Wyniki wyszukiwania dla:

płyn o ujemnej masie

Liczba wyników: 10000

Piróg:

Piróg: "Modelki XL są mniej eksponowane na wybiegach"

Gwiazdy
Zwyciężczynią pierwszej polskiej edycji programu Supermodelka Plus Size została Joanna Cesarz. Choć show było jedną z najmocniej reklamowanych nowości Polsatu w jesiennej ramówce stacji, nie wszyscy widzieli w nim sens: Tyszka ostro o modelkach plus size. Zobacz: "Mięsny jeż! Nie zrobisz baletnicy ze słonicy" 
Bielsko-Biała żegna najsłynniejszego Malucha świata

Bielsko-Biała żegna najsłynniejszego Malucha świata

Motoryzacja
Już dziś Maluch zbudowany specjalnie dla Toma Hanksa rusza w ostatni etap swojej podróży do Los Angeles w USA. Auto przeszło testy drogowe i jest gotowe do przekazania go w ręce aktora. O wszystkich szczegółach tej operacji rozmawialiśmy z organizatorka całej akcji Moniką Jaskólską. Byliśmy też w warsztacie, gdzie pojazd ten został odbudowany.
Tajemnice Charlesa Mansona

Tajemnice Charlesa Mansona

Świat
W wieku 83 lat zmarł Charles Manson - założyciel grupy religijnej "Rodzina" działającej w latach 60. w Stanach Zjednoczonych. W sierpniu 1969 roku na zlecenie guru członkowie sekty zorganizowali rzeź w domu Romana Polańskiego w Beverly Hills. Zginęła wówczas ciężarna żona reżysera, aktorka Sharon Tate oraz czworo przyjaciół rodziny. Manson i jego banda, która dokonała również kilku innych morderstw, w 1971 roku zostali skazani na dożywotnie więzienie - w Kalifornii, gdzie miała miejsce zbrodnia, nie wykonywano wówczas kary śmierci. Zbrodniarz wielokrotnie starał się o warunkowe przedterminowe zwolnienie z więzienia - nigdy go nie uzyskał.
Lipnicka promuje szóstą płytę w

Lipnicka promuje szóstą płytę w "Dzień Dobry TVN"

Gwiazdy
Przez 12 lat związku z Johnem Porterem Anita Lipnicka nie zdecydowała się na ślub. Nic więc dziwnego, że wiadomość o jej zamążpójściu wywołała w zeszłym roku spore zaskoczenie, nie tylko wśród fanów. Choć Anita ułożyła sobie życia na nowo, z Johnem łączy ją nie tylko opieką na córką, ale również sprawy zawodowe. Wczoraj razem z menadżerem pojawiła się w Dzień Dobry TVN, gdzie promowała szósty solowy album, który powstał z pomocą byłego partnera.
poprzednie 1 ... 473 474 475 476 477 następne