parma

Liczba wyników: 17

Serie A: Spadkowicz zabrał punkty Parmie. Chievo walczy do końca [ZDJĘCIA ELEVEN SPORTS]

Piłka nożna
Chievo Mariusza Stępińskiego musi się pogodzić z degradacją do Serie B, jednak nie zamierza odpuszczać rywalom. Przekonała się o tym Parma, która z Werony wywiozła tylko jeden punkt.
Serie A: Parma i Torino na remis. Festiwal nieskuteczności [ZDJĘCIA ELEVEN SPORTS]

Piłka nożna
Kibice w Parmie nie oglądali goli w starciu ich drużyny z Torino. Bezbramkowy remis może bardziej cieszyć miejscowych.
Serie A: Dobre wejście Recy! Atalanta pokonała Parmę

Piłka nożna
Arkadiusz Reca zagrał 30 minut w meczu Atalanty Bergamo z Parmą. Eksperci docenili występ Polaka i wystawili mu dobre noty. Jego zespół wygrał 3:1.
Serie A: Co za pudło! To będzie kiks sezonu. Parma pokonała Genoę

Piłka nożna
Gervinho, piłkarz Parmy, otrzymał doskonałe podanie jeszcze na własnej połowie boiska. Zawodnik minął bramkarza i pozostało mu tylko umieścić piłkę w pustej bramce. Gervinho jednak zmarnował tę okazję. Jego Parma pokonała jednak Genoę 1:0
Serie A: Ogromne emocje w starciu beniaminków. Padło aż 6 goli! [ZDJĘCIA ELEVEN SPORTS]

Piłka nożna
Bartłomiej Drągowski nie zdołał naprawić wszystkich błędów popełnionych przez obrońców w efekcie czego Empoli FC straciło aż trzy gole w meczu z Parmą. Ostatecznie pojedynek beniaminków zakończył się remisem 3:3.
Serie A: Inter wrócił do gry. Zła passa przerwana w Parmie [ZDJĘCIA ELEVEN SPORTS]

Piłka nożna
Gol Lautaro Martineza zadecydował o zwycięstwie Interu w meczu z Parmą (1:0). Zespół z Mediolanu zgarnął pełną pulę po trzech meczach bez sukcesu.
Serie A: niesamowity

Serie A: niesamowity "comeback" SPAL. Parma wypuściła wygraną z rąk

Piłka nożna
Siedemnaście minut wystarczyło piłkarzom SPAL, aby odrobić straty i wygrać całe spotkanie z Parmą. Gospodarze prowadzili już 2:0, ale ostatecznie przegrali 2:3.
Parma walczy o puchary! Dwa zabójcze ciosy i kolejny komplet punktów [ZDJĘCIA ELEVEN SPORTS]

Sport
Udinese Calcio mimo wielu dogodnych sytuacji nie potrafiło wygrać z Parmą. Goście wyprowadzili dwa zabójcze ciosy, wygrali 2:1 i zgarnęli komplet punktów który utrzymuje ich w grze o miejsce gwarantujące występy w europejskich pucharach.
Roma wypunktowała rywali. Parma w coraz gorszej sytuacji [ZDJĘCIA ELEVEN SPORTS]

Piłka nożna
Roma jak na faworyta sobotniego spotkania przystało nie popełniała zbyt wielu błędów i w starciu z Parmą pewnie zwyciężyła 2:0. Gole dla zespołu z Rzymu strzelali Bryan Cristante oraz Cengiz Under.
Gol Stępińskiego i kolejny punkt Chievo [ZDJĘCIA ELEVEN SPORTS]

Piłka nożna
Mariusz Stępiński strzelił gola w meczu Chievo Werona z Parma Calcio 1913. Polak jest najlepszym snajperem najgorszego klubu Serie A. Trafienie Polaka dało zespołowi z Werony remis i jeden niezwykle cenny punkt.
Szybki gol Parmy i dobra gra w obronie. Zwycięstwo nad Sassuolo [ZDJĘCIA ELEVEN SPORTS]

Piłka nożna
Gervinho otworzył wynik rywalizacji pomiędzy Parmą a Sassuolo już w 6. minucie. Gospodarze podwyższyli prowadzenie jeszcze w pierwszej połowie. Goście odpowiedzieli bramką z rzutu karnego. Ostatecznie Parma wygrała 2:1.
Serie A: Rzut karny i gol w doliczonym czasie gry. Lazio Rzym wygrało z Parmą

Piłka nożna
Lazio Rzym stwarzało sobie mnóstwo sytuacji pod bramką Parmy, ale świetnie między słupkami spisywał się Sepe. Rzymianie wygrali 2:0. W tabeli Serie A gonią Napoli.
Serie A: Piękny gol Piątka. Polak o centymetry od dubletu [ZDJĘCIA ELEVEN SPORTS]

Piłka nożna
Krzysztof Piątek zdobył gola w siódmym ligowym meczu z kolei. Polak pokonał bramkarza Parmy, ale jego Genoa przegrała na własnym boisku 1:3. Zobacz skrót spotkania.
Serie A: Parma wygrała z Interem po kapitalnym golu.

Serie A: Parma wygrała z Interem po kapitalnym golu. "Zamurowało mnie" [ZDJĘCIA ELEVEN SPORTS]

Piłka nożna
Parma niespodziewanie pokonała na wyjeździe Inter Mediolan 1:0. Gospodarze mieli więcej bramkowych okazji, ale do siatki trafili goście. Efektownym strzałem z dystansu popisał się wychowanek... Interu - Federico Dimarco.
Serie A: Kolejne skromne zwycięstwo Juventusu [ZDJĘCIA ELEVEN SPORTS]

Piłka nożna
Juventus może poszczycić się kompletem punktów na początku nowego sezonu Serie A, ale obrońcy mistrzowskiego tytułu ponownie nie zachwycili. Tym razem skromnie wygrali na boisku beniaminka - Parmy.
Etap 4 - Parma - Brescia

Motoryzacja
Najkrótszy i ostatni odcinek wyznaczony przez organizatorów rajdu Mille Miglia - biegnący z Parmy do Brescii - nie jest wcale najłatwiejszy. Skumulowane zmęczenie załóg i pojazdów odciska swoje piętno na wynikach podczas przejazdów pomiarowych. Walka, oczywiście, trwa do końca. Ta ze stoperem, samym sobą i pozostałymi uczestnikami ruchu drogowego, którzy nie rozumieją tego, że banda entuzjastów samochodów zabytkowych musi przejechać w danym czasie przez określone miejsce, niezależnie od tego czy im (cywilom) się to podoba czy nie.
Etap 3 - Rzym - Parma

Motoryzacja
Podczas Mille Miglia kierowcy nie biorą żadnych jeńców, a prędkości rozwijane przez ich maszyny są często zawrotne i sprawiają, że włosy stają na głowie dęba. Jako że codziennie przygotowujemy dla was relacje z tego wydarzenia musimy dobrze planować, gdzie i na ile możemy się zatrzymać, by pokazać w naszych filmach i na zdjęciach jakąś grupę samochodów startujących w rajdzie. Najchętniej też celujemy w takie momenty, by spotkać Dorotę i Krzysztofa Weka startujących w Astonie DB2 Perlage Teamu. Potem musimy gonić czołówkę.