Wyniki wyszukiwania dla:

płyn o ujemnej masie

Liczba wyników: 10000

"Ucho Prezesa" w Telewizji WP

Film
"Ucho Prezesa" w Telewizji WP. W każdą niedzielę i poniedziałek o 20:00. Na własne oczy zobaczcie, z jakimi problemami musi zmagać się Prezes.               
Tomczyk o nominacji nowego szefa MSZ: każdy byłby lepszy

Tomczyk o nominacji nowego szefa MSZ: każdy byłby lepszy

Wiadomości
Witolda Waszczykowskiego na stanowisku ministra spraw zagranicznych zastąpił Jacek Czaputowicz. - Wydaje się, że każdy byłby lepszy niż Waszczykowski. To naprawdę nie jest wysoko zawieszona poprzeczka. Wydaje mi się, że gdybyśmy tu wyszli przed budynek Wirtualnej Polski i wybrali losowego Polaka to sprawdziłby się lepiej na stanowisku ministra spraw zagranicznych niż Waszczykowski - stwierdził w specjalnym programie Cezary Tomczyk. - Doprowadził do sytuacji, w której polska polityka jest oceniana 27:1 i zawsze musimy o tym pamiętać - dodał były rzecznik w rządzie Ewy Kopacz.
Tomczyk o nominacji Błaszczaka na szefa MON.

Tomczyk o nominacji Błaszczaka na szefa MON. "Dla samego resortu może się to skończyć źle"

Wiadomości
- Minister Błaszczak był niewątpliwie jednym z najgorszych ministrów spraw wewnętrznych w historii, a minister Macierewicz był najgorszym, bez żadnych wątpliwości, ministrem obrony narodowej w historii. W związku z tym z jednej strony poprzeczka nie jest wysoko zawieszona dla ministra Błaszczaka, ale z drugiej strony dla samego resortu obrony może skończyć się to źle. Bo powiedzieć w tym przypadku, że zamienił stryjek siekierkę na kijek to jak nic nie powiedzieć - ocenił były rzecznik rządu PO, Cezary Tomczyk. - Nominacja, która cieszy to na pewno nominacja ministra Kowalczyka, bo chyba każdy na stanowisku ministra środowiska będzie lepszy niż minister Szyszko - stwierdził Tomczyk.

"DJ" - zwiastun filmu. W kinach od 19 stycznia

Zwiastun
Akcja dzieje się w środowisku kultury klubowej. Główna bohaterka o pseudonimie – DJ Mini, jest piękna i demoniczna, ambitna i przede wszystkim bardzo utalentowana muzycznie. Jest wykształcona artystycznie i zakochana w muzyce elektronicznej, ale niestety jej dramat polega na braku wiary w siebie. Kiedy marzenie staje się ambicją, przeradza się w przekleństwo. A kiedy izolacja prowadzi do wyścigu z własnym ego oddala od miłości do samego siebie. Mini wchodzi w wielki świat muzyki klubowej. Świat często bezwzględny, w którym łatwo się zatracić i porzucić swoje wartości i uczucia.
poprzednie 1 ... 473 474 475 476 477 następne