Wyniki wyszukiwania dla:

oskar netkowski

Liczba wyników: 104

"Futro z misia". Rozmawiamy z producentką komedii, Anną Siergiej

Polska
Ekipa kultowej komedii "Chłopaki nie płaczą": Michał Milowicz, Cezary Pazura, Edward Lubaszenko, Mirosław Zbrojewicz, Bohdan Łazuka i Olaf Lubaszenko, powraca! Tych i wielu innych aktorów już wkrótce zobaczymy w sensacyjnie śmiesznej komedii o przekręcie prawie doskonałym. Byliśmy na planie zdjęciowym do filmu "Futro z misia", gdzie reporter Wirtualnej Polski Oskar Netkowski rozmawiał z producentką filmu, Anną Siergiej. Koniecznie zobaczcie tę rozmowę.

"Futro z misia". Sławomir Pacek: "Gram pijanego kierowcę, któremu wszystko jedno"

Polska
Ekipa kultowej komedii "Chłopaki nie płaczą": Michał Milowicz, Cezary Pazura, Edward Lubaszenko, Mirosław Zbrojewicz, Bohdan Łazuka i Olaf Lubaszenko, powraca! Tych i wielu innych aktorów już wkrótce zobaczymy w sensacyjnie śmiesznej komedii o przekręcie prawie doskonałym. Byliśmy na planie zdjęciowym do filmu "Futro z misia", gdzie reporter Wirtualnej Polski Oskar Netkowski rozmawiał ze Sławomirem Packiem. Koniecznie zobaczcie tę rozmowę.

"Futro z misia". Grażyna Zielińska: "Mam temperament i osobowość!"

Polska
Ekipa kultowej komedii "Chłopaki nie płaczą": Michał Milowicz, Cezary Pazura, Edward Lubaszenko, Mirosław Zbrojewicz, Bohdan Łazuka i Olaf Lubaszenko, powraca! Tych i wielu innych aktorów już wkrótce zobaczymy w sensacyjnie śmiesznej komedii o przekręcie prawie doskonałym. Byliśmy na planie zdjęciowym do filmu "Futro z misia", gdzie reporter Wirtualnej Polski Oskar Netkowski rozmawiał z Grażyną Zielińską. Koniecznie zobaczcie tę rozmowę.

"Futro z misia". Piotr Nowak: "Mam nadzieje, że ta komedia będzie oderwaniem od problemów"

Polska
Ekipa kultowej komedii "Chłopaki nie płaczą": Michał Milowicz, Cezary Pazura, Edward Lubaszenko, Mirosław Zbrojewicz, Bohdan Łazuka i Olaf Lubaszenko, powraca! Tych i wielu innych aktorów już wkrótce zobaczymy w sensacyjnie śmiesznej komedii o przekręcie prawie doskonałym. Byliśmy na planie zdjęciowym do filmu "Futro z misia", gdzie reporter Wirtualnej Polski Oskar Netkowski rozmawiał z Piotrem Nowakiem. Koniecznie zobaczcie tę rozmowę.

"Futro z misia". Rozmawiamy z Mirosławem Zbrojewiczem

Polska
Ekipa kultowej komedii "Chłopaki nie płaczą": Michał Milowicz, Cezary Pazura, Edward Lubaszenko, Mirosław Zbrojewicz, Bohdan Łazuka i Olaf Lubaszenko, powraca! Tych i wielu innych aktorów już wkrótce zobaczymy w sensacyjnie śmiesznej komedii o przekręcie prawie doskonałym. Byliśmy na planie zdjęciowym do filmu "Futro z misia", gdzie reporter Wirtualnej Polski Oskar Netkowski rozmawiał z Mirosławem Zbrojowiczem. Koniecznie zobaczcie tę rozmowę.

"Futro z misia". Michał Milowicz debiutuje w roli reżysera

Polska
Ekipa kultowej komedii "Chłopaki nie płaczą": Michał Milowicz, Cezary Pazura, Edward Lubaszenko, Mirosław Zbrojewicz, Bohdan Łazuka i Olaf Lubaszenko, powraca! Tych i wielu innych aktorów już wkrótce zobaczymy w sensacyjnie śmiesznej komedii o przekręcie prawie doskonałym. Byliśmy na planie zdjęciowym do filmu "Futro z misia", gdzie reporter Wirtualnej Polski Oskar Netkowski rozmawiał z reżyserem i aktorem Michałem Milowiczem. Koniecznie zobaczcie tę rozmowę.

"Futro z misia". Rozmawiamy z reżyserem Kacprem Anuszewskim

Polska
Ekipa kultowej komedii "Chłopaki nie płaczą": Michał Milowicz, Cezary Pazura, Edward Lubaszenko, Mirosław Zbrojewicz, Bohdan Łazuka i Olaf Lubaszenko, powraca! Tych i wielu innych aktorów już wkrótce zobaczymy w sensacyjnie śmiesznej komedii o przekręcie prawie doskonałym. Byliśmy na planie zdjęciowym do filmu "Futro z misia", gdzie reporter Wirtualnej Polski Oskar Netkowski rozmawiał z reżyserem Kacprem Anuszewskim. Koniecznie zobaczcie tę rozmowę.

"Futro z misia". Krzysztof Kwiatkowski: Źli chłopcy sa popularni wśród płci pięknej

Polska
Ekipa kultowej komedii "Chłopaki nie płaczą": Michał Milowicz, Cezary Pazura, Edward Lubaszenko, Mirosław Zbrojewicz, Bohdan Łazuka i Olaf Lubaszenko, powraca! Tych i wielu innych aktorów już wkrótce zobaczymy w sensacyjnie śmiesznej komedii o przekręcie prawie doskonałym. Byliśmy na planie zdjęciowym do filmu "Futro z misia", gdzie reporter Wirtualnej Polski Oskar Netkowski rozmawiał z Krzysztofem Kwiatkowski. Koniecznie zobaczcie tę rozmowę.

"Futro z misia". Przemysła Sadowski: "Intryga jest mocno zakręcona"

Polska
Ekipa kultowej komedii "Chłopaki nie płaczą": Michał Milowicz, Cezary Pazura, Edward Lubaszenko, Mirosław Zbrojewicz, Bohdan Łazuka i Olaf Lubaszenko, powraca! Tych i wielu innych aktorów już wkrótce zobaczymy w sensacyjnie śmiesznej komedii o przekręcie prawie doskonałym. Byliśmy na planie zdjęciowym do filmu "Futro z misia", gdzie reporter Wirtualnej Polski Oskar Netkowski rozmawiał z Przemysławem Sadowskim. Koniecznie zobaczcie tę rozmowę.
Byliśmy na planie zdjęciowym do komedii

Byliśmy na planie zdjęciowym do komedii "Futro z misia". Szykuje się nowy hit kinowy!

Polska
Ekipa kultowej komedii "Chłopaki nie płaczą": Michał Milowicz, Cezary Pazura, Edward Lubaszenko, Mirosław Zbrojewicz, Bohdan Łazuka i Olaf Lubaszenko, powraca! Tych i wielu innych aktorów już wkrótce zobaczymy w sensacyjnie śmiesznej komedii o przekręcie prawie doskonałym "Futro z misia". Byliśmy na planie zdjęciowym do filmu. Koniecznie zobaczcie, czego będziecie mogli spodziewać się po seansie.
Gabriell Black:

Gabriell Black: "Jestem dla ludzi fetyszem"

Polska
O Adamie Curlykale zrobiło się głośno w 2017 r., kiedy wziął udział w programie "Druga Twarz". Jego bodyfikacja zapierała dech w piersi i odbierała ludziom mowę. Po licznych życiowych przejściach Adam zmienił dane personalne i nazwał się Gabriellem Archaniołem, ukrywając się pod pseudonimem Gabriell Black. W rozmowie z Oskarem Netkowskim artysta opowiedział, jak dzisiaj wygląda jego życie.
Wziąłem udział w castingu do

Wziąłem udział w castingu do "Big Brothera"

Gwiazdy
Specjalnie dla czytelników Wirtualnej Polski sprawdzamy, co trzeba zrobić, żeby dostać się do popularnego show TVN7. Nasz reporter, Oskar Netkowski, przeszedł przez kilka prostych kroków pierwszego etapu castingu. Oto wideo castingowe, które kończy proces rejestracji.
Ekspert ostro.

Ekspert ostro. "Trzynastka na stałe? Najlepiej przed wyborami"

– Partia rządząca straszyła Polaków, że opozycja odbierze „trzynastą emeryturę”, ale jak można odebrać jednorazowy dodatek – mówi Oskar Sobolewski z Instytutu Emerytalnego. Czy zostanie wprowadzony na stałe? – Jeśli tak, to PiS musi przemyśleć, kiedy są wybory, żeby świadczenia były wypacane w miesiącach wyborczych – dodaje.
Emeryci dziś mogą być szczęśliwi. Ich dzieci będą klepać biedę

Emeryci dziś mogą być szczęśliwi. Ich dzieci będą klepać biedę

- Dzisiejsi emeryci mogą być szczęśliwi, bo ich emerytury to średnio 55 proc. ostatniej pensji. Młode pokolenie zatrzyma się na poziomie 25 proc. – mówi Oskar Sobolewski z Instytutu Emerytalnego. Według eksperta pewne jest również to, że wiek emerytalny prędzej czy później trzeba będzie podnieść.

"Big Brother": Manuela Michalak obnaża kulisy show TVN. "Łukasz lubi knuć. Jest dobrym graczem"

Polska
W programie "W łóżku z Oskarem" Manuela Michalak opowiedziała o czasach, kiedy mieszkała w domu Wielkiego Brata. Nie zabrakło też refleksji na temat reaktywacji edycji show. - Łukasz lubi wszczynać sytuacje nerwowe. On lubi knuć. Jest dobrym graczem. Pozbył się z programu Macieja i pozbędzie się jeszcze wielu innych osób - mówi. Koniecznie obejrzyjcie czwartą część wywiadu Oskara Netkowskiego z Manuelą z "Big Brothera".
Manuela Michalak: Przez chorobę nie zostałam lekarzem

Manuela Michalak: Przez chorobę nie zostałam lekarzem

Polska
Manuela Michalak była najbarwniejszą uczestniczką pierwszej polskiej   edycji "Big Brothera". I choć od tamtego czasu minęło już 18 lat, nie   zmieniła się w ogóle. Dalej jest roześmianą od ucha do ucha dziewczyną,   która do życia podchodzi z dystansem.  W programie "W łóżku z Oskarem" Manuela opowiedziała, jak dzisiaj wygląda jej życie.   Koniecznie obejrzyjcie trzecią część wywiadu Oskara Netkowskiego z Manuelą z "Big Brothera".
Manuela Michalak: Rodzice wychowali mnie bezstresowo

Manuela Michalak: Rodzice wychowali mnie bezstresowo

Polska
Manuela Michalak była najbarwniejszą uczestniczką pierwszej polskiej  edycji "Big Brothera". I choć od tamtego czasu minęło już 18 lat, nie  zmieniła się w ogóle. Dalej jest roześmianą od ucha do ucha dziewczyną,  która do życia podchodzi z dystansem.  W programie "W łóżku z Oskarem" Manuela opowiedziała najśmieszniejsze historie ze swojego życia. Takiej dawki dobrego humoru dawno nie dostaliśmy! Koniecznie obejrzyjcie drugą część wywiadu Oskara Netkowskiego z Manuelą z "Big Brothera".
Zatrzymanie Jarosława B. Prawnik rzekomej ofiary o domniemanej pigułce gwałtu

Zatrzymanie Jarosława B. Prawnik rzekomej ofiary o domniemanej pigułce gwałtu

Styl życia
Adwokat Oskar Skibowski reprezentuje kobietę, która oskarża byłego piłkarza Jarosława B. o brutalny gwałt. W rozmowie z Aleksandrą Hangel, dziennikarką WP Kobieta, opowiada o fatalnym stanie psychicznym i fizycznym swojej klientki. Po raz pierwszy mówi na temat możliwego użycia pigułki gwałtu.  Skibowski komentuje również stanowisko mecenas Olgi Jędraszko, obrończyni Jarosława B., która sugerowała złożenie zawiadomienia do prokuratury. - Najlepszą obroną jest atak - stwierdza. 

"W łóżku z Oskarem". Manuela po latach spotkała się z Wielkim Bratem

Polska
Manuela Michalak była najbarwniejszą uczestniczką pierwszej polskiej edycji "Big Brothera". I choć od tamtego czasu minęło już 18 lat, nie zmieniła się w ogóle. Dalej jest roześmianą od ucha do ucha dziewczyną, która do życia podchodzi z dystansem.  W programie "W łóżku z Oskarem" zaaranżowaliśmy spotkanie Manueli z Wielkim Bratem. Dzięki temu znowu mogła poczuć się jak w pokoju zwierzeń. Uczestniczka dała nam dawkę swojego poczucia humoru, wymyślając żarty na temat prowadzącego. Wielki Brat wypytał swoją ulubienicę o życie prywatne. Padło także pytanie o fantazje erotyczne!  Koniecznie obejrzyjcie pierwszą część wywiadu Oskara Netkowskiego z Manuelą z "Big Brothera".
Kajra rozczulająco o synu: Jest jak Sławomir, budzi się i śpiewa

Kajra rozczulająco o synu: Jest jak Sławomir, budzi się i śpiewa

Polska
Kajra to jedna z najbardziej rozchwytywanych artystek w Polsce. I  choć zna ją cały kraj, unika blasków fleszy. Chroni przed nimi także swojego syna.   "W łóżku z Oskarem" gwiazda opowiedziała, o jakiej przyszłości marzy dla 3-letniego Kordiana.   Gwiazda nieczęsto opowiada o swoim życiu prywatnym. Dla Oskara Netkowskiego zrobiła jednak wyjątek.  
Kajra z dumą o numerze

Kajra z dumą o numerze "Weekendowy Korsarz": Scenariusz, montaż i zdjęcia to moja robota

Polska
Kajra to jedna z najbardziej rozchwytywanych gwiazd w Polsce.  Medialna kariera u boku Sławomira przyniosła jej ogromną popularność. I choć zna ją cały kraj, Kajra unika blasków fleszy. Salonowy blichtr  zostawia mężowi.  "W łóżku z Oskarem" gwiazda opowiedziała o najnowszym hicie "Weekendowy korsarz". I choć sama piosenka jest zasługą Sławomira, to scenariusz teledysku i jego realizacja wyszły spod rąk Kajry. Z ostatniej części wywiadu z artystką w programie "W łóżku z Oskarem" dowiecie się także, jak dobrze Kajra zna swoją konkurencję muzyczną i co prywatnie myśli o Zenku.
poprzednie1 2 3 4 5 następne