Wyniki wyszukiwania dla:

oleg makarow

Liczba wyników: 6

"Klatka po klatce" #34 (newsy): Igor Michaliszyn poznał rywala na RWC 3

Inne
Igor Michaliszyn poznał nazwisko rywala, z którym zmierzy się 5 lipca na gali Rocky Warriors Cartel 3. Naprzeciwko Polaka w Arenie Gdynia stanie Oleg Kosinow. Dla reprezentującego Silesian Cage Club Michaliszyna będzie to powrót po niemal rocznej przerwie. Przypomnijmy, że w walce wieczoru gali RWC 3 wystąpią Kacper Formela i Vugar Keramow. W części newsowej programu znajdziecie również informacje o bonusach po FEN 25 i nowym stowarzyszeniu MMA Polska.

"Klatka po klatce" (highlights): niesamowite akcje na galach ACB i One Championship

Inne
Miniony weekend w MMA stał pod znakiem arcyciekawych. Podczas kiedy cały świat mówił o gali UFC, w cieniu światowego giganta było równie ciekawie i efektownie. Ciężkich nokautów i widowiskowych poddań nie brakowało na ACB 90 w Moskwie i One Championship w Singapurze. W naszym zestawieniu na miejscach drugim i pierwszym znaleźli się kolejno Oleg Borisow i Anthony Engelen. 
Niezwykły widok z ISS. Księżyc jakby się rozpadał

Niezwykły widok z ISS. Księżyc jakby się rozpadał

Ciekawostki
Rosyjski kosmonauta, Oleg Artiemiew, nagrał niezwykłe wideo. Widać na nim coś, co można nazwać zachodem Księżyca. Satelita Ziemi sprawia wrażenie jakby zbliżał się do planety, a potem "rozpadał się" w jej atmosferze. Wideo powstało na pokładzie Międzynarodowej Stacji Kosmicznej, która orbituje około 400 km nad Ziemią. Artiemiew opublikował nagranie na swoim profilu na Instagramie.
Rosjanin zachwyca akrobacjami na dachach wieżowców

Rosjanin zachwyca akrobacjami na dachach wieżowców

Styl życia
Pochodzi z Syberii, ale w wieku 18 lat przeprowadził się na studia do jednego z większych miast Rosji. Już od 16 roku życia zaczął uprawiać gimnastykę, akrobatykę i sporty walki. Przez niemal 8 lat trenował parkour, który porzucił dla dachów. Oleg Sherstechenko to jeden z najpopularniejszych na świecie przedstawicieli "urban exploration", jego filmy z  kolejnych eksploracji dachów śledzi w serwisie YouTube setki tysięcy osób. Jeden z nich obejrzała ponad 3,5 mln internautów. Wspina się na niedostępne i obwarowane wieżowce, i wykonuje na ich szczycie efektowne akrobacje.Serial URBEX jest serialem dokumentalnym. Wszystkie odcinki można obejrzeć na stronie: redbull.tv/urbex.  Akrobacje i sceny wspinaczki, które można zobaczyć w powyższym materiale video są bardzo niebezpieczne i absolutnie nie powinny być kopiowane.
#dziejesiewsporcie: po golu swojego piłkarza trener aż chwycił się za głowę

#dziejesiewsporcie: po golu swojego piłkarza trener aż chwycił się za głowę

Sport
W lidze rosyjskiej padł piękny gol. Dośrodkowanie w pole karne trafiło do Fedora Smołowa. Piłkarz zespołu Krasnodar przejął piłkę i natychmiast uderzył przewrotką. Strzał wylądował w siatce drużyny z Ufy. Oleg Kononow, trener gospodarzy (wygrali 4:0), aż chwycił się za głowę.
#dziejesięwsporcie: awantura w kadrze USA

#dziejesięwsporcie: awantura w kadrze USA

Sport
Hope Solo, najsłynniejsza piłkarka świata, została wyrzucona z kadry Stanów Zjednoczonych przez awanturę z policją. Arbiter Richard Clarke wyrzucił z boiska piłkarza bowiem ten za wolno schodził z boiska. Ukraiński zawodnik Oleg Makarow popisał się podzielnością uwagi - w czasie meczu rozmawiał przez telefon. (mo)