21 lipca w Rosji powalczy w finale Speedway of Nations.
Patryk Vega apeluje o obronę wolności słowa

Patryk Vega apeluje o obronę wolności słowa

Gwiazdy
Patryk Vega nagrał wideo, w którym mówi, że są osoby, które próbują zablokować jego najnowszy film "Polityka". "Mój apel kieruję do wszystkich, którzy szanują demokrację, wolność słowa, swobodę twórczą [...]".
IMME: Patryk Dudek nie obronił tytułu.

IMME: Patryk Dudek nie obronił tytułu. "Szkoda, że tor nie pozwalał na walkę"

Żużel
Patryk Dudek nie zdołał obronić tytułu Indywidualnego Międzynarodowego Mistrza Ekstraligi wywalczonego przed rokiem. Tym razem reprezentant Stelmetu Falubazu Zielona Góra odpadł w półfinale, ale mimo tego, po zawodach był w miarę zadowolony ze swojej postawy.
Patryk Vega odpowiada Bartłomiejowi Misiewiczowi:

Patryk Vega odpowiada Bartłomiejowi Misiewiczowi: "Misiu, premiera "Polityki" i tak nastąpi"

Gwiazdy
Kilka godzin temu Vega opublikował kolejny fragment filmu, w którym głównym bohaterem ponownie jest rzecznik Ministerstwa Obrony Narodowej. Przy okazji celebryta zapowiedział, że mimo nacisków, data premiery nie ulegnie zmiany.
Patryk Vega do Misiewicza.

Patryk Vega do Misiewicza. "Misiu, mam wiadomość"

Zwiastun
Patryk Vega odniósł się do sprawy pozwu Bartłomieja Misiewicza, który był inspiracją dla postaci granej przez Antka Królikowskiego. Reżyser "Polityki" zapowiedział, co się stanie, gdy jego film nie trafi do polskich kin w dniu planowanej premiery.
Pozwy wobec Vegi?

Pozwy wobec Vegi? "Wątek Misiewicza mało smaczny"

Wiadomości
Z rozbawieniem patrzę, jak Patryk Vega promuje swój film, prowokując polityków - powiedział w programie „Tłit” wicepremier Jarosław Gowin o zapowiedziach pozwów wobec reżysera, którego kolejny film nawiązywać ma do sceny politycznej. - Artyści mają prawo przedstawiać rzeczywistość, tak jak ją widzą - nawet w krzywym zwierciadle. My - politycy musimy zachować pokorę. Co do pana Bartłomieja Misiewicza to pojawia się tam wątek mało smaczny - dodał. Minister nauki i szkolnictwa wyższego nie chciał ocenić wpadki Beaty Szydło, której spotkanie z wyborcami w Węgrowie zostało zapamiętane z powodu niebieskiego podestu. - Musimy starać się nie popełniać błędów – stwierdził gość Marka Kacparzaka.
PGE IMME. Patryk Dudek ściągnięty z urlopu. Będzie walczył o obronę tytułu!

PGE IMME. Patryk Dudek ściągnięty z urlopu. Będzie walczył o obronę tytułu!

Żużel
Patryk Dudek otrzymał dziką kartę na PGE IMME. Żużlowiec Stelmet Falubazu Zielona Góra na zawody w Gdańsku został ściągnięty z planowanego urlopu. Dudek mimo, że zaliczy niespodziewany występ, to postara się obronić zdobyty przed rokiem tytuł.
Rozenek potwierdza, że zagra u Patryka Vegi.

Rozenek potwierdza, że zagra u Patryka Vegi. "To będzie ktoś zupełnie inny ode mnie"

Gwiazdy
Patryk Vega wziął na celownik kolejną osobę, z której ma zamiar zrobić "profesjonalną" aktorkę. 42-latek zdradził swój pomysł na łamach Super Expressu - do jednego ze swoich filmów chce zaangażować... Małgorzatę Rozenek. Celebrytka w najnowszym wywiadzie potwierdziła udział w jednej z produkcji Vegi. Choć nie chciała zdradzić szczegółów, wyznała, że zagra postać zupełnie do niej niepodobną.
Patryk Vega ujawnil kolejny fragment filmu

Patryk Vega ujawnil kolejny fragment filmu "Polityka"

Gwiazdy
Patryk Vega w Polityce naświetli wątek czułej relacji między jednym z byłych już ministrów,w którego wcielił się Janusz Chabior i jego dużo młodszym asystentem, którego zagrał Antek Królikowski. Reżyser pokazał kolejny fragment swojego dzieła, w którym Antek wziął udział w scenach erotycznych. Zobaczcie.

"Polityka": Antek Królikowski jako Misiewicz

Zwiastun
W "Polityce" Królikowski wciela się w bohatera wzorowanego na Bartłomieju Misiewiczu, protegowanym byłego ministra obrony Antoniego Macierewicza.
Patryk Vega opublikował kolejny fragment filmu

Patryk Vega opublikował kolejny fragment filmu

Gwiazdy
Patryk Vega w Polityce naświetli wątek czułej relacji między jednym z byłych już ministrów,w którego wcielił się Janusz Chabior i jego dużo młodszym asystentem, którego zagrał Antek Królikowski. Reżyser pokazał kolejny fragment swojego dzieła, w którym Antek wziął udział w scenach erotycznych. Zobaczcie.
Patryk Vega zdradza szczegóły

Patryk Vega zdradza szczegóły "Polityki". Pokazał mocny urywek filmu

Inne
Już we wrześniu światło dzienne ujrzy film Patryka Vegi "Polityka". Postać wzorowaną na Antonim Macierewiczu zagra Janusz Chabior, a w roli jego protegowanego Bartłomieja Misiewicza, zobaczymy Antka Królikowskiego. Zobaczcie fragment.
Tor cały czas zaskakuje Miesiąca i kolegów. Zobacz skrót meczu Speed Car Motor Lublin - Stelmet Falubaz Zielona Góra

Tor cały czas zaskakuje Miesiąca i kolegów. Zobacz skrót meczu Speed Car Motor Lublin - Stelmet Falubaz Zielona Góra

Żużel
Adam Skórnicki uratował posadę, a Falubaz dzięki wygranej w Lublinie 49:41 jest bliżej play-off niż Włókniarz. Kropkę nad i postawił Patryk Dudek, ale cichym bohaterem gości okazał się Michael Jepsen Jesnen.
Patryk Vega o swoim nowym filmie. Adam Bielan komentuje

Patryk Vega o swoim nowym filmie. Adam Bielan komentuje

Polska
"Mój film wpłynie na wybory" - oznajmił we "Wprost" Patryk Vega. - To element kampanii reklamowej filmu. Po "Uchu prezesa" też nic się nie wydarzyło, uzyskaliśmy najlepszy wynik w historii - komentował europoseł PiS w programie "Tłit". Pytany, czy PiS boi się filmu, odpowiedział: "Dlaczego mamy się bać?". Bielan skomentował również swój wywiad dla tygodnika. - Być może kiedyś Jarosław Kaczyński zostanie premierem, dziś jest nim Mateusz Morawiecki. W polityce niczego nie można wykluczyć - stwierdził.

"Polityka" Patryka Vegi. Fragment z Danielem Olbrychskim

Zwiastun
Patryk Vega zaprezentował kolejny fragment roboczej wersji filmu "Polityka". Pojawia się w nim m.in. Daniel Olbrychski, który był pierwszym ujawnionym członkiem obsady. "Polityka" ma trafić do kin 6 września.
poprzednie1 2 3 4 5 ... 23następne